Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) Jim12 válasza sfdrakex (#6550) üzenetére


Jim12
csendes tag

Nincs beállítva szemvédelem! Akkor elfogadható ha ÉLÉNK/EGYÉNI BEÁLLÍTÁS.
Az ÉLÉNK/HIDEG beállítást kell kb. "6 óra" magasságába állítani. Úgy egészen tűrhető!

(#6552) knox83 válasza Jim12 (#6549) üzenetére


knox83
senior tag

Hol látod? A szélein?

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6553) Jim12 válasza knox83 (#6552) üzenetére


Jim12
csendes tag

Nem nem a szélein , ennek kivételesen a szélei tökéletesek. Van a családban és az ismerőseim körében van pár db. de ott valóban a szélek hol pirosak , hol kékek :) (árnyalat ) ott ahol le vannak kerekítve. Az enyém teljesen hibátlan a széleknél , viszont az egész kijelző halvány piros. Van aki észre sem veszi de ha jól megnézed észre lehet venni. Főleg ha tudod , hogy az a terület amit nézel valójában HÓ fehér kellene legyen. Lehet rajta korrigálni "majdnem" jó ra , de a tökéletestől messze van :). Csak a fehér problémás a többi szín jó.

[ Szerkesztve ]

(#6554) adomok válasza Márky (#6545) üzenetére


adomok
tag

Nálam is ez van és a hard reset sem segített, emiatt ne csináld meg. Legyalultam mindent és a szűz telefonon sem ment! Visszamentem 9-re és ott működik ismét. Remélem jön valami javítás.

(#6555) F-ECT$ válasza Samanbacsii (#6547) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem kell látszódnia a VoLTE ikonnak ahhoz, hogy menjen a VoLTE, legalábbis a Telekom hálózatán így van.

Dive ever, work never.

(#6556) Samanbacsii válasza F-ECT$ (#6555) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Igazán kijelezhetné, hogy megnyugodjon a Telekomos felhasználó is ha éppen nem biztos a fülében... :(

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#6557) zsizsef válasza F-ECT$ (#6555) üzenetére


zsizsef
senior tag

:K Nekem sem jelzi, mégis aktív.

(#6558) Márky válasza adomok (#6554) üzenetére


Márky
tag

Köszi az infót!
Akkor nem resetelek :D
Várom/várjuk a javítást rá ;)

(#6559) Zsírkrétamen


Zsírkrétamen
senior tag

Sziasztok!
Rég óta kinéztem már magamnak ezt a telefont, viszont most jutottam el odáig, hogy beszerezzek egyet. Használtan venném.
Van esetleg valami ismert típushibája a telefonnak? Van valami, amit vásárlás előtt okvetlen meg kéne nézni? Az alap dolgokon kívül, kamera, hangszóró, wifi térerő....
Gyorsan átfutva a topikot, nem találtam semmit, de lehet csak átsiklottam felette.

(#6560) kosmoo81


kosmoo81
tag

Meg jöttek a spigen cuccok.
Egy sima szilikon tok, egy 360as tok, meg egy üveg fólia.
Nekem a 360as tok nem tetszik, ha valakit érdekel írjon küldök róla képet.
Üveg fólia vam ahhoz is azt nem bontottam ki csak a tokot néztem meg.

(#6561) andor80 válasza Zsírkrétamen (#6559) üzenetére


andor80
senior tag

HA kereső se dob nyert ügy vedd meg!

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#6562) csolaca68 válasza bajoros (#6417) üzenetére


csolaca68
tag

Sajnos nem, visszatértem a 9re

(#6563) F-ECT$ válasza Zsírkrétamen (#6559) üzenetére


F-ECT$
titán

Semmi. Jól összerakott készülék ez.

Dive ever, work never.

(#6564) petya2012


petya2012
őstag

Sziasztok

Telekomtól vásárolt(független :D )telóhoz jött már valakinek 10-es droid??

(#6565) knox83 válasza petya2012 (#6564) üzenetére


knox83
senior tag

Nekem mobilcorneres, arra sem jött semmi..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#6566) Dwatti válasza knox83 (#6565) üzenetére


Dwatti
addikt

Enyém is onnan van mégis megjött.

(#6567) dsanyi94


dsanyi94
csendes tag

imei alapján küldik a frissítéseket
A Telekomtól vásárolt készülékek a tapasztalatok alapján az utolsók között vannak

(#6568) riczer válasza dsanyi94 (#6567) üzenetére


riczer
tag

Ha a Telekomtól vásárolt készülékek az utolsók között vannak akkor még is van köze imei számokhoz. Vagy a Huawei kiválasztja a Telkomos imeiket és az utolsók közé rakja?

