Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) manu75


manu75
aktív tag

Sziasztok!

Egy intelligens tokot szeretnék rendelni a telefonhoz. Aliexpressen nézelődök, de sok olyat találok ami bár kiírja a hívót, meg az időt a tok előlapján de nem kezeli, nem lehet felvenni a hívást, ha a tok be van csukva, meg nincs autó sleep funkciója. Találtam egy ilyet ami jónak tűnhet P10 lite tok, de nem vagyok benne biztos. Megnéznétek megköszönném, ugyanakkor ha tudnátok ajánlani valamit azt is szívesen fogadnám. Kislányomnak lenne, szóval valami lányos féle kellene.

(#2352) pity02 válasza manu75 (#2351) üzenetére


pity02
tag

Ez alapján jó neked.

(#2353) manu75 válasza pity02 (#2352) üzenetére


manu75
aktív tag

Igen csak fent ahol a telefon típust választom app sleep-et ír a P10 lite típushoz. Mintha a lite típushoz nincs chip. Más eladónál írtak arról, hogy valami appot kell telepíteni, hogy működjön a lite telefonra is az alvó, hívó fogadás funkció. Ezért vagyok bizonytalanságban.

(#2354) pity02 válasza manu75 (#2353) üzenetére


pity02
tag

Akár igazad is lehet, nem tudom, nincs még olyan tokom, ami kihasználná ezt a lehetőséget.
Viszont érdekes, hogy a p10 lite hall sensor keresés eredményei közt az egyik oldal szerint van benne, a másik szerint nincs, szóval passz.
Bocsi, hogy nem tudtam segíteni, csak belebeszéltem. :)

(#2355) kcsa válasza pity02 (#2354) üzenetére


kcsa
veterán

Van, működik, gyári tokom van hozzá, azzal hibátlan.

(#2356) manu75 válasza kcsa (#2355) üzenetére


manu75
aktív tag

Tudnál nekem mutatni egy ilyen típusú tokot. Csak olyanokat találok amiben alvó-ébresztő funkció van, és bár mutatja a hívót meg az időt, de a tokot ki kell nyitni, hogy felvegye a telefont. Touch funkció nem működik a lite telefonokhoz.

(#2357) kcsa válasza manu75 (#2356) üzenetére


kcsa
veterán

Tessék, ez ilyen. És az utolsó mondatod nem igaz, mert működik.

(#2358) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

Sziasztok!Van aki iphonrol valtott p10litere?megeri erre cserelni?

(#2359) glutamin válasza Nagyfejű (#2358) üzenetére


glutamin
őstag

Hali! En iphone 6s-rol valtottam a dual sim miatt. Fenykepezoje, kulonksen sotetben jobb i6-nak. Kijelzi gyengebb felbontasu de jobb kontrasztu es fenyereju. Maga a keszulek a fem haz miatt szebb iphone eseteben. Telefonalaskor a tuloldali hangminosegre van panasz huaweinel. A tobbi dolgaval nagyon elegedett vagyok a huaweinek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#2360) mark! válasza Nagyfejű (#2358) üzenetére


mark!
őstag

szintén 6s-ről váltottam, sok filmet néztem és sokszor egyszerűbb áthúzni sd-re.
meg nagyon elegem lett már belőle, sokszor fagyott, újraindult, akksija nem bírt 3 órát se.
itt kamerán kívül kb minden jobb, gyorstöltés iszonyatjó, akksi sokszor bír 1 napot (nálam ez nagy szó :D )

>

(#2361) manu75 válasza kcsa (#2357) üzenetére


manu75
aktív tag

Köszöntem. Egyébként meg 2351-es hsz, arról a tokról van szó. Alis eladó is annyit írt vissza, hogy csak sleep funkcióval bír egy app telepítése után. Na pont emiatt érdeklődtem, hátha itt találkoztatok olyannal ami teljes funkcióval bír úgy mint a P10-es telefonoknál.

