Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) lgvelho válasza robi212 (#2100) üzenetére


lgvelho
tag

Szia, nekem M3 8 Lite van de nem hinném hogy a tiéd ne tudná. A Beállításoknál Intelligens asszisztens menüpontban ott kell lennie a Mirror share opciónak. A redőny lehúzásakor először én se találtam, de mikor ráböktem a szerkesztésre előkerült. Nekem Samsung okostévén tökéletesen működik.

(#2102) lgvelho válasza robi212 (#2100) üzenetére


lgvelho
tag

Ja, bocsánat, nekem minden eredeti gyári állapotú, semmi frissítés, de szerintem ez ettől független kell legyen.

(#2103) tothferenc válasza robi212 (#2100) üzenetére


tothferenc
senior tag

sima m3-nál is megy a mirror share-es tükrözés.

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2104) robi212 válasza lgvelho (#2101) üzenetére


robi212
tag

Köszönöm, megvan.
Figyelmetlen voltam, nem találtam meg.
Működik frankón :)

Ha a Vasembert felcseréled Bádogemberre, már nem ugyanazt a filmet nézed.

(#2105) lgvelho válasza robi212 (#2104) üzenetére


lgvelho
tag

Öröm, bódottá. ☺️
Nekem ez alapkérdés volt, ha a tab nem tudná a tükrözést meg sem veszem. Érdekes, hogy semmilyen tesztben, leírásban nem találtam de még az ED eladó srác sem tudta, hogy van-e ilyen opció. Fura.

(#2106) Poechead


Poechead
csendes tag

Én viszont sehogyan sem tudom összehozni a képernyőtükrözést egy sony tévével,sem az m3-al,sem pedig a mate10pro-val...kizárólag a youtube megy...
Sony z2 telóval simán ment... :Y

(#2107) Divinity válasza Poechead (#2106) üzenetére


Divinity
őstag

Biztosan szabányos dolgot használ a Sony nem valami sajátot?

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2108) Poechead válasza Divinity (#2107) üzenetére


Poechead
csendes tag

Lövésem sincs...de a haver p9-ét sem bírtuk "rávarázsolni"...
:W

(#2109) ghiottone válasza Poechead (#2108) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mintha úgy emlékeznék, hogy a Sony a sima chromecastot használja, így csak youtube és a chromecastos cucccok mennek. Megpróbalhatod letölteni a tabletre a Google Home appot és onnan tükrözni.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2110) Poechead válasza ghiottone (#2109) üzenetére


Poechead
csendes tag

:R
Köszi! Működik! Nagy vagy...
:R

(#2111) Litván Zongora válasza ghiottone (#2109) üzenetére


Litván Zongora
aktív tag

A Google Home-ból bármilyen TV-re lehet tükrözni, ami azonos wi-fi hálón van, mint a tablet? Vagy ehhez is kell valaminek a támogatása? Régebbi TV-m van, a miracast eleve nincs benne, a youtube licenc meg lejárt rajta... :F

Shit happens. Size matters. Time flies.

(#2112) ghiottone válasza Litván Zongora (#2111) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem tudom sajna, mert nekem nincs okos tévém. Nvidia Shield és Chromecast 2 van régebbi hdmi-s tévéken.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2113) jabed válasza robi212 (#2100) üzenetére


jabed
csendes tag

En ezt hasznalom streamre,
Nero Streaming Player
[link]

(#2114) trouble


trouble
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kedvező vétel, viszont ilyen procival:
Qualcomm MSM8940, Nyolcmagos, 64bit processzor (4*A53 1.4GHz + 4*A53 1.1GHz)
erről mit lehet tudni?
Köszönöm.

(#2115) Divinity válasza trouble (#2114) üzenetére


Divinity
őstag

Az a Lite verzió lesz. :) Itt többen használják azt is, ahogy észreveszem gond nélkül.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2116) Divinity


Divinity
őstag

Valami történt az akkuval. 30% alatt kb bármikor gondol egyet és kikapcsol, hogy nincs szufla. :(
Már amúgy is érett az utóbbi időben egy szervizeltetés neki mert más is megbolondul néha, nem érzékel semmit aztán hirtelen egyszerre mindent letol amit tapicskoltam. :D
Beviszem ma egy FirstPhone-ba majd írok tapasztalatot. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2117) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Beszámítanék egy Huawei Mediapad M3 LTE verziós tabot, de valószínűleg el is adnám. Kérdésem, hogy mennyiért számoljam, hogy aztán annyiért el is tudjam adni? Mi pénz körül mennek ezek most? Gariról nincs infóm, független, 32GB-os.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2118) ghiottone válasza hito (#2117) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Üdv! 8.4 vagy 10 colos? Hány giga ram? Milyen idős?

