Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14751) kmisi99


kmisi99
addikt

Üdv!
Kinéztem magamnak egy ilyen szépséget de olvastam én sok rémséget.
Na elég a költészetből :DDD Összességében nagyon bejön a teló de olvastam hogy porosodik a kijelző. Ez mennyire gyakori és mennyire komoly? Mennyire tud zavaró lenni? Illetve ti mint sesnsation tulajok ajánljátok ezt a telót megvételre? Használtan venném 70 000 körül. Ami fontos nekem hogy rohadtul gyors legyen, A tesztelős progik pontszámaira tojok a telefon legyen jó gyors és szépen használható.

(#14752) szegto válasza kmisi99 (#14751) üzenetére


szegto
senior tag

Nemtudom mennyi most a használt ár de 70ért simán megéri.
És ha elragad a Sense akkor onnan nincs visszaút. :D

Egyébként szerencsére nekem nincs semmi bajom vele. Se porosodás se semmi más.... kicsit mintha recsegne, de raktam én is alá 2oldalú ragasztót. :D

(#14753) CrAck69 válasza szegto (#14752) üzenetére


CrAck69
senior tag

+1 :)
csak ajánlani tudom, már megvan nekem is egy jó ideje és eddig nem porosodik kopp kopp és a sense az csodás :) el sem tudnám képzelni az életem nélküle :C

Egyszer fenn....

(#14754) kmisi99 válasza szegto (#14752) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát tényleg nem rossz ár. Csak van aki az evo 3d-t ajánlja és nem igazán tudok dönteni nagyon fontos nekem a sebesség meg a sok effekt meg a jó kamera ha ezek megvannak akkor szerintem sensationt veszek. Egyébként olvasgattam ezt az S off os dolgot. Na most ha elromlik a teló ezt vissza lehet állítani? Mert a topic elején írták hogy feltörték a kódot.

(#14755) zzola válasza CrAck69 (#14753) üzenetére


zzola
félisten

Pedig hidd el, van élet a sene UI után is....

(#14756) CrAck69 válasza zzola (#14755) üzenetére


CrAck69
senior tag

ezt nem úgy értettem :) de azért szeretem a sense-t

Egyszer fenn....

(#14757) mumk1 válasza zzola (#14755) üzenetére


mumk1
addikt

Van, de milyen.... :DDD ;]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14758) Viper26 válasza mumk1 (#14757) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen, a Nexus S felülete elég sivár volt a Desire után, persze ettől még jó teló. :))

iPhone 14 | FR955

(#14759) mumk1 válasza Viper26 (#14758) üzenetére


mumk1
addikt

Részben poén volt. Számomra még a MIUI nyújtja azt a komfortot amit a Sense, vagy valami hasonlót. Az AOSP romok ugyan gyorsak, de nagyon ingerszegények. TW-t és Motoblur-t már használtam, maradjunk annyiban hogy van és létezik. A Sonyról nem tudok nyilatkozni, de képek alapján még az tűnik a legjobbnak. Persze szigorúan szerintem. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14760) MerLinh válasza mumk1 (#14759) üzenetére


MerLinh
senior tag

és mit gondolsz a huawei d quadról?=) én nagyon elgondolkoztam hogy mi legyen a következő..one x vagy d quad....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#14761) manowarkill válasza manowarkill (#14744) üzenetére


manowarkill
tag

itt a megoldás a 6 órás akksi lemerülésre:

To also help with Battery Life you can do these steps exactly:

1) Turn your device ON and Charge the device for 8 hours or more
2) Unplug the device and Turn the phone OFF and charge for 1 hour
3) Unplug the device Turn ON wait 2 minutes and Turn OFF and charge for another hour Your battery life should almost double, we have tested this on our devices and other agents have seen a major difference as well.

xda-deven mindenki azt írja, hogy ezután 1+ napig kibírja telefon masszív használat mellett, esetleg ha valaki belefutna a problémába, akkor ne keresse, nekem is beletelt pár órába megtalálni a megoldást

(#14762) Something_ válasza manowarkill (#14761) üzenetére


Something_
őstag

Hókuszpókusz szaga van, de reggel kipróbálom :DD

(#14763) IkszIpszilon


IkszIpszilon
aktív tag

Megoldották már,hogy pontos legyen az óra(vagy az még mindig nem elvárás ennyi pénzért Taiwainon)?

