Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) batai15


batai15
félisten

Sziasztok, telekomos p10 lite ok dual simesek vagy nem?

(#2902) kcsa válasza batai15 (#2901) üzenetére


kcsa
veterán

Nem

(#2903) batai15 válasza kcsa (#2902) üzenetére


batai15
félisten

Köszönöm

(#2904) toompa


toompa
őstag

Vodafone-ra érkezett a mai nap frissítés,138-as...

(#2905) pch válasza toompa (#2904) üzenetére


pch
aktív tag

Biztonsági frissítés csak.

http://sb-soft.hu - "A" számlázó

(#2906) krisz727 válasza Zozzz2000 (#2900) üzenetére


krisz727
tag

Nekem is az van egy ideje.nem is mert 185ös,de régóta. Telenoros

[ Szerkesztve ]

(#2907) #19784448 válasza bubus66 (#2881) üzenetére


#19784448
törölt tag

Nem "kell" törölni de lehet őket. Úgy írtad mintha muszáj lenne.

(#2908) Gyula196906 válasza #19784448 (#2907) üzenetére


Gyula196906
senior tag

Mert "nekem" írta.

(#2909) bubus66 válasza #19784448 (#2907) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia látom akinek szántam az válaszolt mivel a kérdése arra irányult, hogy nem szeretne telekomos alkalmazást ezért lett az hogy "kell" és nem az, hogy csak lehet..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2910) bubus66 válasza Gyula196906 (#2908) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gyula196906

Legközelebb légyszíves keres e-mailban (tudod ez e-mailom vagy akár telefonon is kereshetsz) vagy privátba, mert sok értelemét nem látom, hogy ezekbe a fórumokba írogassak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2911) killzone1987


killzone1987
senior tag

Sziasztok!
Elemental V2 romra lehet feldobni Xposed-et?
Ha igen,akkor melyiket?
Linket kérnék szépen.
Köszönöm.

Másik kérdés.

Istennek sem tudok feltenni főzött romot a telóra, csak a gyári alapú, mint pl. az elemental v1.1 és a v2 megy fel,a többi főzöttet pl. Xenon hd, carbon, elite v.7.6 stb sehogy sem tudom feltenni!!
Valamiért nem hajlandó felmásolni a fájlait.
Sikeres művelettel végez a telepítés, majd reboot után csak bootol a teló, tehát "bootlopot" kap.
Maga az új rom bootlogojáig bebootol, de aztán sehova tovább. :(
Egyértelműen nem másolja fel a fájlokat.
Elite twrp van fent.
Mi lehet az oka?
Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#2912) pity02 válasza killzone1987 (#2911) üzenetére


pity02
tag

Javaslat: Minden ROM-ról az adott ROM leírásában tájékozódj, mivel mindegyik különböző, egyébként nem lenne értelme. A hozzá tartozó fórumból esetleg azt is megtudod, hogy kinek milyen problémája volt és azt hogyan oldotta meg.
Pl. az Elemental V2-ről itt.
A ChangeLog-ból kiderül: "-Added Support Xposed Version.89"
Az orosz fiúk szerint ez a GravityBox és XposedInstaller működik a telefonunkon. (Regisztráció után tölthető)

(#2913) pity02 válasza killzone1987 (#2911) üzenetére


pity02
tag

Találtam neked egy leírást arról, hogy melyik ROM-ot hogyan lehet telepíteni. Közben felraktam az XposedInstallert és a GravityBoxot.
A Magiskban a letöltésekből tudod felrakni az Xposed Framework-öt, az SDK 24-est.

[ Szerkesztve ]

(#2914) killzone1987 válasza pity02 (#2913) üzenetére


killzone1987
senior tag

Köszönöm!
Megkukkantom őket.
Egyébként pontosan követtem a romokhoz külön tartozó telepítés és törlési utasítást.
Mégsem jött össze eddig...

(#2915) Dominator


Dominator
aktív tag

Sziasztok,

érdemes kipróbálni ezt az Elemental V2 ROM-ot? A Windows Mobile 6.5-ös telefonom óta nem volt főzött ROM-om semmin, de ez érdekesnek tűnik :)
WAS-LX1 C432 B198 van most, ahhoz képest is sok javulás várható egy ilyennel?

