Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#586) consono válasza Duna (#584) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs korrekt gyártó ebből a szempontból, talán csak az Apple (ott telefonokra meg a Mac-ekre 5 évig jön frissítés). Kis pénz, kis foci... Mondjuk engem ez nem zavar, mert nem az "egyszer majd ki tudja mi mindent fog még tudni" miatt vettem meg az órát, hanem a jelenlegi tudása miatt. Többször előjött az elvett stresszmérő a topicban, de én mindenhol azt olvastam, hogy az csak egy kamu valami volt, nem volt mögötte semmi értelmezhető. Szerintem az az önkritika volt, hogy kivették :) Vagy kellett a hely a kémfunkcióknak ;) Számlap tényleg lehetne több jó, de mivel mindig visszatérek ugyan ahhoz a gyárihoz...

A teljes képhez: nekem ez már harmadik "okosórám", ha jól számolom. És van/volt mellé még 3 aktivitás mérő is a családban Egyik sem kapott új funkciókat későbbi fw frissítésekkel, pedig nem csak kínai termékekről beszélünk, van egy Garminom is a szekrényben, az asszonynak meg Fitbitje volt. Igazán ezek mind csak aktivitásmérők, csak van ami jobban hasonlít órára, meg van ami kevésbé...

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.