Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) AKG


AKG
tag

Üdv mindenkinek.
A következő kérdésem lenne azokhoz,akik ilyen készüléket használnak.
Ez az eszköz képes okosórával együttműködni?
Egy samsung watch óra lenne a delikvens.
A Samsung tabok nem kezelik az okosórát,ezért keresnénk egy nagy kijelzős eszközt.
Köszönöm!

(#2152) Divinity válasza AKG (#2151) üzenetére


Divinity
őstag

Magának a tabnak alapvetően kellene tudnia. A kérdés az, hogy a Samsung köt e megkötéseket az órájával. Erre csak az fog tudni választ adni akinek ez a kombinációja van sajnos. :(

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2153) lasse001 válasza AKG (#2151) üzenetére


lasse001
senior tag

Nekem Garmin órával müködik.

(#2154) AKG válasza Divinity (#2152) üzenetére


AKG
tag

Nekem is egyértelműnek tűnt,hogy szinte minden androidot futtató készülék alkalmas erre.
Meglepődtem,a samsung tabokra,konkrétan az s2,és s3 készülékekre nem is telepíthető a play áruházból a program.
Persze apk mirror-ról lehetséges,de az óra csatlakoztatása lehetetlen.
Ha a play áruházból telepíthető a wearable program,akkor gondolom egyéb kompatibilitási gond nem lehet.
Most egy xiaomi mi max 3-at használok,itt sincs gond.

(#2155) ghiottone válasza AKG (#2154) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Pontosan mi a típusa a Galaxy watch-nak?

Kb. 2 éve amikor okos órát próbáltam képbe került Samsung óra is, de pont a kompatibilitási hibák miatt kiesett hamar. Maga az alap apk az kevés, mert a samsung framework keretrendszer, health-től kezdve még több minden is kellett akkor és valamelyik oldalukon fel is volt tüntetve, hogy korlátozottan lehet használni nem Samsung okos telefonokkal a Samsung órákat.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2156) AKG válasza ghiottone (#2155) üzenetére


AKG
tag

Galaxy watch 46 mm e-sim. Ez már tizen oprendszeres.
Ezen a xiaomin nem tapasztalok semmi gondot.
Megy a healt,és minden egyéb.
Sajnos kicsi,megszoktam már a nagy kijelzőt.
Szinte mindet a tableten bonyolítanék,telefon,mailok,naptár,onenote,zenehallgatás,néha navigáció,és könyvolvasás.
Mióta vannak tabletek,azóta ilyet használok,anno a p1000-el kezdtem.
A huawei is érdekes volt amikor megjelent,de a minőség miatt inkább s3 lett.
Úgy látszik,nem volt jó döntés,nem minden a márkanév.

[ Szerkesztve ]

(#2157) ghiottone válasza AKG (#2156) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Az a baj, hogy itt is leírják, hogy tablettel nem kompatibilis.

"Galaxy Watch pairs with smartphones running Android 5.0 or higher & RAM 1.5GB above, iOS 9.0 and later, and smartphones iPhone 5 and newer. (For iPhone 6S and 6S+ running iOS 10 and later, connection to Gear may be unstable.)
*The following information is subject to change.
*Galaxy Watch is not compatible with tablet PCs."

Max. ha neten rendeled a tabletet és nem megy, akkor 14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2158) AKG válasza ghiottone (#2157) üzenetére


AKG
tag

Ezért tettem fel a kérdést itt,vásárlás előtt.
Jelezték,hogy a wearable telepíthető annak ellenére,hogy ez is egy tablet.
Ha minden igaz,egy fórumtárs segítségével élőben is próbát tehetek.
Ha az pozitív lesz,vásárolok egy ilyen készüléket :)

(#2159) Joe.36 válasza AKG (#2158) üzenetére


Joe.36
addikt

Sajnos sehogyan se lehet :(

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2160) ibgy


ibgy
csendes tag

Sziasztok!
Jól gondolom, hogy ha most akarom a tabletemen a bootloader-t kinyitni, akkor bajban vagyok?
Azt olvastam, hogy a Huawei megszüntette tavaly júliusban azt a szolgáltatását, amelynek a segítségével lehetett kérni egyedi kódot a bootloader unlock-hoz.
Akkor most vajon milyen lehetőség van a nyitásra?
Vagy van esetleg olyan root-olási módszer, amelyhez nem kell előtte a bootloader-t nyitni?
Minden segítséget nagyon megköszönök!!!

