Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Saccco válasza doooo (#50) üzenetére


Saccco
nagyúr

5 6 helyen találtam meg ugyanazt színfelhozatalt.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#52) hemaka


hemaka
nagyúr

Az elso kerdes jofele.
A weboldalon amikor kivalasztom a mobilt mutat x szint, de ha mar bemegyek a dizajnba, ott mar x+y.
wtf. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53) -FreaK- válasza Vakegérke (#39) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nos, nem érted a problémát.

define: "hivatalos hazai forrás"...

Ez így nem kerek továbbra sem.

- A hivatalos honlap ugyan is nem beszerzési forrás, mert nem webshop, de ott találni egy x variációt (pontosabban rögtön két félét..).
- A szolgáltatóknál eltérő a variációk száma, de egyiknél sincs az összes, ami a hivatalos honlapon van.
- Egyéb webshopokban elérhető az X variáció, ami szerepel a hivatalos honlapon, de itt nem tudni, hogy ezek "hivatalos hazai forrás"-nak minősülnek-e, lévén a kérdés nem tér ki ilyesmire (csak gondolhatjuk esetleg).

Szóval elég inkonzisztensek az opciók.

[ Szerkesztve ]

(#54) macilacus


macilacus
senior tag

Mind a Mobilaréna mind a Huawei oldalán ugyanaz az információ van :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#55) zolem válasza hemaka (#52) üzenetére


zolem
aktív tag

és ha megnézed a specifikációknál... Ott megint más.

にんじん

(#56) hemaka válasza zolem (#55) üzenetére


hemaka
nagyúr

Annyira azert nem astam bele az oldalba, androidos mobilert nem fogom szetguglizni magam.
Vagy jo lesz a valasz, vagy nem. 😂

[ Szerkesztve ]

(#57) gyimger válasza hemaka (#52) üzenetére


gyimger
őstag

Ha ugyanazt olvasod, amit én, akkor szerintem félreértelmezed.

Ó, nem, tényleg. Az oldal sem tudja eldönteni.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#58) L4mie


L4mie
veterán

Én nem értem ezt a vergődést az első kérdésen, nem kell túlgondolni.
Google a barátunk rá kell keresni:
Kapható magyarországon rózsaszín Igen/nem, utána rákeresel: kapható sárga? igen/nem etc.
ha ez nem megy akkor én kérek elnézést. ;]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#59) zolem


zolem
aktív tag

Eddig csak a sorsoláson kellett szerencse. Most már a helyes válasz is a szerencsén múlik.

にんじん

(#60) embe válasza hemaka (#56) üzenetére


embe
nagyúr

Jujj de troll beszólás "androidos mobilert nem fogom szetguglizni magam." ;] :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#61) Yofej75 válasza embe (#60) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Lehet, hogy Symbian-párti :DD :DDD

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#62) csendes válasza Yofej75 (#61) üzenetére


csendes
őstag

Az Android legfeljebb csak az iOS-nél jobb, a Tizen, a MeeGo, a Windows Phone, a Sailfish OS meg a Firefox OS is simán lenyomja. :DDD A Symbian meg igazi felüdülés volt ebben a rohanó világban, nyugodtan lehetett meditálni két gombnyomás között. :R. De persze a legjobb mégiscsak az S30-on 320x240-es képernyőn futó böngésző, mire betöltött egy weboldalt addigra el is vezetett a teljes megvilágosodásig - ha valakinek volt elég türelme; és ez valóban a legtöbb, amit egy okostelefontól el lehet várni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63) csendes válasza csendes (#62) üzenetére


csendes
őstag

Az Ubuntu Touch-ot meg kifelejtettem.:W , pedig az mobilon és desktopon is konvergál, vagyís hasít...

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#64) Yofej75 válasza csendes (#62) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C szépen sikerült levezetned ezt a (mai korosztály számára már sokismeretlenes) kis történelmi beszámolót de egyet kihagytál: UIQ-t.
Persze rutinos csípőből tüzelő párbajhősként azonnal azt mondanád, hogy azért mert végtére az is Symbian és igazat kellene adnom neked de valahogy mégiscsak más volt, mint a Nokiás S60 :DD

Ubuntu eszembe sem jutott :W

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#65) odrif


odrif
MODERÁTOR

Köszönjük az új játékot!