(#6569) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Vodafone se OTA, se Hicare se Hisuite... :o

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#6570) F-ECT$ válasza riczer (#6568) üzenetére


F-ECT$
titán

A Telekomnak szánt kontingensben sok a késői imei számú :)

Dive ever, work never.

(#6571) riczer válasza F-ECT$ (#6570) üzenetére


riczer
tag

Sok a késői imei számú? Az az mind az, vagy talán azért mert aTelekom még bele rakja a saját alkalmazásait? Inkább az útobbi!

(#6572) #40047616 válasza riczer (#6571) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nem rakja bele mert azok külön vannak már. Egyéni verzió a rendes frissítésen kívül. A dt kezdetű. Külön frissül a rendszertől.

[ Szerkesztve ]

(#6573) riczer válasza #40047616 (#6572) üzenetére


riczer
tag

Amire te hivatkozol , az nem fő verzió frissítés volt. Van Telkomos aki már meg kapta? Kíváncsi leszek amikor meg jön a Telekomra benne lesznek e az ő alkalmazásaik.

(#6574) #40047616 válasza riczer (#6573) üzenetére


#40047616
törölt tag

Addig nem míg az egyéni verziót nem tölti le. Kár vitatkoznod most csináltam factory resetet és ameddig a dt kezdetű nem volt fent semmi telekomos alkalmazás sem volt. Ezek az egyéni verziók direkt azért vannak. De ha jobban tudod legyen....... Itt a kép is hogy elhidd. És igen van telekomos aki már megkapta igaz sima p30-ra.

[ Szerkesztve ]

(#6575) firemanus82


firemanus82
senior tag

A P20 pro topic-ban is mindig a frissítés volt a téma. Ott már tisztáztuk hogy imei szám alapján jönnek a frissítések a Huawei-nél. Semmi köze, ahhoz ki melyik szolgáltatónál van. Én pl edigital-ban vettem (vodás vagyok) és jött is a 10es, igaz csak hicare-n keresztül, sima frissítésként nem. Ugyanígy a nejemére is, ott Voda az 1es, T-mobil a 2es sim

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#6576) #40047616 válasza #40047616 (#6574) üzenetére


#40047616
törölt tag

Még annyit hogy főverzió váltásnál is ez van a 9-es android óta. Pont azért hogy a szolgáltatók ne az alap szoftverbe (alapot úgy kell érteni hogy itt pl amit a huawei kiad) hanem külön frissítésként rakják fel az alkalmazásaikat. Ezért van a főverzió mellett egy egyéni verzió.

(#6577) riczer válasza #40047616 (#6576) üzenetére


riczer
tag

Így már érthetöbb az egész frissítési szisztéma. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. :R

(#6578) tutaj01


tutaj01
tag

Sziasztok!
Két hete vagyok P30 Pro tulaj, Mate 10 pro után.
Hibátlanul üzemel, azért nem is írtam eddig kérdést.
Mostanság sűrűn volt téma a VOLTE.
Eddig nem működött, viszont ma kaptam egy sms-t a Telenortól, miután nem sokkal meg is jelent a felirat odafenn. Boldogság, de mégsem, ugyanis hívás indítás után ugyanúgy vissza dob 3G-re...
Véleményetek szerint ennek mi lehet az oka?
Köszönöm a válaszokat :)

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#6579) #40047616 válasza riczer (#6577) üzenetére


#40047616
törölt tag

Bocsi ha az elején esetleg nem tudtam megfogalmazni érthetően amit akartam. :R

(#6580) adomok válasza tutaj01 (#6578) üzenetére


adomok
tag

Légy tütelemmel, az üzenetben is 72 órát írnak. A volte esetében több hálózati paramétert is be kell állítani, van olyan ami csak éjszaka fut le. A volte kijelzés önmagában nem jelent helyes működést.

(#6581) tutaj01 válasza adomok (#6580) üzenetére


tutaj01
tag

Köszönöm szépen! Ezt nem tudtam. Akkor bizakodva várok még

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#6582) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Nekem most jött egy 240-es frissítés... októberi biztonsági.

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#6583) Fecc91 válasza Samanbacsii (#6582) üzenetére


Fecc91
tag

Nekem is ma jott...

(#6584) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

szeretnék kétgombos hard resetet,de mikor rámegyek valami piros szöveg van és nem engedi
mi lehet ez??

invalid input.enter the word yes then touch the button below to confirm the factory reset.this will wipe all user data on this device

[ Szerkesztve ]

(#6585) AtHoS válasza petya2012 (#6584) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azt írja, hogy gépeld be a YES szót

read-only mode on the forum

(#6586) petya2012 válasza AtHoS (#6585) üzenetére


petya2012
őstag

azt is csináltam,de semmi :(
nem értem-nah mindegy

próbálkozom,remélen nem rontom el :D

[ Szerkesztve ]

(#6587) AtHoS válasza petya2012 (#6586) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Kis/nagybetűt is váltsd, mert biztos ezt kell beírni...nálam legalábbis ezt kellett, mikor megvettem a telót és nulláztam

szerk.

