Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12401) Corsa02 válasza 2o1i (#12400) üzenetére


Corsa02
őstag

Hát igen, de csak abban a városban amelyikben vagy. Ha másik városba utazol akkor nem fogja észlelni....
Vagy rosszul gondolom?

The Truth Is Out There --->

(#12402) clon válasza szendo777 (#12399) üzenetére


clon
aktív tag

Nekem sem de tesztüzem esetén az a lényeg, hogy ne legyen korlát mert egy adott körzetben nem biztos, hogy egy "magasabb" mobilnetcsomagot használók (ha vélelmezzük, nem mindenkinek hozzáférhető) elegendő adattal tudnának szolgálni a teszthez.
Lehetnek kapcsolódási problémák vagy terhelt a + hálózat vagy ... volt itt valaki ha jól emlékeszem aki telenor "munkavállaló" esetleg nemhivatalosan ;) feltételezve fel tudhatja vázolni a + teszt részleteit.

[ Szerkesztve ]

(#12403) Mátésum


Mátésum
aktív tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire bonyolítaná meg az életem, ha két kártyát használnék? Egyet telefonhoz, egyet netre. Mindkettő telekomos. Illetve, mennyire merül ebben az esetben jobban?
Előre is köszi!

(#12404) Mátésum válasza Sragi (#12381) üzenetére


Mátésum
aktív tag

Köszi!

És bocs, hogy nem használtam a korábbi hozzászólásnál szerkesztést, de mire eszembe jutott, már rányomtam az ok-ra...

[ Szerkesztve ]

(#12405) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok!A B380 frissítés megakadt,tudtok valamit ezzel kapcsoltban?

(#12406) Sragi válasza norberto9 (#12405) üzenetére


Sragi
őstag

FF-el csinálod?

(#12407) clon válasza Mátésum (#12403) üzenetére


clon
aktív tag

Nem tom' mire gondolsz bonyolítás alatt, de beállítható külön a netre az egyik kártya és netkapcsolat esetén mindig azt használja.
Minden bizonnyal jobban merül 2 kártyával, de vélelmezhető az optimalizálás megfelelő és így nem annyira nagy gond. Én is 2 kártyával használom, de itt sem hallottam panaszt 2 kártya miatti gyorsabb merülésre.

[ Szerkesztve ]

(#12408) norberto9 válasza Sragi (#12406) üzenetére


norberto9
aktív tag

Még nem csinálom sehogy,csak valahol azt olvastam hogy 14-ig meg kelett volna jönnie.

(#12409) .: JuSzT :. válasza clon (#12402) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azt hiszem csak a 4gb net csomag felett van a hipernet. Alatta normál mobilnet. Nekem most a normál mobil nettel tudj 80/50et.hetfotol lesz hipernetem. Meglátom javul e.

[ Szerkesztve ]

(#12410) Sragi válasza norberto9 (#12408) üzenetére


Sragi
őstag

Úgy volt, hogy OTA-n március 14. De most utólag arról szóltak nehany külföldi forumon h késni fog.

(#12411) Quqesz válasza Sragi (#12410) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor megint lehet lesz különbség a letölthető és az ota verzió közt......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12412) #95687424 válasza clon (#12402) üzenetére


#95687424
törölt tag

szerintem itthoni nem fogja jelezni

annó jelezte a Honor 6osom, ráadasul Vodánál, 2 éve

azóta fix, hogy kell lennie mind a 3 nagy szolgáltatónál, a telefonok nagyja támogatja a 4g+t, amik most kereskedelmi forgalomban kaphatók

amúgy vodás és telekomos technikai csapattól is az az info jött, hogy az esetek többségében nem mutatja a telefon ( szerintem ez lehet operátori beállítás is)

(#12413) 2o1i válasza Corsa02 (#12401) üzenetére


2o1i
senior tag

De ő pont nem akarja használni a gps-t. Ha ki van kapcsolva, amúgy sem érzékelné a másik várost.
Egyébként 6.0 alatt valóban jobban működött a dolog. Kikapcsolt gps mellett is képes volt érzékelni, hogy éppen merre jársz és ki is írta a widget. Nekem olyankor az alapértelmezett város és az aktuális város időjárását is mutatta. 7.0-án kikapcsolt gps-el ez nem megy.

(#12414) TaRka94


TaRka94
senior tag

Üdv. T-be vettem honor 8-at,ezen van alapból üvegfólia, nem igazán látni :D :R

(#12415) Sanki válasza TaRka94 (#12414) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nincs rajta.

(#12416) fant0mi válasza Sanki (#12415) üzenetére


fant0mi
addikt

Azert nem is latni. :)

(#12417) Sragi válasza Quqesz (#12411) üzenetére


Sragi
őstag

Elofordulhat.

(#12418) Sanki válasza fant0mi (#12416) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Jogos. :D

(#12419) Pato77


Pato77
csendes tag

Nos, FR megvolt.