20 éve a Prohardveren

(#66) Doki42 válasza Saccco (#43) üzenetére


Doki42
őstag

És mi a hivatalos oldal?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#67) gyimger válasza Doki42 (#66) üzenetére


gyimger
őstag

És a hivatalos oldalon melyik felsorolás számít?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#68) total90 válasza tamas.nick (#8) üzenetére


total90
veterán

P20 PRO-ra keress rá, kiveri az ember szemét :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#69) gyimger válasza total90 (#68) üzenetére


gyimger
őstag

A gyártó weboldalán két eltérő adat is van a P20 PRO-ra :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#70) Saccco válasza gyimger (#69) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én nem találtam meg az eltérő adatokat. Viszont forgalmazót találtam és mindenhol ugyanannyi szín van.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#71) GSPLR válasza gyimger (#69) üzenetére


GSPLR
senior tag

Én csak egyet látok

Huawei

(#72) ADAM1337 válasza Saccco (#70) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A PR anyagba tényleg van elírás, de amúgy 2perc gugli alapján ez tisztázódik, legalábbis szerintem.

Amúgy köszönjük a játékot.

(#73) -FreaK- válasza ADAM1337 (#72) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hogy tisztázódhatna, ha nem tudjuk, hogy mi számít ebben "Jelenleg hány színben érhető el a P20 Pro Magyarországon?" elérhetőnek?

Csak mondok egy példát:

A hivatalos honlapon, Budapesten az elérhető boltok között nincs ott a három szolgáltató egyetlen boltja sem, csak Media Markt, Auchan, Best-Byte, Euronics, Extreme-Digital üzeletek.

Akkor a szolgáltatók már nem is "hivatalos hazai forrás", ahogy a kolléga korábban fogalmazott?

Tegyük fel, hogy nem csak ezek a boltok az elfogadottak a válasz szempontjából, hanem a szolgáltatók is.
Akkor hol húzod meg a határt, hogy mi az elfogadott értékesítő hely, és mi nem?

A kérdésben szereplő "érhető el" egy túl tág fogalom, szerintem pontosítani kellene.
És ez nem kukacoskodás, lsd. szolgáltatós példa.

[ Szerkesztve ]

(#74) Saccco válasza -FreaK- (#73) üzenetére


Saccco
nagyúr

De kit érdekelnek a szolgáltatók?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#75) Sickboy25 válasza gyimger (#69) üzenetére


Sickboy25
addikt

bizony a hivatalos oldalon én is kettő különböző adatot találtam...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#76) Saccco válasza Sickboy25 (#75) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én is a PRO és a sima különbözik a színek számában.

Marha kíváncsi vagyok, hogy mit láttok, mert nem találom. Simán lehet, hogy gyöki vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#77) Sickboy25 válasza Saccco (#76) üzenetére


Sickboy25
addikt

Ez a két eltérő adat a hivatalos oldalon a PRO-nál van és nem a simánál...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#78) Tonyk válasza Saccco (#76) üzenetére


Tonyk
veterán

Amennyiben a magyar elnevezések szerinti színeket nézem, akkor pedig a jó válasz nincs is a lehetőségek között. :N

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#79) vince


vince
őstag

Még csak egy kérdés él, de már megy a hiszti. Mi lesz itt a hét végére? ;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#80) csendes válasza Yofej75 (#64) üzenetére


csendes
őstag

Na jó, van még a Palm OS, meg a webOS, az utóbbi olyan nagyképű volt, hogy ma már csak okostévékben használják. A Blackberry OS-ről meg néhányan talán azt gondolják, hogy köze van az okostelefonokhoz, pedig valójában üzleti öltönyökhöz kiegészítőként ajánlott diszkréten formatervezett menedzservibrátorok operációs rendszere volt.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#81) somogyib válasza vince (#79) üzenetére


somogyib
őstag

Csak 10 kérdés lesz. Fele annyi rinya lesz, mint a dell monitornál. :)

[ Szerkesztve ]

(#82) BiP válasza Saccco (#76) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is így voltam vele, hogy nem értettem a panaszkodást, aztán sokat kerestem, mire rájöttem, mire gondol a többség.
Én is egyértelműnek hittem, de most tényleg nem tudom, melyiket jelöljem.

