Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Sanki válasza somogyib (#849) üzenetére


Sanki
addikt

Ha jól számolom 558.

(#852) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek, aki játszott, reméljük, hogy élveztétek! :R

A nyereményjáték azért került most le a szokásosnál hamarabb, hogy ki tudjuk rakni a kalapot, most visszakerült a címlapra. Nem lesz kint sokáig, még két napig, mert a jövő utáni héten új játék indul majd, és szeretnénk, ha mindenki tudná, hogy az már egy új játék, nem pedig a régi maradt kint!

A sorsolásra a szabályzat értelmében 2018.12.07-én (pénteken) 13.00-kor kerül majd sor, a nyertest külön értesítjük majd. Addigra a link lekerül majd a főoldalról, szóval érdemes várni a privát üzenetet.

A kérdésekkel kapcsolatos visszajelzésekre nagyon röviden reagálok, nem is fogok hosszabban: természetesen van olyan, hogy akár mi, akár a partnerünk téved egy kérdésnél, bekerül a játékba egy logikátlan dolog, ez történt most is az 1. kérdésnél, ami feltételezte volna azt, hogy a játékosaink ismerjék az importőri hálózatot itthon, életszerűtlen, töröltük is. Mindig ezt tesszük egyébként, bár a nyereményjátékok számához képest kevés a baki. A hozzászólásokat is olvassuk, reagálni azonban nem fogunk, főleg nem a játék alatt, mert az rontaná a játék tisztaságát. A mostani játékban a megjelent kérdésekre teljesen egyételmű válaszok adhatók, a folyamatosan a kákán is csomót kereső fórumozóinkra hangos kisebbségként tekintünk. Ugyanakkor a moderátorainknak és nekünk is sok felesleges munkát okoz az a hozzáállás, amit itt páran tanúsítanak, és halál komolyan mondom: ez a hozzáállás kizárólag ahhoz vezethet, hogy nem lesz több nyereményjáték a Mobilarenán. Szóval a jövő utáni hetinél örülnék, ha ennek figyelembevételével alakulna a fórum. :R

Köszönöm!
Bocha

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#853) solena válasza Sanki (#851) üzenetére


solena
tag

558 vessző volt a szövegben, azaz 559 fő, ha nem néztem be.

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#854) kp78 válasza Sanki (#851) üzenetére


kp78
addikt

Nem kevés :U
De a lényeg az a cseppnyi esély, amit a kalap ad :))

(#855) Sanki válasza solena (#853) üzenetére


Sanki
addikt

Igaz.

(#856) somogyib válasza solena (#853) üzenetére


somogyib
őstag

Elég kevés.

(#857) descence


descence
tag

Remélem valaki olyan nyeri majd, akinek valóban szüksége is van rá. Sajna én besz@ptam a 7-es kérdést(a fél internet feltúrása után arra jutottam, hogy tuti ez a csapda, de ezek szerint, mint azt a mellékelt ábra mutatja, tévedtem), szóval ennyit erről...

(#858) Rula


Rula
tag

1:559, nagyon sok esélyem van... :DDD

(#859) ADAM1337 válasza Bocha (#852) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönjük a játékot, nekem tetszettek a kérdések.
Véleményem szerint tiszta fejjel mindegyikre lehetett választ adni. :R

Én várom a múltkori nagy ph-s tesztet, amin idő-kapszulázni kellett, az nagy nyomott hagyott bennem. :DDD
(Talán 1-2 éve volt)

(#860) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Azigen, ennél azért többre számítottam úgy is, hogy azért a szokottnál nehezebb kérdések voltak.

#BOCHA: Azt lehet tudni hányan töltötték ki az összes kérdést, akikből "csak" ekkora a kalap? :)

=========================================

Kalaptipp játék végeredmény :)

558 eltéréssel is 30. vagyok :DDD :DDD :DDD

http://phnyeremeny.supreme7.eu/kalaptippvegeredmeny/91/huawei-p20-nyeremenyjatek

Ami vicces, hogy 1 juzer van aki a játék lezárása előtti órában regisztrált és benne van a kalapban, a játék zárása előtti 24 órában regisztrált meg 11 :D

[ Szerkesztve ]

(#861) mackosajt válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


mackosajt
addikt

Hogy a kalaptipp se jön össze sose.
13. vágyok abban.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#862) solena válasza somogyib (#856) üzenetére


solena
tag

Relatív:DDD

Sac/kb egy éve követem a ph-család játékait, ez tényleg nem sok a korábbiakhoz képest, bár nyerési esély javításához elég sok:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#863) Rotyi válasza mackosajt (#861) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Mert kevés vagy, mint mackósajtban a brummogás. ;] :DD :DDD
Bocs, de ezt nem hagyhattam ki. :)

Ami majdnem az, az nem az!

