Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Aryon87 válasza Xelo (#11148) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoppa, akkor tenyleg P6Pro-t kell vegyek, mar csak a live translate miatt is .. ugye nemetben vagyok, jol jonne az effele segitseg.

RDT: a P50Pro eseteben nekem is a gyenge szeleslato vette el a kedvem. A szelfikameraval es tobbivel meg megbekelek..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11152) Hoes válasza Aryon87 (#11151) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én nem nagyon látom észrevehető minőségromlást a P50 Pro wide lencséjénél a P40 Próval összehasonlítva!
Még mindig jobb mint más gyártók széleslátói...gondolok itt az iPhonera és Samsungra!

(#11153) O.CS


O.CS
aktív tag

Aki az Erste féle George alkalmazást használja, azoktól kérdezném, hogy csak nekem nem jönnek meg az értesítések a fizetésekről? Vagy ez a telefon miatt van?

(#11154) sonice


sonice
tag

Sziasztok.
Revolut érintéses fizetés működik a telon?
Koszi

(#11155) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem akartam Huaweit a tovabbiakban, de ugy erzem a Mate50Pro megvett s az is lesz a P40Pro melto utodja. Bar jovore esedekes nekem a telo, meglatjuk. Remelem a P40Pro kibirja addig...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11156) rdt89 válasza Aryon87 (#11155) üzenetére


rdt89
addikt

A széleslátó kamera sajnos nekem nem tűnik acélosnak, ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám a P50 pro-ból csapták át. :( Egyébként engem is nagyon hívogat a Mate 50 Pro :)

(#11157) Aryon87 válasza rdt89 (#11156) üzenetére


Aryon87
félisten

A széleslátó felbontását elengedem. Amire kell arra pont megteszi (akár panorámával is helyettesíthető), sztem a Huawei ügyesen megoldja, pláne ha kamerafrissítést is kap. Xiaomin se vészes, igaz enyémben teljesen más van, mint a P40Pro-ban.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11158) rdt89 válasza Aryon87 (#11157) üzenetére


rdt89
addikt

Ha jót domborít a M50 Pro, akkor lehet a szélest én is elengedem és beruházok rá. :D De addig csak a P40 Pro :D

(#11159) Aryon87 válasza rdt89 (#11158) üzenetére


Aryon87
félisten

:DD
En meg meglatom.
Sok telefonon gondolkodom, de sztem megvarom a jovo evi felhozatalt elobb. Nemetben legalabb hozza is jutok olyanhoz, amihez otthon nem (Pixel 6Pro, vagy az utodja, Honor Magic 4Pro es remelhetoleg annak utodja, de nem kizart a P60Pro sem.. es meg ott a (vegre) Snapdragonnal erkezo S23Ultra is, amit varok nagyon

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11160) Sun777 válasza sonice (#11154) üzenetére


Sun777
junior tag

Nem

(#11161) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek mennyiért lehetne eladni egy makulátlan telefont amin még 1 év gyári gari van?

(#11162) Sun777 válasza O.CS (#11161) üzenetére


Sun777
junior tag

80-100
Sajnos a Google hiány miatt nagyon nyomott áron megy ! :(

(#11163) O.CS válasza Sun777 (#11162) üzenetére


O.CS
aktív tag

Akkor ki az a pö@s aki pl megveszi a P50 Prot?

(#11164) kp78 válasza O.CS (#11163) üzenetére


kp78
addikt

Az elvakult Huawei fanok :D
Ha kicsit lemenne az ára vszínű belevágnék.
De egyelőre kivárok. :)

P40Pro eladása esetén írj rám, hátha asszonynak átveszem. :)

(#11165) O.CS válasza kp78 (#11164) üzenetére


O.CS
aktív tag

Én meg 100-ért biztos nem adom el.Ahhoz túl jó.Akkor inkább elteszem a fiókba.