Még nem tudtam minden általam felvázolt nyűgöt leellenőrizni, de ami biztos, az időjárás továbbra sem frissít csak bekapcsolt gps-el, illetve az ujjlenyomat olvasó ugyan olyan ramaty mint frissítés után fr előtt. Irgalmatlan idegesítő, mikor ráteszem az ujjam, és elsőre csak rezzen nem nyitja ki, akkor borítékolható hogy az utána következő 4-re sem fogja, jöhet a jelszó.

Illetve azt vettem még észre, hogy mikor a redőnyt lehúzom elsőre, mikor csak a legfelső sor jön elő az ikonokból, a fenti állapotsorban az óra csak félig látszik, gondolom ez is csak valami félrenyúlás.

De nem károgok, mert valaki megint leolt az Isteni FR miatt. Nálam semmit nem oldott meg.

(#12420) Vitya103


Vitya103
tag

Mik a tapasztalatok b380al érdemes fel szenvedni?

(#12421) gery2123 válasza Pato77 (#12419) üzenetére


gery2123
őstag

Valami ott nem kerek az tuti, mert nekem ez a felső sáv nincs jelen, az ujjlenyomat nem rezeg, hanem működik, az időjárást ugyan nem használom, de el tudom képzelni, hogy csak gps-el megy sajnos....
Ha van lehetőség esetleg rakj fel egy full romot az hátha megoldja a gondot. Ott a B380 keress rá..

-- PSN_ID: GerY2123

(#12422) Sanki válasza Pato77 (#12419) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Nálam semmi gond az ujjlenyomat olvasóval, mindig elsőre beveszi. Esetleg azt tudom javasolni, hogy takarítsd meg a szenzort, töröld ki az összes mentett ujjad és add hozzá újra (természetesen tiszta ujjal is).
Az órával kapcsolatban: ott lehet valami téma probléma lesz.
Az időjárás app pedig ilyen akkor.

(#12423) szabokos válasza Vitya103 (#12420) üzenetére


szabokos
csendes tag

Szia!

Nekem is volt olyan, hogy nem akarta érzékelni az ujjlenyomatot.
Töröld és vedd fel újra. Nekem ez segített.

Upps. Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#12424) fila


fila
senior tag

Az akku idő nem sokkal jobb nálam, mint a Honor 7 esetében volt, gyakorlatilag ugyanilyen felhasználás mellett.
Nem gond, nem zavar, napi töltésre vagyok beállva, csak infóként írom le a sok jó tapasztalat mellé.

20 %-nál járok, 25 óra 28 perc a futásidő, 2 óra 11 perc a kijelzőidő, és 33 perc a hanghívás.

2 sim kártyával használom, 50 km-t autózom egy nap (ez is rontja az akksiidőt tapasztalatom szerint)
OTA B360, Fr-megvolt,
folyamatosan bekapcsolva: Wifi, Bluetooth (Mi band 2, és autó kihangosító miatt), adatforgalom, gps.
2 e-mail progi folyamatosan szinkronizál, facebook, viber, és messenger fut.

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#12425) Quqesz válasza Pato77 (#12419) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hogy ment fel neked a b360? Ota v te raktad fel külön? Nekem max 100-ból egyszer rezzen csak és nem nyit fel, de aztán egyből nyit(ez inkább user error részemről).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#12426) Dwatti válasza Pato77 (#12419) üzenetére


Dwatti
addikt

Időjárás engedélyek megvannak adva ? Wi-Fi és adat kapcsolattal frissül. Nugát óta az értesitősávon össze van vonva. Külön Gpst csak a beállításokban lehet ki/be kapcsolni.

(#12427) Pato77 válasza Quqesz (#12425) üzenetére


Pato77
csendes tag

Magától ment fel. Vagyis jött az értesítés hogy frissítés jött, én meg szépen leokéztam. Azóta van EMUI 5.0, Android 7.0.

Én magamtól nem pepecselek vele.

(#12428) Pato77 válasza Dwatti (#12426) üzenetére


Pato77
csendes tag

Ezek engedélyezve vannak. Nekem csak annyi a bajom hogy míg a frissítés előtt a gyári időjárás app folyamatosan frissítette a helyet és az aktuális időjárást is wifin és mobilneten, most ezt nem teszi, csak ha be van kapcsolva a gps hozzá. Egyébként ha kézzel szeretné valaki befrissíteni, kéri hogy gps bekapcs.

(#12429) Corsa02 válasza Dwatti (#12426) üzenetére


Corsa02
őstag

Ezek nálam is ugyan igy be vannak kapcsolva és nálam sem frissített sajnos...ha benyomom mellé a nagy pontosságot akkor működik. Viszont az időkép appja, simán és gyorsan megy a Wifi és Mobilhálózatok használatával...

