Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:51:45

LOGOUT.hu

Huawei P30 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20751) F-ECT$ válasza hockeyapu (#20750) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem is jövő nyárig szerintem kihúzza, mondjuk alakul már az esetleges utód mezőny:
-S22U vagy S22FE ha lesz, esetleg S23 sorozatból valami
-1+11 Pro
-Oppo Find X6 Pro
-Pixel 7 Pro
-Xiaomi 12T Pro
Honor / Huawei vonalon nem tudom lesz-e értelmes választás addigra.

Dive ever, work never.

(#20752) glspeter1 válasza F-ECT$ (#20751) üzenetére


glspeter1
őstag

Én a sima 7es Pixellel szemezgetek, nagyon bejön és eddig elég jónak is tűnik.
Majd kiderül, addig is marad a P30 Pro. :K

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#20753) hockeyapu válasza F-ECT$ (#20751) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Reméljük lessz értelmes telójuk ! :K
Mate 50pro? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#20754) Ferenczi Áko válasza hockeyapu (#20753) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Nagyon drága lesz.. Használtan esetleg P40 Pro vagy Mate 40 Pro?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20755) F-ECT$ válasza Ferenczi Áko (#20754) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem hajt a tatár, tudok várni a megjelenés után néhány áresésre, vagy jó állapotú használt is lehet sok garival.

Dive ever, work never.

(#20756) Piotor válasza glspeter1 (#20752) üzenetére


Piotor
tag

Nincs itthon 5G e volte csak Telekomnal.

(#20757) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Sokszor felmerül mostanában, hogy ki mire cserélne a p30pro-t. Én Sony felé mennék, ha nem lenne olyan drága. Egyedi megjelenés, jó anyag és összeszerelési minőség, és mostanság egész jó kamera.

(#20758) Bferibörs válasza Pinyo16689 (#20757) üzenetére


Bferibörs
addikt

Én sem tudom, 1x volt egy qurva drága sonym,hát jó sz@r volt,soha többet.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#20759) F-ECT$ válasza Pinyo16689 (#20757) üzenetére


F-ECT$
titán

Szoftveresen nagyon gyenge volt mindig is a Sony, és ahogy olvasom az új teszteket, ez a mostani telefonjainál is hiba.
Viszont a Pixel 7 Pro elhozta az első helyet a Dxomarknál.

Dive ever, work never.

(#20760) xcsabo válasza Pinyo16689 (#20757) üzenetére


xcsabo
senior tag

Az imént néztem meg pont egy 1+ 9 pro-t. Tuti telonak tűnik.

(#20761) Bennyboy válasza xcsabo (#20760) üzenetére


Bennyboy
őstag

nekem is az lenne a következő, de még használtan sem ér nekem annyit amennyivel jobb mint a mostani.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#20762) xcsabo válasza Bennyboy (#20761) üzenetére


xcsabo
senior tag

180-ért lenne ez amit néztem. A 12/256-os verzió. Fekete.

(#20763) Keny.


Keny.
tag

Sziasztok, ma reggel a telefonom nem akarta tölteni magát 20% felè. Wireless töltőpadon volt egèsz este akkor sem, majd visszaraktam rá fèl órára akkor is 20% volt. Áttettem a gyári töltőjète fèl óra után sem ment feljebb. Aztán mikor bedugtam akkor láttam hogy 20.1 ès 0.1%-al elkezd felmenni, de amikor kikapcsol a kijelző megáll. Kb 5 ször bedugtam mire felment 21%felè, onnantól feltöltött. Nem tudom ez akku gond lehet, vagy töltès vezèrlès. 2.5 èves ìgy az akku csere is èrthető lenne. Beszèltem a huawei ügyfèlszolgálattal, de ez a beküldöm ès egy hèt teló nèlkül ez nem a legszinpatikusabb. Tudtok olyan szervìzt ajánlani, ahol ha időpontra odaviszem akkor megvárható amìg kicserèlik, nem kell formázni a telót ès tuti gyári akkumulátor kerül bele?