(#2916) tothjani81


tothjani81
senior tag

Sziasztok, feleségemnek vettünk egy p10 ligt ot. A verziója was lx1c432b197. Jött rá egy ilyen a21630f01d011hunc150f01d011 a teló telekomos ezvis valami telekomos cumó

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#2917) ignat


ignat
csendes tag

Sziasztok! Hétfőn vettem a telót, nagyon bejön, mindennapi használatra, munakahelyi mailek olvasására kiválóan beválik a számomra.
Egyedüli probléma, amit tapasztaltam, hogy a csengőhang hangereje rendszertelen időközönként nagyon hangos, alacsonyabb hangerőre állítás ellenőre.
Más is tapasztalta hasonlót? Mi lehet a megoldás?
Előre is köszi.

(#2918) evo87 válasza ignat (#2917) üzenetére


evo87
őstag

zseb üzemmód ki/be.

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2919) ignat


ignat
csendes tag

@evo87: Ez az érintés tiltás mód lenne? Kikapcsoltam.
Köszi szépen!

(#2920) Persie12


Persie12
aktív tag

Sziasztok, kinek hogy áll az android a telefonján. Barátnőmnek vásárlás óta semmi frissítés nem jött a telefonjára. Tavaly júniusban lett vásárolva. Próbáltam már mindent. Frissítés keresés, legfrissebb teljes csomag letöltése, gépre rádugtam, de semmi. Tudtok segíteni?

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#2921) petati94 válasza Persie12 (#2920) üzenetére


petati94
tag

Ha a B124-en ragadt:

próbáld meg ezt

https://petranyidev.hu/

(#2922) #19784448


#19784448
törölt tag

Hali! Valaki vett euronics-ben telót részletre? Lenne pár kérdésem akár privátban is. Köszi!

(#2923) Reyhach


Reyhach
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy melyik telefon érné meg, funkciókat/teljesítményt figyelembe véve, a Huawei P10 Lite vagy a Huawei P Smart ? (ár tekintetében a P10 lite 65 000 Ft és a P Smart 79 000 Ft)

Köszi a segítséget!

(#2924) tothjani81 válasza Reyhach (#2923) üzenetére


tothjani81
senior tag

A p10 light alapul véve, a p smartnak nagyok a kijelzője képminőség azonos. Proci erősebb gpu azonos. Antutu eredmények közel hasonlóak. Kamera dual. Aksi azonos de p smart biztos kevesebett bír a nagyobb kijelző miatt. Ram azonos. De mindkettőnek van átfogó tesztje itt a mobilarénán olvasd végig. Én nem is veszek úgy telót hogy ne olvasnám el itt a tesztjét. Tedd te is ezt segíteni fog a döntésben

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#2925) DrDobos válasza tothjani81 (#2924) üzenetére


DrDobos
őstag

Osztom a kollega velemenyet, annyit tennek hozza, ha a teszt alapjan nem tudnal donteni, akkof szerinted pl MM-ben tapizd meg mindkettot, ez is fontos:)

Samsung Galaxy A55 5G

(#2926) pity02


pity02
tag

Telepíthető a b199-es, bár nekem csak FF-el ment fel és csak a teljes csomag.
Ez még csak a február elsejei, van már azóta márciusi is, de az még nem engedélyezett.
Ha így megy, akkor majd április 13-án és ez még mindig nougat.

(#2927) evo87 válasza pity02 (#2926) üzenetére


evo87
őstag

Mi a gond ezzel?

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#2928) pity02 válasza evo87 (#2927) üzenetére


pity02
tag

Szerintem semmi.

(#2929) santa clause


santa clause
aktív tag

Na kicsit utánajártam ennek a dolognak, és annyit derítettem ki hogy aki Dominós annak felcsatolták az lompost a valagára rendesen, ugyanis nekünk nincs voLTE használati jogunk ami azt eredményezi hogy nem tudom innentől a mobilnetet kikapcsolni.