(#11166) donnie.d válasza O.CS (#11163) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Lehetek pö@s, de én idén egy év után váltottam P50 Pro-ra P40 Pro-ról (a telefont nem adtam el, megvan szintén egy éves garanciával). Egyszerűen megtetszett függetlenül az 5G hiányától, amit egyébként sem használtam a P40 Pro-ban, mert egyrészről gyorsan merült tőle a telefon valamint iszonyatosan melegedett, ami aggodalommal töltött el.

Mostanában ismét előkaptam a P40 Pro-t. Bár bevallom "mp3 lejátszóként" használom, mert este rádugom a hangfalat és alváskönnyítő zenét játszik egész éjszaka.
Előtte persze nyomogattam, de őszinte leszek hozzád azért nem kicsit látszik, hogy a P50 Pro jobb. A fényképeknél is észrevehető, gyorsaságban is, s a kijelző is élénkebb. Nem bántam meg a váltást, s bízom abban, hogy a Huawei valamilyen szinten "feltámad". Igaz nem szeretnék most váltani, mert teljesen elégedett vagyok a P50 Pro-val. És ezt nem "rajongóként" írom, hanem egyszerűen azt tapasztalom, hogy nekem bejön. Tetszik a működése, s ha kiveszem az OTP alkalmazást (amit amúgy böngészőből lehet használni, s úgy is használtam sokszor továbbá az mobilos érintéses fizetéstől se estem hanyatt soha) akkor az általam használt összes applikáció működik. Ami kicsit "vernyog" az pedig Gspace alól fut hibátlanul.

Aki nem rendelkezik egyik modellel sem, de szemezget a Huawei termékeivel bátran ajánlom a P40 Pro-t és a P50 Pro-t is. Csak nem mindegy miről váltasz.

(#11167) Sun777 válasza O.CS (#11165) üzenetére


Sun777
junior tag

Igazán nem szeretek borúlátó lenni, de ezt nem fogod tudni többért eladni szerintem. Én próbálkoztam vele sokáig, nem sikerült többért, 80-ért ment el karcmentesen, fél év hátralévő garival. Nagyon sajnáltam, de vége, számomra használhatatlanná vált az egyre kevésbé működő appok miatt (főleg OTP tette be a kaput, de más is volt) pedig szerettem.
A fiókban is csak tovább veszít az értékéből szóval az is rossz ötlet szerintem.

Azon én is gondolkodtam, hogy ki az aki 400 ezerért vesz P50 Pro-t. Nem ér annyit, nem tudom mennyit adnak el belőle. A P50 Pro egy ékszer, gyönyörű minden tekintetben, és a kamerája is lenyűgőző ahogy a kijelzője is. Még az 5G hiány is megbocsátható talán. De a Google hiány számomra nem (és úgy tűnik sokan mások számára sem), ennyiért más gyártótól kapsz hasonlót Google-val együtt, ezért én pl. elcsábultam másra...

Idővel biztos lemegy a P50 Pro ára, mint minden telefoné. Biztos emlékeztek, P40 Pro-t is vettünk itt többen 200-250 ezrekért, holott 400-ról indult és volt is tartva 300 felett sokáig.
Aztán egyszercsak a Media Markt kiárusította bruttó 170 000-ért a P40 Pro-t, na akkor vitték mint a cukrot, csak ebből a topikból kiindulva is :D
Valami hasonló kör jöhetne a P50 Pro-ból is :) de nehezen tudom elképzelni hogy ez mostanában lenne, még mindig nagyon új telefon ez ahhoz. A P40 Pro is akkor már több mint egy éve piacon volt, talán másfél is, amikor ez megtörtént.

Az OTP alkalmazást pedig nem lehet böngészőből használni, akkor nincs mobiltoken meg QR funkció, meg ujjlenyomatos feloldás, sem tranzakció push értesítés, meg még egy jó pár egyéb dolog sem. Ahogy Simple NFC fizetés sem. :(

