Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Saccco válasza gyimger (#350) üzenetére


Saccco
nagyúr

Meg félig ruha? :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#352) hemaka válasza DaveJr (#349) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ruha nelkuli Gal Gadot, merre? 😍

[ Szerkesztve ]

(#353) SyMbioTe válasza hemaka (#352) üzenetére

Képzelet? :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#354) Top cat válasza SyMbioTe (#353) üzenetére


Top cat
őstag

Emlékezet? ;] :DD

(#355) hemaka válasza Top cat (#354) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez az opcio jobban tetszene. 😂

(#357) Rotyi válasza gyimger (#350) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Vagy félig isteni a feneke? :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#358) Geresics válasza SyMbioTe (#348) üzenetére


Geresics
addikt

Nem. Amit Te aláhúztál, azt hívják úgy, hogy szövegkörnyezetből kiragadás. Kérlek egybe olvasd az egybe tartozó szakaszokat, jelen esetben a zárójeles részt: híreink és cikkeink szövegében, a gyártó vagy forgalmazó weblapján, Google kereséssel stb.
Tehát google kereséssel a gyártó oldalán, google kereséssel cikkeink között. Az stb. pedig arra utal, hogy nem muszáj guglival keresned, végig is böngészheted pl. az egész oldalt, vagy alkalmazhatsz más (számodra simpatikus) megoldást is, mint pl. Ctrl+F, stb. A fent említett oldalakon.

Igen, ez kukacoskodásnak tűnhet, de az eddigi játékokra mindig igaz volt, hogy a helyes megfejtés mindig megtalálható volt a lapcsalád oldalain, a gyártói oldalon, vagy a játékot támogató oldalán (pl. OazisComputer oldalán).

Szerk.:
A 6. kérdésre is úgy a legegyszerűbb megtalálni a választ, ha a google-el a gyártói honlapon rákeresel a megfelelő kulcsszóra! :K

[ Szerkesztve ]

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#359) hemaka válasza -=MrLF=- (#356) üzenetére


hemaka
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#360) -=MrLF=- válasza -=MrLF=- (#356) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

eltűnt a kép, linkelni szabad vagy azt se?

csak nagyon lelkeseknek. (pontra katt)

[ Szerkesztve ]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#361) SUPREME7 válasza Geresics (#358) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az egy felsorolás, a gyártó oldalán, a lapcsalád cikkeiben, VAGY egyéb helyeken google kereséssel..... Nem is értem, van egy kicsit nehezebb kérdés, és mindenbe IS beleköt valaki :)

(#362) Saccco válasza -=MrLF=- (#356) üzenetére


Saccco
nagyúr

Már látom melyik képesség hiányzik!!!4!négy!

Nem bírja a hideget. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#363) Joci10 válasza SUPREME7 (#361) üzenetére


Joci10
őstag

Csak egy kérdés (no offense, csak egyszerű logikai levezetés): szóval ha csinálok egy weboldalt, és leírom benne, hogy az lesz az igazság, amit én bejelöltem; akkor azt elfogadják? Hiszen google kereséssel azt is megtalálni; ami alapján az is egy jó megoldás (mivelhogy nincs hivatalos megoldás). :D

(#364) Saccco válasza Joci10 (#363) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem. Mert van válasz a kérdésekre.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#365) Joci10 válasza Saccco (#364) üzenetére


Joci10
őstag

Ha csinálok egy másik választ, akkor az is válasz lesz a kérdésre. :)

(#366) SUPREME7 válasza Joci10 (#363) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nyílván tudni kell szűrni, hogy milyen forrásból van az a megoldás, persze lehet fals infó komolyabb weboldakakon is, de akár a gyártó oldalain is (számtalanszor elő is fordult eddig is), de ezek olyan kérdések amikre egyértelmű válaszokat lehet találni (bár annyiban nehéznek tűnnek, hogy inkább külföldi oldalakon, legalábbis normális magyar forrást a 4-5-ös kérdésre nem találtam) - aztán lehet elkiabálom, és a végén koppanok valamelyik kérdésen :D

(#367) Gyula84 válasza gyimger (#325) üzenetére


Gyula84
veterán

nagyjából megvan :D én nagyon optimista vagyok 359 :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#368) ghiottone válasza Joci10 (#365) üzenetére


ghiottone
nagyúr

és az itt mint válasz lehetőség meg fog jelenni? :N

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#369) Joci10 válasza ghiottone (#368) üzenetére


