Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ghiottone válasza koxkids (#100) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tényleg 2 eltérő adat van ugyanazon a honlapon 2 infóblokkot lenyitva. Pff. :W

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#102) totyak


totyak
aktív tag

Kemény ez az első kérdés, de látom nem csak nekem. Én is két választ találtam. Egyiket bepipáltam és csuriba az ujjak. A vicc az, hogy a két helyen nemhogy nem ugyanannyi a színek száma, de még másképp is nevezi őket :D

[ Szerkesztve ]

(#103) oriic válasza koxkids (#100) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak egy helyes választ látok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#104) solena


solena
tag

Dejó, év végére sok a játék, lehet megint a netet túrni :)) :DD Köszönjük:)

A mennyi az annyi: a Huawei hazai honlapján három helyen is szerepel, hogy milyen színek vannak, ebből kettő azonos, egy eltérő. Lehet variálni, hogy kinek higgyen az ember;) ;]

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#105) Tonyk válasza totyak (#102) üzenetére


Tonyk
veterán

Erre írtam, hogy ha a magyar elnevezéseket nézem, nincs helyes válaszlehetőség.

oriic: ha csak egy helyes választ látsz, akkor nem nézed elég erősen, mert biza ott két különböző adat is van.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#106) csendes válasza oriic (#103) üzenetére


csendes
őstag

Nem is kell tudni olvasni, hogy kétféle választ lehessen találni a gyártó magyar oldalain: az egyiken van X darab különböző színű pötty a P20 PRO alatt, ha valaki ezután megnyitja a részletes oldalt, kibontja a tartalmat, ott pedig Y darab különböző színű pötty van.
Innentől off-topic:

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#107) ADAM1337 válasza Saccco (#74) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem is konkrétan ott van az adat a magyarországi hivatalos weboldalon.

Túl gondolják.

(#108) #32577792 válasza ADAM1337 (#107) üzenetére


#32577792
törölt tag

Valóban ott van.
Két oldalán is.
disájn és speszifikácijó alatt
Akkor még nem is szóltunk az egyéb átmenetekről, ami szintén a disájn alatt pöttyözve ottan vagyon

(#109) csendes


csendes
őstag

A második kérdésről szerintem nem lesz vita. :R

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#110) kakuk.tamas válasza SUPREME7 (#18) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jesszus. :D Eddig 3000 körül volt a legnagyobb tipp, erre benyomtam egy makd 9ezrest. :DD Az ezerpárszázas tippek hogy gondolták? :O

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#111) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Sok Sikert mindenkinek :)

(#112) #32577792 válasza csendes (#109) üzenetére


#32577792
törölt tag

Várj Te azzal még :)
Egyébként meg nem sok jelentősége a dolognak, ha véleményezhető akár 3 helyes válasz is az első kérdésre ;]

[ Szerkesztve ]

(#113) Saccco válasza ADAM1337 (#107) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megtaláltam az eltérő színeket... :C

Ettől függetlenül nem változtatom meg a leadott választ. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#114) Vakegérke válasza kakuk.tamas (#110) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Az ezerpárszázas tippek hogy gondolták? :O"

Komolyan. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mivel a gyártó honlapja nem webshop, az ott elérhető szín változatok száma szerintem: 0.
Ahol elérhető, ott meg változó hogy hány szín kapható. De befejeztem, na.

Szerk: valamint a hivatalos oldalon, az egyik helyen szereplő számú variáció aztán sehol nem kapható, ha körbe néztek.

[ Szerkesztve ]

(#116) #32577792 válasza -FreaK- (#115) üzenetére


#32577792
törölt tag

"A megoldások az interneten (híreink és cikkeink szövegében, a gyártó vagy forgalmazó weblapján, Google kereséssel stb.) megtalálhatóak."

(#117) total90 válasza koxkids (#100) üzenetére


total90
veterán

Ti rinyáltok, szerintem egyértelmű.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#118) tixem


tixem
addikt

Nem értem az első kérdésen rinyálókat, anyanyelvük magyar egyáltalán?

A kérdés a színekre vonatkozik, nem pedig arra, hogy hány darab xy érhető el belőle. Szín. Márpedig az egy helyen szerepel a gyártói felületen is, egyértelműen leírva.

