Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) albiosz


albiosz
őstag

4-5 szivatós volt, de csak sikerült. :)

(#702) Gyula84


Gyula84
veterán

5. kérdésre valaki megtalálta magyarul is a választ?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#703) NandorHUN válasza Gyula84 (#702) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem , de szvsz amúgy is arra tippeltem volna.
Egyébként meg 20mp a dc-s wikin.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#704) Gyula84 válasza NandorHUN (#703) üzenetére


Gyula84
veterán

én megtaláltam a választ angolul nem azzal van a gond csak akik alig tudnak angolul azok mégis hogy keressék?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#705) Dragon3000 válasza Gyula84 (#704) üzenetére


Dragon3000
veterán

Nem tudok angolul, de mégis sikerült megtalálnom rá a választ.

(#706) somogyib válasza Gyula84 (#704) üzenetére


somogyib
őstag

Latinul.

(#707) this is life


this is life
Ármester

Ahogy kinéz a dolog a kalapban bent vagyok és nyerek , nincs is semmi látnivaló :DD 🎩👑

Gyula84

Bár csak olvasva értem az angolt de meg lett a megoldás …

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#708) somogyib válasza Gyula84 (#702) üzenetére


somogyib
őstag

Mind a 4 válasz magyarul van. :D

(#709) Saccco válasza Gyula84 (#702) üzenetére


Saccco
nagyúr

Tessék.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#710) Yofej75 válasza Yofej75 (#545) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Én megmondtam. 👍

Ja, minden kérdésre magyar oldalakon kerestem meg a választ. Emlékeim szerint azokon is találtam meg.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#711) Yofej75 válasza Gyula84 (#702) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Kizárásos alapon de magyarul találtam meg. A film Wikipédia oldala.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#712) somogyib válasza Saccco (#709) üzenetére


somogyib
őstag

Áááááá! A gyakorikérdésekponthu. A legautentikusabb forrás.

Ott mindenre van válasz, még a heisenberg-féle határozatlansági reláció megcáfolására is. :DDD

(#713) tope


tope
addikt

9. kérdés is lett? Hogy a macska rúgja meg már, ehhh...

(#714) Szabesz válasza Saccco (#709) üzenetére


Szabesz
őstag

Mondjuk létezik olyan oldal ami megszavazza neki a röntgen látást: [link] :)

¯\_(ツ)_/¯

(#715) somogyib válasza tope (#713) üzenetére


somogyib
őstag

Melyik macska? Ő: vagy ő:

Mert nem mindegy.

;]

[ Szerkesztve ]

(#716) pikszel válasza somogyib (#715) üzenetére


pikszel
őstag

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#717) Saccco válasza somogyib (#715) üzenetére


Saccco
nagyúr

:DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#718) Gyula84


Gyula84
veterán

jó oké elfogadom :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#719) HXY


HXY
addikt

A P20 Pro fényképezője képes felismernihogy milyen háziállatot fényképezünk. pl kutya, macska, stb. A második kérdésre azt írja, hogy ez nem jó válasz...

(#720) pikszel válasza HXY (#719) üzenetére


pikszel
őstag

Igen, mert nem csak kutyát, vagy macskát képes megkülönböztetni, hanem 19 különböző témát, mint: macska, étel, csoportkép, természetes színek, közeli felvétel, éjszakai felvétel, szöveg, növényzet, portré, kutya, tűzijáték, kék ég, virágok, színpad, dokumentum, naplemente, hó, vízesés, vízpart.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#721) somogyib válasza HXY (#719) üzenetére


somogyib
őstag

Abban a válaszban az van, hogy "mindenféle háziállatot". És ez így nem igaz.
(az már más téma, hogy a tesztben Bog kutyáját macskának ismerte fel. :D ).

(#722) werszomjas


werszomjas
őstag

Ezeket a kérdéseket-válaszokat ki írta?

2-es kérdésnél tud valaki linkelni forrást, akár angolul is, ahol ír arról, miként számítja ki a telefon a mozgó tárgyak útját?

Ebben a témában annyit találtam, hogy csak megjósolja a mozgó tárgyak útját.

Namost a jóslat meg a kiszámítás nagyon nem ugyanaz. :N

A 3-as választási lehetőség miért nem helyes?

