Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) zeorsdfd válasza Aryes (#442) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Igen, és ilyenkor kell tovább keresni. Ez egyébként a mai trolldemokráciákban kifejlesztendő alaptulajdonság, hogy elsőre semmit sem hiszünk el. Még a kérdést se, haha. ;]

(#452) l.skywalker válasza Aryes (#430) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha az általad linkelt oldalon jobb oldalt rákattintasz a "Superpowers" lista alján a "Read more"-ra akkor bejön WW összes képessége kibontva, listázva és úgy már egyértelműbb lesz neked is.

Itt a direkt link hozzá: [link]

a lényeg, hogy a jobb oldali lista egy általános felsorolás nem pedig a karakterhez tartozó

#más:
Nálam a hetedik kérdésnél merült fel, hogy 2 válasz is jó lehet, de lévén ez egy szponzorált játék, így megpróbáltam szakmai szemmel analizálni - ha ennek ellenére rossz választ adtam volna - puff neki.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#453) John_Deere


John_Deere
tag

De most....gyerekek, nem bántásból... :U

Ez egy játék. Egy relative drága telefonért. Ha valaki nem tud kiigazodni egy Google-n, esetleg egy kérdésre választ keresni, mondjuk, kérdésenként fél órát rászánni, hagyja a fenébe az egészet és ne értetlenkedjen, így sem garantált, hogy ha összeizzadja a válaszokat, nyerni fog. Tény, hogy ilyenkor egy normál magyar szövegértés illetve egy jó angol tudás + google sokat segít válaszoknál, de sokan úgy túllihegik az egészet, mintha az életük, de legalább a megélhetésük múlna rajta.
Komolyan, Nekem kellemetlen, hogy egyesek, hogy fuldokolnak itt válaszokért, mások meg kishíján a választ nem írják be. :F

(#454) bobace


bobace
őstag

Nem rosszak a kérdések összeségében, kicsit jobb, mint a sima fél perces keresgéléssel megtalálhatóak.. Hogy mire gondolt a költő meg majd kiderül, lásd pl 7-es kérdés :D

Én is szoktam kvíz játékokat csinálni, és ízekre szednek minden kérdésnél. "precízenen fogalmazz!" :DDD

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#455) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Ezzel a kérdéssem nem tudom kinek mi baja volt ,ez konkrét kérdés és meg is lehet találni rá a választ .Nekem 3 perc keresés után meg is lett ,egyedül a filmes kérdést nem tudtam hova tenni idáig .Más probléma itt szerintem nem volt ! És egyáltalán egy elég drága készülékért játszunk ,senki ne várja el azt hogy olyan kérdések legyenek amire egy óvodás is tud válaszolni :N

(#456) BB9000 válasza bobace (#454) üzenetére


BB9000
senior tag

Már a kérdés is tartalmaz állításokat, melyek közül legalább egy valótlan. Szvsz.
Hogy mire gondolt közben? : "Haha ! Most aztán jól beugratom őket! " :)

(#457) INMOTEP válasza tixem (#440) üzenetére


INMOTEP
őstag

Ez azért mondjuk elgondolkodtat ,mert én akárhogy kerestem akár szavakra is nem találtam olyan oldalt ahol konkrétan lett volna irva egy lista a képességekről .Mondjuk irták volna valahol hogy ezzel a képességgel sajnos nem rendelkezik " Tehát nem tudom hogy találtál rá konkrét választ :U Én kicsit másként közelítettem meg a dolgot és úgy szűrtem ki mit tud mit nem .... :)

[ Szerkesztve ]

(#458) csendes


csendes
őstag

Ez a nyolcas meg túl könnyű volt, ha ez így megy tovább, a végén még más is lesz a kalapban... :O

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#459) BB9000 válasza INMOTEP (#457) üzenetére


BB9000
senior tag

Nem találtad, mert nem jól kerested. Ha jól kerested volna megtaláltad volna, mert van ilyen oldal. Tényleg!

(#460) INMOTEP válasza csendes (#458) üzenetére


INMOTEP
őstag

Szerintem a filmes kérdés megfogja osztani az esélyeket ,ne féljél te ettöl hogy mindenki tudta ezekre a választ .Még én sem vagyok biztos magamban hogy mindenre helyes választ kaptam ,majd még egyszer nekem is végig kell futni a kérdéseken :U

(#461) INMOTEP válasza BB9000 (#459) üzenetére


INMOTEP
őstag

Akkor sory ,úgynézki jobban utána kell lesnem ,de gondolom nem is magyar oldal

[ Szerkesztve ]

(#462) John_Deere válasza BB9000 (#459) üzenetére


John_Deere
tag

+1, ráadásul annyira, hogy egyértelműbben le se lehetne már írni. :K :U

[ Szerkesztve ]

(#463) csendes válasza INMOTEP (#460) üzenetére


csendes
őstag

Ha a Wonder Woman számít filmes kérdésnek, abban igazuk volt többeknek, hogy gyakorlatilag népmesei hősről van szó, akiről már írtak mindenfélét az interneten. De mint filmsztár, mégis egy amerikai nő, hiszen a film is elsősorban nekik szól ;]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#464) DaveJr válasza Saccco (#449) üzenetére


