Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marcee


marcee
addikt

Igazán kár a Huawei-ért.
GMS nélküli eszközt tuti nem veszek. Soha nem volt még tőlük telefonom, de jelenleg egy Mate 20 X-el kacérkodom, ha még kicsit csökken az ára, mondjuk 150e-re belátható időn belül. Ezeket a szoftveres képességeket vajon az is megkapja?

\m/

(#2) Essentials


Essentials
aktív tag

Semmiképpen sem szeretnék goromba elutasítónak tűnni, de mostmár kicsit soknak tűnik ez a HMS kontent zuhatag. Szerintem is rendkívül fontos a friss infók áramoltatása, viszont kezd erőltetetté válni az utóbbi időben, mintha a cég hazai képviselete feszt a mobilarénát "zaklatná", mit tegyen ki, mikor, és hova. Rengeteg cikk különböző HMS témakörökbe szedve újra meg újra, köztük a főoldalon fixen tartott Huawei, vagy HMS reklámblokkokkal, amiket a 3.-4.hírpozícióban hetekig bámulhat az olvasó a többi tartalom mellett ( vagy helyett. ) Lehettek még informálisak úgy is, hogy nem lépitek át a határt a pont elegendő, és a túl sok között! :U Nincs rá mód, hogy a HMS kapjon egy dedikált, a főoldalról is elérhető fülecskét? Vagy nem tudom, az sem gond, ha simán kevesebbszer publikálunk 100 oldalas cikkeket, kevesebb rögzített reklámmal. Ezt leszámítva nagyon szeretek itt olvasgatni, Peace! :R

[ Szerkesztve ]

(#3) #24536576


#24536576
törölt tag

Hirtelen azt hittem, hogy a Galéria apk-ban találtak valami rejtett titkot. ;]

(#4) janeszgol válasza Essentials (#2) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez blog.

(#5) BabMester


BabMester
senior tag

Ezek közül a tükröződés eltávolításon kívül melyik funkciót nem tudja régóta a Samsung vagy az Apple? Mert én mindet használtam már ezeken a telefonjaimon. :B

Úgy látom, hogy mikor az egész ipar az élethűség és a minél természetesebb képek elérésére törekszik, a Huawei fullba nyomja a kretént és az egész marketingjüket arra húzzák fel, hogy velük lehet a “legszebb hamis” képeket csinálni.. mondjuk ez alapjában illik is a kínaiakra, csili-villi megtévesztés.

[ Szerkesztve ]

(#6) Essentials válasza janeszgol (#4) üzenetére


Essentials
aktív tag

Huawei Experience - HMS, és ennek a keretein belül publikált mindenféle tartalomra értettem en bloc hogy nekem már túl soknak tűnik. Mintha a gyártó hazai marketing osztálya "erőltetné" ilyen mennyiségben a fiúkra. :F :(

[ Szerkesztve ]

(#7) k-adi válasza janeszgol (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

teljesen jogos amit ír, totál átment a MA huawei-promo oldalba :B csak a p40 megjelenése óta (~március) már az ezredik huwi cikk van és a főoldalon konstans Huawei termék reklámokkal (pl. p40, p40 lite, watch-óra, stb.) :K

[ Szerkesztve ]

(#8) Wesder válasza k-adi (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Átkeresztelhetnénk az oldalt Chinarénára.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) SkyLine3000 válasza k-adi (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Arról viszont nem nagyon láttam cikket itt az MA-n (a sok dicsőítésen kívül), h a Huawei dslr-el készített fotókkal reklámozta a P40 pro fotós képességeit. Amit azért sem értek, mert amúgy is nagyon jó képeket csinál fotós körökben a teló, ezt el kell ismerni. Tehát semmi szükség sem volt az efféle félrevezetésre. De a Huawei úgy látszik, már csak ilyen. És akkor csodálkoznak az USA szankciókon...

(#10) Mustaros


Mustaros
aktív tag

A járókelők eltüntetése jópofa funkció, de a többi??? :U :U :U :U
Amit a legtöbb videóban láttam, mint csodás funkció azt egy iphone 6s-el is megcsináltam volna a live photo segítségével mikor megjelent.. mikor is?? 2015???