A Fototrend blog: Hogyan segít az AI a fotózásban? van egy tesztkép, ahol egy kutya van lefotózva, akit ugyan macskának néz a kamera, de a válasz nem is az volt, hogy Képes helyesen megkülönböztetni egymástól mindenféle háziállatot. csak az, hogy különbséget tesz.
A mindenféle pedig nem egy számszerűsíthető névmás, csak az biztos, hogy több mint 1db, 2 különböző háziállat már mindenféle.

:F

üdv

(#723) hemaka válasza Saccco (#709) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#724) somogyib válasza werszomjas (#722) üzenetére


somogyib
őstag

Miért, szerinted, hogy jósolja meg? Számítás nélkül? :)
Egyébként itt írnak róla, a "mozgó pillanatok megörökítése" részben: "A 4D prediktív élességállítás funkció tartja a lépést napjaink felgyorsult életével – szó szerint előre képes egy mozgó témára fókuszálni. Nem kell tehát lelassulni: a gyors mozgású akcióképek is élesek és tiszták maradnak."

---

A 3. válasz: "Képes megkülönböztetni egymástól mindenféle háziállatot." Mivel a kutyát macskának nézte, ezért nem képes megkülönböztetni egymástól mindenféle háziállatot.

[ Szerkesztve ]

(#725) arrow76 válasza tope (#713) üzenetére


arrow76
csendes tag

"A kérdések nagyjából egyenletes eloszlásban kerülnek majd ki erre az oldalra; az utolsó egy napban azonban már biztosan nem lesz új kérdés, így mindenkinek kellő idő jut a válaszadásra."

Emlékeim szerint péntek éjjel válaszoltam a nyolcadikra... Ez engem is meglepett! :W

Valamelyik előző játékról, meg a freemail spam-politikája miatt maradtam le. Szóval én biztos nem nyerek... :(((

A számítógép füsttel működik. Ha kijön a füst, nem megy tovább...

(#726) Joci10 válasza Rotyi (#596) üzenetére


Joci10
őstag

Ahogy olvashatod a hozzászólásod óta a fórumot, itt is megjelent pár; de korábban is lett írogatva már néhány az előző oldalakon. Pl. ennek is volt köszönhető az egyik kérdés törlése, aminél a hivatalos honlapon is eltérő infók voltak. A többi dolgot meg már leírtam korábban is (ki is fejtettem részletesebben), nem akarom magam ismételni.
Mindenesetre örülök, hogy a prohardveren eszterencs csinálja a játékokat. Valahogy korrektebb az egész, már a kérdések feltevéseinél is, meg a játék közbeni hozzáálláson is. Viszont itt is meglett a kalap, és így elmondhatom, hogy tudom, mire gondolt a költő (hát persze, hogy a b@szásra; mi másra?!? :D ).

(#727) somogyib válasza arrow76 (#725) üzenetére


somogyib
őstag

Itt 30.-án 18:17-kor már a 9. kérdésről ment a diskurzus, fent volt az már péntek éjjel.

(#728) Joci10 válasza arrow76 (#725) üzenetére


Joci10
őstag

Én pénteken este 6-7(-8) körül válaszoltam a 9. kérdésre. Vagyis akkor már kint volt.

(#729) NandorHUN válasza Gyula84 (#704) üzenetére


NandorHUN
addikt

És akik nem tudnak írni olvasni hogy keressék? :U
Bocs, de ez olyan dolog, hogy így 2018-ban egy 200 ezeres smartphone nyereményjátékán feltett kérdéseknél valahogy olyan érzésem van, hogy részvevők 95% beszél angolul, maradék 5% meg valahogy feltalálja magát.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#730) Tewe013 válasza werszomjas (#722) üzenetére


Tewe013
őstag

Ennél a válasznál a hangsúly a mindenfélén van, mert csak kutyát, macskát tud (illetve még azt sem mindig) mást nem.

(#731) pikszel válasza Saccco (#709) üzenetére


pikszel
őstag

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#732) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Az kicsit rosszul esik, hogy a szokásostól eltérően most a lezárás előtti napon is jött új kérdés... így az utolsó kérdés-válasz nekem ki is maradt. :/

Az am poén, hogy csak középkategóriás P20-at lehet nyerni miközben a kérdések a csúcs P20 Pro-ról szóltak. :D

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#733) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ez már a második telefonos játék volt zsinórban, ugye? Mert az előzőről kaptam e-mai-t, de erről valamiért nem. :F Vagy ugyan az volt, csak megváltozott valami ez idő alatt?

