Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) petati94 válasza pch (#2849) üzenetére


petati94
tag

Kínában elindult a P10 Lite Oreo BÉTA tesztje.

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#2852) pch válasza petati94 (#2851) üzenetére


pch
aktív tag

Vodafon úgyis leszarja...

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#2853) ordogl válasza petati94 (#2851) üzenetére


ordogl
tag

Kíváncsi vagyok mikor ér ide...

Ordogl

(#2854) mark! válasza ordogl (#2853) üzenetére


mark!
őstag

soha ;]

na jó, talán augusztus környéke. főleg ha ilyen tempóval frissítenek..

[ Szerkesztve ]

>

(#2855) dreta válasza pch (#2852) üzenetére


dreta
tag

Pedig tavaly év végén mi vodások előbb megkaptuk a frissítést, mint a függetlenek. Most meg február végén rajta ülnek a január 1-es biztonsági csomagos frissítésen.

(#2856) #19784448


#19784448
törölt tag

A p10-re és a p10 plus-ra ma indult el az oero frissítés

(#2857) killzone1987 válasza pity02 (#2848) üzenetére


killzone1987
senior tag

De az aromás v2 rom az már felkínálja telepítéskor a patchet.
És ki is választottam az 1 simeset.
Tehát akkor külön nem kell letöltenem és felflashelnem.
Nem???

[ Szerkesztve ]

(#2858) pity02 válasza killzone1987 (#2857) üzenetére


pity02
tag

Igen, ahogy mondod.

(#2859) pch válasza #19784448 (#2856) üzenetére


pch
aktív tag

Hol? Egy képzeletbeli szép új világba. Mire a szolgáltatókon átmegy lesz fél év is.
Jó lenne egy olyan szervezet ami ilyenkor megbünteti őket ha nem adnak ki frissítést..

pch

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#2860) #19784448 válasza pch (#2859) üzenetére


#19784448
törölt tag

Nálunk is pl. De legelőször a független dupla simesek kapják meg. Fent van huaweiblog.hu-n. Arról meg nem a huawei tehet hogy a szolgáltatók ülnek rajta.

(#2861) wasdbence


wasdbence
csendes tag

Üdv!
Valaki talált már a telefonra normális üvegfóliát ami nem levegősödik oldalt fel? Lehetőleg teljesen áttetszó ne ilyen színezett keretes üvegeket ha tudna valaki honan és mennyiért lehet rendelni :)

(#2862) kcsa válasza wasdbence (#2861) üzenetére


kcsa
veterán

Fizikai képtelenség a hajlított üveg miatt. Vagy az üvegfólia kisebb, vagy a széle levegős.

Mostanában egyébként láttam hajlítottnak árult üvegeket, de még nem próbáltam be egyiket sem.

(#2863) wasdbence válasza kcsa (#2862) üzenetére


wasdbence
csendes tag

Akkor ha szép küllemet akarok akkor érdemes lenni elhanyagolni a fóliát?

(#2864) killzone1987 válasza pity02 (#2858) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszi :)

(#2865) kcsa válasza wasdbence (#2863) üzenetére


kcsa
veterán

Ha olyan külsőt szeretnél, ahogy a dizájner megtervezte, úgy nem raksz rá fóliát. Nekem is fájt, de ez van.

(#2866) Nordik


Nordik
őstag

Tudtok mutatni nekem egy szájbarágós leírást a B124en ragadt készülékek frissítéséről?

Fontos, hogy ne vesszen el a garancia illetve a későbbiekben gond nélkül megkapjam OTAn a frissítéseket.

(#2867) Zsocy155 válasza Nordik (#2866) üzenetére


Zsocy155
őstag

(#2868) Nordik válasza Zsocy155 (#2867) üzenetére


Nordik
őstag

:R

(#2869) Nordik válasza Zsocy155 (#2867) üzenetére


Nordik
őstag

Még annyi, hogy a tapasztalat mit mutat akik már frissitettek ezzel a módszerrel? Felajánl utána már normálisan minden frissítést?

(#2870) petati94 válasza Nordik (#2869) üzenetére


petati94
tag

Többen is frissítettek már ezzel a módszerrel. A frissítés után a garanciád érintetlennek kell maradnia.A frissítés után azonnal fog jönni OTA frissítés.

https://petranyidev.hu/

(#2871) TcMano


TcMano
tag

Sziasztok!
Kaptunk egy volt telenoros P10 lite-t. Most már független, nem sim lockos. Szertném Dual simesre megcsinálni, a páromnak. Tudtok segíteni?
Előre is köszi.