Joci10
őstag

Nem kell nekem ezzel foglalkoznom. Minden első lehetőséget kiragadom, beleteszem a honlapba, és már minden meg van oldva. :D Csak én tudom (vagyis most már mégsem - a fene :DD ), jó megoldás, mi kell még? :)

(#370) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Na neee ,ugyaz az 5 ös kérdés mire volt jó ? Alig van valami köze az okostelefonhoz,miért nem kell konkrétan a telefonnal közvetlen kapcsolatos kérdéseket feltenni ? hisz igy kezdődött a játék tudtommal. Én még a filmet nem is láttam ,és szerintem sokan mások .Ezzel sok emberrel kiszurtok ....és az interneten is nagyon sok félre érthető dolgokat találunk ezzel kapcsolatban

(#371) DrDobos válasza INMOTEP (#370) üzenetére


DrDobos
őstag

Angol oldalon a legelso talalatra kattintva 5 perc alatt megtalalhato a megoldas, ugy, hogy egy DC es Marvel filmet sem lattam meg:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#372) INMOTEP válasza DrDobos (#371) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hát ezaz ,a filmet én sem láttam még :) És egyáltalán nem értem még most sem hogy mi köze van a Huawei p20 nak a Wonder Woman-hoz :U

[ Szerkesztve ]

(#373) Geresics válasza SUPREME7 (#361) üzenetére


Geresics
addikt

A lapcsalád oldalain, a gyártói, támogatói oldalon való keresés lényege az, hogy egyértelmű válaszok legyenek, és ne legyen az, hogy elkerüljék a "de a krucifix.org oldal szerint nem 224ppi, hanem 242ppi a képpont-sűrűség, én azt jelöltem meg, és mégsem lett jó!" reklamációkat...

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#374) somogyib válasza INMOTEP (#372) üzenetére


somogyib
őstag

Hogy mi köze van, az benne van a kérdésben. Vagy azt nem olvastad el? :)

(#375) SUPREME7 válasza Geresics (#373) üzenetére


SUPREME7
őstag

Értem én, de amennyi energiát belefektetsz most, hogy meggyőzz valakit az igazadról, annyiból már kikereshetted volna. Ez most egy ilyen játék, kicsit kotorászni kell, kicsit utánaolvasni. Volt csillió olyan játék amire ha a zárás előtt 1 perccel regelt be valaki, akkor is magabiztosan ki tudta tölteni, szerintem ez jobb.

(#376) Rotyi


Rotyi
aktív tag

A leghasznosabb link:
[link]

Úgy látom sok embernek ez még jól fog jönni. ;]

[ Szerkesztve ]

Ami majdnem az, az nem az!

(#377) macilacus válasza SyMbioTe (#348) üzenetére


macilacus
senior tag

Ez is ott van :DDD
4.2.
A Játékos feladata, hogy a 2.1 pontban részletezettek szerint, aktív fórum profiljának segítségével helyesen válaszoljon a Huawei P20 széria készülékeiről szóló kérdésekre.

Ez vajon, hogy passzol ezzel :F
- Az alábbiak közül melyik szuperképességgel _nem_ rendelkezik Wonder Woman, akit a Huawei P széria márkanagykövete, Gal Gadot elevenít meg a filmvásznon?

Vagy ez :W
- Melyik hazai híresség _nem_ a Huawei márkanagykövete?

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#378) csendes


csendes
őstag

Tulajdonképpen érdekes a helyzet, mivel a Huawei-t ismertem, de a "hazai hírességek" közül a többségről még életemben nem hallottam, szóval fordítva sült el a dolog, nekem őket reklámozza a Huawei. :U

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#379) Geresics válasza SUPREME7 (#375) üzenetére


Geresics
addikt

Ohh, a válasz már régesrég megvan. Nem is azt mondtam, hogy nem lehet megoldani a feladatot. Csupán formai hibára bátorkodtam felhívni a figyelmet! ;)

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#380) vince válasza SUPREME7 (#375) üzenetére


vince
őstag

Majd megnézzük, hány, a játék vége előtt néhány perccel regisztráló kalapos lesz :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#381) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Azért jópáran játszhatunk. :D

Az utolsó kérdésnél írod be a neveket a Google-ba, felajánlja kiegészítésnek a Huawei-t. :DDD
Trendet csinál a magyar!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#382) PowerBuldog válasza kakuk.tamas (#381) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Én az első két csajnál azt se tudtam kicsodák, hogy nem mi közük a huaweihez :DDD

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#383) SyMbioTe válasza csendes (#378) üzenetére

