Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) LeMarci válasza kisbarack (#11649) üzenetére


LeMarci
tag

Én a 10.1.0. valamire visszaállítós ott google és utána frissítős módszerrel csináltam. Nekem 9 hónapja gond nélkül működik, a push notificationök nem jönnek, de megvagyok nélkülük. Néhány alkalmazás rootoltnak mondja a telefont sajnos :((( (ilyen pl a mcdonalds alkalmazása) az OTP pedig gond néliül műkszik

[ Szerkesztve ]

(#11652) laczkaba válasza kisbarack (#11649) üzenetére


laczkaba
tag

Tessék,egyik fórumtársunk készitette,tökéletes linkekkel ellátva.https://www.youtube.com/watch?v=ZiXsKC_9VVk

(#11653) sonice


sonice
tag

Curve pay törlés, újra telepítés után egyelőre tökéletesen működik :C

(#11654) Kis Tigris válasza Aryon87 (#50) üzenetére


Kis Tigris
tag

Sziasztok. Valami jó kis profit tudtok képernyő videó felvételre? Sajna elő telepítve nem találtam.

(#11655) rdt89 válasza Kis Tigris (#11654) üzenetére


rdt89
addikt

Szia!

A gyári nem felel meg? Az értesítési sávból elérhető képernyőfelvétel néven, s ha elindítod még a mikrofon ikont pöckölve azt is megszabhatod, hogy vegyen vagy ne külső környezeti hangot hozzá. :)

[ Szerkesztve ]

(#11656) Aryon87 válasza Kis Tigris (#11654) üzenetére


Aryon87
félisten

Jó régi kommentemet találtad meg :C

Amúgy ott a gyári felvevő, RDT már írta is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11657) Kis Tigris válasza rdt89 (#11655) üzenetére


Kis Tigris
tag

WoW, és tényleg :) Én az alkalmazás közt kerestem, nem is jutott eszembe hogy az értesítési sávban lehet a megoldás :)

(#11658) Kis Tigris válasza Aryon87 (#11656) üzenetére


Kis Tigris
tag

Aki keres, talál :DD :DD :DD

(#11659) rdt89 válasza Kis Tigris (#11657) üzenetére


rdt89
addikt

Na látod, nem kell ide mindig külsős alkalmazás. Rengeteg minden megvan a Huawei-ben amit sokan nem is sejtenek, pl a saját térkép és a saját fordítója :D

(#11660) stefi68


stefi68
addikt

Jelenleg EMUI 10-en vagyok a GMS-mók miatt.
A képernyőfrissítésre 60/90 Hz soha nem volt adaptív beállítás?
Tehát hogy a rendszer szabályozza.
Mintha EMUI 12-n úgy emlékeztem volna...., lehet rosszul. :U

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11661) hockeyapu válasza rdt89 (#11659) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

A Petalra gondolsz !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#11662) LeMarci válasza stefi68 (#11660) üzenetére


LeMarci
tag

Van adaptív, emui 12n biztos

[ Szerkesztve ]

(#11663) siskad válasza stefi68 (#11660) üzenetére


siskad
őstag

Ha jól emlékszem akkor EMUI 11-től jelent meg a dinamikus opció.

Xiaomi 13

(#11664) rdt89 válasza hockeyapu (#11661) üzenetére


rdt89
addikt

Bizony, arra gondoltam. Már sokkal funkcionálisabb és stabilabb mint a google számomra és tapasztalataim/tesztjeim alapján.

[ Szerkesztve ]

(#11665) Kis Tigris


Kis Tigris
tag

2021 februárban kb fél évig volt ilyen telóm. Akkor el kellett adnom, mert egy céges szoftver nem futott rajta (ma már nem kell az a szoft). Nos, akkor még eléggé kiforratlanok voltak rá a saját alkalmazások. Emlékszem, a Petal is durván megszívatott, mikor fel vitt az autópályára. A Gmaps-al soha semmi ilyen bajom nem volt. Nem tudom azóta milyen a Petal, most is úgy vettem újra ezt a telót, hogy minimum legyen hogy be tudok jelentkezni a Gmaps-be, s tudjam használni. De lehet a Petal-t is megnézem újra. Csak hát na, ha valakinek egyszer dugják a nőjét, nehéz visszaszerezni a bizalmat :D

Más: átlátszó minőségi tok rá? Kaptam az eladótol ajándékba azt is hozzá, de olyan pivi a kamera körül a kávája, hogy asztalra letéve a kamerán fekszik. Szóval az a tok számomra kuka :/
Valaki tud rá, ami a kamerát is kellően védi? :)

[ Szerkesztve ]

(#11666) LeMarci válasza Kis Tigris (#11665) üzenetére


LeMarci
tag

Nem átlátszó, de szerintem ennél minőségibbet ennyiért nem találsz [link]