X.Y.

(#14764) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Ma felraktam az rc7-et,ha felakarom oldani akkor a gomb megnyomása után legalább 3-4másodperc amíg előjön a kép.Másnak is ilyen? Meg kicsit mintha döcögne itt ott....1728mhz a cpu és 300mhz a gpu.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14765) roxan válasza manowarkill (#14761) üzenetére


roxan
senior tag

volt ez már hónapokkal ezelőtt. túl nagy változást ne várjatok. 1 napot semmiképp.

(#14766) kokler válasza Something_ (#14762) üzenetére


kokler
aktív tag

Ez már volt kb. fél éve is, eredmény legnagyobb optimizmussal is minimális. Javasolnám inkább egy Anker vagy egy MPJ akku beszerzését. Nálam az eddigi 1 nap használat után 40% alatt volt estére, most az új akkuval másnap reggel 60-65%-on tartok és estére is 30% körül alakul (MPJ). :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14767) nimfas


nimfas
addikt

Hali!

Névjegyet, hogyan tudok elküldeni másnak sms-ben...
Kerestem de nem találtam a módját....

tehát az kéne, hogy X névjegyét Y-nak elküldeni sms-ben.

Előre is köszönöm!

(#14768) manowarkill válasza roxan (#14765) üzenetére


manowarkill
tag

ahogy olvastam a fórumposztokat, úgy azt vettem észre, hogy ha autosync ki van kapcsolva, akkor elérhető az egy nap, viszont ennél a 6 óra alatt lemerül a telefon úgy, hogy a kijelző 80-90%-ot eszik, az eléggé túlzás, este majd mondok tapasztalatokat

(#14769) szegto válasza nimfas (#14767) üzenetére


szegto
senior tag

Bemész az Emberek-be, kiválasztod a névjegyet, hosszan nyomod míg elő nem jön a gyorsmenü, majd névjegy küldése vcard-ként.
Legalábbis Sense 4-be igy van, gondolom 3.6-ban is hasonlóképpen.

(#14770) kolonelk


kolonelk
csendes tag

Sziasztok!
Segítségre van szükségem egy ilyen készülékkel kapcsolatban. A telefon tárcsázásnál és hívásfogadásnál is automatikusan kihangosítóra kapcsol.
Nem találtam erre vonatkozólag semmilyen beállítást.
Előre is köszi

(#14771) Zsirmanc válasza manowarkill (#14761) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Ez már anno Desire-es koromban sem jött be sajnos, pedig többször is megpróbáltam.

Egy Anker akksi hatásosabb.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14772) Zsirmanc válasza Zsirmanc (#14771) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Ez az akksi dolog egyébként teljesen fura dolog. Nagyjából ugyan úgy használom minden nap a telefont. Estére nekem ki van kapcsolva éjjel 11 és reggel 6 között. Van olyan, hogy
csak a harmadik nap délelőttjén kell töltőre rakni, van, hogy az első nap este kikapcsolás után már fel kell tennem a töltőre.Teljesen random.MIndez Anker 1900-as akksival.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14773) zoma2


zoma2
csendes tag

Sziasztok!
Mióta fent van az ICS( gyári ) azóta a gmailben a címtárat nem tudom szinkronizálni. Mi lehet a gond?
Segítséget várom. Köszi

(#14774) pap válasza zoma2 (#14773) üzenetére


pap
senior tag

Főzöttel nincs ilyen probléma ;]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14775) HIJ válasza zoma2 (#14773) üzenetére


HIJ
őstag

Factory volt már? Vagy esetleg az alkalmazásokban minden ehhez kapcsolódó appnak kéne törölni az adatait...