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2119) hito válasza ghiottone (#2118) üzenetére


hito
nagyúr

8.4. A többi passz.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2120) ghiottone válasza hito (#2119) üzenetére


ghiottone
nagyúr

60 körül tippelem, legalábbis én többért tuti nem raknám fel a 32-est így.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2121) hito válasza ghiottone (#2120) üzenetére


hito
nagyúr

Köszönöm a gyors segítséget! Én is akörül lőttem be. Az a bibi, hogy ennyiért a Lite-ot adjak és kevesellni fogja. Én viszont többet nem adok érte, mert félek hogy rajtam marad.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2122) #07746304 válasza Divinity (#2116) üzenetére


#07746304
törölt tag

Jön a púposodás. Nálam is így volt.

(#2123) Divinity válasza #07746304 (#2122) üzenetére


Divinity
őstag

Meglehet, örülnék ha cserélnék az egészet. :D
Múlthét kedd óta (pont egy hete) van a szervizbe, bár a TMX oldalán még meg se jelent a munkalap.. :(
A srác mikor leadtam még a kijelzőn is kiszúrtaa, hogy beégett :Y Neke mfel se tűnt amíg nem mondta.
Remélem a lassan visszakapom.

Bar az utóbbi időben azon filóztam lehet megkapja az asszony én meg veszek egy M5-öt. :DDD
Nem mintha sükségem lenne rá de jó a változatosság. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2124) rajanko


rajanko
csendes tag

M3 8.4 LTE 64-es. 2017 áprilisi Tkom vétel. Lenne pár kérdésem:
1- az ujjlenyomat kezelögomb felett, a szélétől 1 cm-re egy alig észrevehetö 3 mm-es világos folt jelent meg már pár hónapja. Nem zavaró, de észrevehető. Ezt tudják javítani?
2- a képernyő mindhárom irányában ha felső szélét megérintem és megnyomom, akkor az állapotjelző csik eltünik. Mindegyik irányban csak felül.
3- az inteligens tok funkció csak a gyári tokkal működik? Második nemgyári tokomnál nem müködik. Ha jol tudom, behajtásnál el kellene sötétedni a tabletnek, lekapcsolva a kijelzőt.

4- Javitatni csak a bp-i szervizzel lehet?
5- 2 éven belül garanciális még a javittatás, ha gyári eredetü, (vagy ezek a hibák a használatból adodnak?)

Mindig tokkal használtam. Első, és még a hátsó fólia is rajta van. Csak addig töltöm (gyári töltjével), ameddig kell (nincs rajta éjjel a töltőn). A SIM elsö használattól benne van, sd kártya sose volt benne. Fürdöbe nem viszem, vizben nem úsztattam, göz nem érte. Feleségem "utálja" mert csak 1 gomb van az poziciokhoz, ezért nem is tudja használni. Leejtve sose volt. Jelenleg 32 giga a szabad hely. Rendszeresen optimalizálom a saját szoftverével meg a ccleanerrel.

Ha esetleg valaki tud használt vagy új gyári tokot, megköszönném.

(#2125) ghiottone válasza Divinity (#2123) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Beégett? :( Nem amoled a panel. IPS-nél ghost screen-t már én is láttam anno. Még van kb. 5 hónap garanciám kezdek félni :U

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2126) Divinity válasza ghiottone (#2125) üzenetére


Divinity
őstag

Igen én is ezt mondtam a srácnak mikor mondta, hogy látja beégve is bevan. Aztán mutatta, hogy a kijelző alján láthatók "foltok" hogy pontosan mi égett ott be azt nem tudom de elég fura volt. Miután megmutatta nem tudtam nem látni :Y

BTW, ma rászóltam és pont megjelent a TMX oldalán a munkalapom. Elvielg 'Javítás alatt' van. Kíváncsi vagyok mi lesz vele.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2127) tothferenc


tothferenc
senior tag

srácok, egyébként még mindig érvényes a Huaweinél, hogy 2 év garit adnak? Euronicsnál vásároltam egy éve, így is ez a helyzet?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2128) #07746304 válasza tothferenc (#2127) üzenetére


#07746304
törölt tag

Igen, nekem is két évet adtak rá, ami nagy szerencse volt, mert 2018 végén púposodott fel az akkumulátora, és így díjmentesen javították, cserélték.

