Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) moxika válasza kakuk.tamas (#591) üzenetére


moxika
csendes tag

jogos, jogos :R

(#602) moxika


moxika
csendes tag

és most jön a poén, mindenki aki válaszolt a kérdésekre, részt vesz a sorsoláson :C

(#603) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Sok válasz volt a Huawei oldalán is...
1.)

2.)

3.)

4.)
A hivatalos reklám videó végén sarkifény látható, amit a telefon hátlapjáról fúj le WW. YouTube

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#604) Joccc07


Joccc07
addikt

Kalap!!! :C

Parzivalnak nincsen kalapja :D

[ Szerkesztve ]

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#605) SUPREME7 válasza Joci10 (#593) üzenetére


SUPREME7
őstag

Abban igazat adok, hogy pusztán magyar nyelvű forrásból rohadt nehéz lehetett ezt a játékot teljes bizonyossággal megoldani.

(#606) gyimger válasza SUPREME7 (#605) üzenetére


gyimger
őstag

Olyan is volt, amire csak magyar nyelven találtam választ :DDD

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#607) Rotyi válasza gyimger (#606) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Kettő is, csak az egyiket törölték. :DDD

Ami majdnem az, az nem az!

(#608) match123


match123
tag

Most komolyan, ne legyetek már ilyen balfaszok.

1. Huawei.hu, ki van írva a p20 pro oldalán.
2. huawei.hu
3. huawei.hu
4. Ott van hogy twilight a szín neve. Ha nem tudsz angolul, beírod a google translate-be, kiírja hogy sarki fényt jelent, google a sarki fényre és kiírja a választ.
5. Na itt nem tudok konkrét utat mondani..láttam a filmet, egyértelmű volt a válasz.
6. Google-be az illető neve + huawei, mindegyiknél lesz promo video első találatra, kivéve winklert.
7. google: huawei p20 august, első találat
8. google: huawei p20 announcement
9. google: huawei p20 sales

Azért nem volt egy atomfizika megtalálni a válaszokat.

(Viszont ahogy olvasom az eredeti első kérdésnél a rózsaszín miatt nem 4 hanem 3 lett volna a válasz...és mivel a huawei oldalán 4 szín van, azt megszívtam volna :) )

[ Szerkesztve ]

(#609) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Hát igen ,számitottam rá hogy valami nem lesz jó :( .Minden kérdésre jó választ adtam kivéve a

" Mi okozza azt a fényjelenséget, ami a P20 Pro legújabb színváltozatát inspirálta?

Én itt akárhogy kerestem ,akár a szavakra de nem hozott be találatot a google sem ,ellenben a holdfényre behozta mert ugye holdfény kék szinü a készülék is van .És ha már igy nevezték el a P20 Pro egyik színét akkor miért ne isnipárlhatta volna az ? ez igy eléggé kétesélyes válasz lehetőség volt :( :( :(

Gratulálok a kalaposoknak sok sikert

[ Szerkesztve ]

(#610) kakuk.tamas válasza match123 (#608) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hol van négy szín? Mindig is 3 volt írva... :F
Ezért nem is értettem a felháborodást... Én benne hagytam volna a kérdést a játékban...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#611) SpongyaBob válasza match123 (#608) üzenetére


SpongyaBob
veterán

A twilight sarki fényt jelent? :Y Ma is tanultam valamit :)

Egyébként én a meglévő 3 színből adtam a holdfény nevezetű választ. :) Rosszul következtettem :D

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#612) Rotyi válasza kakuk.tamas (#610) üzenetére


Rotyi
aktív tag

A specifikációkban igen, de a tulajdonságoknál 4 féle színt jelöl.

Ami majdnem az, az nem az!

(#613) Sanki


Sanki
addikt

Kalap. :C

(#614) totyak válasza SpongyaBob (#611) üzenetére


totyak
aktív tag

Dehogy jelenti azt, csak a kolléga félrebeszél :d Nem is arról a színről volt szó, hanem az Aurora-ról, amiből egyenesen következik az Aurora Borealis, vagyis sarki fény.

(#615) csako válasza kakuk.tamas (#610) üzenetére


csako
veterán

A tulajdonságok -> A fény művészete szekció -> További dizájn elemeknél
Én ezt jobban elhittem, mint a sima szöveges specifikációk részt, amit könnyebb elrontani + ott mások voltak a színek nevei teljesen.
Persze azért dilemmába estem :D csak hát mit tudom én, úgy voltam vele, ha itt írva van + fotó, akkor van Mo-n hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#616) Rimuru válasza match123 (#608) üzenetére


Rimuru
veterán

Ott van hogy twilight a szín neve. Ha nem tudsz angolul, beírod a google translate-be, kiírja hogy sarki fényt jelent, google a sarki fényre és kiírja a választ. - meg jo hogy nem azt jelenti. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#617) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Kalap!

