Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14301) scisco válasza Iomega (#14300) üzenetére


scisco
csendes tag

Az a baj, hogy elbeszélünk egymás mellett, nem az a baj, hogy hová nem postáznak, hanem amit Iomegával mondunk, hogy inaktív lesz az országváltási lehetőség, új kártyánál pedig kell új számlázási cím is kell, aminek az országa nem lehet más mint a kártyád kiállítási helye (ország), így aztán ez a gubanc, mert ott a bibi. Más a szállítási cím. Az tök más téma.

No de ez tényleg már tök OFF...

[ Szerkesztve ]

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14302) cotag


cotag
senior tag

Lányom segítségével betonmérgezést szenvedett el a sensation...
Hátlapot hol érdemes venni hozzá???

(#14303) keve75 válasza cotag (#14302) üzenetére


keve75
csendes tag

www.extratelgsm.hu nézd meg itt
www.startgsm.hu és itt is

[ Szerkesztve ]

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#14304) roxan válasza storm4 (#14298) üzenetére


roxan
senior tag

nekem is pont így volt

(#14305) roxan válasza cotag (#14302) üzenetére


roxan
senior tag

Én ebay-en vettem tavaly, pont olyan, mint a gyári, elvileg az is. 22$ volt. Anyaga, tapintása, mint a gyárié. Mérete is, nem kotyog, lötyög.

Csak már nem úgy néz ki, kapott egy kis csiszolópapírt meg polírpasztát. És most csillogó alu. :DDD

Bocs a dupláért, nem figyeltem! :W

[ Szerkesztve ]

(#14306) szasz1


szasz1
tag

Ha már itt a hátlapoknál/készülékházaknál tartunk mit tudtok a fehér esetében is előfordul az a probléma mint a gyárinál, hogy a jack körül "elkopik" a gumi és ahogy a fém érintkezik a fémmel akkor számot vált, leállít,stb, vagy ez csak a gyárinál fordult elő?

(#14307) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Off, de mennyit is kóstál egy One X? Azt hiszem eldőlt, hogy One X, vagy Xperia S legyen a következő. Nem tudok lemondani a Sense-ről :D

[ Szerkesztve ]

(#14308) pap válasza pingwin011 (#14307) üzenetére


pap
senior tag

170körül fog bejelentkezni.
Én is vagyok a sensel,nincs néküle élet.

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14309) Zsirmanc válasza pap (#14308) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

179,900

http://speedshop.hu/termekoldal/59718_pda_keszulek_htc_one_x_feher.html

Kisebb helyeken olcsóbb lesz majd gondolom...

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#14310) pap válasza Zsirmanc (#14309) üzenetére


pap
senior tag

Nettó áron fog menni máshol,gondolok itt a gsm boltokra...
Tehát olyan 140körül..

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14311) scisco válasza Zsirmanc (#14309) üzenetére


scisco
csendes tag

Képzeljétek, előbb hívtak fel a HTC központjából, kérdezték, hogy sikerült-e megoldani a telefonommal kapcs hibákat. (le a kalappal, hogy onnan hívtak).

Ha írtok email-t http://www.htc.com/www/contact/ ezen az oldalon, akkor biztosan reagálnak rá, s segítenek, ha tudnak!

Auribus frequentius, quam lingua utere.

(#14312) kokler válasza pap (#14310) üzenetére


kokler
aktív tag

Most nézem a nagykert, nettó árak:
- One V - 70.000 HUF
- One X - 140.000 HUF
- One S-t nem találtam itt :U - Máshol 159.000 HUF, de ez már bruttó. Én olyan 125.000 köré tippelem majd nettóban... 20.000 különbség lehet majd közöttük kb.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14313) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Annyira azért nem vészesek azok a One X árak. Mármint mondjuk Sensation nyitóárhoz képest akár. Szerintem befizetek egyre majd T-nél előfizuval, amit úgyis fizetek, szóval teljesen mindegy. Na de ez már nagyon off.