(#20764) Sztyepadzso válasza Pinyo16689 (#20757) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

P30 Pro előtt SONY XZ1 volt, míg a feleségemnek Huawei P10.
Akkor egy fos volt az akku, meg láthatólag nem akartak konkurálni a fényképezőgépes részlegükkel, a P10 softveresen elpicsázta.
Azóta ezeket tudtommal orvosolták.
Melegedni az átlagnál jobban melegednek, viszont a kijelző sík(ezt sosem fogom szeretni a P30ban, az utód egyenes lesz, az tuti), de nincs se lik, se notch. Az XZ1nek vaskos kávái voltak fent és lent, az azért erős volt, de ezeknek az újaknak minimális, de belefér így is minden. Egyébként 2017-es, apám használja azóta megelégedéssel(csak netezni a szobában)

(#20765) besi


besi
csendes tag

Sziasztok!
Segítség kellene, a tökéletesen működő P30 pro meadta magát, illetve a képernyő semmire nem reagál hiába nyomkodom, számtalanszor, csak az írja ki, hogy "probléma történt a modul betöltése közben"
Ha megoldás nincs, sürgősen kellene, egy másik teló, esetleg ötlet?
Fontos lenne: jó üzemidő, legyen gyors, általános használatra+bankolásra+jó fénykép készítésre kellene
Köszönöm

(#20766) F-ECT$ válasza besi (#20765) üzenetére


F-ECT$
titán

Keret? Csak új vagy használt is lehet?

Dive ever, work never.

(#20767) besi


besi
csendes tag

Új és 170e- 220-ig
SOS-be kérnék vmi ötletet, samsung és almás kizárva, xiaomi-ról sok rosszat olvastam

(#20768) F-ECT$ válasza besi (#20767) üzenetére


F-ECT$
titán

3 éve még ment volna ennyiért talán, de pont a napokban beszéltünk róla, hogy a P30 Pro utódját nehéz lesz 3-400k alatt megúszni :(

Mondjuk egy Oneplus 9 Pro beleférhet a keretbe.

Dive ever, work never.

(#20769) knox83 válasza F-ECT$ (#20759) üzenetére


knox83
senior tag

Elég jó lett a pixel 7 széria de ismét vannak gondok. Lezárt kijelző után is kb 1 mpig érzékel így simán elindulnak appok. Illetve a teszteken derült ki hogy nagyon sokat fogyaszt a kijelző, lényegesen többet mint mondjuk egy s22 ultra.. A kamera tényleg el lett találva. Feltételezem előbbit szoftveresen tudják orvosolni viszont utóbbinál ez van..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20770) F-ECT$ válasza knox83 (#20769) üzenetére


F-ECT$
titán

Valaki linkelt a topicjában egy 6.5 órás SOT-os képet, az mondjuk elég jó (sima 7-es). De persze még várom én is a további tapasztalatokat.

Dive ever, work never.

(#20771) knox83 válasza besi (#20767) üzenetére


knox83
senior tag

250 ért van már oppo find x5. Tudom ez 30-al több.. Ebben a sávban mondtam volna s21fe-t de azt kizártad. Ahogy a xiaomit is, a 12x pedig nem rossz.

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20772) knox83 válasza F-ECT$ (#20770) üzenetére


knox83
senior tag

Tavaly nagyon sok bug volt, idén talán kevesebb lesz de érdemes kívárni mik derülnek még ki és hogyan lehet orvosolni..

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20773) Ferenczi Áko válasza besi (#20765) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Google fontos? Ha nem akkor P40 Pro.. 110ezer körül van használt, újszerű, garanciális..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20774) andreas49 válasza Ferenczi Áko (#20773) üzenetére


andreas49
senior tag

Hol találtad?
Nekem ez jött legalacsonyabb árral:
[link]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#20775) besi válasza Ferenczi Áko (#20773) üzenetére


besi
csendes tag

Szia!
Ez a reyoy mennyire megbízható oldal, most pont jó lenne ez a teló :F

(#20776) Ferenczi Áko válasza besi (#20775) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Hardverapro.hu-n meg a Marketplace-en is vannak jó ajánlatok..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#20777) Thoty válasza besi (#20775) üzenetére


Thoty
senior tag

Felújított telefonokat árulnak, andreas49 linkjén is azok vannak.

(#20778) F-ECT$ válasza knox83 (#20772) üzenetére


F-ECT$
titán

Végigolvastam a Pixel 7 topicot, azt hiszem nem az lesz a következő telefonom :DDD

Dive ever, work never.

(#20779) knox83 válasza F-ECT$ (#20778) üzenetére


knox83
senior tag

én amúgy is inkább a find x6 x6pro-ra várok nagyon. :DD

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20780) Pinyo16689


Pinyo16689
senior tag

Nekem egy dolog hiányzik a P30pro-ból: a dedikált monochrome lencse. Nagyon szerettem a P9ben. Tudom, a P50 pro visszahozta, de nem vagyok biztos benne, hogy el tudnám engedni a play áruházat.