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2872) pity02 válasza TcMano (#2871) üzenetére


pity02
tag

Szia, ha megcsinálod dualsimesre, akkor a második IMEI-d sok nulla lesz, hogy azzal lehet-e használni egy második kártyát, azt nem tudom.
Ha innen kiválasztod a telefonodnak megfelelő kétsimes oeminfot és felrakod a telefonra, akkor már dualos lesz, csak még nem működik. Aztán ha innen kiválasztod a megfelelő szerviz ROM-ot és felrakod, akkor már működik is.
Javaslom, mielőtt nekiállnál, mentsd el a saját eredeti oeminfo-dat, azzal vissza tudsz térni, ha nem tetszik.
Egyébként ha nem is működik a második SIM, annyi előnye lehet az egésznek, hogy vannak romok, amiket dualos telcsire készítettek, így azokat is fel tudod rakni.

(#2873) baltamas


baltamas
csendes tag

Headset használata során hogyan lehet beállítani az automatikus hívásfogadást? Köszönöm!

(#2874) TcMano válasza pity02 (#2872) üzenetére


TcMano
tag

Az unlock megvolt, de a twrp-nem megy fel. Lehet hogy azért mert aOEM feloldás nem megengedett? Viszont nem tudom bekapcsolni mert nem aktív a gomb. Hiába csináltam reszetet az sem segített. Most hogyan tovább?

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2875) pity02 válasza TcMano (#2874) üzenetére


pity02
tag

Esetleg megpróbálnám visszazárni fastboot oem relock utasítással.
Ha sikerül, akkor talán nem lesz szürke az oem feloldás és akkor engedélyezném.
Ha nem sikerül, vagy utána is szürke lesz, akkor feltenném a szerviz ROM-ot.
Az tutira visszazárja és gyári rom lesz rajta. (nálam b179-es).
Utána engedélyezném és kezdeném elölről.
Azt még érdemes tudni, hogy a szerviz rom után csak firmware finder-es frissítés működik, nálam legalábbis.

Lehet, hogy működne a fastboot flash oeminfo oeminfo.img is, így viszont nem tudnád elmenteni a jelenlegit, tehát azt is keresni kéne, ha vissza akarnál térni a mostanihoz. Bár ha a TWRP-t nem engedi feltenni, akkor gondolom, ezt sem.

(#2876) petati94 válasza TcMano (#2874) üzenetére


petati94
tag

Szia!

Pontosan mivel zárul a fastboot flash recovery twrp.img?
Gondolok ezalatt ilyenekre: Command not allowed vagy hasonló.

(#2875) Pity02:

A P10 Lite-tal sajnos a régebbi 3 gombos frissítési módszer valóban nem működik függetlenül attól, hogy milyen ROM-od van.
Csak szervíz ROM-ok, vagy a Huawei által jóváhagyott ROM-ok telepíthetőek.

[ Szerkesztve ]

https://petranyidev.hu/

(#2877) Gyula196906


Gyula196906
senior tag

Sziasztok
Vajon ez a frissítés mi lehet, tudja valaki?

(#2878) kcsa válasza Gyula196906 (#2877) üzenetére


kcsa
veterán

Nem lehet ez a telekomos volte frissítés? Telekomos vagy?

(#2879) evo87


evo87
őstag

Nálunk összejöttek a fura telefonok, bnőm és én is B124-en ragadtunk. A hétvégén mindkettőt frissítettük az itt leírt módszerrel és most mindkettő 198-ason van. Apró változások persze érezhetőek, illetve így legalább alaposan kitakarításra kerültek a telefonok. Köszi. :))

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2880) Gyula196906 válasza kcsa (#2878) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Igen Telekom,
De nem akarom hogy telerakja telekomos alkalmazásokkal,
Így utólag nem tudják sim lockolni? mert egyébként független.

(#2881) bubus66 válasza Gyula196906 (#2877) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2877) Gyula196906

Szia!

Telekomos és a VolTe szolgáltatást javítja benne meg 4-5 Telekom alkalmazást feltesz de azokat törölni kell..

Nyugodtan felteheted.

Nem tudja és nem is fogja SIM lockolni, mert függetlenítek hűség időtől függetlenül. Még valaki kételkedik a 1430 6 pontban tájékozódhat a függetlenítésről!!!

A P10-én már a B171 óta van, és még mindig független.

Itt benne vannak az eltávolítható alkalmazások azok is amiket ez a frissítés telepít a Telekomosok.

Ja meg a csengőhangot és az értesítési hangot állítja át a Telekomosra, de azt is vissza lehet állítani

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2882) TcMano válasza petati94 (#2876) üzenetére


TcMano
tag

Hali!
Ezt az üzit kapom:
Error: cannot load 'recovery.img'

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2883) pity02 válasza TcMano (#2882) üzenetére


pity02
tag

Nem lehet, hogy nem recovery.img a neve?