A megoldások az interneten (híreink és cikkeink szövegében khhhhmhmm, a gyártó vagy forgalmazó weblapján, Google kereséssel stb.) megtalálhatóak

Akit mégis megtéveszt a kétféle információ a huawei oldalán az remélem látta a játék leírásában a fenti mondatot. Tessék már más forrást is lecsekkolni a Huawei oldalán kívül, mert máshol is konkrétan le van írva minden P20 típus hivatalos hazai színvariációja. Minden kétséget kizáróan egy helyes válasz van és az szerepel is a válaszok között. Ennyit erről. Nézitek a képernyőt, de nem láttok a szemetektől :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#119) macilacus


macilacus
senior tag

Egyet kell értenem azokkal akik azt mondják, hogy a gyártó magyar oldalán két kapható színmennyiség van "x" kétszer "y" egyszer :((( viszont a mobilaréna oldalán is az "x" található :K
Ezzel viszont az a probléma, hogy ha valaki először megtalálja "y"-ont és bejelöli utána pedig a fórumot nem olvasva továbbmegy, abban a hiszemben hogy a gyártó oldalán találta az eredményt így az biztos jó, hát az nagy gáz :(((

"eszterencs" nem lehetne valamit csinálni

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#120) tixem válasza macilacus (#119) üzenetére


tixem
addikt

De aki az Y-t találja meg az vagy nem tud magyarul, vagy nem figyel oda.
X-re vonatkozik a kérdés, nem pedig Y-ra. Ráadásul a többi forrást ellenőrizve is minden kétséget kizáróan kijön a válaszok között szereplő helyes szám, innentől kezdve az egész hiszti okafogyott. Körültekintően kell kiválasztani a helyes választ. End of story.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#121) #32577792


#32577792
törölt tag

Az a helyzet, hogy a rinyálók védik azt az elcseszett kérdést, amit nem lehet védeni. Talán illett volna, utána nézni PICIT, hogy a kérdés, amit felteszünk, egyértelmű vagy nem. Sokak véleménye szerint nem egyértelmű.
Persze lehet itt rinyálni, hogy egyértelmű, de jelek szerint azért sokan ezt kétségbe vonják.
Aztán lehet baromi sokan vannak, akik nem olvassák a fórumot, rámennek a leghitelesebb oldalra, ami a gyártóé, az első részben ott van P20PRO és diszájn, megnézi, bódog és x-et rak. Aztán lehet koppan, vagy lehet az koppan, aki azt gondolja, hogy tuti érti. Nem az első eset lenne már a játékok történetében, hogy utólag más választ is elfogadtak (persze lehet rosszul emlékszem).

Tudomásul kellene venni, hogy senki sem tévedhetetlen. Nyilván a beismerés megy legnehezebben.
Ennyi, mehet a rinya :C

(#122) macilacus válasza tixem (#120) üzenetére


macilacus
senior tag

Nem szokásom vitatkozni azon, hogy megtalálható-e a válasz vagy nem, de itt tényleg félrevezető az információ, és mint céloztam is rá, nem a hisztizőknek lesz ezzel baja, hanem azoknak aki nem is néznek be a fórumra. A játéknak pedig nem feltétele ennek a fórumnak a figyelése.

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#123) tixem válasza macilacus (#122) üzenetére


tixem
addikt

"hanem azoknak aki nem is néznek be a fórumra. A játéknak pedig nem feltétele ennek a fórumnak a figyelése."

ez már egyéni szocprobléma, a cikkek mellett a fórum szerves részét képezi a lapcsaládnak, tele olyan infókkal amiket szokszor máshol nem is talál meg az ember. Szvsz ez leginkább a friss reges újoncoknak lehet probléma, de azok meg engem nem tudnak érdekelni ;]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#124) #32577792 válasza tixem (#123) üzenetére


#32577792
törölt tag

a friss reges felhasználók is vehetnek zsetonért prémium accot, olvashatják a lapcsalád hirdetéseit, ezzel járulva hozzá az említett lapcsalád működéséhez. szerintem.
vagy akkor ki kell írni, hogy játék, csak napi 3 post megléte az adott fórumban.
Sok esetben az újoncok nagyobb szakmai tanácsokat tudnak adni, mint néhány hozzászólásvadász user szakmai topicban :)