A Mobilaréna-n keresztül szinte sose navigálok, csak a PH!-n, így nem veszem észre, ha éppen telós játék van kiírva.

(#734) prabhu válasza arrow76 (#725) üzenetére


prabhu
senior tag

A freemail spamszűrője egy szar (meg a többi magyar levelezőé is). Ki kell kapcsolni, mert teljesen legál címeket sem enged be.

(#735) Pjotr


Pjotr
senior tag

Minden kérdésre zöld a válasz, email cím frissítve, jöhet az értesítő, hogy mikor vegyem át a nyereményt...

(#736) somogyib válasza prabhu (#734) üzenetére


somogyib
őstag

Nekem korábban az outlook.com is spam-nek vélte a nyereményjátékos emailt.

(#737) kakuk.tamas válasza Saccco (#709) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

:DDD :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#738) lafaty80


lafaty80
őstag

Hmmm a 4-es kérdésre a választ honnan vette aki tudta?

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#739) prabhu válasza somogyib (#736) üzenetére


prabhu
senior tag

Úgy érted a spam-be rakta? Az még menthető, mert rányomsz, hogy nem az és jó esetben meg is jegyzi :)
Amiről én beszélek, hogy be sem megy a levél, hanem kapom a mailer-daemon-os üzit, hogy el lett utasítva, mert... vagy más helyről várja az ember és nincs semmi még a kéretlen mappában sem.

(#740) prabhu válasza lafaty80 (#738) üzenetére


prabhu
senior tag

Angol Huawei oldalon volt fent a leírásban, onnét már csak azt kell tudni, hogy mi az Aurora Borealis.

(#741) somogyib válasza prabhu (#739) üzenetére


somogyib
őstag

Igen, csak spam mappába tette, olyan nem volt, hogy be se engedte volna.

(#742) Pjotr válasza lafaty80 (#738) üzenetére


Pjotr
senior tag

Józan paraszti ész. Jeges felület és légszennyezés kizárt, Holdfény meg elejétől volt, az a sima kék. Nem is volt nehéz kérdés.

(#743) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Hm, nálam is időzítés probléma volt. Az utolsót nem vettem már észre:((

(#744) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kicsit megszalasdtunk a segítő jellegű válaszokkal, nem? :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#745) L4mie válasza werszomjas (#722) üzenetére


L4mie
veterán

Ez egy olyan kérdés-válasz kombináció volt, hogy azt a választ jelölted be amelyikre előbb találtál helyesnek tűnő részt a cikkben, leírásban... Én is a "kutya-macska stb." kombót találtam meg a jövőbe látást meg nem :/
A mindenféle ebben a szövegkörnyezetben nekem se az összes létező féle és fajtájút jelentette. Semmi gond mi vagyunk a helikopterek mert nagyon sokan a helyes választ találták meg előbb 😂.... és tény az helyes válasz volt, másikat pedig csak értelmezhettük helyesnek.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#746) kakuk.tamas válasza lafaty80 (#738) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A hivatalos Huawei P20 Pro reklámból.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#747) lafaty80


lafaty80
őstag

Hát neked józan paraszti lehet, de nekem aki a márkát annyira nem követte infó jelleggel, ez nem annyira fekete-fehér. Én tényekre támaszkodva kerestem a választ, de nem találtam.

kakuk.tamas köszi megnézem.

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#748) lafaty80 válasza kakuk.tamas (#746) üzenetére


lafaty80
őstag

Megnéztem 2-öt, de plz linkeld be melyikre gondoltál te, köszi

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#749) mickemoto válasza L4mie (#745) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem a mindenféle háziállat fogalmát a kutya és a macska ki is meríti, :)

(#750) Pjotr válasza lafaty80 (#747) üzenetére


Pjotr
senior tag

Ahhoz nem kell nagy tudomány meg márkakövetés, hogy 2 lehetséges válaszból kizárj egy olyat, ami nem új és nem különleges :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.