(#11168) donnie.d válasza Sun777 (#11167) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én vettem P50 Pro-t, s egyáltalán nem bántam meg. Bár az is igaz, hogy a Pro változatokon sokat gondolkodtam és nem azért, mert nem volt rá meg a keret, vagy nem tudok vigyázni a telefonjaimra lévén mindegyik karcmentes, hibátlan állapotában lett lecserélve (tovább adva szülőnek vagy eladva másnak).
Első körben azért gondolkoztam, hogy megérne-e egy telefon ennyit, mert kevés applikációt használok, de a fotózásban tényleg profi mindkettő. Én kifejezetten örültem ennek a google tiltásnak, mert konkrétan rühelltem, amikor megvettem egy telefont és azzal ment el az időm fele, hogy törölgettem, amit nem használok, s zavart, ami nem volt törölhető. S bevallom én sokkal függetlenebb vagyok az internettől, s applikációktól, mint a többség. Sokszor nem is értem azt a viselkedést, amikor azt látom mintha nem tudnának élni nélküle, meg megy a szájkarate a márkahasználók között.

P30-at váltott a P40 Pro, s aztán pedig megtetszett a P50 Pro és miután megnyomkodtam az egyik üzletben végül váltottam lévén két előfizetésem van, s az elődnek ki lett fizetve a maradék törlesztője. Igazat adok abban, hogy az OTP alkalmazás nem megy böngészőből. De például én egyenleg ellenőrzésen kívül sokszor nem is használtam az alkalmazást másra. Az érintéses fizetéstől sem estem hanyatt, sőt! Kipróbáltam milyen, és használtam párszor aztán hiába volt aktiválva az érintéses fizetés egyszerűen nem szerettem. Néha még az is eszembe jutott, hogy mi van, ha mondjuk kikapják a telefont a kezemből, vagy kapkodok, s kiesik a kezemből, s betörik a kijelzője. Meg be tudok lépni böngészőből is, meg nincsenek elmaradásaim egy számlabefizetés kibírja még hazaérek és előkapom a laptopot és belépek az OTP felületére.

A fentiek nem kritika lenne, csak szerintem ott kezdődik a probléma, hogy mindenki egy eszközön akar mindent, s egyes cégek meg nem tudnak vagy nem akarnak fejleszteni. Továbbá szerintem sokakban nincs meg az újítási szándék, hogy kipróbáljanak valami újat, s tényleg vannak márkarajongók. Annak idején én is az voltam, de utána rászoktam az írott és a videótesztek követésére, véleményem elolvasására továbbá a kirakott készülékek megnézésére.
Szerintem jó lenne, ha a HMS rendszer feltörne, mint a talajvíz az Android és az IOS mellé. Egyrészről talán ez lejjebb nyomná a telefonok árát, és jobban sarkalná a cégeket, hogy újítsanak jobban, s ne minimális fejlődés legyen egy-egy új készülék között.

Én jól érzem magam a P50 Pro-val, mert úgy gondolom tudatos vásárlóként váltottam, s tisztában voltam, hogy a P40 Pro csak nyomott áron tudnám eladni. De úgy vagyok vele, hogy a fiókban vagy most, mint "mp3 lejátszóként" funkciónál esténként lehet évekig ki fogja bírni, s nem árt, ha van egy tartalék készülék, ha valami történne a fő készülékkel.

(#11169) Aryon87 válasza O.CS (#11163) üzenetére


Aryon87
félisten

Én is lehet p.cs leszek, ha a Mate50Pro-t megveszem jövőre. Kell a fenének a GMS. itt Xiaomi 12X a kezemben (féligmeddig P40Pro utód, de inkább csak átmeneti) és ezen se használom a GMS marhaságokat (jó, az más kérdés hogy minden a Play áruházból van leszedve mielőtt valakinek trollkodni lenne kedve a read-only tagok közül, mert vannak páran)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11170) korpicschess


korpicschess
veterán

Hallottátok, hogy megszűnik a szerviz? Már nem is vesznek be javításra semmit.
TMX-hez kell vinni/küldeni Budaörsre...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11171) O.CS válasza korpicschess (#11170) üzenetére


O.CS
aktív tag

Nekem ott csinálták anno az órámat és teljesen meg voltam elégedve a munkájukkal.