(#14776) kokler válasza HIJ (#14775) üzenetére


kokler
aktív tag

Ha gyári ICS, megpróbálhatod az adatok törlését a gmail és az emberek alkalmazásokban -egy mentés után -, de ne vár sokat tőle...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14777) zoma2 válasza HIJ (#14775) üzenetére


zoma2
csendes tag

Igen volt

(#14778) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!

Ha bemegyek a telefonhoz van ott egy csomó névjegy amit face-ről szinkronizált...ezeket kilehet valahogy törülni?

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14779) Something_ válasza kolonelk (#14770) üzenetére


Something_
őstag

Nincs véletlenül felrakva az alkalmazásoknál a Car mode? (ha be van kapcsolva, akkor dobja egyből kihangosítóra)

Fl4tl4nd3r: Telefon/Emberek/Telefonkönyv (bal felső sarok) és itt szedd ki a pipákat.

(#14780) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#14779) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi de nálam nemjó,mert a telefonnál vannak az emberek nem a névjegyekbe.Amugy neked nincs újraindulgatás? nekem elég sokszor és nemtudom mitől lehet...

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14781) Something_ válasza Fl4tl4nd3r (#14780) üzenetére


Something_
őstag

A telefonba sztem ugyanúgy a névjegyekből van. Próbáld meg, vedd ki.

Nekem nincs, nagyon patent, full wipe-ot nyomtam, lehet, hogy ezért.

(#14782) kmisi99


kmisi99
addikt

Azt hiszem erre a telefonra esett a végső választásom és lehet holnap már rendelem is. Mennyire meghibásodós fajta? Mert nem nagyon találok olyan használtat aminek jó az ára és a gari idője is. Ámit kinéztem arra is 3 hó van. Szóval nem szeretnék később emiatt szívni. Egyébként a gyári ics-s sense 4 es vagy 3.6 os?

(#14783) Tóni bácsi


Tóni bácsi
csendes tag

Bocs egy láma kérdés. Jelenleg IC 5.1.7 és sense 3.6 van a telefonom. Hogyan kell frissíteni a legújabb verzióra?

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#14784) Zsirmanc válasza kmisi99 (#14782) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

3.6-os

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14785) kmisi99 válasza Zsirmanc (#14784) üzenetére


kmisi99
addikt

Rendben kösz! Aksival hogy áll a teló? Én mobilnet nélkül használom és a wifi is csak akkor megy ha a kell a net. Így 1 napot kihúz? Na meg mennyire meghibásodós fajta a teló?

(#14786) Something_ válasza kmisi99 (#14785) üzenetére


Something_
őstag

Mint minden teló, ez is feldobhatja a talpát. Nekem is megadta magát egyik pillanatról a másikra a tápegység.
De sztem ugyan akkora a meghibásodás mértéke, mint más fajta telefonoknál.

Aksi meg jó kérdés.. Attól függ, mennyire használod. De 1 napot kibírja átlagos használ mellett.

(#14787) kokler válasza Tóni bácsi (#14783) üzenetére


kokler
aktív tag

Recovery-ben .zip futtatása egy backup készítés után wipe nélkül.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14788) Zsirmanc válasza kmisi99 (#14785) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Környezetemben 4 embernek van Sensation telója, az ugye velem együtt 5. Nagyjából tavaly szeptember és október hónapban vettük, tehát fél évesek múltak. A fórumban emlitett problémák, mint porosodás, recsegés, wifi jel csökkenés egyiknél sem jelentkezik. MInd az 5 teszi a dolgát probléma mentesen. Akksi. Az összesben nem a gyári akksi üzemel, hanem 1900-as Anker akksi. Ezzel ha nem játszik rajta az ember hanem csak telefonál és ahogy Te irtad folyamatos adatkapcsolat nélkül szerintem 2 napot elmehet, de az egy nap tuti biztos és még marad benne nafta. pl. reggel vettem le a töltőről, 6kor, telefonálgattam párat, leveleket irtam a képernyő közel egy órát volt ébren és most 71 százalékon van az Anker akksi. Mondjuk én nem nyomkodom egész nap, arra ott van a számitógép a melóhelyen. :)
Magam részéről ajánlott kategória, a többiek is szeretik akinek van a környezetemben. Egy jó Anker akksi az jó ha van hozzá, de előbb teszteld, hogy a Te használatoddal mennyit megy a gyári akksi és ha nem elég akkor ráérsz megvenni.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14789) Zsirmanc válasza Zsirmanc (#14788) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Be kell jól lőni a beállitásokat, legfőképpen a képernyő fényerejét. Ott nagyon sokat lehet spórolni az energiával.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14790) kmisi99 válasza Zsirmanc (#14788) üzenetére