(#2129) Trooper82 válasza #07746304 (#2128) üzenetére


Trooper82
senior tag

Enyém is két éves, remélem nem lesz púposodás, mert nem akarok se cserélni se szervízeltetni. Nektek akiknek előjött sokat volt használva? Én csak napi pár órára kapcsolom be, remélem így kihúzza még legalább két évig...

(#2130) Divinity válasza Trooper82 (#2129) üzenetére


Divinity
őstag

" Én csak napi pár órára kapcsolom be "

Én a köel 2 év alatt szerintem ki se nagyon kapcsoltam. :DDD

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2131) #07746304 válasza Trooper82 (#2129) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nálam minden táblagép (Nexus 7 I & II, Huawei MediaPad, és most az Apple iPad 2018 is), folyamatosan töltőn volt és most is van. Csak a Huawei púposodott fel.

(#2132) Trooper82 válasza Divinity (#2130) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hehe. Akkor jobbak az esélyeim...:)

(#2133) ballazol válasza #07746304 (#2131) üzenetére


ballazol
senior tag

Helló!
Ezeket egyszerre, vagy felváltva használod? - amennyiben nem vagyok indiszkrét... :)

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2134) #07746304 válasza ballazol (#2133) üzenetére


#07746304
törölt tag

A N7 I, és a Huawei már apámnál van, nála is töltőn lóg. Az N7 II-t meg már eladtam. Az Apple iPad 2018 meg a Xiaomi MI A2 egyszerre van használva.

(#2135) ballazol válasza #07746304 (#2134) üzenetére


ballazol
senior tag

Értem. Így már árnyaltabb a dolog. :D köszi

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#2136) Divinity


Divinity
őstag

Na most indult el felém a drága a TMX-ből. :))
1-2 nap és itt is lesz szerintem :D

Cserélt alkatrészek:
- Előlap, Beethoven-DL09A,Beethoven,LCD/TP Glue Asm,for service,Spare Parts for Assembly,Halogen-free
- Hátlap, Luxurious Gold,Internal Li-ion Battery*1(B Categories),Beethoven-DL09B
- TP-Adhesive,Beethoven-DL09A

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2137) tothferenc válasza Divinity (#2136) üzenetére


tothferenc
senior tag

gyakorlatilag az alaplapot átrakták másik készülékházba......?!?!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2138) Divinity válasza tothferenc (#2137) üzenetére


Divinity
őstag

Igen kb úgy tűnik. :D
Tehát léynegében egy új eszközt kapok de a gari nem indul újra. :(
Múltkoriban barátnőmnek (Honor 9) még az alaplapot is cserélte a TMX konkréten minden csavar új lett benne de nem azt írták rá, hogy új készüléket kapott csak, hogy minden új. :(
Ugye ha teljesen újat adnak akkor restartol a garancia így meg nem. :(

BTW, szerintetek ez így mennyit érhet? Vegyük le a garit róla. Új külsővel, kijelzővel, akkuval szerelt 4/64-es LTE M3 8.0.
Tudom van beárazós topik, oda is bekérdezek mindjárt. :DDD

Ha normális áron 70+ eltudna menni akkor lehet beruháznék egy M5-re, egyébként meg marad a drága :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2139) hito válasza Divinity (#2138) üzenetére


hito
nagyúr

de a gari nem indul újra.

Ezt sosem értettem. Mitől indulna újra? :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2140) Divinity válasza hito (#2139) üzenetére


Divinity
őstag

Ha teljesen új eszközt adnak akkor újraindul. :)
Én így jártam még anno egy Nexus 6P-vel. Kaptam egy új eszközt és a szervíz lapon felvolt tűntetve garancia hosszabbításként. :)

[ Szerkesztve ]