(#2930) yvsmad


yvsmad
őstag

2 hetes P10 lite telefonját a lányom beleejtette a WC-be és zárlatos lett.
Elvittük a miskolci Huawei szervizbe, ahová 2 hét után (értesítés nuku) bement az asszony és megkérdezte, hogy hogy áll a javítás. Azt mondták, hogy az alaplap egyik sarkán látnak korróziót, ennek a cseréje 40 ezer, de nem biztos, hogy másnak nem lett baja. Szóval a szerviz szerint nem éri meg javíttatni, rábeszélték az asszonyt, hogy vegyen egy másik újat náluk 68 ezerért.
Az asszony felhívott a munkahelyemen, jól összevesztünk, aztán azt mondtam, hogy vegyen egy új telót a lánynak, a régit meg megpróbálom máshol megjavíttatni. Itthon nézem a telót, a szervizben maradt a töltője, a számla a garipapírral és még 7 csavar is hiányzik belőle. Ennyit a gondos munkáról.
Pesti hirdetésben láttam, hogy 33 ezerért cserélnek P10 lite alaplapot, de maszek gondolom olcsóbban is megcsinálná.
Érdekelne olcsóbb szerviz, esetleg eladó P10 lite alaplap. Tudna valaki segíteni?

(#2931) tothjani81 válasza yvsmad (#2930) üzenetére


tothjani81
senior tag

Mi ezért kötöttünk rá biztosítást. Benne van törés beázás is. Önerő 7.000. Pénz remélem nem lesz rá szükségünk de ha igen jól jön. Havi 590. Pénz asszem a díja.

[ Szerkesztve ]

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#2932) yvsmad válasza tothjani81 (#2931) üzenetére


yvsmad
őstag

Az újra már mi is kötöttünk. 1 évre szól.

(#2933) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

üdv ismét... erre kérnék tanácsot hogy ilyenkor mi van..adott ez a modell was-lx1-c432... dual sim 3gb ramos verzió... jelenleg b198 van fent amit nagy nehezen sikerült felhegesztenem...viszont...mivel páros a vége, így gondolom csak páros verziót lehet felrakni...ami számomra furcsa...hogy se a b206-ot nem engedi felrakni, kísérlet képpen a b203at sem...azt írja hogy not approved...a csavar most jön, amit imei alapján enged az was-lx1ac432b199 verzió(ota-mf és full-mf)... ilyenkor mi van?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2934) goop válasza st3v3np3t3r (#2933) üzenetére


goop
őstag

Mivel a tiéd dual feltelepül mint 200 as. :)

(#2935) radicst


radicst
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem, időnként hívás közben megszakad a vonal, és mintha valami lépésszámlálót mutatna a készülék.Nem tudom más is tapasztalt-e már ilyet? Illetve még egy beállítási kérdésem is lenne, lezárt állapotban ha megnyomom a bekapcsoló gombot valami telekomos tájkép jelenik meg bal oldalán gyorsbillentyűkkel (időjárás,sport,zene,hírek...) valami start program hozzáférést kér a földrajzi helyzetemhez, ezt én nem állítottam e, de ide került...

(#2936) LevyKee


LevyKee
tag

Új frissités b204 most tölti.

(#2937) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hi,
Egy kis segítséget szeretnék kérni TWRP ügyben.
A keresőt meg találtam és pár hozzá szólást is, amiben TWRP szerepel.
Adott egy P10 Light
WAS-LX1C432B124
EMUI 5.1
Android 7.0
Nyitott bootloader

Eddig 3 TWRP próbáltam P10-es, BETA, Elit TWRP
Telepítés a szokásos:
adb devices
adb reboot bootloader
fastboot flash recovery xxxxxxx.img
fastboot reboot

Minden esetben csak az eredeti recovery töltődött be sajnos, így érdeklődnék, hogy van-e olyan TWRP ami működik is vagy még nincs stabil erre a verzióra?

Köszönöm

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2938) st3v3np3t3r válasza LevyKee (#2936) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

milyen modellre? 3gb(was-lx1) vagy 4gb(was-lx1a) verzióra? meg milyen régiós?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2939) LevyKee válasza st3v3np3t3r (#2938) üzenetére


LevyKee
tag

Was-lx1 3GB

(#2940) pity02 válasza Melafoto (#2937) üzenetére


pity02
tag

Szia, ami indításkor a hangerő fel gombot nyomva bejön, az a recovery2, te pedig a recovery1-be tetted a twrp-t. Ha kikapcsolt telefont hangerő fel és bekapcsoló gombot nyomva tartva indítod, akkor jön be a recovery1.
Nem lehet ez a hiba?

