Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) thebiker válasza TommyX_ (#11050) üzenetére


thebiker
tag

:R :R Akkor lemaradtam erről. Mi volt a trükk? 12 -> 11 majd onnan 10-re?

(#11052) TommyX_ válasza thebiker (#11051) üzenetére


TommyX_
őstag

Én bátrabb voltam, 12-ről->10-re egyből. :DDD
Itt a videó.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#11053) jeni


jeni
félisten

Ez most vicc akart lenni az Emag részéről?
Huawei Nano SD Memóriakártya, 128GB, 90MB/s, Piros

(#11054) laci laci válasza jeni (#11053) üzenetére


laci laci
addikt

Nem,mert amúgy nincs itthon,igaz ez se nagyon itthon van .

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#11055) rdt89 válasza jeni (#11053) üzenetére


rdt89
addikt

Monopol helyzetben van, megteheti, pláne, hogy már szinte egy telefon se bővíthető, így még értékesebb.

(#11056) jeni válasza rdt89 (#11055) üzenetére


jeni
félisten

Pedig jó pár hónapja vagyis tavaly még nagyon akartam ilyet venni itthon.

(#11057) cH1 válasza jeni (#11053) üzenetére


cH1
aktív tag

Ez ilyen utolsó utáni darab lehet mert jó ideje leállt a gyártása. Kicsit meglep hogy van még valahol.

(#11058) kp78 válasza rdt89 (#11037) üzenetére


kp78
addikt

Sikerült a letölthető OTP app-ot megnézni? :)
Én azóta sem találok mást csak a gyorsalkalmazást, amit kipróbáltam, végszükség esetén nem rossz, de gyenge félmegoldás csak sajnos. :U

(#11059) djbelo válasza cH1 (#11057) üzenetére


djbelo
senior tag

Én HP rendeltem nem olyan régen, tökéletesen teszi a dolgát. [link]

(#11060) jeni


jeni
félisten

újra van P30 - P40 sorozatokból hátlapok a West End Media boltban.
1000-3000Ft közt

(#11061) rdt89 válasza kp78 (#11058) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos azóta még nem volt alkalmam hazamenni, de tervben van. :))

(#11062) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!
A hónapban lejár a 2 év garancia a telóra, amit még kitolt valami akció keretében fél évvel a Huawei. Ősztől viszont külföldre költözöm.
Gondolkozom rajta, hogy egy akkucserét esetleg érdemes lenne bejátszani. GMS miatt amúgy sem bír olyan sokat - leginkább ez a gond, az ilyen battery health appok 90% körülre adják.
Volt valakinek ezzel tapasztalata mostanság, megcsinálják, ha panaszkodom az akkura? Mindenképp elveszik minden adatom és újra GMS szórakozhatok ha beadom szervizbe? (Most a legfrissebb FW van rajta.)

Minden rossz tulajdonságával együtt kedvelem a telót, és még használnám is egy darabig.
A kamerán is panaszkodtam korábban, hogy a fekete helyett vöröses feketét hajlamos sokszor fotózni (kevés fénynél főleg), de arra azt mondtátok itt a fórumban, hogy az ilyen.

Előre is köszi!
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11063) Aryon87 válasza korpicschess (#11062) üzenetére


Aryon87
félisten

En nemreg csereltettem + a kijelzot is. DE!!
Utanna semmilyen esetben nem erheti viz a telefont, mert egy fusera genyadek banda a szervizuk (TMX, hiaba hivatalos Huawei szerviz, lofact, a TMX csinalja). En ezzel b@sztam ra, enyem beazott a szerviz utan (elotte 2 even at semmilyen problema nem volt a viz alatt)...
Szoval erdemes, mert meg sokaig elleszel vele, csak ne viz kozeleben.
Siman mondod, gyorsan merul, forrosodik is, es a kijelzon beegest tapasztaltal.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11064) korpicschess válasza Aryon87 (#11063) üzenetére


korpicschess
veterán

Köszi! Mondjuk a kijelző beégést egyből látják, de pl. P30-on cserélték a kijelzőt nekem emiatt, és ott akkuval együtt tudták csak - lehet itt is így van. Mondjuk 3x mentem vissza, mert a hátlapot nem tudták jól visszarakni.
Hát igen, minden ilyen után már nem lesz olyan, mint a gyári ragasztás. Mondjuk én nem viszem vízbe amúgy sem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11065) jeni


jeni
félisten

Picike remény a Google Play nélküli mobiloknak.

Amúgy sokat mond (x) a szerző és nem lehet hozzászólni.