SonyEricsson P990i -> Nokia 5230 -> SonyEricsson Xperia Mini Pro -> Huawei Ascend P6 -> Xiaomi RN3 -> Xiaomi RN5

(#2161) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sracok, eddig csak gyanakodtam. Lehetseges, hogy gyarilag hangosabb a keszulek felso reszen levo hangszoronaz alsonal, vagy ez evyedi problema?! Mar tobb yt videonal eszrevettem.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2162) BornToBePuli válasza ibgy (#2160) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

Adb-n keresztül szerintem nem kér kódot a bootloader nyitáshoz.

Read only felhasználó

(#2163) Divinity válasza BornToBePuli (#2162) üzenetére


Divinity
őstag

Máshogy nem is lehet nyitni. :DDD
Sőt adb-ből se. fastboot az amit keresel és de kér kódot.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2164) Divinity válasza tothferenc (#2161) üzenetére


Divinity
őstag

mellé, törölhető

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2165) Divinity válasza ibgy (#2160) üzenetére


Divinity
őstag

Szia! Elvileg így megoldható a kód kérés.
H9-en működött a dolog az ottani topicban van esély, hogy itt is kell neki :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2166) BornToBePuli válasza Divinity (#2163) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Eddig az enyémet nem akartam nyitni, de jó tudni, hogy külön kód kell hozzá. :))

Read only felhasználó

(#2167) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!

A Teblet kezelőben elérhető "Alkalmazás zárolása" funkciót használja valaki?

A fórum keresővel 1 db hozzászólást találtam a témában.

Az volna a kérdésem/problémám vele kapcsolatban, hogy a gyári Naptár alkalmazást vajon miért nem lehet vele zárolni?
Nem jelenik meg ugyanis az alkalmazások listájában, ahol ki lehet választani, hogy mit akarok védeni.

Ez másnál is így van?

Köszönöm.

(Legfrisebb gyári rendszeren vagyok.)

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2168) ctibor válasza eclipse19 (#2167) üzenetére


ctibor
senior tag

A beépített gyári alkalmazások tudtommal nem tilthatók le / zárolhatók.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2169) eclipse19 válasza ctibor (#2168) üzenetére


eclipse19
senior tag

Hát azért ez így nem egészen igaz:

A Naptár viszont nem választható ki.
Nálam legalábbis.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2170) ctibor válasza eclipse19 (#2169) üzenetére


ctibor
senior tag

Jogos. Összekevertem azzal hogy törölni nem lehet őket....

Megnéztem: nálam ugyanaz a helyzet. A Naptár nincs benne az appok felsorolásában. Akkor ez valami bug lehet.

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#2171) eclipse19 válasza eclipse19 (#2167) üzenetére


eclipse19
senior tag

Senki más nem találkozott még ezzel a problémával?

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2172) kllzslt válasza eclipse19 (#2171) üzenetére


kllzslt
tag

Nálam sincs a listában.

(#2173) gezacsepi


gezacsepi
újonc

Sziasztok!
Ajánlottak nekem olcsón egy kínai, nem global verziós m3ast.Rá lehet tenni a globalt, mert úgy tudom a kinain nincs google store?Ha van valaki aki jártas a témában, kérem hogy segítsen tanáccsal!
Köszönöm

(#2174) eclipse19 válasza eclipse19 (#2171) üzenetére


eclipse19
senior tag

Újabb érdekesség a témában, hogy a Facebook zárolható a Messenger viszont nem.
Nem értem.

Pedig, amúgy jó lenne ez a kvázi beépített (EMUI) funkció, de így, hogy nem minden alkalmazással működik ...

:F

Mindenkinél így van?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#2175) MrVukk


MrVukk
újonc

Sziasztok!

Szerintetek van most értelme vennem egy használt Huawei MediaPad M3 8.4" 64GB -t?
Vagy már nagyon out of date android verziójú/teljesítményű ?
Főleg olvasgatásra kéne, meg Udemy/YouTube nézésre.

(#2176) ghiottone válasza MrVukk (#2175) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha csak erre használnád akkor elég lehet. Nekem már elmúlt 2 éves, de youtube-ra, böngészésre, néha videó nézésre nem látom értelmét újabbra cserélni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2177) BornToBePuli


BornToBePuli
aktív tag

Sziasztok!

