Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2451) #14841344 válasza t-shirt (#2446) üzenetére


#14841344
törölt tag

Kipróbáltam rendes frissítés kereséssel nem találta meg a frissítést. A három pontos frissítési csomag kereséssel viszont igen.

(#2452) DrDobos válasza #14841344 (#2451) üzenetére


DrDobos
őstag

Ugyanez :D

Samsung Galaxy A55 5G

(#2453) johnmay


johnmay
csendes tag

Sziasztok! WAS-LX1A telefonom van, amihez B192 a legfrissebb rom. Sajnos gond van a bluetooth-szal, egy idő után nem párosítja BT eszközökkel. A neten láttam, hogy ez gyakori hiba. Ha törlöm a cache-t a bluetooth-nál, akkor egy ideig jó, aztán megint újra ugyanez a hiba. Ti is tapasztaltatok hasonló hibát? Van esély, hogy ROM frissítés orvosolja ezt? Sokszor használom a BT-t, úgyhogy létkérdés lenne, hogy gond nélkül menjen. Más telefonon/tableten mindegyik BT eszköz gond nélkül megy.

[Még benne vagyok a 14 napban, de nagyon sajnálnám, ha el kéne búcsúzni a típustól, mert egyébként nagyon tetszik a telefon. :S ]

Köszönöm előre is a jó tanácsokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#2454) Zsocy155 válasza johnmay (#2453) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Az enyém WAS-LX1 Vodafone-s. Nekem folyamatosan be van kapcsolva a Bluetooth és a wifi is és szerencsére egyikkel sincs gondom, pedig mind a kettőt használom, a kocsiban a Bluetooth, otthon és melóhelyen a wifi.
Ha gondolod visszaküldheted, de kérj helyette egy másikat. :)

(#2455) mark! válasza Zsocy155 (#2454) üzenetére


mark!
őstag

bluetooth-al neked mennyit bír?
ameddig nem bt-s fülest használtam, simán voltam 60-70%-on mire 4-re hazaértem, amióta bt-s fülest használok (kb egész nap megy), 35% körül szokott lenni.

nem meglepő, csak kíváncsi vagyok.

>

(#2456) evo87 válasza #14841344 (#2451) üzenetére


evo87
őstag

Nekem sajnos így is azt írja 124-es szoftvernél, hogy nincs frissítés.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2457) Zsocy155 válasza mark! (#2455) üzenetére


Zsocy155
őstag

Reggel fél 6-kor végeztem a melóban, akkor 85%-on volt. Most 70 %-on van. Közben böngésztem kb. fél órát, Bt., wifi, adat bekapcsolva. Nekem a Bluetooth a kocsi rádiójához csatlakozik, kb 1 órát volt kapcsolat.

Most néztem, a tegnap esti töltés óta a Bt fogyasztása 0,12%.

[ Szerkesztve ]

(#2458) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok!

PartneroGSM milyen régiósat árul a P10 Lite 3GB ramos verzióból? A B20 800MHz 4G hálózat miatt érdekel (Partnero pedig sokszor ázsait árul). Ha olyant árul, ami tudja, már venném is meg.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#2459) petati94


petati94
tag

Sziasztok! Keszítenék egy részletes leírást azoknak, akik a B124-en ragadtak. Lenne rá igény?

https://petranyidev.hu/

(#2460) esbii22 válasza petati94 (#2459) üzenetére


esbii22
őstag

Bár engem nem érint, de biztos hogy sokan örülnének neki, szóval szerintem jöhet az a leírás🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2461) Zsocy155 válasza zezoka (#2458) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ha esetleg ott veszel, arra figyelj, hogy gyári garanciás legyen!

(#2462) Nordik


Nordik
őstag

Akinek sehogy nem ajánlja fel annak nem is fog soha frissülni OTAn keresztül?

