Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2301) sonye


sonye
senior tag

Sziasztok!

Búcsúzok a fórumtól.
A legjobb tableteim voltak ezek az M3 gépek.
Sajnálom, hogy a hüvely magára hagyta. Csinált nagy és google nélküli verziókat.
Már ideje volt váltanom, mert szükség volt az új android funkciókra.
voltak olyan spécibb applikációk, amik nem mentek a 7-es androiddal. Főzni meg nem akarok.

4 évet használta, és a mai napig hiba nélkül mennek a gépek.
Szomorú, hogy ma már nincs ez a minőség.

Xiaomi Pad 5 lett az utód. A mérete időnként nagy, de sokkal több tartalom elfér a kijelzőn.

(#2302) Pazolini


Pazolini
senior tag

Sziasztok!
Fatális faxságom miatt a kijelző megsérült. Még rajta a gyári fólia, ami sajnos nem tudta megvédeni. Teljes mértékben használható a kijelző, de előbb-utóbb szervizbe kellene vinnem.
Telekomos vétel volt 2017 elején, 7 és fél éve szolgál, mindig nagyon vigyáztam rá. Nagyon sajnálom.
Volt már valakinek cserélve az üveg? Egyáltalán jól emlékszem, hogy a panel felett üvegréteg van, ami cserélhető, s nincs az üveg egybeépítve vele, ami rettenetes drágává tenné, sőt: totálkárossá.
Bocs, hogy semminek nem néztem utána, csak kérdezek, de egy kicsit még sokkos állapotban vagyok... :Y

(#2303) Joe.36 válasza Pazolini (#2302) üzenetére


Joe.36
addikt

Szia. én se tudom hova vigyem, nekem aksi és usb csere kéne ! Tud valaki segíteni ?

Ez a Tab még most is nagyon jó !

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#2304) Pazolini válasza Joe.36 (#2303) üzenetére


Pazolini
senior tag

Van egy nagyon jó hardveresem, de elő kell kaparnom nekem is, nem bíznám másra a kicsikét. Pár nap türelmet kérek. :)

(#2305) Chris Kiki válasza Pazolini (#2304) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Ez engem is érdekelne! Aksi csere szintén.

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#2306) Buvana


Buvana
aktív tag

Mikor lesz már újra ilyen elegáns, könnyű 8.3 as tab a piacon? Friss HW-SW-el? Még itt is napi szinten nyúzva van.

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2307) Pazolini


Pazolini
senior tag

Sziasztok! Megvan az emberem, Peti. Pesterzsébeten dolgozik. Pontosabban ott van az az ismerőse, akihez ő is viszi a mobiljait. Sajnos ő már a multimédia iparágban van, ott kamatoztatja a tudását, de nekem azonnal segített, képeket kellett küldenem az elő-és hátlapról, s ő maga vitte be az (új) emberhez árajánlatért. Megvárom, mit mond. És aztán megszerzem és küldöm nektek is az elérhetőségeit.

(#2308) Buvana válasza sonye (#2301) üzenetére


Buvana
aktív tag

Szia! itt 6 és fél éve dolgozik. Most lesz belőle autós navi. Van amit el kell engedni! :R

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2309) Buvana válasza adabra (#2299) üzenetére


Buvana
aktív tag

itt nyitott, de a kamera nem megy főzött romon, ezért fel sem tettem. Attól még lehet hogy jó ,de nekem nem kell.
Rendelés időpontja:2017 febr. 27
Huawei MediaPad M3 8.0 Wi-Fi + 4G/LTE 64GB tablet, Gold (Android)1119 990 Ft119 990 Ft :Y :R

[ Szerkesztve ]

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅_̅()ڪے~~~~

(#2310) Pazolini


Pazolini
senior tag

M5 GSM
Bárdos Tibor
[link]

(#2311) tothferenc válasza Pazolini (#2310) üzenetére


tothferenc
senior tag

Menniyert vallalja?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2312) tothferenc


tothferenc
senior tag

Only wifi modellen hasznalja valaki a ph appot? Nekem az utolso ket frissites ota nem megy

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#2313) Pazolini válasza tothferenc (#2311) üzenetére


Pazolini
senior tag

Neten 38E volt, amit egy honlapon olvastam, ő 22E-ért vállalta, természetesen úgy, hogy ő szerezte be az érzékelőt. Tokkal-vonóval 2 nap volt az ügylet.

(#2314) F.Gábor


F.Gábor
csendes tag

Hát ez már egy jó ideje csendes vidék 🙂
De ha valaki visszajönne nosztalgiázni:
2017 decembertől használom napi rendszerességgel ezt a tabletet. Az igaz, hogy csak a 7. Android verzióig jutott, az utolsó biztonsági javítási szint pedig 2018.12.01.-i. Viszont azóta is hibátlanul működik. Nincs különösebben óvva, de kívülről is szinte gyári állapotban maradt. Fólia nincs a kijelzőn, viszont karc sem. Akksi ma is hibátlan, nem teszteltem, de több napot bír. A wifi-je még ma is az elsők között van: ahogy rányomok a kapcsolódásra, a következő másodpercben már kapcsolódott is. Egyetlen telefon sem tudta ebben előzni, pedig már egy-kettő cserélődött a kezemben ez alatt az idő alatt :)
Egyetlen kis ráncocska jelent csak meg az arcán így öregkorára: némelyik alkalmazás kicsit lassabban indul, mint újonnan. Összesen ennyi...
Ja, és kikapcsolni meg nagyon ritkán szoktam.
Szóval eléggé megérte anno azt a 117 eFt-ot.
A tesztre alapozva döntöttem amúgy akkor a tablet mellett, úgyhogy visszamenőleg is köszönöm nektek! :B

(#2315) Joe.36 válasza F.Gábor (#2314) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem sajnos az aksi tönkrement benne.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.