(#11667) kp78 válasza Kis Tigris (#11665) üzenetére


kp78
addikt

Este megnézem, h mik/milyenek vannak otthon hozzá és küldök róluk képeket.
Van pár vadonatúj is, ill. alig használt.
Ha ráér addig... :)

(#11668) hockeyapu válasza rdt89 (#11664) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Az a baj, amilyen helyeken Én járok, a Petal azt sem tudja, eszik-e vagy isszák !
Nekem sajna gyakorlatilag használhatatlan ! :(((

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#11669) Aryon87 válasza hockeyapu (#11668) üzenetére


Aryon87
félisten

Miért nem a Google Maps-t vagy a Waze-t használod? Mind2 elnavigál ahova kell..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#11670) kisbarack válasza laczkaba (#11652) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!
Hallgatásom oka, hogy nem tudtam foglalkozni a dologgal, de tegnap éjjel szépen végig zongoráztam. Ment is minden azt hittem, fel is telepítettem minden korábbi appomat, be is jelentkeztem mindenhova, dee sajnos a névjegyeket sehogy nem szinkronizálja vissza. Azt mondja hogy probléma van a szunkronizálással, de hamarosan helyreáll. Hát sajna nem :Y utána reggelre a mók is kipukkant elvesztettem a gúglit.
Kérdeésem mivel újra végig zongoráztam a dolgot most, de sajnos ismét nem szinkronizál, hogy más is járt már így? A fiókok elvileg mennek, tudok telepíteni az áruházból.
Éjjel volt valami amit nem engedélyezett csak ha a péj áruház vagy valami nem frissül le. Lehet ott rontottam el?
Tapasztalatokat szeretettel várok :DD
Még egy kérdés mert ez nem volt tiszta számomra, hogy miután a két rollback megtörtént az elindított telefonon be kellene jelentkezni valami fiókba, vagy mellőzni mindent?

És még valami. Mielőtt töröltem volna a kínai G appot minden mellett pipa volt kivéve a GMS. Ez jelenthet még gondot?

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#11671) LeMarci válasza kisbarack (#11670) üzenetére


LeMarci
tag

Én nem a fenti videó alapján csináltam, hanem ez alapján , de amikor elkezded felrakni a google cuccokat akkor nagyon be kell menni a google contact szinkronizációba és nagyon sokszor rányomni a frissítésre és akkor lesz meg. Nekem az említett videóval többször is sikerült felrakni

(#11672) laczkaba válasza kisbarack (#11670) üzenetére


laczkaba
tag

Ugyanaz a mók,valamit nem jó csinálsz.Rollback után jön a mók.A pipákat nem értem.Lépésről lépésre kövesd az útmutatót.

[ Szerkesztve ]

(#11673) kisbarack válasza laczkaba (#11672) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Ott nekem is azt mutatja, de ha bele megyek má sajna ez

Meg ha a krómba megyek a jelszókezelésre akkor még ezt

És szerintem éjjel ez barmolta szét a munkám mert ezt frissítettem :W :C

LeMarci: ezt a videót néztem mád de sajna az én angolom annyira sem jó mint a kis videót készítő kollegáé🤣
Amúgy a hosszú magyar videó jó szerintem pont ezt csinálja csak szájbarágósabban és nem gyorsítja fel a dolgokat. Illetve a te általad linkelt videóban 19-re teker vissza nem 15-re

[ Szerkesztve ]

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#11674) laczkaba válasza kisbarack (#11673) üzenetére


laczkaba
tag

Még olyan hibát nem láttam.100% hogy valamit nem jó csinálsz.

(#11675) LeMarci válasza kisbarack (#11673) üzenetére


LeMarci
tag

Próbáldd meg azt, hogy a jelenlegi GPS-t letörlöd, aztán visszatöltöd azt a verziót amit te raktál fel. Ezek után frissíts erre a verzióra. Utána clear cache+ app data és egy restart után jónak kéne lennie

(#11676) borsodika válasza kisbarack (#11673) üzenetére


borsodika
őstag

Párom telefonján a chrome jelszókezelőnél én is tapasztalom ezt a hibaüzenetet, a play service-t kellene frissíteni. Viszont ha azt lefrissítem akkor jönni fog a play protect error hibaüzenet.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11677) kisbarack


kisbarack
aktív tag

Hát nem tudom mi a gond, de azóta újra próbáltam legalább 2x lépésról lépésre a dolgot, de a szinkronizálás nem megy és a jelszókezelőre is csak frissítés utén hajlandó bármit is csak akkor ugrik a móka :R

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#11678) laczkaba válasza kisbarack (#11677) üzenetére


laczkaba
tag

Most frissitettem le a play service-t,és minden megy.Csináld meg a System hack módszert,a videót le kell lassítani.De előtte factory reset kell.Irtad 2-szer próbáltad,factory reset volt?