(#11) Wesder válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem csak nem tudtàk hogy a Huawei megint kamillàzott a képekkel, és ezért nem volt belőle hír.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) rajd


rajd
tag

Igen, ez a járókelők eltüntetése dolog sztem tök hasznos, ha jól oldja meg a szoftver, nagy hasznát venném városban épület, szobor, stb fényképezésnél. A Hua kontent erőltetéséhez még annyit hozzátennék, hogy beleolvastam a P40-t ajnározó reklám(cikk)be és sírtam a röhögéstől, hogy egy szakoldalon, ahova leginkább azok "járnak" akik valamivel jobban érdeklődnek a mobilok iránt mint az 1.0 állampolgár, el akarnak adni ilyen dumával egy ilyen semmilyen telefont. Ezt inkább a Nőklapja Café-ban kellett volna lenyomni (aztán persze lehet hogy ott is megy, nem tudom : ) mert így csak égés...

(#13) 7Heads Drago válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ezért lettek kitiltva? :DDD
Mert az jobb ha egy víz alatti kamera képet rak fel vagy videót? Miközben a gari oda nem szól? Vagy beírom a leírásba hogy zafír és nem az? Ez a 100x, 50x digitális zoom is csak reklám fogás. Amúgy egy pixel halmaz csak.
Sajnos ez nem csak a mobiloknál van így hanem mindenhol. A usernak kell rá figyelni. Sajnos

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#14) Noukoum válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Mintha a Huawei lenne az egyetlen gyártó aki kamuzik..
Az összesre mehetne a szankció ilyen elven.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#15) k-adi válasza Wesder (#11) üzenetére


k-adi
nagyúr

óó dehogynem tudták, hogyne tudtak volna róla? ezer másik szakportál lehozta hírként.. itt csak szándékosan nem cikkeztek róla. (szponzorról jót vagy semmit elv) :D

(#16) k-adi válasza Noukoum (#14) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nyilván nem ezért kapták a szankciót.. de amúgy egy kis helyreigazítást már meg érdemelne a többi is, annyira elkanászodtak már. :)

(#17) Gubu0101 válasza Essentials (#2) üzenetére


Gubu0101
veterán

Vagy ugyesen gorgess tovabb mikor meglatod, hogy ugy kezdodik egy cikk vagy blog hogy "Huawei". :))
Amugy engem erdekel, mint tulajdonos, mert amit leirtak ezekrol pl nem tudtam.
Ugy, hogy akar napi 2-3 hasonlo bejegyzes johet ;]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18) Wesder válasza k-adi (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Tisztàban vagyok ezzel. Több cikk alatt is kifogàsoltàk hogy arról miért nincs cikk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) dutrás válasza Essentials (#2) üzenetére


dutrás
őstag

Mi lenne ha csak simán átlépnéd a bejegyzést. Én se olvasom el amit nem akarok. Görgetek tovább.

P50 pro/P40 Lite

(#20) Lami66 válasza dutrás (#19) üzenetére


Lami66
őstag

Én nemcsak a cikkekkel vagyok így, hogy ránézés nélkül továbblépek azon ami nem érdekel, A fórumban ugyanezt csinálom, akad néhány topikbetyár akiknek meglátom az avatarját már nézem is a következő hozzászólást..

(#21) t72killer válasza k-adi (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A samun kívül egyébként gyárt még vki kínán kívül értelmezhető droidos telót :F? Samu meg ugye taccsravágta a termékeit az exynossal :(.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) Bog válasza k-adi (#15) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Megint kezded? Legutóbb már pont megírtam neked, hogy mi, miért és hogyan van.
Két eset lehet:
1. Roppant rövidke memoriád van.
2. Direkt trollkodsz.

Az elsőn nem tudok segíteni, a másodikon viszont igen.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#23) 7Heads Drago válasza t72killer (#21) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Marad az ios....
Ha így marad a helyzet van esélye hogy én is váltsak rá. A másik lehetőség hogy hms-re váltok. Persze ha élhető lesz banki appokkal. Meglátjuk....
Öszíntén megvallva nem szeretem amikor a jó kamerát direkte lerontják.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#24) k-adi válasza Bog (#22) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ennél a cikknél se én (ahogy annál a cikknél se amire hivatkozol) írtam be elsőnek (se másodiknak..) a kommentek közé a megnövekedett cikkszám észrevételt, szóval ne engem pécézz ki emiatt.

Az említett konkrét esetről meg ha van MA cikk, linkeld be kérlek mert elolvasnám, sőt ebben az esetben a cikk alá még el is ismerném hogy tévedtem és mégis lehoztátok hírként csak a kereső nem dobta ki nekem.
Viszont ha nincs cikk, mindaddig jogos a jelzés.

