Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Gerr'y válasza Sgr_A (#869) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Vagy nem. Augusztusról volt szó és nem májusról.

At IFA 2018, Huawei unveiled the Morpho Aurora and Pearl White variants of the HUAWEI P20 Series. With these nature-inspired hues, Huawei expands its highly popular gradient color offerings.
Segítek IFA 2018
Dátum: 2018. aug. 31. – 2018. szept. 5.

Tehát augusztusban mutatták be az új színvariánsokat, amik megegyeznek a márciusi bemutatókor megjelent készülékekkel.

Ez így nem korrekt.

(#902) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Kalaptippmix yay :)
A kérdések nehézségéből gondoltam nem lesz annyi kalapos és nagy mákom volt.
gg mindenkinek

(#903) Pickit3


Pickit3
aktív tag

YeeY, ismét egy jót játszottunk! Nem tudom miért, de én is részt vettem a játékban. Persze erőlködés nélkül adtam meg a logikusnak tűnő válaszokat ami miatt kalapba se kerültem (nem is volt célom), de ugye túl egyértelműek voltak a kérdések... A sorsolás smafu kivéve ha nem kapnak észbe és képesek ezt élőben közvetíteni. Eszterencs által ígért szűrő aminek mostani játékra tökéletesnek kellene lennie... egy rakás 6napos újonc van a kalapban szóval a nick generátor jól működik. Egyszóval aki még hisz a mikulásban annak nem én fogom lelőni, hogy így van-e értelme játszani, mert persze van, de azt hozzá kell tenni, hogy a tisztességesek kisebb eséllyel indulnak. Változtatni kell! Remélni tudom, hogy ezt építő kritikaként értékelik és nem a rosszat látják bele, mint pár fórumtársnál.

(#904) YellowFlash


YellowFlash
aktív tag

Bekerültem a kalapba. :Y :C

They don't know... PepeLaugh

(#905) BiP válasza Pickit3 (#903) üzenetére


BiP
nagyúr

Ezerszer lerágott csont.
Nekem mondjuk ezzel nincs bajom, a játék miatt regisztrált, ez a játék egyik célja.
Nekem az 5perccel lejárat előtt regelt kalapos újoncokkal van csak bajom.

(#906) Joccc07


Joccc07
addikt

Azért én ennél több kalaposra számítottam. Jól fölé lőttem. :DDD

Nem baj, nagyobb az esélyem a nyerésre. ;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#907) PowerBuldog válasza Pickit3 (#903) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ezen kár kiborulni. Lasan 15 éve vagyok regizstrálva, és a legtöbb amit nyertem egy egér alátét. Azt is ha jól emlékszem csak vigaszdíjként kapta kb mindenki meg. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#908) John_Deere válasza Pickit3 (#903) üzenetére


John_Deere
tag

Egyébként meg, lehet, hogy tényleg csak úgy akkor regisztrált és látta, hogy van játék. :DDD
Nézd meg, a neve GaLaMBoS MóNiKa. :K :DD

(#909) kakuk.tamas válasza SUPREME7 (#860) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Maraggymá'! :DDD :DD

Bíztam a napi több tízezres látogatásban. :DDD

Nem lehetne elárurni, hogy hánnyan indultak neki a játéknak?
Azért szomorú, hogy ilyen kevés kalapos lett... :o

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#910) SyMbioTe válasza Gerr'y (#901) üzenetére

Te valamit elnézel. Két kérdés van amit most egybeolvasztottál, egyik sima P20 másik P20 Pro-ra vonatkozik.