[ Szerkesztve ]

(#2463) esbii22 válasza Nordik (#2462) üzenetére


esbii22
őstag

Valószínű megakadt valami, azért nem ajánlja fel a frissítést. Esteleg szervizelés segíthet, vagy marad a kézi buherálás, amit elvileg nemsokára elkészítenek lépésről lépésre. 🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2464) zezoka válasza Zsocy155 (#2461) üzenetére


zezoka
őstag

Válaszoltak közben levelemre (meg vissza is hívtak), azt mondták (mindkét esetben), h EU verziót adnak, amivel műxik a "vidéki" 4G (B20), így meg is rendeltem asszonynak arany színben.

Köszi! Elég nekem a bolti gari is, Már vagy 6-8db telót vettem tőlük, egynél volt garis ügyem, ami flottul ment, úgyh nem parázok a gari kérdésen.

(#2465) Zsocy155 válasza zezoka (#2464) üzenetére


Zsocy155
őstag

Akkor nekem nem volt szerencsém a Partneroval. Még évekkel ezelőtt vettem tőlük bolti garanciával egy mobilt, soha többet! Ráadásul az csak 1 év.

[ Szerkesztve ]

(#2466) Nordik válasza esbii22 (#2463) üzenetére


Nordik
őstag

És ezt olyan nehéz nekik javítani? Esetleg ha írunk nekik?

(#2467) gjoe válasza petati94 (#2459) üzenetére


gjoe
őstag

Igen

(#2468) esbii22 válasza Nordik (#2466) üzenetére


esbii22
őstag

Passz. Nem tudom mi lenne a jó megoldás. Nekem eddig jött rá minden frissítés (telenoros áprilisi vétel) most épp b185 van. Esetleg van olyan aki telenornál vette a telefont és még b124en van, vagy már van neki újabb mint a b185?

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2469) esbii22


esbii22
őstag

Kíváncsi vagyok szolgáltatón belül van-e eltérés.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2470) szaboi6512 válasza t-shirt (#2446) üzenetére


szaboi6512
őstag

Köszi,nekem sem talált de a full romot letölti és telepíti 194-re,független.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#2471) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Továbbadok a P10 Liteomon. Elég ha csinálok egy factory resetet? Ez töröl mindent ugye?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2472) szaboi6512 válasza szaboi6512 (#2470) üzenetére


szaboi6512
őstag


ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#2473) LevyKee


LevyKee
tag

Nekem is 194-re frissült fuggetlen full rom letöltéssel.

(#2474) petati94 válasza mobal (#2471) üzenetére


petati94
tag

Töröld a Google a fiókot belőle utána mehet a factory reset

https://petranyidev.hu/

(#2475) petati94


petati94
tag

Sziasztok....megint én :)

Elkészültem a leírással remélem elég pontos, párszor át olvastam.

Ezzel módszerrel a B124-en ragadtak is tudnak frissíteni.

itt eltudjátok olvasni.

Ha esetleg valaki hibát talál benne kérem jelezze,

Ha valaki megcsinálta és sikerült neki (tehát érthető volt a leírás) az is jelezze.

Köszi

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#2476) esbii22 válasza petati94 (#2475) üzenetére


esbii22
őstag

Szia! Telenor direkt tartja vissza a frissítést? Még b185 van de nem jelez frissítést. Ha a leírásod alapján végigcsinálom akkor ha rákeresek a legújabb csomagra fog frissíteni a telefon?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2477) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Tegnap délben rendeltem a telót, asszony meg már fél órája a kezében tartja arany színben (ami szerencsére inkább pezsgőnek mondható). Mivel én vagyok a technikai támogatás, ezért mindjárt nyomon is követem itt a dolgokat! :)

Tényleg EU-t küldött a Partnerogsm, WAS-LX1 kódú, EU töltővel (kicsit azért paráztam, nehogy ázsiai legyen, bár akkor visszaküldöm).

[ Szerkesztve ]

(#2478) petati94 válasza esbii22 (#2476) üzenetére


petati94
tag

Nem. Csak a B124-en lévőknek segítség

https://petranyidev.hu/

(#2479) esbii22 válasza petati94 (#2478) üzenetére


esbii22
őstag

Köszi. Akkor nem is próbálkozok vele, majd jön magától a frissítés 🙂

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2480) petati94 válasza esbii22 (#2479) üzenetére


petati94
tag

Felrakni fel tudod, de akkor sem fog előbb jönni a b19x

https://petranyidev.hu/

(#2481) Zsocy155 válasza zezoka (#2477) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!