Bootloader-t nyitottam, majd Magisk-et telepítettem. Ez után nem indult a rendszer, mindig valamilyen titkosítást akart feloldalni és jelszót kért. Nincs tudomásom semmi jelszóról, de többször is megadtam különöböző jelszavakat. Minden alkalommal azt írta, hogy jónak tűnik, de a fájlrendszer sérült és nem tudja indítani a rendszert. Más jelszóval ugyanez.

Az interneten rákerestem a hibára. Többeknek volt ilyen problémája, a data partíció formázásával vagy éppen fájlrendszerének megváltoztatásával náluk helyreállt a dolog. Nálam nem, mindig a fenti probléma adódott. El követtem egy hibát és a system-et is töröltem. Ami ugye nagy gond, mert így nincs rajta OS.

A gyári erecovery működik, a greatslon féle twrp mod van rajta, bootloader működik rajta. A twrp-n keresztül nem tudok a Huawei-től letöltött update.zip-et telepíteni, mert állandóan 7-es hibát (error) ad, ami azt feltételezi, hogy nem stimmel a típus és a zip. Ez a zip fájlnak a módosításával kiküszöbölhető, de az benne a kockázat, hogy rossz rendszert rakok fel az eszközre. Több féle zip-et is töltöttem már a Huawei-től, de mindig error 7. Próbáltam más frissítési módot is, pl. a hangerő le és fel majd úgy kapcsolom be vagy az erecovery-ből a helyreállítást/letöltést. Egyik sem működik, egy fél perc után failed üzenettel leáll.

Sim Huawei Mediapad M3 64GB 4 GB RAM, semmi lite verzió. LTE, EU változat. BTV-DL09C100 a pontos típus talán. A bootloader előtt a legfrissebb, 2018. novemberi szoftver volt rajta. Tud valaki esetleg segíteni?

[ Szerkesztve ]

Read only felhasználó

(#2178) Joe.36 válasza MrVukk (#2175) üzenetére


Joe.36
addikt

Szerintem még most is nagyon jó tablet. Nekem mindenre elég, jól bírja nagyon több mint 2 éve megvan.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2179) #07746304 válasza Joe.36 (#2178) üzenetére


#07746304
törölt tag

Amikor az USA szívatta őket én örültem. Hardveres szempontból, lehetne Android 9 is rá.

(#2180) Joe.36 válasza #07746304 (#2179) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem jó a 7.0 rajta mert így elfut az IGO PRIMO és fel lehet venni a beszélgetést is. Egyébként igazad van, simán mehetne rá !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2181) cirx válasza #07746304 (#2179) üzenetére


cirx
senior tag

És mennyivel használnád több dologra, ha pie futna rajta? Tableten nekem bőven megfelel a 7.0.

S23 GREEN

(#2182) rajanko


rajanko
csendes tag

Érdeklődöm, hogy hol lehet ezeket a beállításokat megtekinteni, beállítani?

- Nyomásérzékenység felbontás: 1000+
- Frissítési frekvencia: min 120 f/s


Digitális aláírási programnál nem tudok aláírni semmilyen eszközzel (Style, ujjam), s ezért kellene tudom, hogy ez a laptop alkalmas-e erre.

Ami még feltétel:
- Felbontás: min HD (2560x1600 , ami már 2K-nak felel meg)
- Operációs rendszer: ANDROID 6+ (ami már 7.0-ra frissült)

Ez az aláíró programm (MobilSign OC Franchising) az Otthon Centrum belső digitális aláíró aplikációja. Jelenleg az általuk használt Huawei MP M5 Lite 10-en (felbontás:1920x1200) tableten (gondolom az Android 8-as) megy a program.

(#2183) Buvana válasza BornToBePuli (#2177) üzenetére


Buvana
aktív tag

Na akkor:

1: ezt kell tenned
2: Az eggyel régebbi magisk kell rá, mert az új nekem is jelszót kért. Azóta nem frissítem a magisket. Engem is beparáztatott pár hónapja, de a magisket rollback-eltem és megmenekültem :)

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2184) BornToBePuli válasza Buvana (#2183) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

Már nem elérhető a link.

Read only felhasználó

(#2185) BornToBePuli válasza rajanko (#2182) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Ez nem laptop, hanem egy tablet.