(#618) SUPREME7 válasza kakuk.tamas (#610) üzenetére


SUPREME7
őstag

[kép] van belőle rózsaarany szín is (a "további dizájnelemek" részt lenyitva ott megjelenik, de azt itthon nem forgalmazzák.

(#619) INMOTEP válasza SpongyaBob (#611) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én is ,és hozzá teszem nem is indokolatlan válasz lehetne ha belegondol bárki :U

(#620) kakuk.tamas válasza Rotyi (#612) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De mivel a kérdésben (ha jól emlékszem) benne volt a HIVATALOS szó, ezért konkrét válasz volt a három, mivel hivatalos eladónak a szolgáltatók tekinthetőek, és ott összesen 3 féle szín van.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#621) Rock88


Rock88
csendes tag

twilight= alkonyat

(#622) match123 válasza kakuk.tamas (#610) üzenetére


match123
tag

Bocs, akkor rosszul emlekeztem. A lenyeg hogy mintha azt irtak volna hogy az elerheto szinekbol ami fel van tuntetve egy nem kaphato magyarorszagon. Az mindegy hogy 3 helyett 4et vagy 2 helyett 3at tippeltem volna.

(#623) DrBubo77 válasza match123 (#608) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

A twilight a google szerint szürkület, esetleg alkonyat. Semmiképpen nem sarki fény.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#624) Saccco válasza Joccc07 (#604) üzenetére


Saccco
nagyúr

:DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#625) totyak


totyak
aktív tag

Amúgy a törölt kérdésnél senkinek nem jutott eszébe rajtam kívül, hogy megkérdezze a Huawei supportot? Írtam nekik, másnapra jött is a válasz, hogy hivatalosan magyar honban 3 színt forgalmaznak. Ennyike :C

(#626) Laci917


Laci917
csendes tag

7-es kérdésnél hiányoltam az új színeket, mindenhol csak azt találtam, így azt jelöltem hogy semmiben nem különbözik, az új tárhely változat elkerülte a figyelmem, bár a kérdés is lehetet volna egyértelműbb... :N :K :W

(#627) kakuk.tamas válasza match123 (#608) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Te nem láttad a vámpíros filmet? :O

;] :P

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#628) INMOTEP válasza totyak (#614) üzenetére


INMOTEP
őstag

Várjunk várjunk , hol van erről tényleg egy cikk hogy az Aurora -r? ez a szin egyedül az új szin ? :U

[ Szerkesztve ]

(#629) Rotyi válasza kakuk.tamas (#620) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nem. Nem csak a szolgáltatók a hivatalos viszonteladók.
A Telekomnál pl csak fekete alkonyat lila van. Akkor a helyes válasz a két féle szín? Természetesen nem.
A Huawei oldalán viszont fent vannak a hivatalos forgalmazók, mint pl. EDigital, Media Markt, stb.

Ami majdnem az, az nem az!

(#630) kakuk.tamas válasza Laci917 (#626) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt a hírt elolvasod, egyértelmű lesz a válasz...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#631) match123 válasza DrBubo77 (#623) üzenetére


match123
tag

"For the Twilight color in particular, HUAWEI was inspired by the aurora borealis, or better known as the Northern Lights."

Innen: https://consumer.huawei.com/en/press/media-coverage/2018/how-did-the-best-phone-color-p20-pro-twilight-come-into-being/

Ok, lehet elcsesztem és a google translate nem így dobja ki, de valahogy sikerült ez alapján fél perc alapján rátalálnom. Lehet néha az angol tudásom tévedése is lehet hasznos :) Arra kerestem rá hogy huawei p20 twilight, és kidobta ezt az oldalt, nem fordítgattam, csak megnéztem mi a franc az az aurora borealis :)

kakuk.tamas: Nem, csak a fikázó videókból párat :)

[ Szerkesztve ]

(#632) totyak válasza INMOTEP (#628) üzenetére


totyak
aktív tag

A kérdés így hangzik: "Mi okozza azt a fényjelenséget, ami a P20 Pro legújabb színváltozatát inspirálta?"

Tehát új színeket keresünk.