(#83) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nem tudom ti hogy találjátok problémásnak a kérdést, én csak egy választ találtam hivatalos forrásokból :F

Üdv. Johnny

(#84) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá mindenkinek! Valszeg most meg túl keveset tippeltem kalaposhoz, de majd meglátjuk! :)

Live-Die-Respawn

(#85) gyimger válasza BiP (#82) üzenetére


gyimger
őstag

Én azt jelöltem, amire a legtöbb hivatkozást találtam, de ez tulajdonképpen tippmix, a gyártó weboldala is több variációval dolgozik.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#86) #32577792 válasza macilacus (#54) üzenetére


#32577792
törölt tag

MA mióta forgalmazó?

(#87) Televan74


Televan74
nagyúr

Ebből a színes dologból még lesz vita. Én behúztam az általam jónak gondoltat,aztán majd kiderül kinek lett igaza.De látszik hogy megy a vita már az első kérdésnél, ilyen értékű nyereménynél nem is csodálom.Mindenki izgul hogy jót jelöl e be vagy sem.Kalaptippet is csak a végén adok,pedig én mindig időben szoktam. :DDD

Éljen a Huawei! Hajrá Magyarok! :))

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#88) gyimger válasza Televan74 (#87) üzenetére


gyimger
őstag

Jaj, nem izgulok, az esélytelenek teljesen nyugalmát élvezem.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#89) macilacus


macilacus
senior tag

Az internetes vásárlás világában, ha itthon magyarországon megrendelem a világon hivatalosan létező színek közül bármelyiket vagy akár mid az összes, azaz "xy" színt, akkor azt magyarországon vettem meg nem :F
:W :W :W :W :W :W :W :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#90) macilacus válasza somogyib (#81) üzenetére


macilacus
senior tag

Dehogy fele annyi :( nézd meg, hogy az első kérdésen mennyi rinya van már :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#91) #32577792


#32577792
törölt tag

Mit is mondott nyomasek bobó?
Hülye kérdésre, hülye válasz :C
Egyébként próbálta valaki, hogy 1-2 vagy esetleg 3 jó válasz is lehetséges? ;]

(#92) torma99


torma99
aktív tag

A hivatalos, magyar nyelvű oldalon rá lehet kattintani és kijönnek a színváltozatok és a szám megtalálható a lehetséges válaszok között is. Én csinálok valamit rosszul? :))

(#93) macilacus válasza torma99 (#92) üzenetére


macilacus
senior tag

Igen, józanul gondolkodsz és azt itt baj :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#94) total90 válasza Saccco (#74) üzenetére


total90
veterán

Szerintem is vicc, de minden játéknál ez megy. Az esetek 99,99%-ban az adott infó a gyártó weboldalán ott van, aztán meg rinyálnak ha rossz választ adnak, mert valami 3rd party oldalon mást olvastak.
Hauwei Magyarország.... x szín és pont le van szarva, hogy pl. magentáék vagy más szolgáltató hány színben árulja.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#95) BlackmMmDog válasza #32577792 (#91) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

A helyes válasz nem az lesz hogy, csak egy színben lehet kapni ,de 6 alatt lesz a válasz. ;] ;]

Azért szegitek mindenkinek mert, most van telefonom. :P :P

[ Szerkesztve ]

(#96) gyimger válasza total90 (#94) üzenetére


gyimger
őstag

Ezt a hozzászólást megjegyzem és majd játék után elmondom, hogy a leghivatalosabb oldalon hány lehetséges választ találtam.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#97) total90 válasza gyimger (#96) üzenetére


total90
veterán

Oké, tedd azt.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#98) #32577792


#32577792
törölt tag

Mert mi történik ha leírom a variációkat a számról? Nem vehetek részt egy eleve nem nyerő játékban?

Mondjuk második kérdés: Milyen dobozzal lehet megvenni az USA hivatalos forgalmazóinál?

(#99) snpetit válasza total90 (#94) üzenetére


snpetit
aktív tag

Igen, csak a speckóknál 1-el kevesebb van felsorolva mint a tulajdonságoknál, akkor melyik a jó? Huawei magyar oldal....

(#100) koxkids válasza total90 (#94) üzenetére


koxkids
őstag

A gyártó magyar honlapján van két különböző válasz az első kérdésre. Nem mellesleg egy kattintás választja el őket egymástól. De akkor majd ne rinyálj ha rossz lesz a válaszod ;)

Ami nem egyértelmű az nem egyértelmű.. ennyi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.