Az egyik az új színvariációra vonatkozik, amik valóban IFA 2018-on debütáltak. [link]

Másik kérdés a P20-ra vonatkozott, amiból májusban muattak be egy kisebb kiszerelésű változatot.
[link]

Az új színváltozatok csak P20 Pro-ra érvényesek.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#911) Saccco válasza kakuk.tamas (#909) üzenetére


Saccco
nagyúr

Olvassssssssssssssssssssssssss :U ;]

Nem a nyertes irányítószámára tippeltél véletlenül? :U ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#912) RoyalFlush válasza -secret- (#893) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Ahhoz rövid volt, akárcsak a hétvége :o Kollégám is mondta, tegnap akarta kitölteni :D Én is valamiért abban a tévhitben voltam, hogy ma lesz a zárás. :)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#913) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Érdekes hogy itt jó páran irják tök egyértelmüek voltak a kérdések és nem lehetett eltéveszteni ,mégis 559 helyes válasz ment csak be :D .Pedig szerintem azért jóval 2 ezer felett voltak játékban :) Kalaptippet is jócskán e fölé emeltem mivel néztem az előző játékban mi volt a tipp ,próbáltam ahoz viszonyítani picit .Ez van gyerekek én is benéztem a kérdést és elrontottam ,hozzáteszem nincs is ezzel gond ,mert egy ilyen értékű nyereményt nem mindenhol lehet nyerni ! Még egyszer sok sikert mindenkinek ,ha jól olvastam lesz következő játék nem sokárra ! ott találkozunk .És ne mérgelődjön senki ! Teljesen felesleges :)

[ Szerkesztve ]

(#914) kakuk.tamas válasza Saccco (#911) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Az első nap dobtam a kalaptippet. :D

És ha tényleg eltaláltam a nyertes irányítószámát, akkor kérek egy telefont. :DDD

(Habár minek kellene, holnap jön a Mate 20 Pro...) ;]

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#915) Saccco válasza INMOTEP (#913) üzenetére


Saccco
nagyúr

#911 katt.

911 höhö

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#916) vince válasza Gerr'y (#901) üzenetére


vince
őstag

A linkelt cikk nem az új variáns bemutatásáról szól, azt csak megemlíti, de az új színeken túl nem fejti ki, hogy különböznek-e a korábbiaktól. Bocha linkelte korábban a Mobilarena augusztus másodikán kelt releváns hírét: Olcsóbb Huawei P20 variáns futott be, de írt róla pl. az origo is.
Tehát ez így korrekt.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#917) l.skywalker


l.skywalker
félisten

---- TÉVEDTEM ----

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#918) -=MrLF=- válasza Gerr'y (#901) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Nálam is csak a 7. kérdés válasza lett rossz. :(((
[link] fentebb linkelt cikkből.

"a Huawei augusztus elejétől pedig forgalomba hozza a P20 4/64 GB-os változatát, 185 ezer forintos bruttó fogyasztói áron."
ha erre gondoltak akkor "A régebbi modell nagyobb belső tárhellyel rendelkezik." ez a válasz a jó.

"A P20 Pro alkonyat lila színvariációja állítólag annyira népszerűnek bizonyult, hogy az 5,8"-es FHD+ kijelzővel és a hátlapon 12 + 20 megapixeles kamerákkal szerelt P20 is megkapja ez a különleges festést."
erre is lehetett gondolni, akkor a "Semmiben" válasz a jó.

Na mindegy ez van, köszi a játékot!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#919) kakuk.tamas válasza -=MrLF=- (#918) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A "Semmiben" válasz nem jó, mert az újnak kisebb a belső tárhelye, és volt is ilyen válasz lehetőség... :F

A kérdésem szerepelt a KÜLÖNBÖZIK szó, és a P20-ra vonatkozott a kérdés! Vagyis eleve a színvariációs feltevés, hogy az jó válasznak, KIZÁRT!

El kellene olvasni a kérdést normálisan, és értelmezni. Akkor nem volna ennyi felesleges hsz... :R

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#920) Top cat válasza Pickit3 (#903) üzenetére


Top cat
őstag

Ezt hogyan szúrtad ki? :D

Ha ilyen ( könnyen lehet dupla reges ;] ) nyeri, mi lesz itt :DDD

(#921) Yofej75 válasza SUPREME7 (#898) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C :)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#922) SyMbioTe válasza -=MrLF=- (#918) üzenetére

A márodik esetben a semmi akkor lenne jó, ha a tárhely nem lett volna kisebb.
De mivel a tárhely mindenhogyan kisebb lett, emiatt a "semmiben" már eleve ki van lőve, mint helyes válaszlehetőség.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#923) pdave válasza Bocha (#852) üzenetére


pdave
aktív tag

Én az összes kérdésre helyesen válaszoltam, mégsem szerepelek a helyesen választ adók között. A törölt kérdés nálam már nem jelent meg, arra semmilyen választ nem adtam ebből fakadóan.
Megnéznétek?
Köszi