(#14314) Iomega válasza kokler (#14312) üzenetére


Iomega
őstag

Ha a 100 nettót eléri az S, már jó vétel lesz.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#14315) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát én azthiszem egy ideig még nemváltok,semmi lényeges különbség nincs a sensation és one között.Kijelző már épp elég nagy és szép nekem,húzott procival a gyorsasággal sincs gondom,az a plusz 256ram nemlenne rossz dehát nagydolog a többi részében kamera stb nemlátok különbséget sense 4 meg van erre is :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14316) kokler válasza Fl4tl4nd3r (#14315) üzenetére


kokler
aktív tag

A kamera pont sokkal jobb lesz. Most megnyomom és utána várok, hogy elinduljon a hardver. A One szériában megnyomom és 0,7 másodperc után már tudok fotózni! Ez nem rossz, bár csak ezért én sem váltok egyelőre...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14317) Fl4tl4nd3r válasza kokler (#14316) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Rakd fel a sense 4-et és ez a kamera gond már megisvan oldva,villámgyors és nagyon szép képeket csinál,ezért is mondtam.Bár nekem most sincs gondom vele visszavan állítva a gyári rom ami azért eléggé visszamaradott ics után de rábökök 1mp és már megy is a kereső és ahogy exponálok ott is a kép.

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#14318) -atesz- válasza 19_OsY_81 (#14293) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Ja... :)

(#14319) pap


pap
senior tag

Azt vettem észre hogy az sense 4.0 sokkal lassabban merül mint a sense 3.6-os. :C

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14320) T0rnad0 válasza pap (#14319) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mennyivel bír többet? Szabad memória több lett?

Z Fold 4

(#14321) Murder válasza T0rnad0 (#14320) üzenetére


Murder
tag

Sziasztok

Ismeri valki a CID Getter progit?
Olvastam valahol, hogy a ro Carrier sorba kell szerepelnie EastEurope-nak

nekem valamiért HTC- Asia- sea-wwe.

Én értelmezésemben ez nem igazán ide való

Lehet ezt valahogyan orvosolni ?

Vagy inkább próbáljak a boltnál reklamálni ha már Garaciát emlegettek rá?

(#14322) pap válasza T0rnad0 (#14320) üzenetére


pap
senior tag

Olyan negyed töltéssel biztosan. Szabad mamória nekem nem lett töb,átlagosan olyan 110-150 körül mozog. Kb 4 napja használom de még sense újraindulás nem volt,stabil rom.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14323) Something_


Something_
őstag

Pár hsz-t visszaolvastam, láttam, hogy sense 4-ről van szó és a kameráról.

Na már most én ugye kamerabzi vagyok, hát a sense 4 kamerája csillagos 5-ös!! Szinte azonnal fényképez!

Volt még a béta 13-nál, hogy csak fényképezéskor fókuszált, na az még jobban tetszett, pedig bug volt! Most már az RC1-nél van autófókusz, az már annyira nem tetszik, habár lehet, hogyha kikapcsolom az autófókuszt, akkor megint így fog. (ez most írás közben ugrott be:D)

Szóval sense 4 nekem atom gyors, stabil is (néha kifagy, de akkor is másodpercek alatt újraindul, de ezt mérlegeli az a tudom, hogy baromi gyors az esetek 99%-ában!), összefoglalva nekem nagyon bejön. Talán a senseaynél voltam ennyire megelégedve, de hozzátartozik, hogy a senseay már egy "kiforrt" rom volt, ez a sense 4 pedig nagyon friss!

Pár sor az akkuhasználatról. Tegnap írtam, hogy hamar megadta magát gps-ezés miatt.
Ma 8kor keltem és az önkormányzatnál ültem 3 órát, vártam a sorszámomra és közbe neteztem, olvasgattam 3 órán keresztül. Ezen kívül átlagosan használtam a telót és most 25%-on van. Szóval ez is egész jó, nálam szokásához híven egy napot nem bír ki, de így már barátibb.
Hozzátartozik az is, hogy eddig még egy rom sem bírt ki nálam 1 napot. 5 hónap alatt egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt olyan nap, hogy nem kellett töltőre raknom.

Még pár sor a szabad ramról. Sokszor nézem és kijelenthetem, hogy az átlag 140-180 szabad ram között mozog.