(#864) Pioneeres válasza Bocha (#852) üzenetére


Pioneeres
csendes tag

Tévedtem! Bocs!

[ Szerkesztve ]

(#865) L4mie válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


L4mie
veterán

ohh én simán 2k fölött tippeltem, ez nem az én köröm volt.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#866) mackosajt válasza Rotyi (#863) üzenetére


mackosajt
addikt

Gondolom elég csúnya vagy, azért van rajtad zacsi.
A neved is milyen "ratyi" ;)

Bocs, én sem hagyhattam ki.

Mielőtt még sértődés lenne, részemről semmi gond.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#867) hemaka


hemaka
nagyúr

Wow, jol megszurtek a kerdesek az embereket. :DDD

(#868) skathy


skathy
csendes tag

Sziasztok!

Nálam a 7. kérdés nem stimmel
7. kérdés Miben különbözik egymástól az idén márciusban bemutatott Huawei P20 és a sorozat idén augusztusban debütáló, szintén P20 névre hallgató készüléke?

Semmiben.

Indoklás:
[https://consumer.huawei.com/en/press/news/2018/p20-series-global-launch/]
Mar 27. 2018
Huawei unveils the HUAWEI P20 and HUAWEI P20 Pro, breakthroughs in technology and art to redefine intelligent photography
HUAWEI P20 4 GB + 128 GB

Jelenleg:
[HUAWEI P20] 4 GB RAM + 128 GB ROM

Mit és hol néztem be? Köszi :R

(#869) Sgr_A válasza skathy (#868) üzenetére


Sgr_A
addikt

májusban megjelent egy 4/64gb-os

itt a hír
annyit kellett beírni a keresőbe hogy huawei p20 május ;)

[ Szerkesztve ]

(#870) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ezt nem gondoltam (hogy mindenre helyes választ adok). :D A 4. kérdésre hol található meg a helyes válasz, mert azt én csak tippeltem. Elolvastam pár bemutatót a telefonról, de ezt a választ nem találtam. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#871) Galopp


Galopp
tag

Ennél többre számítottam én is. Sokkal...
Kalaptippelni nem is mertem sem az elején, se a végén... :-)
Persze abban azért reménykedtem, hogy a kalapban benne leszek... ;-)

[ Szerkesztve ]

(#872) balazs0102


balazs0102
senior tag

Valaki le tudná írni hogy mik voltak a helyes válaszok? Nem értem mit ronthattam el...

Rájöttem . Ha rákattintok mutatja.. 4. Kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#873) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#874) Tutu7030 válasza balazs0102 (#872) üzenetére


Tutu7030
veterán

Ha rákattintasz a kérdésre, akkor láthatod a válaszod, valamint a helyes válasz is jelölve van.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#875) skathy válasza Sgr_A (#869) üzenetére


skathy
csendes tag

Ennyire nem vágtam, köszi. (Én úgy voltam vele hogy márciusban mit jelentettek be, meg most mit árulnak és ennyi.)
Na majd máskor köszi a játékot! :R

(#876) skathy válasza balazs0102 (#872) üzenetére


skathy
csendes tag

1. kérdés Hányféle helyzetet és tárgyat képes felismerni a P20 Pro kamerája?
19
2. kérdés Milyen extra fényképezési funkciója van a P20 Prónak?
Kiszámítja a mozgó tárgyak útját és éles képet készít róluk.
3. kérdés Hányszoros nagyításra képesek a P20 Pro lencséi?
Háromszoros optikai és ötszörös hibrid zoomra.
4. kérdés Mi okozza azt a fényjelenséget, ami a P20 Pro legújabb színváltozatát inspirálta?
A napból a Föld légkörébe hatoló töltött részecskék.
5. kérdés Az alábbiak közül melyik szuperképességgel _nem_ rendelkezik Wonder Woman, akit a Huawei P széria márkanagykövete, Gal Gadot elevenít meg a filmvásznon?
Röntgen látás.
6. kérdés Melyik hazai híresség _nem_ a Huawei márkanagykövete?
Winkler Róbert
7. kérdés Miben különbözik egymástól az idén márciusban bemutatott Huawei P20 és a sorozat idén augusztusban debütáló, szintén P20 névre hallgató készüléke?
A régebbi modell nagyobb belső tárhellyel rendelkezik.
8. kérdés Hol mutatták be idén márciusban a Huawei P20 szériáját?
Párizsban, a festői szépségű Grand Palais-ban.
9. kérdés Hány darabot adott el a Huawei világszerte 5 hónap alatt a P20 és P20 Pro készülékekből?
Kb. 10 millió darabot.