Persze utána rá kell nyomni a gombra, ezt is írja a szöveg

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#6588) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Sziasztok. Tegnap en is tulaja lettem a p30pronak. Ujjlenyomat olvaso miatt csalodott vagyok... Nagyon lassu.. A p10em gyorsabban felold. Gyors meg minden, de olyan vegyes erzelmeim vannak.. Hogy kellett ez nekem??

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6589) csolaca68 válasza gerenda110 (#6588) üzenetére


csolaca68
tag

Kellett :C

(#6590) Sumptuous válasza gerenda110 (#6588) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Idővel változni fog a véleményed. ;)

Addig is, ha időd engedi, olvasd át ezt a szakaszt: [link]

Van néhány javaslat, illetve tapasztalat. :R

(#6591) Aryon87 válasza gerenda110 (#6588) üzenetére


Aryon87
félisten

Változni fog a véleményed. + azt ne feledd, hogy 2 külön technológiájú biometrikus olvasóról van szó. A régebbiek jobbak, és egy darabig jobbak is maradnak.
Tegnap páromnak megérkezett a Honor20Pro, aminek az oldalán van a bekapcsológomb ami ujjlenyomatolvasó is egyben. Természetesen kipróbáltam milyen gyorsan oldanak. A P30Pro fél másodperccel lassabb mint a H20pro...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#6592) tobias88888 válasza Zoshi85 (#6401) üzenetére


tobias88888
őstag

Nekem most jött meg a 9.1.0.240 Vodára (van bent blue mobile-os sim is, nem tudom melyiket nézi ilyenkor). Azt se tudtam hogy van ilyen a 10es előtt :D

[ Szerkesztve ]

(#6593) gerenda110


gerenda110
aktív tag

Nagyon remelem h valltozik majd a velemeny. Meg nem nyomkodtam annyira. Holnap adom el a 10et

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6594) Tav-Csoves válasza tobias88888 (#6592) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Egyiket sem!
A frissítés sosem volt SIM/szolgáltató függő!
Mindig az IMEI szám alapján történik a frissítés!

(#6595) Imre9211 válasza gerenda110 (#6588) üzenetére


Imre9211
tag

A világ legjobb készülékét tartod a kezedben. Csak még nem szoktatok össze.
Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek de az esetedben ez már rögtön az elején jelentkezett, így innentől már csak felfelé vezet az út ;)

Roxalorox

(#6596) rudi77


rudi77
tag

P30 PRO tulaj vagyok.Sajna gondjaim akadtak a készülékkel.
Sok helyen nem jól vagy egyáltalán nem hallanak.
Készüléket elküldtem a szervizbe ahol antennát és mikrofont cseréltek.
Visszakaptak de sajna nem jó!Telekom-hoz bementem ahol a szervizes azt mondta hogy a VoLTE hívásokat ki kell kapcsolni. Hívások most már jók lettek és hallanak.
Most akkor a készülékem hibás vagy a Telekom-nál van hiba?

(#6597) adomok válasza rudi77 (#6596) üzenetére


adomok
tag

Teljesen biztosan csak úgy lehetne kizárni a készülék hibát, ha ki tudnád próbálni egy másik szolgáltató Volte hálózatát. Itt a fórumon még nem volt ilyen készülék probléma, én magam is Volte használó vagyok, de másik szolgáltatónál. Azt már korábban is írtam, hogy önmagában a Volte kapcsoló a készüléken, nem garantálja a helyes működést, de gondolom a szolgáltatód biztosan ellenőrizte az előfizetésed paramétereit. Amennyiben nem megfelelően van beállítva az előfizetés a Volte bekapcsolása a készüléken okozhat hívás problémákat.

(#6598) zsizsef válasza rudi77 (#6596) üzenetére


zsizsef
senior tag

S7 edge-n volt ilyen gondom. Érdekes, mert a p30 pro ugyanott még nem produkálja (bár aktívan csak néhány napja használom).

(#6599) Tav-Csoves válasza Imre9211 (#6595) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

Ez most gyengébb lett mint a múltkoriak... :P

(#6600) Aryon87 válasza rudi77 (#6596) üzenetére


Aryon87
félisten

Most telefonáltam egyet, Volte aktív, tisztán értett a másik fél. Lehet mikrofonhiba is, előfordulhat ilyen, bár látom cserélték azt is. Többnél is jelentkezett hogy nem értenek téged, vagy csak egynél? Mert akkor nem nálad lehet a hiba, hanem a másik oldalon..

Tav-Csoves ne biztasd :DD

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.