(#2362) kcsa válasza manu75 (#2361) üzenetére


kcsa
veterán

Igazából úgy tippelem, hogy fogalma sincs arról, hogy mit árul.

(#2363) bubus66


bubus66
nagyúr

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2364) Zsocy155 válasza bubus66 (#2363) üzenetére


Zsocy155
őstag

Köszi!

Neked és minden tagnak Nagyon Boldog Új Évet kívánok!

(#2365) Soj


Soj
tag

Sziasztok!
Próbáltam a keresővel okosabb lenni de nem találtam választ, így hozzátok fordulnék!

Értesítéssekkel akadnak gondok.(fb,messenger, insta stb) A kijelző felkapcsol, sípol, dudál. De nem jelez semmit a lezárási képernyőn(a cél pedig ez lenne), feloldás után is 1-2 perccel jelenik meg a felső sávban egy ikon.
Körbepörgettem már minden kombót a beállítások-értesítéseknél és az appok beállításánál is.

A másik csavar, időnként fogja magát és hangok nélkül felébreszti a kijelzőt.

Független, EU piacos.

Köszönöm előre is!
:B

(#2366) Comic


Comic
aktív tag

Sziasztok!

Segítségre van szükségem. Van egy Huawei P10 Lite készülékem a T-től. Valamiért a Wifi sebességem korlátozva van és már csak a készülék, ami nem ment át a hibakereső rostán.
0.2-0.5 mbps fölé nem képes menni. A hiba csak az én készülékemet érinti. Letesztelve egy P8 Lite-al és egy Samsung J5-el is. Azokon jól működik. Router resetelve, stb. A készülék mobilnet esetén nem produkálja a sebességkorlátozást. Vélemény?

(#2367) azka79 válasza Comic (#2366) üzenetére


azka79
aktív tag

nekem ezt egy p8 lite produkálta bekapcsolt BT-vel

(#2368) toompa válasza Soj (#2365) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Nekem ez akkor fordult elő(nem csak ennél a telónál),ha letöltött témát állítottam be.
Én már nem küszködök a témákkal. Használom a gyárit és csak háttérképeket töltök le és változtatok. Azóta nincs ilyen gondom.

(#2369) #14841344


#14841344
törölt tag

Sziasztok!

Használn hozzá valaki gyári smart tokot?
Vélemény, tapasztalat esetleg hol lehet kapni?

Előre is köszi.

(#2370) Pjoe69 válasza #14841344 (#2369) üzenetére


Pjoe69
tag

Szia,

Lányom is ilyet használ, korábban (kb 20 hozzászólással előbb) is volt linkelve.

Aktív. Vagyis lezárt képernyőnél is lehet hívást fogadni.
Én az Euron ics (nem tudom, mennyire lehet kiírni :-) )-ban vettem.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#2371) kcsa válasza Pjoe69 (#2370) üzenetére


kcsa
veterán

nem reklám ez, én speciel a mediamarktban vettem anno.

(#2372) #14841344 válasza Pjoe69 (#2370) üzenetére


#14841344
törölt tag

Köszi, azt hiszem én az utóbbi üzletben fogom megnézni, mert az jóval közelebb van hozzám. ;-)

[ Szerkesztve ]

(#2373) 3CoW válasza azka79 (#2367) üzenetére


3CoW
csendes tag

Ja, hogy ez nem normális dolog HUAWEI-nél? Nekem wifivel és mobilnettel is belassul a sebesség 2-3 Mb/s-re ha be van kapcsolva BT. Kipróbáltam párom P9 Lite 2017-es mobilja is ezt csinálja. Mit tudok ez ellen tenni?

(#2374) azka79 válasza 3CoW (#2373) üzenetére


azka79
aktív tag

nem tom, lehet hogy ez alapból ilyen. Majd egy szaktárs felvilágosít minket.