DaveJr
őstag

Nem a google a hivatalos oldal :DDD ;]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#465) #32577792 válasza John_Deere (#453) üzenetére


#32577792
törölt tag

Ha kellemetlen, ne olvasd...
Rém egyszerű.
Bárki tud olyan kérdést feltenni akár Neked is, hogy legalább 3 féle módon lehet értelmezni, és van mondjuk 5 válasz is rá.
Bocs, de ez egy magyar - leírom ismét lassan M A G Y A R - oldal, magyar nyelvű kérdésekkel, sehol nincs benne, hogy idegen - értsd angol, német, kínai stb. - nyelv ismerete szükséges a költő gondolatainak kitalálásához. Majd ha ki lészen írva az, hogy a játék feltétele az angol nyelv ismerete, akkor elfogadom az állításod. DE nincs ilyen benne.
Nem kell azzal jönni, hogy "dehátezegyhárveresoldalszámtecheshómpédzs" dologgal.
Sőt még azzal sem, hogy ott a gugli fordító, ami magyar nyelvi pontossága elég tré.
Az első kérdésre adható helyes válaszok száma meghaladta azt, amit a költő gondolt, helyesen levették.
Ezek után gondoltam, hogy tanulva az esetből, pontos, egyértelmű kérdést tesznek fel. Fene gondolta, hogy képregénybe illő dolgokat kell tudni, és nem létező tulajdonságokat válogatni.

23.54 kérdés:
Petőfi S. melyik nap nem evett zöldséget?
- Hétfőn
- Kedden
- Április

(#466) John_Deere válasza #32577792 (#465) üzenetére


John_Deere
tag

Szerintem túlreagáljátok egy kicsit (nagyot?). :K
Szinte biztos vagyok benne, hogy rengeteg mindenbe bele lehet kötni egy ilyen játék során, javarészt meg is történt, de ugyebár, ez vissza is igaz, ha úgy érzed, hogy a játék igazságtalan, vagy rossz, jelentsd az oldal vezetőinek, ne vegyél részt rajta és nem lesz gond. ;)

(#467) SUPREME7 válasza #32577792 (#465) üzenetére


SUPREME7
őstag

Tök igazságtalan, hogy tudni kell használni az internetet is, a Taktazsadányi Nyugdíjasotthon lakói teljesen kiszorulnak.....

(#468) Saccco válasza #32577792 (#465) üzenetére


Saccco
nagyúr

Komolyan úgy csinálsz, mintha megoldhatatlan kérdéseket tettek volna fel. Nem azok. Nem triviálisak ez is tény.

Semmi sincs ingyen. Még a játék lehetősége sem.

---------------------------------------------------------------------
szerk.:
Én is adok egy kérdést akkor:

Melyik a kakukktojás?
- Petőfi
- Arany
- Ezüst

;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#469) #32577792 válasza Saccco (#468) üzenetére


#32577792
törölt tag

Bocs, ha törölni kell egy kérdést, akkor van probléma. Ez tény. Többi meg rizsa :C ;)
Te kinek és mennyit fizettél, hogy részt vegyél a játékban?

[ Szerkesztve ]

(#470) Saccco válasza #32577792 (#469) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen, rizsa.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#471) Saccco válasza #32577792 (#469) üzenetére


Saccco
nagyúr

Telenornak plusz a Diginek havidíjat a netért.

BTW a semmi sincs ingyen kijelentés, nem csak pénzt jelent. :U

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#472) Superhun


Superhun
addikt

Üdv! 8 kérdés lesz összesen?

(#473) somogyib válasza Superhun (#472) üzenetére


somogyib
őstag

"öt napon keresztül napi két kérdés"

(#474) Saccco válasza somogyib (#473) üzenetére


Saccco
nagyúr

Akkor az 9. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#475) hemaka válasza Saccco (#474) üzenetére


hemaka
nagyúr

(#476) Cifu válasza #32577792 (#465) üzenetére


Cifu
nagyúr

Csak úgy a margóra megjegyzem, hogy nekem a mobilarénát, illetve Huawei saját magyar nyelvű oldalát olvasgatva sikerült eddig minden kérdésre választ kapnom, ahol gond lett volna, ott is roppant egyszerű volt a megfelelő google keresőszavakat megadni, és a magyar neten választ találni. Nem az azért, mert az angollal hadilábon állnék, hanem mert így alakult.

Más szóval ha valaki itt azon vergődik, hogy nem talál valamelyik kérdésre választ a magyar nyelvű interneten, akkor az egész egyszerűen nem ugorja meg a játékhoz szükséges szintet. Van ilyen, tudomásul kell venni, el kell fogadni, hogy ez a játék túl nehéz akkor neki.