[ Szerkesztve ]

(#11066) thebiker válasza jeni (#11065) üzenetére


thebiker
tag

A GSpace valós megoldás. Egy kicsit kényelmetlen, de működő.

(#11067) Gordiann válasza jeni (#11065) üzenetére


Gordiann
őstag

Ez egy reklám, te :U :DD

(#11068) jeni válasza Gordiann (#11067) üzenetére


jeni
félisten

kétségbeesett reklám a gyártónak

(#11069) sonice


sonice
tag

Az valos, hogy a netes OTP-s oldalon nem lehet jóváhagyni a tranzakciokat?.. 🤔 :F

(#11070) korpicschess válasza sonice (#11069) üzenetére


korpicschess
veterán

Mármint, hogy nem appban? Mert appban jóvá lehet.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11071) jimmedly válasza thebiker (#11066) üzenetére


jimmedly
senior tag

Egy baj van a gspace appal, legalábbis nálam: ha elindítom a telefon úgy merül tőle mint a g8x amikor két kijelzővel használom! Brutál! Úgyhogy ha nem muszály nagyon használni, kerülöm.

(#11072) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Gondolom többen használtok blue mailt. El lehet valahogy menteni a beállításait hogy pl telefon csere ne kelljen órákat kísérletezni mire végre ugyanúgy belövöm ahogy volt?

(#11073) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Szerintem nekem is erik a telefoncsere. Ez mar tarthatalan.
Mar egy hetig sem birja a gspace es elromlik. Nem ertem mi baja van, kb 1,5 honapja rosszalkodik.

Elinditok egy google appot egybol bezarja, ha par masodpercig nyitva marad az app es nyomkodom a kepernyot (adok inputot), akkor talan nyitva marad. Pl maps eseten folyamatosan ki be zoomolok, vagy scrollozom a kepernyot, akkor nem zarja be. Gmail mar nehezebb dio, kb 10 inditasbol egyszer marad nyitva. Google keeps, kb eselytelen.

Eloszor csak letoroltem es egy masik verziot probaltam ki. (1.1.5 -> 2.0.1) De az se segitett, azota hetente torlom le es rakom ujra. Ekkor mukodik 5-6 napig, aztan megint elojon a hiba. A viber beszelgetesek persze elvesztek, csak egy honapos backup van, igy buktam minden nyaralos kepet, amit haverok kuldtek at.
Egy emailt se tudok elkuldeni, most pl a kocsi kotelezo gepjarmu biztositasat buktam, hiaba nyomtattam ki, irtam ala es scanneltem be a papirokat vegul a gmail nem kuldte el a valasz email, de errol meg ertesitest se kaptam. Ma bejelentkezett a regi biztosito, hogy akkor keri a megdragitott dijat. F@sza :W :W :W
Legszivesebben foldhoz vagnam a telefont.

Ilyen hibaval senki se talalkozott meg? Neten semmit se talaltam :(
Ha nem tudom megoldani megy a telefon, hiaba csinal jo kepeket, ha egy emailt nem tudok elkuldeni vagy bevasarlo listat nem tudok irni. Azert ezek nem hinnem hogy nagy elvarasok lennenek 2022ben.

(#11074) korpicschess válasza SSlyTR (#11073) üzenetére


korpicschess
veterán

Miért nem használod az összefoglalós/youtube videós mókolást?
Nekem minden működik vele, egyszer csináltam meg az elején, szerintem már lassan több, mint egy éve.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11075) donnie.d válasza SSlyTR (#11073) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Gspace nálam teljes verzió fut, és minden működik rajta.

(#11076) SSlyTR válasza korpicschess (#11074) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Pontosan melyiket?

(#11077) SSlyTR válasza donnie.d (#11075) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Melyik verziot? Honnan tudom letolteni?
Amugy nalam valami nagyobb gond lesz, mert kb fel evig szepen mukodott, aztan egyszer csak elkezdett osszeomlani.

(#11078) korpicschess válasza SSlyTR (#11076) üzenetére


korpicschess
veterán

Például: [link]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11079) Aryon87 válasza SSlyTR (#11073) üzenetére


Aryon87
félisten

Terkepnek nem kell a gspace (kiveve ha vannak fontos mentett cimeid). Bejelentkezes nelkul is hasznalhato, es aurora store/aptoide/apkpure aruhazakbol letoltheto. Navira amugy ott az 1000x jobb waze. Gmaps csak akkor hasznalom ha meg akarom nezni a muholdkepen az adott hely kornyeket.
Gmail helyett ott a Bluemail. Egyszeru email app, teszi a dolgat.
Tanulopenz, maskor mentsd le a kepeket a telora, tudom durvan hangzik, de ez sajat hibad, de nincs veszve semmi, haverok ujra elkuldik, ha megkered oket :K.. Soha ne bizz a felhos baromsagokban, mindig manualisan ments mindent gepre/laptopra, ha google-s ha nem az a telefon. 🤷‍♂️ Ha nincs pc, akkor cumi.
Nekunk a kotelezonek semmit nem kell kuldeni. Utalok azt csokolom (aegon)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11080) Levi941127