Ja és az enyém kritika, a trollkodás meg pl. a #3 komment

(#25) k-adi válasza t72killer (#21) üzenetére


k-adi
nagyúr

Idén valahogy egyik droidos flagship se az igazi így sajnos.. van egy olyan sejtésem, hogy megint az új iphone fog "túl jónak" tűnni... sőt lassan már tényleg beérik árban is

(#26) janeszgol válasza k-adi (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Én úgy gondolom, hogy idén eddig a OnePlus és a Xiaomi lealázta a mezőnyt. Persze a Sonyt még nem láttuk, várjuk meg azt is. De engem ez a kettő fogott meg igazán. Ebből a Xiaomi kérdőjel a rendszere miatt, de a OnePlus az tökre jó.

Az Apple most kimondottan figyelt a vevői igényekre (iSE 2020), és ha valóban jön egy 5.4-es, újgenerációs (ez a X-el bevezetett) telefon, ami ugye kisebb, mint a Pro, hát az ütős lehet. Akkor a droidos gyártók lehúzhatják magukat a WC-n.

(#27) Gubu0101 válasza janeszgol (#26) üzenetére


Gubu0101
veterán

"Én úgy gondolom, hogy idén eddig a OnePlus és a Xiaomi lealázta a mezőnyt." :DD :DD :DD

Ezt alairnam akkor, ha legalabb az emlitett keszulekekkel lenne tapasztalatod, mondjuk par hetes.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#28) janeszgol válasza Gubu0101 (#27) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor én sem fogadom el a cáfolatod, mivel neked sincs.

(#29) Essentials válasza dutrás (#19) üzenetére


Essentials
aktív tag

Pontosan ezt teszem! :p De attól még leírhatom, ami számomra már nem szimpatikus, nem igaz? :) Kicsit olyan érzése van az embernek, mintha a Huawei bevásárolta volna magát a mobilarénába, ami azért nem jó, mert az én elképzelésem szerint fontos megtartani az egyensúlyt egy ilyen elviekben mértékadó oldalon. Egyszerűen túl sok a jóból. Mára eltűnt a tegnapi rögzített hirdetés is, most már a P40 lite E típusú készülék fog díszelegni újabb 1 hétig a hírfolyam 4. bejegyzéseként. :U

(#30) Essentials válasza Gubu0101 (#17) üzenetére


Essentials
aktív tag

És vajon a többi gyártónál miért nincsenek ilyen cikkek vagy blogok? :) Ott is érdekes lehetne egy ilyen Experience csomag, nem gondolod? :) Pénz beszél, kutya ugat... De ezzel még mindig nem az a gondom, hogy te új információt kaptál a gyártótól, hanem az EGYENSÚLY hiánya. Olyan érzése van az embernek, mint az oldalba bevásárolta volna magát a Huawei. Ahogy írtam a legelső kommentemben is, jó dolognak tartom kivesézni témákat, és nyomni a kedvcsinálót az userek fele, de kezd túl sok lenni ez. Mi nem Huwi blogra jövünk nap mint nap, hanem egy mértékadó telefonos hírportálra. Igen, továbbgörgetek mostmár mindig, mert húsz alkalommal elolvastam már mindent a HMS-ről, de a véleményemet remélem beírhatom azért, bízva valami változásban a masszív Huawei túlsúly tekintetében. :) Szép napot!

(#31) Bog válasza Essentials (#30) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Van Samsung blog, korábban volt Honor, LG most indul. Mielőtt valamit írsz, legalább tájékozódj... egyetlen egy klikkelésre van tőled az igazság.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#32) Bog válasza k-adi (#24) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nem, ez trollkodás. Neked megírtam külön, hogy miért van blog. Erre az első adandó alkalommal jössz és megint képes vagy vádaskodni úgy, mintha csak arra várnál, hogy kicsit rugdalódhass. Ez szerintem irtó prinyó dolog.

Nem kipécézlek, hanem te vagy mindig az első, aki elkezd konkrétan vádaskodni, jelen esetben sem bírtad ki, hogy oda ne írd, hogy "jót vagy semmit". Mindig te kelted a hangulatot, egyből jössz, ha lehet kicsit beszólni, mindezt úgy, hogy ilyenkor tök véletlenül figyelmen kívül hagyod, hogy idén talán egyetlen Huawei termék sem kapott tőlünk plecsnit, a P40 Lite E-t különösen lehúztuk. Jót, vagy semmit.... rohadék, alattomos, sunyi hangulatkeltés ez, nem más.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#33) Bog válasza Essentials (#29) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te is vehetsz oda ám egy hirdetést azzal, hogy "unom a Huawei-t".