(#2941) st3v3np3t3r válasza LevyKee (#2939) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a feleségemé nem jelzi...már is megfordult a fejemben hogy lehet nem is eu-s eredetileg,hanem ezt tették rá a gsm boltban...

honnan lehet megtudni az eredeti régiót?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2942) Melafoto válasza pity02 (#2940) üzenetére


Melafoto
senior tag

Pontosan :C
Köszönöm :R :R :R

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2943) pity02 válasza Melafoto (#2942) üzenetére


pity02
tag

Szívesen! :-)
Egyébként itt is találsz egy twrp-t : https://forum.codeofhonor.tech/
A recovery2-be különben a fastboot flash recovery2 xxxxxxx.img utasítással tudod rakni, onnan talán kényelmesebb elérni, meg azt nem figyeli a frissítés, így ahhoz nem kell törölni, majd átírja a gyárira.
Nálam pl. nem működik benne a firmware letöltés, így nekem az felesleges, ezért is oda szoktam tenni.
Mellesleg, ha TWRP-ből recovery-be indítod újra, akkor meg eljutsz a másikhoz.

[ Szerkesztve ]

(#2944) Melafoto válasza pity02 (#2943) üzenetére


Melafoto
senior tag

Root-olni akartam csak, de most tettem fel a SuperSU-v2.82-SR5-permissive.zip és sajnos bootloop
Egyenlőre tanácstalan vagyok, de nem adom fel :)

Nekem a link nem jó :(

[ Szerkesztve ]

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2945) pity02 válasza Melafoto (#2944) üzenetére


pity02
tag

Ha van mentésed, abból tedd fel a boot.img-t, az szerintem helyreteszi. Ha nincs, 2-3 perc múlva küldök egyet.
Nekem a magisk root-olás vált be.
boot.img

[ Szerkesztve ]

(#2946) Melafoto válasza pity02 (#2945) üzenetére


Melafoto
senior tag

Nincs mentésem, mert nem volt elég hely...tudom hülye voltam.
A Magisk root tettem fel (Magisk-v16.0.zip), de nem találtam sehol a telefonon, így gondoltam nem szereti.
Jött a supersu és a bootloop.

Ha küldenél azt meg köszönném. És azt is hogyan tudom feltenni. Fastboot-ot még elérem, ha minden igaz.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2947) pity02 válasza Melafoto (#2946) üzenetére


pity02
tag

fastboot flash boot boot.img
Beleszerkesztettem az előzőbe.
Közben találtam eltávolítót a supersu-hoz, hátha ez is működik, ez twrp-ből megy.

[ Szerkesztve ]

(#2948) Melafoto válasza pity02 (#2947) üzenetére


Melafoto
senior tag

sajnos, így csak addig jut el, hogy "Your device is booting now" és ennyi

Még egy kérdés. Van az SD-n egy ilyen fájl: Huawei P10 Lite-WAS-LX1C432B198.zip
Ha a szokásos wipe után telepítem, az megoldás lehet?

[ Szerkesztve ]

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2949) pity02 válasza Melafoto (#2948) üzenetére


pity02
tag

Hm, ez tuti megoldás minden ilyen problémára.
Ez a szerviz rom, kicsit hosszadalmas, de működik. Ha letöltöd a telefonodnak megfelelőt és a csomagban lévő dload nevű mappát a kártya gyökerébe teszed, akkor kikapcsolt telefont hangerő fel, hangerő le és bekapcsoló gombbal indítva helyrerakja. Az a dload mappa majdnem 8 giga, ezért javaslom, hogy a benne lévő mappákból csak a telefonodhoz valót hagyd meg, a többi nem kell.
WAS-l01 az egy simes
WAS-l21 A KÉT simes
és ha 4 gigás, akkor még egy a van utána, tehát l01a, vagy l21a.

(#2950) pity02 válasza Melafoto (#2948) üzenetére


pity02
tag

Igen, az megoldás lehet, de valószínűleg tartozik hozzá egy ilyesmi is: Update_Data_Full_LX1_B198_Oficial
A kettő egymás után pont arra való.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.