Gratula.
Az WASLX1 után mi van C...? Mert az a régiókód.

[ Szerkesztve ]

(#2482) esbii22 válasza petati94 (#2480) üzenetére


esbii22
őstag

Ezmiatt szerettem volna, bár annyira nem is fontos hiszen stabil igyis a rendszer

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2483) gyuri81


gyuri81
veterán

Az értesítéseket, hogyan lehet kitenni a záró képernyőre? Egyetlen alkalmazás sem jelenik meg alapesetben itt! Egyenként kell minden app-nak valami engedélyt adni???

(#2484) Zsocy155 válasza gyuri81 (#2483) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Beállítások--Értesítés és állapotsáv--Értesítések kezelése.

(#2485) zezoka válasza Zsocy155 (#2481) üzenetére


zezoka
őstag

Köszi!
WAS-LX1C432B184

[ Szerkesztve ]

(#2486) kojak27


kojak27
csendes tag

Sziasztok!

LG G2 miniről váltottunk P10Lite-ra.
LG-nél megszoktuk a Knock Code-ot.
P10Lite-nál van ilyen?

Köszi!

(#2487) flash-


flash-
veterán

üdv..
mikrofon cserét hol tudnám olcsón megúszni? esetleg valakinek egy p10 lite mikrofon elfekvőben??

(állítólag para , mert a hátlapot le kell szedni és nem biztos hogy visszamegy rendesen, szervizes mondta és akkor lehet cserélős)

gariba gondolom nem javítják a mikrofont ha a kijelző repedt.....

ötlet? az a helyzet hogy kijelzőt cseréltetnék de csak hivatalos huawei-be(igen tudom vannak telefonos cégek olcsóbban, én köszi azt nem szeretném), most meg már a mikrofon is rossz...
vagy jobban járok ha nem költök már a telefonra veszek egy másik telefont?
nem tudom mit tegyek...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2488) Zsocy155 válasza zezoka (#2485) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ez az. Valóban EU független.

Kojak27: Nincs benne. Helyette az ujjlenyomat olvasó szerintem nagyon jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#2489) ates2


ates2
senior tag

Adott egy WAS-LX1C432B124-es romos teló független edigitalból ahogy olvasom van újabb rom viszont rendszerfrissítésnél nem talál semmit,valamikor egyszer magától lesz friss rom vagy itt megragadt és soha nem fog újat találni ?

(#2490) ates2 válasza ates2 (#2489) üzenetére


ates2
senior tag

túl sokat vásárolok edigitalba :) teló AQUA-s... :W

[ Szerkesztve ]

(#2491) gjoe válasza ates2 (#2489) üzenetére


gjoe
őstag

csak egy kicsit kellene visszaolvasni.

[link]

ezt valaki betehetné összefoglalóként

(#2492) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A feleségem most kapott egy ilyen telefont.... remélem nem bánom meg.... nem lesz vele baja :D

...

Sokat vacilláltam de végül ez lett neki.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#2493) Multibit válasza Vangelis (#2492) üzenetére


Multibit
veterán

Nálunk is nem rég üzemel egy P10 Lite. Szintén a feleségem használja karácsony óta. Eddig nincs vele konkrét baja, ami van, az inkább a WP-Droid átállásból adódik (azaz, szokás dolga) :)

(#2494) zezoka válasza kojak27 (#2486) üzenetére


zezoka
őstag

Gyárilag nincs sajnos, hiába néztem át mindenféle gesztus, meg mozgásvezérlést (koppintás, kopogtatás, kijelzőre rajzolás, rázás, kamera- v szenzor ütemes takarás, semmi helyettesítő)...