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Essentials


Essentials
aktív tag

Kedves Bog! Szerintem nem kell ezt ilyen sértődötten kezelni, leírtam a véleményem, amire reagáltak ketten, én pedig válaszoltam nekik! És igen, értem hogy pénzből éltek ti is.. Csak arra utaltam, hogy ha más gyártók nem is nyitják ki ennyire a bukszájukat felétek ( vagy egyáltalán nem... ), akkor is a ti feladatotok fenntartani az egyensúlyt az oldalon, ami jelenleg Huawei-fejnehéz! Nyilván ha a Huawei hazai képviseletén múlna, ez a szememben is nívósnak, és látogatottnak számító oldal már a gyártó által felvásárolt fanpage lenne, mint Kovács Ádám "függetlennek" beállított Huaweiblog-ja, ami az elmondása szerint egy "rajongói oldal" :R Leírtam amit szerettem volna az első kommentemben, és reménykedem a pozitív változásokatban, részemről ez a téma ki van merítve. Szép napot neked! :)

[ Szerkesztve ]

(#35) Bog válasza Essentials (#34) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ne haragudj, de abban semmi sértődöttség nem volt, hogy te állítottál valamit, ami nem igaz, én pedig cáfoltam. Hirdetni bárki hirdethet (kivéve politikai párt, fegyver, dohány, alkohol és egyéb 18+), a blog pedig nem foglal állást semmiféle irányban, pusztán egy-egy funkciót mutat be jelen esetben a Huawei fejlesztései közül. Nem látom, hogy ez miért baj. A Samsungnak is van blogja, a VW csoportnak is van, az LG-nek megint lesz, volt Honor, ASUS, WayteQ... ez egy ilyen műfaj, amelyik cég szeretne többet kommunikálni az olvasóink felé, az meg tud velünk állapodni, ennek a maximálisan legbosszantóbb, szörnyen rettentő következménye átlag havi 2 bejegyzés. Nem értem, hogy miért olyan drámai probléma ez.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#36) Essentials válasza Bog (#35) üzenetére


Essentials
aktív tag

Oh, és még valami, ha már erről társalgunk! Számomra az orrba-szájba tolt hirdetések, és experience meg a HMS századszori ecsetelése mellett az alábbi is kicsit kettős érzetű dolog:

"Összegzés. Nem magával a termékkel van bajom, hanem a létezésével. Mármint hogy minek van, minek dobják piacra, minek nevezik P40 lite E-nek és miért kerül ennyibe."

"Szóval el kéne dönteni, hogy akkor most mi az irány, mert így egy ilyen motyónak nem túl sok értelme van."
Bog

Ez a két idézet a néhány héttel ezelőtti Huawei P40 lite E tesztedből került kimásolásra. Nem mondhatjuk, hogy "kiragadott" mondatok, mert a szövegkörnyezetbe is ugyanezt jelentik, ha újra elolvassuk az egész tesztet!
Szerinted nincs abba semmi kivetnivaló, hogy te írtál egy ilyen valóban korrekt, tényfeltáró tesztet az olvasóidnak, ami kikerült a hírfolyamba - akik sokszor a te véleményedre hagyatkozva választanak készüléket -, majd a Huawei is kiteteti veletek ugyanoda a saját marketing kutyulmányát, ami úgy van felvezetve hogy "elérhető ár, jó választás!", ráadásul fixáltan, tehát ki tudja mennyi ideig ott fog díszelegni a 4. hírpozícióban? Továbbra is azt gondolom, hogy a Huaweit nem szabad tovább engedni leásni a mobilarénába, pénz ide, vagy oda. Persze, az olvasó eldöntheti hogy kinek hisz, de a te cikked lefut, ez meg ott villog fixen rögzítve a főoldalon! A hitelesség szerintem többet ér, és ahhoz ezen kivül az is hozzátartozik, hogy ne érezze az olvasó elHuaweijesítve ( de szép magyar szó! :D ) ezt a tradícionális oldalt!

Köszönöm, ha elolvastad.

