Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#984) tixem válasza werszomjas (#980) üzenetére


tixem
addikt

Válasz:
Igen, a kutya és a macska két különböző háziállat.

Tehát teljes bizonyossággal kijelenthetjük, hogy a P20 képes megkülönböztetni egymástól különféle háziállatokat.

Háziállatokat, igen, mind az a kettőt. Kutyát és macskát. Ezt a kettőt. Nem többet.

Egy: kutyán és macskán kívül más háziállat is létezik.
Kettő: A kétféle mióta mindenféle? Nem értelmező szótár kell ehhez, józan paraszti ész kell hozzá semmi más. Attól, hogy egy kategória alá be lehet sorolni ezer dolgot, attól az még egy kategória marad.

Ittam 20 fajta sört, meg 10 féle bort majd hánytam, mint a lakodalmas kutya. Életszerű példa tessék. Lehet ittam 30 különböző nevű, eredetű, ízű cuccot, de attól még nem ittam mást csak sört meg bort. Kétfélét ittam, nem mindenfélét.
Vettem a boltban 5 gyártótól 2.8%-os tejet. 5 fajtát vettem, attól még az összes tej. Egy kategória.

2.) Az a baj, hogy teljesen rápörögtetek erre a 19 kategóriára, holott annak a 2-es kérdéshez semmi köze.

továbbra is köze van hozzá, csak te nem látod. Az első kérdés válasza máris kiüti a kettesben azt a verziót ami mellett kardoskodtok.
A huawei oldala a kutyát és macskát két kategóriába sorolja. Rajtuk kívül más háziállatot nem tud az AI felismerni. Ezt a kettőt, nem többet. Ebből adódóan a kettes kérdésben nem igaz a mindenféle háziállat verziója. Annyira egyszerű.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.