[ Szerkesztve ]

(#20781) bontabela73 válasza Pinyo16689 (#20780) üzenetére


bontabela73
aktív tag

Szia!

A P9 jó telefon, nekem is volt. Annyi, hogy nem volt optikai képstabilizálás.

Létezik egy módszer, amelyikkel lehet a GMS appokat használni HMS készülékeken. Az AppGallery-ből le kell tölteni a GSpace nevű appot és azon keresztül lehet használni a korábban megszokott appokat. A családban van egy HMS tablet, azon futnak olyan alkalmazások, amelyek a Play Áruházban elérhetőek, de az AppGallery-ben nem. Sőt, a tablet még nyár elején HarmonyOS frissítést kapott, de még így is működik minden.

A trükk az, hogy amikor a GSpace-ben bejelentkezünk a Google-fiókba, a GSpace olyan eszköznek tünteti fel a HMS-es eszközt (telefon, tablet), amelyik még rendelkezett hivatalos GMS támogatással. Pl. az említett tablet P30 Pro-ként kért hozzáférési engedélyt a Google-fiókhoz.

A nagybátyám P40 Lite-ján is segítettem ezt beállítani és most már tudja használni az összes GMS támogatású appot.

[ Szerkesztve ]

Da pacem, Domine!

(#20782) Thoty válasza bontabela73 (#20781) üzenetére


Thoty
senior tag

Azért a GSpace tény, hogy sok mindenre jó, de nem mindenható, a Google Keep pl. nem szinkronizál, a banki appok nem mennek, mert rootolt eszközt emulál, stb.

[ Szerkesztve ]

(#20783) mirci18 válasza Ferenczi Áko (#20773) üzenetére


mirci18
addikt

Nézegettem az árakat.
Vicces hogy a P30 olyan 70-90 e ft.
A P40 90-120 e ft.
A P50 pedig már 250 e ft.
Jövőre aP50 pro jó vétel lesz de én nem vennék a gms hiánya miatt.
A P40 pro kamerában minimális fejlődés a P30-hoz képest.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#20784) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Csak gondolkoztam mit veszek újat a lányomnak. Mi az ami elérhető voda kínálatban !
Annyit beszélnek a Xiaomi 12T proról, mondom megnézem !
Vazze, nem tud vezeték nélküli töltést, anélkül meg nem kell ! :Y
Szóval marad a Huawei továbbra is ! :K

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#20785) ufonauta válasza Thoty (#20782) üzenetére


ufonauta
aktív tag

A mai világban van még valaki, aki telefonon használja a banki alkalmazását? Nekünk üzletünk van és bármely kártyás fizetésből 2 az 1-hez a telefon érintéses. Nem működik! Oszt a paraszt szalad a kocsihoz a kártyájáért, amíg többen arra várnak, hogy fizethessenek. A fizetési ötlet (kártya, telefon, okosóra) jónak tűnik. De még mindig bosszantja a kp fizetőket a lassúságával és a tehetettlen tökölésével. Miért kell telefonnal fizetni? Akinek nincs annyi kp. a zsebében, hogy kifizesse a három kiflit, az haljon éhen!

(#20786) yodee_ válasza ufonauta (#20785) üzenetére


yodee_
őstag

Valószínűleg "a paraszt" a nulla hozzáértéssel rendelkezik. Lassan több mint 5 éve használom és maximum egyszer ha volt vele gond egy nagyobb frissítés során. Azóta sem.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#20787) AtHoS válasza ufonauta (#20785) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Csakhogy a sötétségbe egy kis világosság is kerüljön:

banki alkalmazás használata ≠ az NFC fizetéssel

Üzlet tulajdonosként ezt azért vágnod kellene, mégis hülyeséget írsz :F

read-only mode on the forum

(#20788) knox83 válasza ufonauta (#20785) üzenetére


knox83
senior tag

Ezt 2022-ben komolyan gondolod? Mindent, ismétlem mindent ezen bonyolítok. Államkincstár, bank, csomagrendelések, deviza, tőzsde, kripto stb, már a pchez se ülök oda. Te hol élsz, 1970-ben?
Az összes hiba kb a lassú terminálok miatt van mert gyorsabban veszem el a telefont. Sem a khval sem a revoluttal nem volt gondom soha.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#20789) xcsabo válasza ufonauta (#20785) üzenetére


xcsabo
senior tag

Minden nap többször használom. 50/1 az arány kb. Akkor is merkant hiba a régi fajta terminál miatt.