(#11172) cH1 válasza korpicschess (#11170) üzenetére


cH1
aktív tag

Huawei nagy szarban van. Összes hazai szerviz bezárva, már csak tmx maradt. Budapesti irodából kb az alkalmazottak felét elküldték (nagyon sok vezetőt is). Ahhoz képest tavaly még azt mondogatták hogy 2023ban a király visszatér, nem úgy látom hogy ez lenne a tendencia.

(#11173) O.CS


O.CS
aktív tag

Ma gondoltam, hogy kipróbálom a Petal térképet a kocsiban.Egyszer csak megjelent az órámon is :DD Tök jó!

(#11174) borsodika válasza cH1 (#11172) üzenetére


borsodika
őstag

Gari lejárta előtt pedig szeretném az akksit kicseréltetni. :U TMX-ről is elég vegyes a körkép.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11175) Aryon87 válasza borsodika (#11174) üzenetére


Aryon87
félisten

Cserélheted. Csak vizet ne lásson a telefon sehol, de még annak halmazállapotát se...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11176) Aryon87 válasza cH1 (#11172) üzenetére


Aryon87
félisten

Az úgy fsza.... Csak hazailag, vagy más országokban is? (pl Németország)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11177) korpicschess válasza borsodika (#11174) üzenetére


korpicschess
veterán

Nekem is kell még egy Matepad 11-ben... Vagy megpróbálhatom majd Németországban, de nem tudom, hogy magyar garijeggyel mit fognak ott kezdeni.
Remélem le tudom még zongorázni itthon, mert csütörtökön én ezt a szervizben tudtam meg, hogy zárnak. Most meg pont elutazom..
Előtte a P40 Pro-ban cseréltettem, 2 órán belül megvolt, USB csatival együtt
Aryon87: nem lehet, hogy a hátlap elállt nálad? P30-amnál vissza kellett 2x is vinnem, végül új hátlapot raktak rá, mert szétszedés után nem tudták már úgy összerakni, hogy ne jöjjön fel.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11178) Aryon87 válasza korpicschess (#11177) üzenetére


Aryon87
félisten

Elvileg a sim tálcánál ázott be. Csak nem értem hogyan, mikor rendesen le volt zárva..
Bent tették be a kártyát, nem én raktam be.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11179) rdt89


rdt89
addikt

Szereztem egy Mate 40 Pro-t, kedden fogom kézhez kapni, nagyon kíváncsi vagyok milyen érzést fog kiváltani belőlem. :)

(#11180) p2pp válasza rdt89 (#11179) üzenetére


p2pp
őstag

Arra lennék kiváncsi a Mate 40 pro kamerában mennyit hoz a konyhára? A P50 pro nálam kizárva.
De attól függetlenül azért az is érdekelne, mert sokat fotózok. Használom a zoomot is bőven.
Jó a mostani 5x de néha jó lenne csak 3,5x de volt már rá példa, h a 10x is jól jött volna.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#11181) Aryon87 válasza rdt89 (#11179) üzenetére


Aryon87
félisten

Na erre kíváncsi leszek. Jöhetnek a tapasztalatok + kép összehasonlítások is (csak ha lehet normális képtárba töltsd fel azokat, ne az oldal feltöltőjéát használd :R )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11182) wwhy válasza rdt89 (#11179) üzenetére


wwhy
veterán

súlyosat :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#11183) O.CS válasza wwhy (#11182) üzenetére


O.CS
aktív tag

Olyan lehetőség van a telefonban, hogy amikor beüzemelem a telefont és feltelepítek minden olyan programot ami nekem kell, akkor ezt az egészet lementi(felmenti) valahová, hogy legközelebb ne kelljen szórakozni az újratelepítéssel?