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#924) kakuk.tamas válasza pdave (#923) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Dobj egy screenshotot a válaszaidról.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#925) prolad


prolad
őstag

Na, most látom, hogy kint vannak a kalaposok. Jó kis játék volt, lehet nem minden kérdés volt egyértelmű, de némi odafigyeléssel teljesen vállalható volt. Messze nem egy törzsolvasói nyereményjáték :D
Elég kicsi lett a kalap, biztos voltam benne, hogy lesz ott legalább 1000 fő.

(#926) updog


updog
senior tag

A 9. kérdésről lemaradtam, nem néztem vissza már szombaton. :W De legalább két másikra meg rosszul válaszoltam. :DDD ¯\_(ツ)_/¯

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#927) F.E.K.. válasza prolad (#925) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A lényeg a játék, az ember legalább kicsit alaposabban utánaolvas (én például nem is tudtam hogy a telefonban lévő ai útvonal kiszámítást csinál, no most már ezt is tudom), ha mást nem is de ezért megéri.

Valamint: ez csak egy játék, vagy nyer az ember vagy nem, az 50% az mindig megvan :DD

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#928) Derrewyn válasza pdave (#923) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én sem találkoztam az első kérdéssel, de a kalapban mégis benne vagyok. Szerintem nézd át még egyszer a válaszaidat.

(#929) Divinity


Divinity
őstag

Látom volt szó a 2. kérdésről. Nekem is csak az ment mellé. :) A válasz jogos, valószínűleg gyorsan siklottam el felette és én is a háziállatos válaszra nyomtam. Innen néztem, még az első kérdésre refkletálva maradtam ennél a pontnál mivel az oldalon fel van tűntve, hogy ' A rendszer által felismert kategóriák: macska, étel, csoportkép, természetes színek, közeli felvétel, éjszakai felvétel, szöveg, növényzet, portré, kutya, tűzijáték, kék ég, virágok, színpad, dokumentum, naplemente, hó, vízesés, vízpart '
Igaz rámondható, hogy a kettő nem mindenféle de azért na, eléggé két odlalú kérdés volt. :)

Gratulálok a kalapba bejutottaknak! :))

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#930) csendes


csendes
őstag

Igazából hiába kisebb a kalap, a nyerési esély kevesebb, mert PH-n 1500 kalaposra jut kb. 15 nyeremény, vagyis az esély kb. 1%, itt pedig egy nyereményre jut 559 kalapos, vagyis a nyerési esély kb. 0,2%. Más kérdés, hogy az egyetlen nyeremény viszont adott esetben értékesebb, mint a 15 általában összesen a PH-n. :R Dehát a játék a lényeg egyébként is... :D

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#931) csendes válasza Divinity (#929) üzenetére


csendes
őstag

Nagyot tévedek, ha arra tippelek, hogy nem a biológia volt a kedvenc tantárgyad és városban nőttél fel? :U

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#932) pdave válasza kakuk.tamas (#924) üzenetére


pdave
aktív tag

Megnéztem egyesével, mindegyiknél azt írja ki, hogy helyes volt a válasz.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#933) Rimuru válasza pdave (#932) üzenetére


Rimuru
veterán

8-as hibás.

Vigyázat, csalok!

(#934) BiP válasza pdave (#932) üzenetére


BiP
nagyúr

Jaja. Párizsnak Párizs, de nem ott.
De ha rányomsz újra a kérdésre, akkor mutatja, hogy mit jelöltél, ill. mi a helyes válasz.
Egyenként végig kell menni, és akkor kétséget kizáróan meglesz mindig az önellenőrzés.
Macerás, de 9 kattintás nem a világ. Meg Supreme7 csinált egy ellenőrző scriptet is (amit linkelt ide a fórumba is), ha úgy kényelmesebb.