Levi941127
senior tag

Sziasztok, elírás lehet a Telekom webshopjában, hogy 26.900-ért adják a FreeBuds Pro fülest? [link]

(#11081) korpicschess válasza Levi941127 (#11080) üzenetére


korpicschess
veterán

Máshol is van 35-ért árukeresőn, szóval nem hiszem, inkább kiárusítás. Valszeg ha megrendeled, meg is kapod. Én is elgondolkodtam, köszi a linket!
Bár valszeg nem járnék jobban, mint a mostani Buds+-al.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11082) Levi941127 válasza korpicschess (#11081) üzenetére


Levi941127
senior tag

Igen, ennyiért szerintem baromi jó áron van, tekintettel arra, hogy amúgy 70-ről indult, a Pro 2 után lement 40-re, szóval 26-ért elég jónak tűnik, én rendeltem is egyet.

(#11083) SSlyTR válasza Aryon87 (#11079) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Nekem fel eletem le van mentve maps-be. Plusz jo dolog ha egy cimre rakeresek laptopon az ott van a historyban, es kocsiban csak 3 kattintas es go oda. Mig a hulye vaze nem tudja kikovetkeztetni a cimet se, pl ha be kell irni hogy Bivalyokkalszarodofalu Nemes-Tancsis Mihaly utca 284 akkor minden karaktert vegig kell potyogni. De komolyan hogy lehet egy navigacio olyan szar, hogy az utcat kitalalja, de ha hazszamot is akarsz hozza adni akkor vegig kell irni az egeszet? Ezt 15 eve autos navik tudtak mar :W
Plusz maps menti a timeline-t, szoval ha vissza akarsz keresni hogy 2 eve milyen etteremben voltunk az evfordulon, akkor a maps tudni fogja, mig a waze tovabbra is szar marad :D
Probaltam az osszes ilyen email klienst, nagyon fapadosak a gmail apphoz kepest. Nagyon szar, hogy osszeomleszti a promocios leveleket a tobbivel. :F
Es igen, a kotelezot sem kell feltetlenul atkotni olcsobbra, de miert bukjak evente 15 ezret azzal, hogy nem kotom ujra? Persz egyszerubb atutalni evente, az egyszerubb. :))

Ertem en hogy mindenre van alternativa, de nem biztos hogy jobb.

(#11084) Thoty válasza SSlyTR (#11083) üzenetére


Thoty
senior tag

"De komolyan hogy lehet egy navigacio olyan szar, hogy az utcat kitalalja, de ha hazszamot is akarsz hozza adni akkor vegig kell irni az egeszet? Ezt 15 eve autos navik tudtak mar"
Ezt a waze is tudja, beírod, hogy Kossuth 12 és ott lesz a találatok között a Kossuth Lajos utca 12.

(#11085) SSlyTR válasza Thoty (#11084) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Most leirtad, hogy ki lehet hagyni az "utca" szavat? :D
Engem az zavar, hogy kitalalja melyik utcaba akarok menni, de ha ranyomok a felajanlottra, akkor nem irhatok moge hazszamot. Ki kell irnom a teljes utca nevet, nem az a gondom, hogy azt le kell irni, hogy "utca".
Engedjuk el, full fos a waze inputja

(#11086) Thoty válasza SSlyTR (#11085) üzenetére


Thoty
senior tag

Rendben, akkor ne használd :D
Mindegy is, ez nem a waze topik.

[ Szerkesztve ]

(#11087) Denny007


Denny007
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy ha használ közületek valaki Raiffeisen mobil appot akkor van esetleg tegnap óta problémája vele vagy csak én küzdök? Azért írtam ide mert nem az app hibája hogy feldobják egy "ablakot" megnyitás után egyből. Azt írja hogy valószínűleg rootolt a telefonom vagy nem gyári a billentyűzet amit használok. Persze az alkalmazás így használhatatlan. Nem enged meg belépni sem. Már mindent próbáltam. Gyári visszaállítás után működött. Aztán ahogy elkezdem belakni a telefont újra reklamálni kezd. Semmi módosítást nem csináltam a telefonon. Minden gyári rajta.