Azért Hosszú Katinka csak megvan. :U

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#384) somogyib válasza SyMbioTe (#383) üzenetére


somogyib
őstag

Az természetesen nekem is megvan, Kiss Ramóna nevét is olvastam valahol de nem tudom hova tenni. A másik kettő teljes sötétség számomra. :)
De majd a blikken utánaolvasok, most valszeg ott lesz a helyes válasz. :D

[ Szerkesztve ]

(#385) SyMbioTe válasza somogyib (#384) üzenetére

Első kettő nekem is csak úgy hallottam, annyira van meg. :))
Winklert meg Katiknát ismerem jobban. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#386) INMOTEP válasza somogyib (#374) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én arra értetem konkrétan hogy magának a Huawei P20 vagy p20 pro készülékeknek mi köze a filmhez ? Az lehet hogy egy kicsit van köze ,de ehez a 2 konkrét típushoz kötve hiszem hogy bármi köze lenne :U

(#387) INMOTEP válasza macilacus (#377) üzenetére


INMOTEP
őstag

Pontosan erre értettem ! A Huawei P20 Készülékkel kapcsolatos kérdésekre kellene válaszolni ,e helyett lassan más tipusú készülékhez kapcsolodó kérdések is benne lesznek ....vagy csak magával a márkával kapcsolatos ..... ez az amit én konkrétan nem tudok hová tenni :( De ne baj .legyen igy

[ Szerkesztve ]

(#388) SyMbioTe válasza INMOTEP (#386) üzenetére

Hát ugye a P20 Pro reklámarca Gal Gadot volt, és ő játsza a filmben Wonder Womant. Szóval tény, hogy elég halvány a kötödés, de össze lehet kötni :DDD
Részletes szabályzat 4.2 pontban mondjuk pont az van, hogy a P20 szériáról szóló kérdésekre kell(ene?!) válaszolni.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#389) Saccco válasza SyMbioTe (#388) üzenetére


Saccco
nagyúr

Úgy is lehetne, hogy sokan beállítanák háttérképnek. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#390) INMOTEP válasza SyMbioTe (#388) üzenetére


INMOTEP
őstag

Jó jó értem én nincs gond megbékélek a feladattal ,csak ilyenre nem számítottam egyáltalán .Az eddigi játékoknál lényegében mindig a termék tulajdonságaival kapcsolatos kérdések voltak

(#391) SyMbioTe válasza INMOTEP (#390) üzenetére

Én sem számítottam rá, de ha ez a kérdés, nekem jó.
Én örülök hogy van játék és remélhetőleg a későbbiekben is lesz. :) :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#392) NandorHUN válasza Bocha (#206) üzenetére


NandorHUN
addikt

Fotonoknak amúgy nincs töltése.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#393) vince válasza NandorHUN (#392) üzenetére


vince
őstag

Ki állította, hogy van?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#394) somogyib válasza INMOTEP (#386) üzenetére


somogyib
őstag

A filmnek nincs köze hozzá, csak a színésznőnek. De a kérdés úgy hangzik, hogy "a Huawei P széria márkanagykövete", márpedig a P20 és a P20 Pro is P széria. :)

(#389) Saccco én nem csak háttérképnek... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#395) SUPREME7 válasza vince (#380) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen, az érdekes lehet :D

----
Egyébként nem értem megintcsak, hogy miért kellene a fődíjról,vagy szorosan hozzá kapcsolódó kérdéseknek lennie, korábbi játékoknál is a szponzortól függően a teljes palettáról voltak kérdések, most (bár gondolom nem a huawei adta a kérdéseket) a huaweihez akárhogyan is kapcsolódó kérdések vannak, nem csak konkrét termékekről, eddig azt se tudtam, hogy van olyan, hogy huawei márkanagykövet :DDD Kicsit ki kell szakadni a MA-ra (meg úgy a PH-ra globál) jellemző specifikációfüggőségből :)

[ Szerkesztve ]

(#396) Top cat


Top cat
őstag

"öt napon keresztül napi két kérdésre kell helyesen válaszolnod"
Már a 4. nap van de csak 6 kérdés került ki eddig.

Lehet, hogy törölték a többit mert nem felelt volna meg néhány felhasználó elvárásainak. ;]

(#397) parkr


parkr
őstag

6. kérdésre szerintem rá fog menni egy teljes napom... :F

(#398) vohanyi válasza parkr (#397) üzenetére


vohanyi
senior tag

Pedig az a legkönnyebb / google

(#399) SyMbioTe válasza parkr (#397) üzenetére

Ráérsz, csak szombaton lesz vége. :DDD ;]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#400) INMOTEP válasza Top cat (#396) üzenetére


INMOTEP
őstag

Már kint is van a 7 edik :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.