[ Szerkesztve ]

(#935) pdave válasza BiP (#934) üzenetére


pdave
aktív tag

:W

Köszi

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#936) Gerr'y válasza SyMbioTe (#910) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Nézd meg a Huawei (global) oldalát és látni fogod hogy mind a simából mind a pro-ból van 7 fajta szín.

(#916)
A Huawei honlapján a cikk nem említi meg, hogy volt-e méretbeli változás. Akkor ez miért lenne user error?

Mindegy, nem ér ennyi időtöltés ez az egész.
Köszönjük a játékot!

[ Szerkesztve ]

(#937) HXY válasza Divinity (#929) üzenetére


HXY
addikt

A macska és a 32 kutyafajta azért nem kutya... [link]

(#938) Jóember


Jóember
csendes tag

Huhú, bekerültem, pedig nem voltak egyszerűek a kérdések. ^^

#hiszekamikulásban #nem6naposújonc :D

Jobban működik, ha bedugod a konnektorba. (Sattinger törvénye)

(#939) vince válasza Gerr'y (#936) üzenetére


vince
őstag

Megnéztél egy alapvetően másról szóló cikket a Huawei oldalán, az alapján bejelöltél egy hibás választ. Mi ez, ha nem user error?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#940) Gerr'y válasza vince (#939) üzenetére


Gerr'y
senior tag

Sok szerencsét a továbbiakban.

(#941) Divinity válasza csendes (#931) üzenetére


Divinity
őstag

Nagyot tévednek, hogy neked meg nem a nyelvtan? :))

Kutya, macska háziállat. Két féle állatot megtud különböztetni. Az nekem már mindenféle mert nem csak annyit mond, hogy állat. Ha úgy lett volna megfogalmazva, hogy az összes vagy valami hasonló módon akkor lett volna egyértelmű a kérdés.. szerintem. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#942) Ferrari fan


Ferrari fan
tag

Az igen, nem gondoltam volna hogy 1000 alatt lesz a kalap, de hogy még a 600 is bukta az Szép. Ennyit a kalaptippről... Sebaj elég lesz a játék nyereménye is 😉😛

(#943) werszomjas válasza Divinity (#941) üzenetére


werszomjas
őstag

Ez többünk szerint sem egyértelmű, dehát ránk csak a hangos kisebbségként tekintenek.

Nem érkezett a szervezőktől egyértelmű magyarázat, ahol alá van támasztva, hogy a mindenféle szó minimum 3 vagy több dolgot jelent, 2 dolog még nem mindenféle.

Itt sokan szerintem nem a főnyeremény miatt játszunk, hanem a játék élvezetéért, és most kicsit bosszantó ez a szituáció.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#944) SMS Help válasza HXY (#937) üzenetére


SMS Help
csendes tag

Ezt írtam én is!!!

A 32 kutyafajta már kimeríti a mindenféle fogalmát.

(#945) DrDobos


DrDobos
őstag

A mindenféle azt jelenti, hogy az elkepzelheto osszes egyetlen darab fajta haziallatot kepes megkulonboztetni.

Samsung Galaxy A55 5G

(#946) DarthFater


DarthFater
tag

4. kérdés epic fail.. pedig Holdfény kék az a szr xD

Fotózásért, filmezésért keress privátban :)

(#947) pikszel válasza Divinity (#941) üzenetére


pikszel
őstag

Az embert kihagytad a felsorolásból, azt is képes felismerni ;]

(#944) SMS Help: Szerinted 32 kutyafajta, az mindeféle háziállat? :U

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#948) DrDobos válasza pikszel (#947) üzenetére


DrDobos
őstag

Szerintem ezt lassan elengedhetjuk..

Samsung Galaxy A55 5G

(#949) somogyib válasza pikszel (#947) üzenetére


somogyib
őstag

Maradjunk annyiban, hogy a mindenféle az mindent jelent: "bárányt és lajhárt és málét, sós ringlit babbal és orángutánt és zsenge gyökereket és gyönge szekereket..." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#950) pikszel válasza somogyib (#949) üzenetére


pikszel
őstag

A fekete lyukat kihagytad. :DDD

(#948) DrDobos: Már nagyon nem ártana...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.