The Truth Is Out There --->

(#12430) m1lan válasza fila (#12424) üzenetére


m1lan
őstag

Tekintve, hogy az akksi ugyanakkora - sőt, a Honor 7-é 100 mAh-val nagyobb is - ez nem olyan meglepő. A te használati stílusod mellett mondjuk nem is lehet nagy kijelzőidőkre számítani, hiszen a háttérben egész nap folyamatosan dolgozik a telefon.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#12431) TaRka94 válasza Sanki (#12415) üzenetére


TaRka94
senior tag

Nem bírtak egy szaros fóliát rárakni?
Köszi a választ.

(#12432) zzola válasza TaRka94 (#12431) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#12433) Sanki válasza TaRka94 (#12431) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Tudtommal nem is nagyon szokás rátenni, ezen felesleges háborogni.

(#12434) SlausK


SlausK
tag

Már van kamera mod is. A készítőnek nem EU-s modellel rendelkezik és 6.0-át használ. TWRP kell hozzá.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#12435) TaRka94 válasza zzola (#12432) üzenetére


TaRka94
senior tag

Már rendeltem rá üvegfóliát :)
:R

(#12436) TaRka94


TaRka94
senior tag

Tegnap óta van meg, nagyon tetszik ez a teló.

(#12437) TaRka94 válasza Sanki (#12433) üzenetére


TaRka94
senior tag

Szerintem sokat véd az, meg nem háborgok én, akkor teszek rá én aztán kész :R

(#12438) Sanki válasza TaRka94 (#12437) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Véd az persze. :)
Használd a szerkesztés gombot ilyen hsz-eknél.

(#12439) Pros


Pros
tag

Sziasztok mostantol én is honor 8 gazda lettem. :) Kerdesem lenne nincs valakinek egy király nova backupja mivel azt szoktam meg, de régim nem jo a honorra. Illetve a nillkin szilikon tok és üvegfolia szeritetek akkor a legtutibb telefonra? Kompletten lehet rá valahonnan rendelni?

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#12440) Sragi válasza Pato77 (#12419) üzenetére


Sragi
őstag

Vedd fel újra az ujjlenyomatot. Regieket töröld.
Tisztitsd meg a lenyomat olvasót!
Nekem is volt ilyen gondom. Zsíros meg mocskos volt.
GPS nélkül nekem sem frissít! Pontosabban helyinformacio kell hozzá.Most probaltam.

[ Szerkesztve ]

(#12441) Corsa02 válasza Sragi (#12440) üzenetére


Corsa02
őstag

Azt hogy érted, hogy helyinformáció kell hozzá?

The Truth Is Out There --->

(#12442) mumuss válasza Vitya103 (#12420) üzenetére


mumuss
aktív tag

Nekem hibátlanul teszi a dolgát

Mate 10 pro/Note 10

(#12443) zola79


zola79
csendes tag

Sziasztok,

Csak hogy ne legyen teljesen off: 3 hete van honor8-as telóm, semmi problémám nincs vele.
Keresnék hozzá egy videólejátszót vagy egy topikot, amiben androidos videolájátszók a téma.
Ami kellene: tudja kezelni a hálózati megosztott mappákat feliratokkal együtt, dts, ac3 hang ne okozzon neki gondot... eddig erre a vlc tökéletes, csak az a fránya kontraszt... és ezt eddig egyik videó lejátszóval sem tudtam állítani. Egy tónus szint alatt teljesen feketeként jeleníti meg azt is, ami alapban nem tök fekete. Vagy ezt a telefonon kellene valahol állítani?

Fénykép: lehet valahol állítani, hogy ne jpg formátumban mentse le a fotókat, hanem minimum png-be?

(#12444) Sanki válasza zola79 (#12443) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Pro fotó módban lehet jpg + dng mentést elérni, de ez csak nougaton érhető el.

(#12445) atosan válasza zola79 (#12443) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Videólejátszót itt kérdezd. Ha van olyan, akkor tudnak ajánlani.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#12446) zola79


zola79
csendes tag

Köszi mindenkinek!

(#12447) Vitya103 válasza mumuss (#12442) üzenetére


Vitya103
tag

Akksi idő? Hogy bírja.?

(#12448) mumuss válasza Vitya103 (#12447) üzenetére


mumuss
aktív tag

Szerintem nagyon jól. Eddig 5 óra sot volt a legtöbb, plusz folyamatos bluetooth (órával kapcsolódva), folyamatos wifi. 20% volt amikor felraktam töltőre
Most tartok 2 óra kijelző időnél, 60%

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#12449) nrg_52 válasza Vitya103 (#12447) üzenetére


nrg_52
addikt

Nalam tovabbra is 5-6 ora sot. Lustasagbol fr nelkul b120, b131, b360, b380.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#12450) fant0mi


fant0mi
addikt

Mobiladatnal nem lehet megadni a ciklus kezdonapjat? B360

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.