[ Szerkesztve ]

(#37) Bog válasza Essentials (#36) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nincs. A PR-cikk egy egyértelműen megjelenített hirdetés, a világon teljesen elfogadott standard. Jelölve van, hogy nem szerkesztőségi anyag, elkülönül a többi hírtől megjelenésében is. Reklám. Megvették a felületet, azt írnak oda, amit akarnak. Pont tökéletesen példázod, hogy mi a függetlenség és a hitelesség lényege: hiába hirdet bármennyit egy adott cég, ha a termék szerintünk életképtelen, akkor ugyanúgy lehúzzuk, mint egy Elephone akármit, ami soha nem hirdetett (de írhatnám az Apple-t is, azok sem hirdettek soha).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#38) Essentials


Essentials
aktív tag

Látszólag nem egyezik a véleményünk, ami nem gond, erre van a fórum. Egy eldöntendő kérdésre válaszolj még kérlek, és részemről befejeztem ezt a témát:

Tehát szerinted nincs Huawei túlsúly/dominancia az oldalon?

(#39) Bog válasza Essentials (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az utóbbi két hónapban többet hirdettek, mint máskor. Éves szinten nincs túlsúly, vagy dominencia, a márciusi időszakban Samsung hirdetések voltak "túlsúlyban", tavaly Q4-ben a Honor "dominált"... Szóval nem, nincs.
Engedd meg, hogy mutassak egy rossz példát, csak hogy a különbség érezhető legyen. Ez a cikk elvileg szerkesztőségi tartalom, nem PR...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#40) dutrás válasza Bog (#39) üzenetére


dutrás
őstag

Én emlékszem időszakokra mikor anno a Samsung tolta ezerrel nyilván akkor ők is többet hirdettek meg rengeteg hír és készülékteszt érkezett.
Simán átléptem őket mert nem szeretem a Samsung termékeket.
Kár ezen ennyit vetyengeni.

P50 pro/P40 Lite

(#41) Essentials


Essentials
aktív tag

Igen, ez jellemző a cégre, a kamerás képességek mellett a túlfunkciós, látszólag végtelenített büdzséből üzemelő PR osztály rendesen hozzáadott a jelenlegi sikereikhez. Többek közt ezért írtam fentebb is, h csak rajtatok múlik, hogy meddig engeditek a cégnek beleásni magát az oldalba, mert ők ilyen szempontból "mindenre kaphatóak". Ha pld a Xiaomi negyed ennyire komolyan venné a brand építése mellett ( jelenleg Európában szépen fogalmazva is foghíjas pld a supportjuk, logisztikájuk ) a PR-t, mint a Huawei, már rég nem itt tartanának. Minden pénz, és tálalás kérdése.

Én viszont azért írtam az első kommentem, mert úgy érzem h kezd kicsit sokká válni a cég az oldalon, de elfogadom nyilván a véleményed, ( és azokat az általam FELTÉTELEZETT dolgokat is, ami miatt ezt írod. )

Maradok továbbra is olvasó, fórumozó,
Köszönöm! :R

(#42) Lami66 válasza Bog (#32) üzenetére


Lami66
őstag

"rohadék, alattomos, sunyi hangulatkeltés ez, nem más"
Hányszor, de hányszor szerettem volna ezt leírni.

(#43) Essentials válasza dutrás (#40) üzenetére


Essentials
aktív tag

Erről az a véleményem, hogy azért fórum a fórum, hogy kibeszéljünk minden ide kapcsolódó dolgot, akár az oldalon végbemenő változásokat is... amit valaki észre sem vesz, valaki átlép rajtuk, és van aki szóvá teszi. ( mert nem vagyunk egyformák. ) Én most szóvá tettem, mert fontosnak éreztem kiírni magamból, ami zavar. De pörög tovább minden! :C

(#44) k-adi válasza Lami66 (#42) üzenetére


k-adi
nagyúr

ok, fejezd ki a véleményed (kulturáltan), ezért fórum ez... de akkor ugyanezt ne csak nekem hanem a másik ~10 usernek is akikkel veszekszel a huwi-topikokban.

A saját véleményét leírta, de a lényegi kérdésre nem reagált ahogy nézem nem linkelt, azaz nincs a marketing-kamuról cikk, amit sokan kifogásoltak már több cikk alatt is. Ha lenne cikk, nem lenne miről beszélni.
Az meg, hogy nem kap plecsnit egy arra nem érdemes teló (márkától függetlenül) azért nem jár vállveregetés, hanem alap egy szakportálon akik adnak a hitelességre.