Read only felhasználó

(#2186) Buvana válasza BornToBePuli (#2184) üzenetére


Buvana
aktív tag

tessék

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2187) BornToBePuli válasza Buvana (#2186) üzenetére


BornToBePuli
aktív tag

Szia!

Köszi, sikerült visszahozni a tabletet. A frissítések is szépen települtek.

Read only felhasználó

(#2188) Buvana válasza BornToBePuli (#2187) üzenetére


Buvana
aktív tag

Szuper, örülök! Az a gyári szoftver megold mindent.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2189) neophyte79


neophyte79
tag

Sziasztok. Kérdésem rövid lesz.
Decemberben lesz 3 éves, 32 gigás, tokban tartott, szép állapotban, 128-as SD kártyával. Mennyiért lehet ezt most eladni? Fogalmam sincs, azért kérdezem tőletek. Köszönöm.

(#2190) #07746304 válasza neophyte79 (#2189) üzenetére


#07746304
törölt tag

40K bruttóban.

(#2191) neophyte79 válasza #07746304 (#2190) üzenetére


neophyte79
tag

Köszönöm.

(#2192) neophyte79


neophyte79
tag

Remélem nem leszek megdorgálva érte, de eladó a készülékem. :)

(#2193) Dino69


Dino69
aktív tag

Én megtartom amíg teljesen használhatatlanná nem válik. Hibátlanul fut rajta minden amit használok. Telefon és laptop közé vettem anno, és nem bántam meg azóta sem.

(#2194) #07746304 válasza Dino69 (#2193) üzenetére


#07746304
törölt tag

Hát én lepasszoltam családtagnak... azzal, hogy soha többé Huawei-t. Hardveresen a Pite is futhatna rajta... de ilyen cég ez...

(#2195) drmotto válasza #07746304 (#2194) üzenetére


drmotto
őstag

Gondolod hogy a többi jobb? A Samsung is csak 1 főverziót frissített pl az S8-on. Annyit meg ez is kapott.

(#2196) lasse001 válasza drmotto (#2195) üzenetére


lasse001
senior tag

Mármint a galaxy s8 on? Mert 2 öt. Pite van raja. 2 évig volt és most a mamánál szolgál. A samunál minden 2 főverziót kap.

(#2197) #07746304 válasza drmotto (#2195) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nos nekem voltak Nexusaim, aztán Android One-os Xiaomi lett, sajnos lezúztam rollerrel. Most A50-esem van. Meg ugye iPad 2018

[ Szerkesztve ]

(#2198) sting2


sting2
addikt

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Évek óta az egész család elégedett Huawei mobil készülék használó, és most eljött az idő egy MediaPad vásárlásra is.
Szívesen maradok a márkánál, de nem tudom "miért érdemes pénzt kiadni" ha a felhasználás így alakul :
10 coll
32 Gb
Min. 3 Gb Ram
Full HD
Jó Akku idő
Jack
Külső tároló kezelés -Pendrive minimum
Normális kamera
stb
Kifejezetten tovább tanuló hölgy számára lenne (mindent online kap a jövőben), aki nem játszik, de szeretne néha zenét hallgatni, sorozatozni, fényképeket készíteni - ezt mozgatni más eszközre, közösségi Média, szóval "csak a szokásos" mai elvárások - de nem Teknó hajhászás elvárásokkal.
Maximum 70- 80 ezerig menne el.

:R

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#2199) ghiottone válasza sting2 (#2198) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv!
Több mint 2 éve használom teljes megelégedettséggel a Mediapad m3-as tabletet. Most hirtelen szétnézve - tekintettel az időtállóbb processzorra - egy M5-öst ajánlanék innen: [link] Picit a keret felett van és ugyan újracsomagolt, de 2 év gari és vettem már több készüléket is tőlük, küldtem is vissza 14 napon belül és soha nem volt gond. Most épp újracsomagolt s10e volt nálam.
Ismerősöm nemrég vett egy lite verziót az M5-ből mert neki kellett a stylus - gyengébb proci és csak 3gb ram van benne, de nem rossz gép az sem: [link] hardverapron van egy bontatlan az pont a keretbe belefér: [link]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2200) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sziasztok. Kellett mar valakinek akkut cserelnie az M3 8.4-ben elhasznalodas miatt? Az enyem most lesz ket eves, usb doctor szerint az 5100 helyett csak 4800 mAh megy bele. Nem gondolkodom a cseren, napi hasznalatra tokeletes. Csak szimplan erdeklodom.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.