(#2375) Orsi22


Orsi22
újonc

Sziasztok! Új vagyok itt. Nemrégiben vettem egy ilyen telefont. Az lenne a kérdésem, hogy az alábbi tokról van valakinek tapasztalata? Jól működik?
https://m.ebay.com/itm/Slim-Mirror-Smart-Flip-Leather-PC-Hard-Cover-Case-For-Huawei-5C-P8-P9-P10-Lite-R/232496070429?hash=item3621d87f1d:m:mw-W0zTI2Of3KT0Xdu1ERAQ
Vagy valami mást vegyek rá?
Tudom volt már a tokokról szó de talán ilyet nem olvastam / bár bevallom nem olvastam el az utolsó 100 hozzászólást :)

(#2376) SeLe válasza 3CoW (#2373) üzenetére


SeLe
tag

Ez a sebesség nem hiszem, hogy normális !

Wifi off bluetooth

Wifi on bluetooth

off wifi on bluetooth

Mobil netnél nincs különbség, hogy a bluetooth be van-e kapcsolva vagy sincs.
A méréseket szobában ugyan ott végeztem.

(#2377) matex


matex
tag

Aki vásárolt már az Aliexpress-en üvegfóliát a telefonra, az melyiket ajánlaná? Próbálnám megúszni az itthon kapható több ezer forintos választékot.

Színes keretest már próbáltam, de nem vált be, bár lehet, hogy rossz minőségűt vettem...

(#2378) azka79 válasza SeLe (#2376) üzenetére


azka79
aktív tag

nekem egy új P10 lite, régi P8 lite is belassúl BT bekapcsolása után. Több routern is ezt produkálja

(#2379) esbii22 válasza azka79 (#2378) üzenetére


esbii22
őstag

Próbáld ki a speedtest programot, letölthető az áruházból. Nekem bekapcsolt bluetooth-val sem esett vissza a sebesség.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2380) RRamstein


RRamstein
tag

Sziasztok, vásároltam egy ilyen készüléket én is, igaz GSM boltból, imei szám alapján azt írja hogy 2019ig garis, azt esetleg le tudom ellenőrizni hogy hol lett vásárolva a készülék? Sajna csak GSM boltos papírt kaptam a benne lévő gari papír nincs kitőltve :(

[ Szerkesztve ]

(#2381) sambora92 válasza matex (#2377) üzenetére


sambora92
csendes újonc

pár hozzászólással ezelőtt írtam hogy én tescoban vettem 1190ért. Szerintem jó fólia. kb 2mm hiányzik a kijelző széléig, de engem egyáltalán nem zavar.

(#2382) matex válasza sambora92 (#2381) üzenetére


matex
tag

Köszönöm a segítséget! Tényleg jó áron van, egy próbát megér.

(#2383) 3CoW válasza SeLe (#2376) üzenetére


3CoW
csendes tag

Szia!

Köszi a méréseket és a segítséget.
Közben én is kísérleteztem:
Csak akkor lassul le 1 Mb/s körülire ha a
Bt hangszórón zenét is hallgatok, alapból ha csak bekacsolom marad a 42 Mb/s
Ez most csak wifinél jelentkezett, valószínű nem szeretik egymást a TP-Link841N-el.
Állítgattam a router beállításait, a csatorna váltást és a frekvenciát 20 v 40 MHz-en sajnos semmi változás.
Neked is csökkent valamennyit a sebességed ha be volt kapcsolva a Bluetouth de ez még normális
mert mindkettő a 2,4-es frekvenciát használja.

Ez azért elég zavaró tud lenni, pld ha youtube vagy internet rádiót szeretnék hallgatni Bt fülesen vagy hangszórón.

Üdv,
3CoW

(#2384) SeLe válasza 3CoW (#2383) üzenetére


SeLe
tag

Nekem a telefonon 5G-re van állítva a wi-fi.

(#2385) N0rthF4c3


N0rthF4c3
tag

Sziasztok,

P10 Lite és Honor 6x közül kéne döntenem. Mivel a hardver full ugyanaz, jó eséllyel az Android és az EMUI verzió is ugyanaz lesz, kb csak a fotó/videó képességek között lehet különbség a 2 lencse miatt.