Ugyanazokat a köröket futjuk, részemről le is zárom ezt a témát, amúgyis a márka magát gáncsolja már egy ideje, van elég gondjuk így is.

(#45) 7Heads Drago válasza Essentials (#30) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem védeni akarom az oldalt, de sztem ebben a Huawei a fő lúdas. Egy az ő fizeti a reklámot, blogot. A másik hogy direkt szórják így az infókat-termékeket befelé. A gms hiánya miatt nehogy azt érezd hogy kimúlt a gyártó. Magyarul bent tartják a köztudatban hogy élnek és foglalkoznak veled. Persze csak papíron. :D
Minden egyes új hír, vagy változtatás egyúttal egy reklám is. :)
És az természetes hogy beírod a véleményed. Csak te ezt már 9 hsz en keresztül húzod-nyúzod.
És ugyanezt megtetted a már más Huaweies hír alatt is. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#46) andor80 válasza SkyLine3000 (#9) üzenetére


andor80
senior tag

Link?

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#47) andor80 válasza Wesder (#11) üzenetére


andor80
senior tag

Ehhez képest itt és a z összes mérvadó oldalon megint a legjobb kamerás mobil lett.

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#48) Wesder válasza andor80 (#47) üzenetére


Wesder
félisten

Legyen. Engem nem érdekel melyikben milyen kamera van. Szökőévente 1x ha fotózom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) Noukoum válasza Wesder (#48) üzenetére


Noukoum
veterán

Csak ez egy okostelefon kamerájáról szóló blogbejegyzés szóval gondolom eltévedtél.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) Wesder válasza Noukoum (#49) üzenetére


Wesder
félisten

El, de te is ha velem akarsz kötekedni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#51) Noukoum válasza Wesder (#50) üzenetére


Noukoum
veterán

Kötekedik veled a fene, de ha már feleslegesen offolsz tedd azt röviden és normálisan. Te magad mondtad hogy nem érdekel a téma :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#52) collecting válasza Bog (#32) üzenetére


collecting
tag

Azért a P40 powered by DSLR fényképező témára még mindig nem reagáltál érdemben :B

[ Szerkesztve ]

(#53) Wesder válasza Noukoum (#51) üzenetére


Wesder
félisten

Az első kommentem arról szólt hogy az MA nem tudta hogy DSLR-rel lőtték a promó képeket a Huawei-nél. Erre jött a vàlasz, hogy mégis a legjobb fotós telefon. Felőlem meg legyen, nem izgat. Ebbe te meg belekötöttél.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#54) Noukoum válasza Wesder (#53) üzenetére


Noukoum
veterán

És mi köze van annak ehhez bloghoz? Itt is kamuképek készülnek?
Egyébként évek óta ezt csinálja a huawei, érdekes módon soha nem láttam a promóképeket addig míg le nem leplezték őket (ingyenreklám). És minden évben megy a sírás erre miközben a többi gyártó ugyanúgy megpróbál kamuzni mindennel, csak azokat most nem divat fikázni. Ez nem menti fel a hüvelyt, csak remélem mindenki aki ezzel jön az az összes gyártó összes kamu dolgát spammeli 0-24ben a fórumokban biztos ami biztos (nem). És ettől nem lesz rosszabb a telefon, rengeteg kamutól meg igen. De az nyilván kutyát nem zavarja :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#55) Wesder válasza Noukoum (#54) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt most úgy mondod, mintha én hoztam volna fel a DSLR-készült képeket. Segítek: nem én voltam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#56) Bog válasza collecting (#52) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kérlek: megkérdeztem a srácokat, hogy ez miért maradt ki, egyszerűen nem vették észre. Amikor meg már igen, akkor már nem tűnt lényegesnek. Úgyhogy megbeszéltük, hogy a jövőben az ilyesmire kínosan ügyelünk. Semmi szándékosság nem volt benne.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#57) collecting válasza Bog (#56) üzenetére


collecting
tag

Köszönöm, hogy válaszoltál.
Legyen úgy, ahogy mondod, hogy még véletlenül se érhesse szó a ház elejét, hogy esetleg egy masszív hirdető termékéről nem tűnhet fel az oldalon valami negatív hír. Jót tenne a hitelességeteknek. :K

(#58) Gubu0101 válasza collecting (#57) üzenetére


Gubu0101
veterán

Azert van jocskan negativ hir is, nem mondanam pozitiv hireknek (mar akinek) azokat amik a Amerikai megszoritasokkal kapcsolatosak, eleg sok lejarato iras van benne.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#59) collecting válasza Gubu0101 (#58) üzenetére


collecting
tag

Azok nem negatív hírek a cégre nézve, az állapotukat mutatja be (nekik persze kellemetlen), de az már inkább negatív hír, ha egy vállalat a reklámjaiban vásárlókat megtévesztő módon promóz egy terméket.