[ Szerkesztve ]

(#11088) gombasm


gombasm
aktív tag

A gspace mizériához: úgy érzékelem, hogy a leírt hibák az ingyenes verzió(k)kal jöttek elő. Bőven megér legalább egy próbát tenni a fizetőssel: nálam hibátlan minden vele. Fél évre fizettem ki 1870 forintot, igaz, hogy engem a reklámok zavartak, hibák nem jöttek az ingyenes változatnál sem.
Kár lenne ilyen miatt eldobni ezt a nagyon jó telefont… :W

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#11089) O.CS


O.CS
aktív tag

A véleményeteket szeretném kérni.
Most váltok Apple Watch-ról Huawei Watch GT3 Pro-ra és azon gondolkodom, hogy a telefont is lecserélem. Megéri beruházni hosszab távra ebbe a telefonba?
Sok vele a probléma a Google hiánya miatt?

(#11090) Aryon87 válasza O.CS (#11089) üzenetére


Aryon87
félisten

Az hogy problémás-e az attól függ kinek. Az emberek többsége megszokta a kényelmet és szereti ha mindent telefonról tud intézni. Itt ebben az esetben a legnagyobb fájdalom az OTP bank használhatósága volt a legnagyobb gond, a cég nemrég kiadot egy félkész megoldást, ami a telefonon inkább gyorsindítóként megy mint appként, de egy fokkal könnyebb az OTP-s banki ügyintézés.
Én 2 évig elvoltam a telóval, mindent tudtam ugyanúgy használni ahogy a korábbiakon. 1-2 app volt amihez a Gspace kellett.
Ami Google szolgáltatással megy, azoknak van alternatívája és használható is. Hardveresen ez a telefon még évekig megállja a helyét. A biztonsági frissítések érkeznek nyekeregve, ha ez a fétised, akkor nem neked való ez a teló (hivatalosan 2 havonta kapja a frissítéseket, de van hogy csúszik. Na bumm) :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11091) O.CS válasza Aryon87 (#11090) üzenetére


O.CS
aktív tag

Köszi a választ.A biztonsági frisssítések sosem érdekeltek.Ha megy rajta a George (Erste Bank) akkor nekem tökéletes.

(#11092) Aryon87 válasza O.CS (#11091) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudtommal megy gond nélkül és talán app is van hozzá. (OTP-s vagyok)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11093) SSlyTR válasza Thoty (#11086) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

Kerlek akkor mond meg ez a screenshot alapjan, hogy az elso ketto talalt hanyadik keruletben van.
Kb 500 telepulesen van kossuth utca, meddig fogod keresni a balatonszentgyorgyi kossuth utcat? Be kell irnod a full telepulesnevet, utcat is ha hazszamot akarsz emgdani.
Probaltam, szar, nem fogsz meggyozni :D Lehet teged nem zavar, hogy 50-60 karakterleutessel adsz meg egy cimet, en maradok a 5-6 kozott :C

(#11094) borsodika válasza O.CS (#11091) üzenetére


borsodika
őstag

Megy rajta.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11095) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Újra itt :) Ezt a Gspace mod appot használja valaki? Elég meggyőző a pali a videóban..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11096) korpicschess válasza Ferenczi Áko (#11095) üzenetére


korpicschess
veterán

Ezek feltételezem az LZplay-es megoldásokhoz képest a rosszabb akkuidőt hoznak, ugye?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11097) Ferenczi Áko válasza korpicschess (#11096) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Passz.. Az LzPlayert is ki fogom próbálni.. De ha nem tetszik akkor megint mók de most már szeretnék értesítéseket kapni és fagyasztást is eszközölök mellé..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11098) O.CS


O.CS
aktív tag

Vettem egy GT 3 Pro órát de jelenleg Iphon-nal használom.Gondolkodom, hogy lecserélem egy P40 Pro telefonra. Azt szeretném kérdezni, hogy a Spotify megy a P40Pro telefonon?

(#11099) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok!

Kérdeznék párat...
Gondolkodom egy P50pro vásárlásán azért itt kérdezek, mert P50 még szinte üres illetve igazából nem a készülék hanem a rendszer ami kérdés számomra.
Szóval mennyire macera, hogy nincs Google támogatás?
Pl. viber, messenger, gmail, simple, google pay, google maps ezeket rá lehet valahogyan varázsolni?
Igazábol, hogy a rendszer más nem igen érdekel, ha jó ami viszont igen, hogy a naponta használt dolgaim működjenek.
Köszönöm előre is a segítséget és a válaszokat.

(#11100) Ferenczi Áko válasza Bossi (#11099) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Próbáld meg itt, szerintem gyorsabb választ kapsz rá [link] :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.