(#11184) rdt89 válasza p2pp (#11180) üzenetére


rdt89
addikt

Majd csinálok egy kisebb összehasonlítást. :)
#11181Aryon87:
Mindenképpen lesz beszámoló róla. :)

(#11185) Sun777 válasza O.CS (#11183) üzenetére


Sun777
junior tag

A Huawei Backup a legtöbb, amit elérhetsz. Az appokat, készülékbeállításokat szépen lementi, médiatartalmakat, sms-eket névjegyeket stb is.
Viszont az appok adatait nem minden esetben. Ettől többet nem tudsz elérni, mert ahhoz már root kellene amit ugye itt nem lehet. (Pedig mennyi bajt megoldana)

(#11186) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék hogy lehet lecsekkolni hogy a P50 Pro-n Android vagy Harmony OS rendszer van?Illetve harmony kínai régiós az miben más a magyar régiósnál? Illetve továbbra is lehet alkalmazásokat apk-ba letolteni?
Köszi előre is a segítséget!

(#11187) Ferenczi Áko válasza zezso86 (#11186) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Az már bekapcsolásnál látszik, harmony os feliratot írja ki(nézz róla Youtube videókat)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11188) sonice


sonice
tag

Sziasztok.
Video készítés alatt nalatok nem halkul el neha a hangerő?.. 🤔 Ha visszanezem a felvételt teljesen random modom felerosodik aztan lehalkul eléggé.. Nem tudom mitol lehet.. 🤔
Koszi

(#11189) rdt89 válasza sonice (#11188) üzenetére


rdt89
addikt

Videózás közben szoktál zoom-ot használni?

(#11190) sonice válasza rdt89 (#11189) üzenetére


sonice
tag

Nem.. Általában fix zoom mellett használom.. Elvileg ettol független.. 🤔

(#11191) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!
TMX haztol hazig szerintetek 5 munkanapon belul le tud zajlani?
Mik a tapasztalatok? Matepad 11-et kéne akku miatt beadnom.
Előre is köszönöm!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#11192) AeroDesignhu


AeroDesignhu
csendes tag

Nos hosszas tanakodás után visszapártoltam a Huaweihez hogy leteszteljem tudnék e vele élni. P40 Pro lett. Jól telepítettem a Gboardot nektek is ilyen ikonok vannak és a Gboardon keresztül nyitja az alkalmazást? Vagy van olyan megoldás mintha normális app ként nyitja meg?

(#11193) carbonblack válasza AeroDesignhu (#11192) üzenetére


carbonblack
csendes újonc

Ezeknek a legtöbbjét phone clone-nal is áttudod vinni egy Gms-es telóról. Akkor közvetlenül az appból tudod ezeket megnyitni.

(#11194) rdt89


rdt89
addikt

Most vettem kézhez a Mate 40 Pro-t, s mit ne mondjak brutális egy jószág. :D A hétvégén összehasonlítom a P40 Pro-val a kamerákat ha időm engedi és lökök ide be pár eredményt, s utána fájó szívvel, de 2 év használat után eladom a P40-et, igaz fillérekért fog elkelni, de legalább nem a szekrényben fog tönkremenni. :(

[ Szerkesztve ]

(#11195) Ferenczi Áko válasza rdt89 (#11194) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Majd az esti videózást nézd meg, szerintem ég és föld a különbség..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#11196) rdt89 válasza Ferenczi Áko (#11195) üzenetére


rdt89
addikt

Mindenképpen, egyenlőre a szoftveres apróságok nyűgöztek le, meg a széleslátó előlapi kamera. :D Bár nekem a P40 Pro éjszaka egy koncertről olyan videót csinált még zoom használatával is, hogy állam leesett.

[ Szerkesztve ]

(#11197) zezso86


zezso86
csendes tag

Sziasztok!

A P50Pro-ba van HDR mód ha igen akkor hol található?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#11198) rdt89 válasza zezso86 (#11197) üzenetére


rdt89
addikt

Kamera megnyitás, majd továbbiak menüpont, s külön HDR ikon van.

(#11199) zezso86 válasza rdt89 (#11198) üzenetére


zezso86
csendes tag

Ez a P40 proban így van. Közben kiderult hogy külön nincs ilyen mód.

(#11200) rdt89 válasza zezso86 (#11199) üzenetére


rdt89
addikt

A Mate 40ben is így van. Akkor a p50 lehet már teljesen automata. Akkor a P40/Mate 40-et ért kritikának engedtek, hogy külön kapcsolható és nem full automata.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.