(#125) solena válasza #32577792 (#121) üzenetére


solena
tag

Segítek: a kérdés egyértelmű. A válasz is. Az, hogy első körben valaki csak egy forrásra támaszkodik, és pont a rosszat találja meg, az legyen az ő baja. Legalább megtanulja (ha már iskolában nem sikerült neki), hogy nem feltétlenül az első válasznak látszó valami a helyes (én is fürödtem már be, tanultam belőle), hanem validálja egy másik forrásból. Ha az eltér, akkor jön a harmadik-negyedik, abból már csak ki lehet hozni egy értékelhető választ:)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#126) tixem válasza #32577792 (#124) üzenetére


tixem
addikt

Nem azt írtam, hogy regeljen és fossa a szót a fórumban naphosszat. Hsz gyártás nélkül is lehet olvasni a topikokat, erre céloztam, nem másra. Aki ide benézett az láthatta a vitát az első kérdésről és komment nélkül is felébredhetett benne a gyanú, hogy esetleg rosszul válaszolt, ezáltan pontosabban utánanézett más forrásokban is a kérdésnek. Ennyi, nem több. Nem az újoncok hozzáértését, vagy a lapcsaládon való létjogosultságukat kérdőjeleztem meg, csupán azt jegyeztem meg, hogy aki nem olvassa a fórumot az balul járhat és ez egyedül a saját hibája, nem a játéké, nem a huawei-é stb.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#127) gyimger válasza solena (#125) üzenetére


gyimger
őstag

Én is segítek: a lényeg itt most az, hogy a hivatalos oldal kétféle megoldást mutat.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#128) Sanki


Sanki
addikt

:R

(#129) #32577792 válasza tixem (#126) üzenetére


#32577792
törölt tag

Akkor jó. Tehát nem feltétel sem a fórumra írás, sem az olvasás.

De tudjátok mit! A kérdés egyértelmű, válasz is csak 1 van, ami tök egyértelmű.
Minden happy.

(#130) solena válasza gyimger (#127) üzenetére


solena
tag

Köszi, de pontosan tudom, hogy mit mutat. Viszont, mint a 104-es hozzászólásomban is írtam: hivatalos oldalon három helyen is szerepel a szín-infó, ebből 2 azonos. Ha ez nem elég (két, eltérő infó közül a harmadik validálja az egyiket), esetleg egy külső, más helyről származó infó még pluszba bejöhet, de az is az eddigieket támasztja alá, csak egy kicsit jobban rá kell pörögni:)

Lenne még egy válaszom, de azzal egyértelművé tenném, hogy melyik a (szerintem) helyes válasz, amivel vagy segítek, vagy félrevezetek, attól függően, hogy igazam van-e:)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#131) #32577792


#32577792
törölt tag

Találós kérdés:
Én vagyok én, Te vagy Te, ki a hülye, én vagy Te? :)
Tök egyértelmű :C

Csak az, aminek írtam, senkire nem gondoltam.

(#132) IG55


IG55
senior tag

Miféle telefon ez, ahány helyen nézem, annyi féle színelnevezésbe botlok. :W

(#133) Saccco válasza IG55 (#132) üzenetére


Saccco
nagyúr

Sokszínű.

;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#134) somogyib válasza Saccco (#133) üzenetére


somogyib
őstag

Na de mennyi? :D

(#119) macilacus szerintem MA-n Bocha az illetékes, nem eszterencs.

[ Szerkesztve ]

(#135) hemaka válasza Saccco (#133) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az meg mindig jobb, mintha ketszinu lenne. 😂

(#136) SyMbioTe válasza IG55 (#132) üzenetére

#Vóótmá :D
:P ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#137) pikszel


pikszel
őstag

Valóban van eltérés a hivatalos oldalon, még a sima P20-nál is, de a termékfotók talán nem hazudnak. De mit bánom én, vadásszátok le egymást, csak nőnek az esélyeim.