[ Szerkesztve ]

(#14324) Something_


Something_
őstag

Lejárt a szerkesztési idő, mielőtt megköveznétek:D

Most nézem, hogy van RC2 és ezt látom a changelogban:
- search is now search
- long press home for recent apps

Ez ugye csak opcionális beállítás!!!!!?????
Nagyon nem örülnék, hogyha alapból a keresőgombra keresne a telefon és megint hosszan kéne nyomni a home gombot az utolsó alkalmazások miatt.
A keresőgombot eddig kb 10szer használtam, akkor sokat mondom. Míg az uccsó alkalmazásokat napi szinten, többször is. Szóval nagyon nem tetszene, hogyha ezt alapból így állítanák be.

(#14325) Zirowe válasza Something_ (#14323) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A one x dedikált kamera chippel rendelkezik, amit szoftveresen nem lehet emulálni.

Lehet, hogy javít valamicskét a sense 4, de soha nem lesz teljesen olyan.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14326) krizoli


krizoli
tag

Hali!

Érdeklődnék hogy maik eleinte tömeg hibák voltak azok a mostani újonnan vásárolt készülékeknél is előfordulnak? (Mert most kell hogy vegyek telefont és vagy ezt 98E-ért vagy a DHD-t 76E-ért és jó lenne ha tudnátok segíteni)

(#14327) Zirowe válasza krizoli (#14326) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Dhd 76ért nem éri meg.
Mondjuk sensation se 98ért. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14328) pap válasza Zirowe (#14327) üzenetére


pap
senior tag

Igen,én már a one szériaàra koncentralnèk inkább.

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

(#14329) krizoli válasza Zirowe (#14327) üzenetére


krizoli
tag

Jó de inkább egy htc minthogy egy rakás műanyagot mert én nem rövid távra venném.

pap: Eredetileg a one x-re gondoltam nyár végére de a mostani telefonom addig már nem bírja és így most így kb az elkövetkezendő 2 hétben kell hogy vegyek.

[ Szerkesztve ]

(#14330) kokler válasza Zirowe (#14325) üzenetére


kokler
aktív tag

Nálam is az a baj, hogy a program betölt aka kameraprogi és utána a fekete képernyőn a kamera ikonnal várom, hogy a kamera fizikailag is elinduljon. :K Ezt tuti nem lehet szoftveresen javítani.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#14331) Something_ válasza kokler (#14330) üzenetére


Something_
őstag

Nálam is van egy kis szünet, de már jóval kevesebb, mint az előző romoknál. A kamera pedig szinte egyből fényképez, én azt hittem az elején is, hogy a felvételről van szó, nem a kamerába lépésről.

Feldobtam dropboxra egy 5 mb-s videót, ennyi idő alatt lép be úgy, hogy nem fut a háttérben a kamera (ha fut, akkor ennyi sem kell ugyebár), plusz lőttem 2 képet, hogy mennyi idő alatt csinálja nálam.

Videó

(screencast szokásos hibája, hogy a 9-10. másodperc körül befagy egy pillanatra, szóval ez nem a telefon fagyása:D)

[ Szerkesztve ]

(#14332) ranatonta


ranatonta
csendes tag

Bocs ha nagyon hülyét kérdezek.

Van olyan beállítás amivel kikapcsolt képernyővel lehetne You Tube-on lejátszott dolgot hallgatni? (így aksin spórolni)
Alvó módban leállítja a lejátszást. Tudom a jutúb azért van, hogy nézzük, de néha csak hallgatom.

Köszi!

(#14333) Something_ válasza ranatonta (#14332) üzenetére


Something_
őstag

Ezt passzolom, viszont alternatívaként azt tudom javasolni, hogy van marketen csomó youtube letöltő program, ami akár csak mp3-ba is letölti a videót korrekt minőségben.

(#14334) ranatonta válasza Something_ (#14333) üzenetére


ranatonta
csendes tag

Köszi!!!!

Kipróbálom ezt.
Bár ezeket igazából egyszer szeretném meghallgatni, nem megtartani.
De ha nincs más... ez lesz.