Mik a tapasztalataitok a P10 Lite kamerájával? Elsősorban az érdekelne, hogy milyen makro tulajdonságokkal rendelkezik, mert ilyen képből viszonylag keveset találni a neten. Illetve mennyire megoldható szoftveresen a Blende szűkítés, hogy korrekt, elmosódott hátteret kapjak a közeli fotóknál?

(#2386) flash-


flash-
veterán

üdv

akik lcd javításra(cserére) vitték ezt a telefont a huawei szervizbe azoknak mennyi idő alatt csinálták meg?(és mennyibe került a javítás?)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2387) Deedays


Deedays
tag

Sziasztok. P10lite on holt tudom beállítani hogy a képernyő kikapcsolása után milyen alkalmazásoktól kaphatok értesítéseket? Viber facebook messenger stb.. Köszönöm szépen

Huawei Mate 20 Lite

(#2388) Zsocy155 válasza Deedays (#2387) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Beállítások--Értesítés és állapotsáv--Értesítések kezelése.

(#2389) mizoli válasza flash- (#2386) üzenetére


mizoli
addikt

Én inkább megrendeltem a kijelzőt (34.35€ volt szerszámmal együtt), és a ragasztót (1.5€+0.9€ szállítás), de a ragasztó még nem jött meg. Mindkettő Ebay.
Aztán kicserélem magam.
Kislányom már többször is leejtette, csak most szerencsétlenül a sarkára esett.

[ Szerkesztve ]

(#2390) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

Van ötletetek arra miért CD meghajtóként érzékeli a Windows 7 a P10 lite telefont? Csak az otthoni gép viselkedik így, mindenhol máshol oprendszertől függetlenül működik rendesen.

(#2391) mizoli válasza Marvinyo (#2390) üzenetére


mizoli
addikt

Driver problémára tippelek. ADB driver és/vagy Huawei HiSuite telepítéssel próbálkozhatsz.

(#2392) Deedays válasza Zsocy155 (#2388) üzenetére


Deedays
tag

Köszönöm Szépen

Huawei Mate 20 Lite

(#2393) Zsocy155 válasza Deedays (#2392) üzenetére


Zsocy155
őstag

Nagyon szívesen.

(#2394) Zsocy155 válasza flash- (#2386) üzenetére


Zsocy155
őstag

(#2395) matex


matex
tag

Tetszik ez az új okos tok: [link]

Két lehetséges hátrányt találtam: az egyik, hogy elég mélyen van az ujjlenyomat olvasó, a másik, hogy mivel elég vastag a tok, így a vaku fényét törni fogja (tapasztalva egy hasonlóan vastag másik tokon), de akár a kamera látószögéből is elvehet.

Akinek ilyen van, az kérem ossza meg velünk tapasztalatait. Akár az, aki pont ennél az eladónál 5 csillagot adott. :)

Jelenleg ez van: [link]
Meg vagyok vele elégedve. Az időt, a hívásfogadást, és a riasztásokat kezelve nagy hasznát veszem, hogy nem kell kinyitni a tokot.

(#2396) flash- válasza Zsocy155 (#2394) üzenetére


flash-
veterán

köszi de én hivatalos szervizhez ragaszkodok, egyrészt mert akkor a gari nem ugrik, másrészt úgytudom a többi szerviz utángyártott kijelzőt épit be aminek nem olyan a képminősége, és az akksi is jobban merül, legalábbis sok helyen ezeket olvastam...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2397) Zsocy155 válasza flash- (#2396) üzenetére


Zsocy155
őstag

Jogos.

(#2398) petati94


petati94
tag

Sziasztok! Új frissítés jött: WAS-LX1C432B193 (egy kártyás)

https://petranyidev.hu/

(#2399) esbii22 válasza petati94 (#2398) üzenetére


esbii22
őstag

Melyik szolgáltatónál vagy? Telenornál nem jelez még.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#2400) petati94 válasza esbii22 (#2399) üzenetére


petati94
tag

Független

https://petranyidev.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.