(#877) r92king


r92king
tag

Szerintem, maradhatna a játék ilyen stílusban. Kevesebb, de nehezebb kérdések. Ennek több értelme van, mint hogy 20 kérdés és első Google találat a válasz rá. A népet is jól megszűri, több az esély nyerni :DDD

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#878) F.E.K.. válasza Rula (#858) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Bőven szép esély az :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#879) DrDobos válasza r92king (#877) üzenetére


DrDobos
őstag

Osztom a velemenyed, csak ha nehezek a kerdesek, epp mint most, elkerulhetetlen a sok kakan is csomot kereso megjelenese, ami meg a nyeremenyjatek szervezoinek szempontjabol kellemetlen. Nagyon :)

Samsung Galaxy A55 5G

(#880) hemaka válasza Rula (#858) üzenetére


hemaka
nagyúr

Jobb, mint a lotto 5-os. :DDD

(#881) this is life válasza hemaka (#880) üzenetére


this is life
Ármester

Annál sokkal jobb hisz 0,18% :K

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#882) Lacok


Lacok
őstag

Jól megrostálta a mezőnyt ez a pár kérdés. Ettől több kalaposra számítottam. :Y

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#883) elszabi


elszabi
tag

Jó kevés kalapos lett. Én ezt nem a kérdéseknek, hanem annak tudom be, hogy nem volt kint a PH-n főoldalán, hogy játék van. Ha nem kapok mailt, tuti nem veszem észre. Na, de így legalább nagyobb picit az esély. Lehet izgulni.

(#884) martina79


martina79
tag

Köszönöm a játékot :C Én kalapos vagyok , nagyon szurkolok magamnak , Bocsi . Nem is értem a sok hőzöngést , mintha vérre menne . Ez egy játék , egy lehetőség egyébként én minden választ magyar oldalon találtam meg , pont az kezdett összezavarni , ha beleolvastam a fórumba :Y Várom a következő játékot

(#885) Bocha válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

1755-en válaszoltak az első kérdésre, szóval annyian álltak neki a játéknak.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#886) Bocha válasza skathy (#868) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Itt a mi hírünk.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#887) hemaka válasza martina79 (#884) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nem is csodalom, voltak itt mar olyan agyalasok... 😂

(#888) BiP válasza Bocha (#885) üzenetére


BiP
nagyúr

Plusz aki nagy bizonytalanságában nem mert rá válaszolni, szóval biztos több játékos volt.
Plusz még aki a törlés után csatlakozott.

Kár, hogy utólag nem publikáltok statisztikákat, biztos érdekes lenne.

(#889) SzChriss95 válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Ennek a kalaptippes dolognak van valami befolyása a nyereményre? Lemaradtam valamiről, vagy ez valami külön dolog? Mert elméletileg kalapos vagyok, de nem tippeltem

(#890) tixem válasza Tutu7030 (#870) üzenetére


tixem
addikt

Itt, például. De könnyen ki is lehetett következtetni, a jeges meg a légszennyezéses lehetőség nyilvánvaló hülyeség, a másik kettőt meg 5 perc gugli után le lehetett csekkolni.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#891) SyMbioTe válasza SzChriss95 (#889) üzenetére

Ez egy külön kis játék, amit Supreme7 csinál minden nyereményjátéknál.
Küldhetsz egy tippet, hogy mennyi lesz a helyes választ adók száma, aki a legközelebb van vagy éppen eltalálja, az nyer.
Általában egy PH! toll vagy egérpad vagy hasonló apróság a nyeremény. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#892) SzChriss95 válasza SyMbioTe (#891) üzenetére


SzChriss95
csendes tag

Rendben, köszönöm a választ, az első játékom itt, és nem tudtam, hogy van ilyen, már megijedtem :-)

(#893) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kicsit felül tippeltem, 1800+. :Y

(#894) Sanki válasza elszabi (#883) üzenetére


Sanki
addikt

Ph-n nem is lesz kint, mivel mobilarénás játék volt, azon pedig ott volt ugyanúgy...

(#895) Yofej75 válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Csak nem azt hitted, hogy egyedül Te fogod tudni a helyes válaszokat és azért volt a kalaptipped 1? :DD :P :C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#896) Doki42


Doki42
őstag

Köszi a játékot!!
Sajnos nem vagyok a névsorban.... 🤔😘😘😘😡

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#897) Yofej75 válasza Galopp (#871) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én csak 3428-cal tippeltem fölé de messze nem az enyém a legrosszabb tipp.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#898) SUPREME7 válasza Yofej75 (#895) üzenetére


SUPREME7
őstag

Biztos voltam benne :DDD De páran még bemákolták :D

(#899) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na jó üsse kő, nem sértődöm meg ha nyerek. :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#900) Saccco válasza PowerBuldog (#899) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mi igen. :(((

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.