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2141) hito válasza Divinity (#2140) üzenetére


hito
nagyúr

Jó nagy idióta volt a forgalmazó/gyártó ;] Csak gondolj bele...elad neked egy eszközt és ő azt vállalja, hogy ha 2 éven belül problémád van vele, így vagy úgy megoldja. Attól mert nem javítja, hanem cseréli, miért változna az egyenlet? Vagy egy szélsőséges példa: a 2. év utolsó napján cseréli a készüléket, mert javíthatatlan...akkor +2 évvel kitolja a garanciát? Szerintem elég ajándék az, hogy a leamortizált készülék helyett adott esetben ad egy zsír újat, hülye lenne a garit újraindítani. Mire fel? :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2142) Divinity válasza hito (#2141) üzenetére


Divinity
őstag

Szerintem pont ez a logikus. Egyes gyártók az alkatrészekre is külön vállalják a garit és ha cserélni kellett akkor azon is újraindul. Ha valamit megjavítok akkor azt úgy javítom meg mint az újat ergo annak is ki kell bírnia 2 évet. Nem belerakok valamit megy még 1 hónapot oszt csókolom. Na most ha egy teljesen új eszközt adok akkor nekem az lenne a logikus, hogy arra is azok a feltételek éljenek mint a régire tehát mikor megvettem (jelen esetben megkapta) induljon rá garancia, hogy nem valami sz.rt adtak. De egyébként megosztó a viselkedés úgy látom a Googelben. :DDD
Ahány féle gyártó annyiféle gyakorlat. A prémium kategóriában jellemző a fent említett alkatrészenként vonatkozó garancia is. A prémium dell notebokkomon pl ilyen garancia van. :D
Egyedül az Új Zélenadi kormány oldalán találtam meg, hogy ha replacement akkor a gyártó dönti el, hogy újraindítja-e. Persze ez ránk annyira nem releváns de na. :D
Jó, túl beszéltem magam.. sum: szarnak ránk a gyártók. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2143) hito válasza Divinity (#2142) üzenetére


hito
nagyúr

Szó se róla, nem vagyok a saját ellenségem. Induljon csak újra! Van miből finanszírozniuk a dolgot ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#2144) katakis79


katakis79
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem Még sose csináltam ilyet, nem vagyok nagyon jártas a témában, ezért egy kéréssel fordulnék a szakértőkhöz.
Torrentről letöltött androidos alkalmazásokat hogyan tudok futtatni az M3-on?
Miután telepítettem, bemásolom az Android/OBB mappába azt az egy bizonyos fájlt.
De sose indul el semmi, mert mindig azt írja, hogy: "No OBB file found in folder /storage/emulated...próbáljam deinstallálni, aztán újratelepíteni, de ez se oldotta meg a problémát. Root-olni kell? És ha igen, akkor azt hogyan kell? Néztem egy videót róla, de nem nagyon jutottam 1-ről a 2-re
A válaszokat előre is köszönöm.

(#2145) Divinity válasza katakis79 (#2144) üzenetére


Divinity
őstag

Nem kell hozzá root. Egyszerűen rossz helyre másolod valószínűleg. :) Meg előbb szokták az obb-ot msáolni ha jól emlékszem. Egyébként szerintem ez már warez kategória és törölve lesz a hsz. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2146) Buvana válasza katakis79 (#2144) üzenetére


Buvana
aktív tag

az obb mappába ne magát az obb fájlt másold be, hanem mappástól a letöltött obb -ot.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2147) katakis79


katakis79
csendes tag

Megoldódott, köszönöm szépen!

(#2148) drmotto


drmotto
őstag

Segítsetek légyszi.
Van itthon 2 teljesen egyforma M3. Ugyanaz a verzió, ugyanúgy Telekomos. Az egyiken csináltunk a napokban egy factory resetet. Azóta a chrome és a youtube is úgy jelenik meg mintha asztali böngésző lenne, míg a másik tableten az eddigi mobilnézetes forma van. Hogy lehetne visszaállítani az asztali nézetet mobilnézetre?
A chrome és a youtube mindekettőn a playben elérhető legfrissebb kiadás, ugyanaz a verzió.
Köszi

(#2149) Divinity válasza drmotto (#2148) üzenetére


Divinity
őstag

A kijelző megjelenítése más. Nem tudom pontosan mi a neve a funkicónak de a kijelző beállítások alatt talalhátaó és a megjeleítés méretét lehet állítani. :)
Ha az kicsi akkor tablet módban indulnak az appok ha nem akkor mobilban.

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#2150) drmotto válasza Divinity (#2149) üzenetére


drmotto
őstag

Köszi, akkor az lesz a ludas, hogy nekem kicsire van állítva. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.