Egyébként a gesztus vezérlés is csak feloldott teló esetén van (ez nekem újdonság, minden telón így van?). Ennek így mi értele (ráadásul akkorát kell koppintani, h észrevegye, h konkrétan kopogtató mozdulat kell)? Ha kamerát akarok indítani, rányomok a kihelyezett ikonra. Egyszerűbb/gyorsabb, mint a gesztus módszer. Ha zártnál is menne, akkor oké lenne.

Asszony LG G2-ről váltott, a dupla koppintás neki is nagyon hiányzik. Nőből van, nem zsebben hordja, hanem jellemzően le van rakva valahova a házban (amikor nem úton van és táskában), és eddig kényelmes volt neki, h meg sem mozdítja a telefont, csak elhaladva a teló mellett két kopp kijelző be - nincs semmi újság - két kopp kijelző ki.

Nálam céges Samu A5 2016ban a dupla kopp helyett a fizikai home gomb ezt helyettesíti, ha ugyanígy csak ránézni akarok teló felemelés nélkül, de itt ugye az sincs, bumperben lerakva meg nehézkesebb a power gombot nyomni felemelés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2495) zezoka válasza Zsocy155 (#2488) üzenetére


zezoka
őstag

Na épp most akartam ráguglizni! Köszi! Amúgy azzal kezdtem neki, h semmit nem engedtem az elején települni, hogy először frissítsem a szűz rendszert, h utána tudjak nyomni egy Factory Resetet is, és utánna kezdjem el belakni. De nem talált frissítést. Akkor megijedtem, h ez is megakadt, néztem is a leírást, de akkor láttam, h az régebbin akad be. Ezek szerint aktuális?
De ha van is újabb, nem sürgős, majd frissül, ha aktuális lesz. Amúgy is jó, mikor hónapok/évek után lefrissül, és olyan, mintha új telód lenne. :)

Két kopp:
Oké, de az ujjnyomhoz már fel kell emelni, nem tudja csak úgy az ide-oda-amoda lerakott teló mellett gyorsban elsuhanva megnézni! :)

(#2491) gjoe:
Szerintem arra célzott, h megcsinálja-e, kockáztasson-e, bevállalja-e, mert végleges a beragadás, vagy előbb utóbb az is lefrissül (és neki mondjuk nem sürgős , mint pl asszonynak sem lenne nálam).

[ Szerkesztve ]

(#2496) pity02 válasza zezoka (#2495) üzenetére


pity02
tag

Nekem sem volt szimpatikus a bekapcsoló gomb nyomkodása, meg az ujjlenyomat olvasóhoz a telefon felemelése, ezért eleinte a Gravity Screen nevű appot használtam.
A közelség érzékelővel is fel tudja ébreszteni a telefont (egyszerűbb suhintani egyet, mint duplán kopogni :) )
Tud olyat, hogy amikor zsebreteszed, elalszik, amikor előveszed felébred. Asztalra helyezve elalszik, de felébreszthető egy intéssel. Ha akarod, ébren marad mozgásra. Szerintem jó kis progi, nekem bejött.
Aztán sikerült venni okostokot, azóta nincs rá szükségem, ezt csak kinyitom és felébred, vagy becsukom és elalszik, mellesleg védi is a telefont, meg szerintem jól is néz ki és hívást fogadni lehet tokon keresztül is, mondjuk ez nekem csak kellemes plusz.

(#2497) ates2 válasza gjoe (#2491) üzenetére


ates2
senior tag

Ez oké,de ha ezt nem akarom akkor nem jön frissebb ?

(#2498) ates2 válasza ates2 (#2497) üzenetére


ates2
senior tag

Illetve gari így nem bukó ? :F

(#2499) DrDobos


DrDobos
őstag

Valaki aki már feltette a B194-et, mit tapasztal?:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#2500) gyuri81 válasza Zsocy155 (#2484) üzenetére


gyuri81
veterán

Köszi, de sajnos nem jutottam előrébb az ügyben. Minden app-nál be van kapcsolva, hogy a zárképernyőre is kirakja az értesítést, de egy darabot nem hajlandó kirakni! Komolyan nem értem mi a baja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.