Googleba beírtam, hogy új szín Huawei p20. Kiadott jó pár magyar találatot. Egyiket megnyit, elolvas. 4 új szín jött, ebből kettő bőr hatású, a másik kettő pedig Morpho Aurora és Pearl white.

Mivel semmilyen gyönggyel kapcsolatos válasz nem volt, így maradt az aurora, ami meg tudvalevő, hogy a sarki fény és erre volt is jó válasz.

(#633) TZS03


TZS03
csendes tag

Én is a 4es kérdésen hasaltam el. Az alkonyat vonalon gondolkodtam, ami pedig kb a naplemente, annak s színét pedig a levegőben szálló por, azaz a légszennyezés adja. Na ez nem jött be. :W

[ Szerkesztve ]

(#634) hemaka


hemaka
nagyúr

lol, kalap.

(#635) Vakegérke válasza Top cat (#598) üzenetére


Vakegérke
veterán

A 4-es kérdésen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#636) Saccco válasza hemaka (#634) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lebuktál. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#637) Laci917 válasza kakuk.tamas (#630) üzenetére


Laci917
csendes tag

Abban a cikkben is ott van az új színváltozat mint újdonság... :Y

(#638) kakuk.tamas válasza Rotyi (#629) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De ha most átfutod az adott oldalakat, nem lesz egyértelmű a válasz? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#639) INMOTEP válasza totyak (#632) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én ezt mind megértem ,de én ahogy rákerestem a szavakra először egyböl bedobta hogy Holdfény kék " szinte minden oldalon ezt dobta be mert keresgéltem, és mivel volt ilyen választási lehetőség is akkor bárki gondolhatta azért nevezték el igy mert ez inspirálta a tervezőket ....Akár lehetett volna ez is helyes válasz mert valósan ez a neve a szinnek .És sajnos vagy elkerülte a figyelmem vagy egyáltalán nem hozott be olyan oldalt ahogy igy irták volna hogy Morpho Aurora és Pearl white stb -Egyből tényleg a holdfényt dobta be :((

[ Szerkesztve ]

(#640) kakuk.tamas válasza Laci917 (#637) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

De a válaszok között nincs színre vonatkozó.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#641) SpongyaBob válasza INMOTEP (#639) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Ezt én is ugyanígy csináltam, nyugi. Benéztük :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#642) Top cat válasza Vakegérke (#635) üzenetére


Top cat
őstag

Úgy látszik ez volt most a vízválasztó :)

(#643) Rotyi válasza kakuk.tamas (#638) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Nekem már az elején egyértelmű volt a három szín, de hivatalos magyar nyelvű oldalon szerepelt a négy szín is.
Ez megtévesztő lehet, mert a válaszok között is ott volt mindkettő.

Ami majdnem az, az nem az!

(#644) totyak válasza INMOTEP (#639) üzenetére


totyak
aktív tag

Én megértem, de azt nem vetted figyelembe, hogy legújabb színre kérdeztek. A holdfény kék meg nem az. Augusztusi cikkek írnak az új színekről.

(#645) INMOTEP válasza SpongyaBob (#641) üzenetére


INMOTEP
őstag

És csak ezt rontottam el amitöl nem is tartottam mert egyértelműnek tűnik még most is ,akárhogy próbálják bizonyitani itt többen :D Hát sajnos ez van :)

(#646) kakuk.tamas válasza INMOTEP (#639) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Huawei Global oldalán ott van a színek teljes neve.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#647) Laci917 válasza kakuk.tamas (#640) üzenetére


Laci917
csendes tag

Neharagudj, de ennek a mondatnak nincs értelme.

(#648) Top cat válasza INMOTEP (#645) üzenetére


Top cat
őstag

Pedig hemaka linkje nagyon sokat segíthetett annak aki nem találta a megoldást.

(#649) kakuk.tamas válasza Laci917 (#647) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kimaradt egy szó... :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#650) Sanyee30


Sanyee30
csendes tag

Nem szoktam reklamálni, meg általában játszani sem, de szerintem a 4. kérdés rosszul lett feltéve, mivel a találatok alapján nem a Twilight az új szín. A külföldi és a magyar találatok szerint a bőr hátlaposon kívül (amik itt nincsenek) a Morpho Aurora (ami hasonló a Twilight színhez) és Pearl White az új színek.

https://consumer.huawei.com/hu/phones/p20-pro/

A magyar oldal szerint Alkonyat lila, Rózsaarany, Holdfény kék és Éjfekete színekben kapható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.