(#20790) hockeyapu válasza ufonauta (#20785) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Évek óta a telót használom fizetni ! Mire a 'paraszt' előveszi a kártyáját, vagy a kézpénzt, Én már régen kifele sétálok az üzletből ! :K
Ahol meg nem működik, oda nem megyek többet ha nem muszáj !
Ha valaki nem vette volna észre, javában megy a 21. század ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#20791) Macika66 válasza xcsabo (#20760) üzenetére


Macika66
Topikgazda

Arra álltam át idén januárban a P30Pro-ról (közbeiktatva pár hónap Mi 11 Ultra-t - SOHA TÖBBET!).

Most van gyári szervizben (az Alza-nál vettem, 12/256-os), hivatalos, garanciális akkumulátor-cserén, Lengyelországban.

SOHA nem volt még olyan készülékem, amelynél 1 éven belül ennyire legyengült volna az akksi....

A gond, hogy 2021. március-májusban gyártották a készülékek jelentős részét. Azóta áll a készülék a dobozban, ha alá nem is merül, de akkor is öregszik az akkumulátora.
Azóta már a második generáció jött ki, a 10 és a 10T.

A készülék maga zseniális!!!

A kamerája is szuper, de először nagyon hiányzik a teleszkópos kamera. A kijelzője párját ritkítja, a gyorsasága, hangminősége, a rádiós paraméterei elképesztőek.

És hát ugye tudjuk, hogy az OnePlus az egyetlen gyártó, mely nem bünteti garanciamegvonással a rootolást, az egyetlen gyártó, amelyik elismeri, hogxy a rootolás nem okoz garanciális meghibásodást.

(#20792) F-ECT$ válasza Macika66 (#20791) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezért is várom a 11 Pro-t, ha nem rontanak el valamit nagyon rajta, akkor jövő nyáron az lesz az egyik legesélyesebb utódjelölt.

Dive ever, work never.

(#20793) Thoty válasza ufonauta (#20785) üzenetére


Thoty
senior tag

A mai világban van még valaki, aki nem? Annyi ideje fizetek NFCvel, évek óta 0 hibával, hogy szinte már a PIN kódomat is elfelejtettem.
Mire a kasszás néni kiszámolná a visszajárót, én már rég otthon vagyok a három kiflimmel :DDD
Egyébként a banki alkamazások alatt a bankok saját appjait értettem. Az átutalásokat, átvezetéseket, lekötéseket, tőzsdei ügyleteket, stb. mindent appból intézek, mert ezerszer kényelmesebb, mint PC-n.

(#20794) Lacccca87 válasza ufonauta (#20785) üzenetére


Lacccca87
őstag

Ez esetben mint botvezeto lehet el kellene gondolkozni hogy nem a legolcsobb terminalt bereld/tulajdonold. Vagy szolgaltatot valtani, vagy szolni neki hogy nezzen mar ra mi lehet a gond.

Ja es a legtobb esetben a banki alkalmazasnak koze nincs a telefonos/oras fizeteshez.

(#20795) xcsabo válasza Macika66 (#20791) üzenetére


xcsabo
senior tag

Ez idei májusi gyártás. Illetve augusztusi eladás.

(#20796) polk válasza ufonauta (#20785) üzenetére


polk
csendes tag

Dehogynem működik, ahogy a többiek is írták, teljesen jó. A legjobb dolog, nem kell szarakodni a kártyával a telefon mindig nálam van, feloldom és fizetek. 100/100 arány. Nem igazán találkoztam hibával, ha nálatok vásárolnék lenne, de nem a telóval vagy az alkalmazásnál van a hiba, hanem nálatok...

(#20797) xcsabo válasza ufonauta (#20785) üzenetére


xcsabo
senior tag

Mindenki az asszonyt kivéve :))

(#20798) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Ahogy elnézem elég sokan vannak itt, akik a kp-t hanyagolják. Lelkük rajta. A boltos meg örüljön, hogy kp helyett a bankba megy a pénze, habár a szállítókat kp-ban kéne kifizetnie. Részemről a téma lezárva. Fizessetek telefonnal és hízlaljátok a bankokat. :mad:

(#20799) F-ECT$ válasza ufonauta (#20798) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez egy telefonos topic. Ne itt sírj hogy a bank százalékot kap a kártyás fizetések után. Köszi.

Dive ever, work never.

(#20800) xcsabo válasza F-ECT$ (#20799) üzenetére


xcsabo
senior tag

Honnan tudná. Most jött a ürből.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.