A ZTE-nél simán ment alvó módban a jutúb. Persze azért nem váltok vissza!!! :D

[ Szerkesztve ]

(#14335) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!
Újabb okos kérdésem lenne! :)
Régebben volt szó róla ha jól emlékszem... Tehát adott egy laptop ami wifivel kapcsolódik a netre... ugyanezen router wifijére kapcsolódok a telefonnal is.. Lehetséges-e az hogy én a telefonról tudjak adatokat küldeni a gépre, vagy épp a gépemről tudjak adatokat küldeni a telefonra és természetesen ezt csak és kizárólag a wifis itthoni hálózatommal??? BT-n nem igazán akar átmenni 300 mega... :S:S:S ezért érdekelne...
Köszi előre is!

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#14336) petike2014


petike2014
aktív tag

Üdv Urak!
Ismét sensation tulaj lettem, oly rég volt már,hogy majdnem mindent elfelejtettem :).
A kérdésem az lenne,hogy kis hazánkba milyen radio-t érdemes feltenni? (olyan gondom van,hogy random x-et kap a gsm kapcsolat és rettentesen gyenge a térerő)
insert coin 5.2.0 van fennt éppen, gondolom ennél jobb nem nagyon van, jelenleg...
A segítsgéet előre is köszönöm.

(#14337) ToMmY_hun válasza Dávid01 (#14335) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Van is direkt ilyen alkalmazás a Play-en. WiFi File Transfer PRO

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#14338) Murder válasza Dávid01 (#14335) üzenetére


Murder
tag

Szia
Én személyszerint erre esküszöm ES file

Win7-es sima megosztást látja hitelesített user nevet meg kell adni és onnantól kezdve a megosztott mappába azt csinálhatsz a telóról amit a usernek meg van engedve.
És egyszerű mint pofon még az asszony is használja!:-)))

(#14339) Anulu79


Anulu79
addikt

Gyári ROM-ra fel lehet tenni a Sense 4-et valahogy? Vagy ezt csak másik ROM-ra lehet?

(#14340) mumk1 válasza Dávid01 (#14335) üzenetére


mumk1
addikt

AirDroid. Fájlok mozgatásán kívül, rengeteg egyebet is tud. SMS írás, névjegy szerkesztés, stb. Nem mellesleg, még jól is néz ki és egyszerű a használata.

@petike2014

Ez az utolsó Radio, ami kell hozzá:
11.69.3504.00P_11.22.3504.07_M

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14341) zool1


zool1
őstag

(#14342) petike2014 válasza mumk1 (#14340) üzenetére


petike2014
aktív tag

Köszönöm, erre frissítettem, nem nagyon segített a random x-en (telenor, viszont vodafone-al kopp kopp nem x-el) 3.32-es fw jó lesz nekem esetleg IC RC2 Portolt romhoz vagy oda már más kell? Tényleg elfelejtettem mindent :( ...

(#14343) steelsec


steelsec
aktív tag

Szevasztok
Nagyobb akksit akarok rendelni, kérdés hogy az evo3d akksija, és az sensation xe, xl akksijai jók hozzá vagy csak a sima sensation?

(#14344) szasz1 válasza steelsec (#14343) üzenetére


szasz1
tag

Az XE aksija tuti jó hozzá, méretét tekintve, a többiről nemtudok nyilatkozni :)

(#14345) mumk1 válasza petike2014 (#14342) üzenetére


mumk1
addikt

Igen, a 3.32 kell hozzá. Sajna a BT és a wifi hotspot még nem megy vele.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14346) T0rnad0 válasza petike2014 (#14336) üzenetére


T0rnad0
addikt

De van jobb: 5.2.1 – Wife’s phone edition :C

Z Fold 4

(#14347) roxan válasza mumk1 (#14340) üzenetére


roxan
senior tag

XP-n ez nem megy?
Mert nekem vmiért nem sikerül látni a telefont.

(#14348) mumk1 válasza roxan (#14347) üzenetére


mumk1
addikt

Inkább nézd meg egy másik böngészővel, mert szerintem kell hogy menjen XP-vel is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#14349) Something_


Something_
őstag

Erre tud valaki mondani, valamit?:) Természetesen olyan, aki felrakta az IC sense 4.0 RC2-t:) Köszii

(#14350) pap válasza Something_ (#14349) üzenetére


pap
senior tag

Nálam szerencsére nem működik ez: - search is now search
-- long press home for recent apps

[ Szerkesztve ]

Asus RT-AC66U, HP Microserver G8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.