(#60) Noukoum válasza collecting (#57) üzenetére


Noukoum
veterán

Konkrétan amióta google nélkül tesztelik a huawei mobilokat minden egyes összegzésnél óriási hangsúly van a google nélküliségen ezért nem kapnak semmiféle ajánlást. (Még ha néha nem is teljesen értek egyet)
Tudod mi a hiteles? Amikor youtubeon a matyar huawei tesztnél 10másodpercet beszél arról hogy nincs google meg youtube (khm :D) meg hogy szívás, de aztán repül is tovább a jódolgokra. Biztos nem a szponzor vett meg barátom, áhh dehogy hogy skippeled a témát.. Szóval a hitelességgel csak óvatosan, olvass és gondolkozz mert ha láttál már nem hiteles cikket akkor megtudod különböztetni őket :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#61) collecting válasza Noukoum (#60) üzenetére


collecting
tag

Nekem az ismertebb magyar kütyüyoutuberek honor meg huawei “tesztjei” sem hitelesek, de itt most nem ez a téma, hanem a MA.

(#62) Gubu0101 válasza collecting (#59) üzenetére


Gubu0101
veterán

Hamarabb meg volt nekem a keszulek mint a reklam :D Engem szemely szerint nem teveszt meg, mert nem befolyasolnak a reklamok. De a reklamok zome elege el van ferditve a valosagtol.
Errol se tudtam volna,ha nem linkeli be valaki forumba.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#63) Noukoum válasza collecting (#61) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan én a MA-ról beszéltem. Nem mondanád hiteltelennek az oldalt ha mást is olvasnál és vagy néznél.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#64) 7Heads Drago válasza collecting (#61) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha csak egy oldalra támaszkodsz akkor mindig fentáll a lehetősége annak hogy félre vagy tájékoztatva. Ezért kell több tesztet és több user véleményt is olvasni a termékről. Gyártótól függetlenül. A reklámokban mindig is ment a ferdítés. Az S20 reklámjában például megtévesztő amikor a 100x zoomot használva egy tűéles képet rak be neked kézremegés nélkül, miközben egy pixelhalmaz valójában és egy jó állvány se ártana hozzá. Persze már valahol megkaptam hogy alul a reklámban ez fel van tüntetve. Csak ugye olvashatatlan méretben és színben. :) És még akkor 2 mp alatt kellene elolvasni és nézni is a videót. :)

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#65) collecting válasza 7Heads Drago (#64) üzenetére


collecting
tag

Ezt sem nevezném a korrektség csúcsának, de legalább oda volt írva, nem simliskedtek, ha csak apróbetűvel, de akkor is. A kínai csodacég meg teljesen véletlen bukott le, a kettő nem ugyanaz :B :U

(#66) 7Heads Drago válasza collecting (#65) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ahha
Pedig az élet teli van ilyenekkel és nem csak a mobiloknál. Figyelsz, vagy benyeled és köpködsz a gyártóra. Persze itt annyira jó sírni és sározni a másikat. Írj kérlek egy gyártót ahol nem ez folyik.
Jajj bocs látom az aláírásodat. :)
Neked előre jelezte az Apple amikor be lett lassítva telod? Tudomásom szerint csak a balhé után léptek. Vagy mi a helyzet a kamera védő üveggel ami állítólag zafír, csak mégse keményebb mint a gg? De nyilván te magad is tudnál hasonlókat írni. És ezek se azért derültek ki mert a cég úgy akarta. Csak ugye a saját választásunkat csak polírozni szabad. :) És ez meg ugye az amcsi csoda cég aki Írországban adózik vagy nem.... ki tudja. Nyilvánvaló előnyük a szoftver és a némiképp erősebb hardver illetve a hosszú támogatás. Aztán kinek hogy éri meg. A következő szériára lehet hogy én is vevő leszek. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.