(#2884) Gyula196906 válasza bubus66 (#2881) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Köszi
Gyárilag függetlenként kaptam és semmi szolgáltatói faxság nem volt rajta, de mondjuk nem is hiányzik :DD

(#2885) TcMano válasza pity02 (#2883) üzenetére


TcMano
tag

nem odafigyeltem nagyon
most próbálom visszazárni

[ Szerkesztve ]

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2886) bubus66 válasza Gyula196906 (#2884) üzenetére


bubus66
nagyúr

Törölni lehet mindent, én is gyárilag függetlenül kaptam a P10 és telepítettem ezt frissítést, alkalmazásokat telepített azt töröltem és kész. Csak azokat változtatja meg amit írtam. De az kb 5 perc alatt eltüntethető.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2887) TcMano válasza pity02 (#2883) üzenetére


TcMano
tag

Sikerült visszazárni és aktív lett a feloldás
Neki futok újra az egésznek

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2888) Gyula196906 válasza bubus66 (#2886) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Köszi
Ja, most nézem kivel is beszélgetek :C

(#2889) bubus66 válasza Gyula196906 (#2888) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért is írtam, neked.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2890) TcMano


TcMano
tag

Ezt csináltam és nem tudom mi lehet a gond:

Buta kérdés de relock után újra kilehet nyitni a telót avval a kóddal amivel bezártam? Mert megcsináltam, de az látszik a robot alatt, hogy relocked.
De legalább a FRP unlock :-)

[ Szerkesztve ]

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2891) pity02 válasza TcMano (#2890) üzenetére


pity02
tag

Nem buta kérdés, de igen, újra ki lehet nyitni azzal a kóddal, ezért érdemes elmenteni.
Viszont ha relocked-et ír, akkor mégsem nyitottad újra.
A recovery.img ugyanott van, ahol a fastboot.exe?
Mert ha nem, akkor esetleg nem találja, bár gondolom, akkor azt írná hibának, nem azt, hogy nem tudja betölteni.

(#2892) pity02 válasza TcMano (#2890) üzenetére


pity02
tag

Egy javaslat neked és másnak, aki adb-t és fastboot-ot akar használni:
Innen letölthető a minimal adb és fastboot hordozható verziója. Friss adb és fastboot van benne.
Egy mappába kicsomagolva használható, nem kell telepíteni.
A cmd-here.exe elindítása után jöhetnek a parancsok.
Ha valamit flash-elni akarsz, azt szintén tedd a mappába és akkor biztosan látja, nem kell elérési utat megadni.

(#2893) goop válasza kcsa (#2878) üzenetére


goop
őstag

Telekomosnak telekomos frissítés, csak a volte nincs még sehol benne...

(#2894) TcMano válasza pity02 (#2892) üzenetére


TcMano
tag

Sikerült feltenni a TWRP-t. 3.1.1-2 -t.
Elég macerás volt. A végén egy S-droid toolkit.exe progival sikerült. Már csináltam is mentést. Már csak a Duálosítás van hátra.

[ Szerkesztve ]

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2895) TcMano


TcMano
tag

Az mennyiben érdekes hogy nekünk 3GB ás a telónk, de csomó olyan romot látok ahol azt írják 4Gb-s hoz való? Az is jó lehet nekem?

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2896) pity02 válasza TcMano (#2895) üzenetére


pity02
tag

Hol látod azt a csomó romot?
Ha most a szerviz romot keresed, akkor innen az első vagy a második való neked, ha c432-es a telefon. (WAS-LX1C432) Az mindegy, hogy a kettő közül melyiket töltöd le, mert a dload mappájuk tartalma azonos. Ebben a ROM-ban van különbség a 3 és a 4 gigás telefon között, szóval szerintem ami csak az egyikre való, azt nem érdemes a másikra feltenni. De ez a rom tartalmazza mindkettőhöz a fájlokat.
Szóval elég leszedni mondjuk az elsőt, a b182-est és az jó lesz majd a visszaálláshoz is, ha azt szeretnéd.

(#2897) Dominator


Dominator
aktív tag

Elképzelhető, hogy a telefont a közeljövőben magammal kell vinnem szülőhazájába, Kínába. Ott fog tudni egyáltalán 3G vagy 4G hálózatra csatlakozni?

Valamint OFF kérdés: tudtok ajánlani valami olyan SIM kártyát, amivel tudok ottani mobilnetre csatlakozni? A Telenornak ott a honlapjuk szerint csak GPRS kapcsolata van.

(#2898) TcMano válasza pity02 (#2896) üzenetére


TcMano
tag

Küldtem privit, rákukkantasz?
Köszi

94-óta Motorola, két kicsi kilengéssel.

(#2899) kcsa válasza Dominator (#2897) üzenetére


kcsa
veterán

Egyszer már utánanéztem, úgy emlékszem hogy a China Unicom hálózata a leginkább kompatibilis, de az is csak 2g/3g

(#2900) Zozzz2000


Zozzz2000
tag

Sziasztok.
Van valami különösebb oka annak ,hogy nekem nem ajánl fel soha semilyen frissítést?
keresésre sem.
WAS-LX1C432B184 van rajta evvel vettem.
A telefon független de telekomos kártyával használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.