kmisi99
addikt

Kösz a megerősítést! Akkor holnap szerintem megrendelem a telót amihez 3 hó gari van. Remélem nem csalódok.

(#14791) Something_ válasza kmisi99 (#14790) üzenetére


Something_
őstag

3 hó gari semmit nem ér sztem, ezt még megbánnád. Elgondolkodnék 80e körül egy jó állapotban lévő használt, gyári 1-1,5 év garival.
Nehogy a későbbiekben sírás legyen a vége és megutáld a HTC-t.

Én jelen pillanatban buktam a gyári garit, gondolhatod, hogy néha bennem van, hogyha elfossa magán, akkor 20e-től indul a szerviz..

Természetesen, hogyha pár hónapra tervezed a telót, akkor nem szóltam. De ha több, mint 1 évig meg szeretnéd tartani, akkor bolondság 3 hónap sufnigsm garival venni..

[ Szerkesztve ]

(#14792) Zsirmanc válasza kmisi99 (#14790) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Mint minden műszaki terméknél legyen az új vagy használt ez ugye valamennyire lutri, de reméljük a legjobbakat. :)

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14793) #54715584


#54715584
törölt tag

Gyári ICS alatt van valaki, akinek kikapcsol a készülék?
Az elmúlt 2 napban, ha pár óráig nem nyúltam a telefonhoz és fel akartam oldani a zárat, akkor bekapcsolt a telefon, vagyis előtte valamikor kikapcsolt.
Volt valakinek ilyen?

(#14794) kmisi99 válasza Something_ (#14791) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát akkor még kutatok. Pedig lett volna egy jó ajánlat 9 hó garival de épp ma vitték el. :O

(#14795) Anulu79 válasza kmisi99 (#14785) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is pont így használom a telefont ahogy te, hogy csak akkor megy a net amikor szükségem van rá. Nekem simán kihúzza egy napot a gyári aksi pedig játszani is szoktam rajta. Igaz az max. 1-1,5 óra ha beindulok. :) Ha nem játszom akkor elmegy 1,5 napot is.

(#14796) Tóni bácsi válasza kokler (#14787) üzenetére


Tóni bácsi
csendes tag

Köszönöm.

Aki a legnagyobb közöttetek, az legyen a többi szolgája. (Mt23,11)

(#14797) szegto


szegto
senior tag

Ez:
http://www.youtube.com/watch?v=2k_5I0v2g5A

Komoly :D

Ja és nem csak One X-en:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1551714

[ Szerkesztve ]

(#14798) manowarkill válasza manowarkill (#14761) üzenetére


manowarkill
tag

hát az én problémámat részben megoldotta, -3,3%/órás merülést sikerült elérnem ma vele + felraktam juice defender ultimate-et, lehet még egy anker akksi majd kell

(#14799) Fl4tl4nd3r válasza Something_ (#14781) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énis full wipe-oltam de mégis...vagy egyszerűen csak lefagy világítanak a gombok és ennyi ilyenkor akksi ki segít csak.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14800) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Gyerekek, tervezem, hogy egy erősebb akksit veszek a telómba. Két versenyző játszik: az XE gyári, vagy az Anker akksija.

Ti melyiket javasoljátok? Vagy egy harmadik versenyző a nyerő? :) Fontos lenne, hogy tartós legyen az illető és megbízható is egyben.

Köszi.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.