Ennyi a történet...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#477) vohanyi válasza Cifu (#476) üzenetére


vohanyi
senior tag

+1 :C

(#478) Rotyi válasza Cifu (#476) üzenetére


Rotyi
aktív tag

...a játék túl nehéz akkor neki.
A játék IS....

Ami majdnem az, az nem az!

(#479) somogyib válasza Saccco (#474) üzenetére


somogyib
őstag

:D

De lehet, hogy az utlosó az lesz amit visszavontak.

(#480) #32577792 válasza Rotyi (#478) üzenetére


#32577792
törölt tag

Már csak tudod :C

----------------------------

Olyan dologra válaszoltatok egyébként, ami egy konkrét felvetés volt, az angol nyelvvel kapcsolatban.
Beszélt valaki az almáról, válaszoltam almáról, ti meg jöttök sült hekkel. :W

[ Szerkesztve ]

(#481) Sickboy25 válasza #32577792 (#480) üzenetére


Sickboy25
addikt

A drog rossz érteeem?! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#483) Saccco válasza #32577792 (#480) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt kikérem magamnak, nem szeretem a halat.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#484) #32577792


#32577792
törölt tag

Kedvesek!
Van egy játék, tele olyan kérdésekkel, melyekre vagy több helyes válasz lehetőség van - és csak egyet fogadott el a kérdező - vagy a rossz válasz sem rossz, mert pontatlan kérdés tesznek fel, vagy csak.
Ha ezt valaki(k) szóvá teszik, rárepültök, hogy az bizony...
Beindul a személyeskedés. Lásd lentebb.
Tudjátok a helyesnek vélt választ? Örüljetek ennek, de komolyan :C
Pár nap és kiderül, hogy tuti jól tudtátok-e :)
Tulajdonképpen ez egy tökéletes játék. Tökéletes kérdésekkel, és tökéletes válaszadási lehetőséggel.
:C

(#483) Saccco Ízlések és pofonok. Én szeretem a halat. Teljesen egészséges, hiszen ahol fejlődtek, az a víz is az.

[ Szerkesztve ]

(#485) csako válasza Saccco (#483) üzenetére


csako
veterán

Milyen macska vagy te? :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#486) Saccco válasza csako (#485) üzenetére


Saccco
nagyúr

Finnyás.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#487) csendes válasza somogyib (#473) üzenetére


csendes
őstag

Na jó de ma van az ötödik nap és az elsőn csak nettó egy kérdés volt, akkor az...öööö...10? :(

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#488) Ferrari fan válasza hemaka (#475) üzenetére


Ferrari fan
tag

+1 :C :C :DDD :DD :))

(#489) somogyib válasza csendes (#487) üzenetére


somogyib
őstag

Mivel az első nap csak az az egy törölt kérdés volt, ezért az öt nap keddtől indul . És mivel "az utolsó egy napban azonban már biztosan nem lesz új kérdés", akkor tehát ma 23:59-kor lesz egy új kérdés, és a legelső töröltet meg beteszik holnapra. :D

[ Szerkesztve ]

(#490) csendes válasza somogyib (#489) üzenetére


csendes
őstag

Ha földi napokban számolunk, persze szuperhősök univerzumában ez sem magától értetődő, akkor 1 nap = 24 óra. Ha tehát december 1-én 18:00 órakor zárul a játék, akkor november 30-án 18:00 után már nem lesz kérdés, A törölt kérdés lehet, hogy duplán számít, mert legalább két lehetséges válasz volt.
És erre 17:59-kor még benyomtak egyet, ez nem semmi :Y

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#491) Sanki válasza csendes (#487) üzenetére


Sanki
addikt

Már kint van a 10. kérdés. :K

(#492) DrDobos válasza Sanki (#491) üzenetére


DrDobos
őstag

Remelem, hogy a megjelenes utani elso 5 honapra kell gondolni:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#493) csendes válasza DrDobos (#492) üzenetére


csendes
őstag

Jogos, végül is nem egyértelmű, hogy nem az ősrobbanás utáni első öt hónapra gondoltak-e :C

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#494) INMOTEP válasza DrDobos (#492) üzenetére


INMOTEP
őstag

egyértelmü a kérdés szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#495) woros válasza Sanki (#491) üzenetére


woros
őstag

Akkor töröltek egyet? Mert most csak 9 van.

(#496) norti


norti
addikt

A 9. kérdés megint nem túl pontos, mert a P20 Lite is beleszámított az eladásokba. De mondjuk így sem nagyon van más válasz rá :)

(#497) Sanki válasza woros (#495) üzenetére


Sanki
addikt

Igen, az eredeti első kérdés törölve lett.

(#498) somogyib válasza woros (#495) üzenetére


somogyib
őstag

"Akkor töröltek egyet?"

Ez lesz a 10. kérdés. :D

(#499) pikszel válasza somogyib (#498) üzenetére


pikszel
őstag

:C

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#500) Top cat válasza somogyib (#498) üzenetére


Top cat
őstag

Akkor neked annyi, mert már korábban beírtad a választ rá :DDD ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.