;]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#138) Upo válasza macilacus (#119) üzenetére


Upo
addikt

Az hagyján, de az is benne van a kérdésben hogy jelenleg. Ami meg nyilván azt jelenti, hogy a legutolsó infó a helyes. A gyári oldalon levő kettőt megtaláltam, egyezik is az egyik a mobilarena-n levővel, de előjött egy harmadik, ami a mobilarena-s utáni nem különösebben régi infó, és a válaszlehetőségek között az is szerepel. A gyári oldalon levő meg el tudom képzelni hogy nem lett frissítve a felrakása óta, de az is lehet hogy de, mindenesetre nem ismert az hogy a jelen állapotra is igaz, vagy a megjelenéskori állapotot tükrözi.
Jó lenne tisztázni valaki illetékessel a dolgot azért, mert most átjavíthatom harmadszor is, de nem biztos hogy ez bent lesz az elfogadott válaszok között.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#139) macilacus válasza somogyib (#134) üzenetére


macilacus
senior tag

A szokás hatalma :DDD

"(#138) Upo" Szerintem ezt már a szervezőknek kell letisztázni, én pedig úgy látom rugalmasan és jól kezelik az ilyet.

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#140) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Köszönjük a lehetőséget! :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#141) mickemoto


mickemoto
őstag

Gyerekek. Ha a gyártó hazai oldalán van mondjuk bugyirózsaszín telefon, de az itthon nem kapható (sehol sem találtam), akkor az most ugye nem elérhető? Vagy elérhető csak momentán nem kapható?

(#142) csendes válasza mickemoto (#141) üzenetére


csendes
őstag

És melyik időpontban? A játék kezdetekor vagy a játék végén? Mert mondjuk hétfőn még nincs/van az üzletekben, de pénteken már van/nincs.... :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#143) #32577792


#32577792
törölt tag

Szerintem hagyjuk ezt a témát. Jól látható, hogy a szervezők szerint minden rendben van ezzel a kérdéssel, amire ha jól számolom, 3 helyes válasz is van?
Fogjátok fel ezt egy kiesési szűrőnek ;]

(#144) tope


tope
addikt

3. kérdésre konkrétan nem találok jó választ, mármint amire biztosan merem mondani hogy az a jó, na ez 1 jó kérdés

(#145) BB9000 válasza #32577792 (#143) üzenetére


BB9000
senior tag

Ez az első kérdés szerintem is necces.
A legutóbbi Dell monitoros játékban pl. volt olyan kérdés, amire sikerült egy rossz választ jónak elfogadni. Szvsz teljesen egyértelműen rossz volt a kérdés, de a válaszolók 97,5%-a félreértette és egy tökéletesen jó választ adott, csak nem a feltett kérdésre! És végül az lett a jó válasz, hiszen: " majdnem mindenki tudta ".
Az xy "monitor kijelzőjének pontos mérete". . . kérdésről van szó. A látható mérete van megadva a legtöbb helyen. Az "pontosan" 21,5 col, de az nem volt kérdés. A kijelző mérete soha nem egyezik meg annak látható méretével. Még pontatlanul se! Pontosan pedig pláne! :)
Innentől kezdve az itt a kérdés, hogy: A legtöbbek szerint mi lesz a jó válasz . . . Azt meg nem túl nehéz kitalálni.

Az a gól, amit a bíró megad.

[ Szerkesztve ]

(#146) -FreaK- válasza tope (#144) üzenetére


-FreaK-
veterán

Én megtaláltam a megoldást, egy egész picit más szavakkal leírva csak. Itt szerintem egyértelmű a dolog.

(#147) vince válasza BB9000 (#145) üzenetére


vince
őstag

Ez már megint túl van gondolva ;)

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#148) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Legutóbb sem én nyertem, sejtettem, hogy lesz valami kárpótlás... ismét :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149) Lacok


Lacok
őstag

Köszi a játékot. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#150) -=MrLF=- válasza mickemoto (#141) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Én úgy gondolkodtam, hogy találtam olyan helyet (webshop) ami Magyarországon elérhető. kb. 30nap és itt van ;] , tehát elérhető (Innen szállítva: Kína)

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.