[ Szerkesztve ]

(#11679) laczkaba


laczkaba
tag

tessék.

(#11680) laczkaba válasza kisbarack (#11677) üzenetére


laczkaba
tag

A második újra inditásnál,van a probléma.Amikor a datat kell törölni,ezt meg kell ismételni legalább 3-szor.

(#11681) borsodika válasza laczkaba (#11680) üzenetére


borsodika
őstag

Push notification működik a play service frissítése után, vagy előtte se ment?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11682) siskad válasza borsodika (#11681) üzenetére


siskad
őstag

Nekem fagyasztásos módszerrel a legfrissebb Play Szolgáltatások van fent Aurorából telepítve, gond nélkül megy minden, a pushok is.

Xiaomi 13

(#11683) LeMarci válasza borsodika (#11681) üzenetére


LeMarci
tag

Push notifokhoz fagyasztani kell a google playt🥶

(#11684) djbelo


djbelo
senior tag

Sziasztok!
Elköszönök tőletek, megváltam szeretett P40Pro-tól. Köszönök minden segítséget. :)

(#11685) laczkaba válasza borsodika (#11681) üzenetére


laczkaba
tag

Előtte-utána is működik.(MacroDroid).

[ Szerkesztve ]

(#11686) borsodika válasza LeMarci (#11683) üzenetére


borsodika
őstag

Én ezt a módszert használom, itt nem kell fagyasztani semmit a push-hoz: [link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11687) LeMarci válasza borsodika (#11686) üzenetére


LeMarci
tag

Érdekes, én volt hogy órákon át néztem xda-t redditet, egyéb oldalakat és nem találtam ilyen módszert, köszönöm, hogy beküldted

(#11688) borsodika válasza LeMarci (#11687) üzenetére


borsodika
őstag

Tavaly már linkeltem ezt a fajta megoldást, csak elveszett a süllyesztőbe, ezért nem találhattad: [link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11689) stefi68 válasza borsodika (#11686) üzenetére


stefi68
addikt

Ezt én is kipróbálom....

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11690) laczkaba válasza borsodika (#8008) üzenetére


laczkaba
tag

Szia,kibontásnál hibát ír,ellenőrizze a fájlokat.

(#11691) laczkaba válasza laczkaba (#11690) üzenetére


laczkaba
tag

Megoldottam,köszönöm.Badmanai98 30eurót kért érte,de ő tette volna fel.

(#11692) borsodika válasza laczkaba (#11690) üzenetére


borsodika
őstag

Szia!

Én simán kitudtam csomagolni, 6.01 x64 winrar.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#11693) kisbarack válasza laczkaba (#11678) üzenetére


kisbarack
aktív tag

Igen volt 3x is teljes visszaállítás. 3x zongoráztam végig. Mindig ez lett az eredménye. Valamiért azt írja, hogy offline vagyok, de nem. A jelszavak kezelés nem megy, a penny appba nem tudok belépni. Minden más elvileg megy.

Defy/+, Lg F6, Xiaomi Redmi 3 pro, Huawei P 10, P30, P40 Pro

(#11694) hockeyapu válasza djbelo (#11684) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Azt csak úgy nem lehet ! :N
Mire váltottál és miért ! :((

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#11695) LeMarci válasza hockeyapu (#11694) üzenetére


LeMarci
tag

Ha jól láttam Mate 50 Pro ra váltott a mate 50 teszt topikban. Az okát meg szerintem majd ő jobban tudja :DD

(#11696) rdt89 válasza LeMarci (#11695) üzenetére


rdt89
addikt

Jól döntött :D

(#11697) hockeyapu válasza rdt89 (#11696) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Szerintem is !
És ez akkor nem is búcsú, hanem fejlődés ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#11698) stefi68


stefi68
addikt

Ha valaki rájön nekem, hogy a Simple app mért nem olvassa be a QR kódot a csekken, annak fizetek egy sört (vagy kettőt) :D
Most ott tartok, hogy egyelőre minden működik a GMS-mók után.
Van névjegyszinkron, naptár, GPS is megy, Play Áruház is és a push is működik, legalábbis a Push Test alapján.
De ez a Simple.... jól kicseszik velem. :W

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11699) rdt89 válasza stefi68 (#11698) üzenetére


rdt89
addikt

Factory reset, program újra telepítése, régebbi program keresése. Ezeket próbáltad?

(#11700) FingR86 válasza stefi68 (#11698) üzenetére


FingR86
őstag

aurora simple nem tud qr kódot olvasni, de az app gallery verziónak (HMS) működnie kell. A minap fizettem vele be csekket. Egyébként pár hete az app gallerys verzió is vacakolt, de most épp működik [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.