Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10601) tzimash válasza csako (#10600) üzenetére


tzimash
őstag

Ezek már különálló szigetek sajnos. Azt nem tudom, hogy a fólia teljesen elkopott, vagy csak a felső réteg, és alul még egyben van, így simán lehúzható egyben.
Ha mégsem ez a verzió lesz, akkor van ötleted rá, hogy mivel lehet leszedni az ott maradt részeket?

(#10602) csako válasza tzimash (#10601) üzenetére


csako
veterán

Nem tudom sajnos mi lenne a tökéletes szerszám rá... valami, ami nem karcolja meg ;]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10603) tzimash válasza csako (#10602) üzenetére


tzimash
őstag

"valami, ami nem karcolja meg"
Pontosan, ugyanakkor leszedi azt az izét :D

(#10604) kátú


kátú
őstag

Valaki nem tudja, hogyan lehet ki kapcsolni a feloldási pint/mintát/jelszót/ujjlenyomatot? Régebben tudtam, de sikerült elfelejteni :B :B

It still works!

(#10605) noto


noto
senior tag

Bucsúzok a foromtul :R
jó 2 évig nyuztam a telót nem volt vele gond de mostmár nagyon lassu lett.
de maradok a 7 szériánál az Oneplus vonalon :K

(#10606) Rellind válasza noto (#10605) üzenetére


Rellind
senior tag

Én is BF keretében fogom lecserélni... Ha lesz mire... :DDD Tökéletes nekem még mindig, a belső tárhely limitje miatt néha gondban vagyok....

(#10607) Anubris válasza noto (#10605) üzenetére


Anubris
őstag

Én is most nézem az utódot és oneplus 7t vagy 7t pro egyelőre a befutó.
Kicsit olcsóbban nézegettem a mate 20 pro-t, de jókat hallok erről az oxygen rendszerről.

(#10608) noto válasza Anubris (#10607) üzenetére


noto
senior tag

Oxygen tényleg nagyon jó.
Nagyon testre szabható minden téren jobb mint a mate20és itt a kijelzővel se lesz gondod idővel.Nekem is benne volt a pakliba a mate20
Ja az egyik legfontosabb a frissités erre még 3főverzió váltást megfogsz kapni!
Most jött ki a 10 párnap múlva már tudtam felrakni.
Többi telóknál majd jóval később van ami csak jővőre kapja meg :Y és utána már ell is felejtik e telót támogatni
8gb ram és 256 tárhelly idő álló lesz egy darabig
Ja marha gyors a teló :C

[ Szerkesztve ]

(#10609) Anubris válasza noto (#10608) üzenetére


Anubris
őstag

A kamerát szokták lehúzni, de állítólag szoftveresen javítottak rajt, illetve hogy nagy a mérete.
Engem kicsit a vezetéknélküli töltés hiánya zavar, a 8-asban állítólag már lesz, de azt nem akarom kivárni.

(#10610) noto válasza Anubris (#10609) üzenetére


noto
senior tag

Pro igen túl nagy meg a lekerekités nagyon nem jön be nekem.nagyon gyorsan felltölti a telót viszont.
Igen van egy pár aproság itt is de kinek mi a fontosabb.
Gcam appal nagyon jó fotókat lehet késziteni de a gyári sem rossz szerintem.
Nem mate 20szint mert abban jobb a másik.

(#10611) kátú


kátú
őstag

Sziasztok! Búcsúzom tőletek, mindennapi használatra egy S10e váltotta a honor t, de azért megtartom a számítógép elé stremdeck klón kent

It still works!

(#10612) apezka


apezka
tag

Sziasztok!

Nem maradt véletlenül valakinek sima vagy üveg fólia Honor7-eshez? Az asszony gondolta kidoblya mert úgy sincs már használva atelefon és akkor minek hozzá tartalék fólia. :W
Na vajon minek kellene egy tartalék telefonra tartalék fólia? Hát mert mi van ha elő kell venni azt a telefont... Hát most elő kellett sajnos venni és jó lenne látni is, hogy mi van a képernyőn! :((
Szóval maradt valakinek a fiók mélyén egy passzoló kijelő védő valamilyen fólia?
Előre is köszönöm!

Hopp-hopp! Sztornó az egész! Meg lett az "arany tartalék"! :DD
És még csodálkozik a drága, hogy elpakolok előle dolgokat! :C

[ Szerkesztve ]

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#10613) phanonym


phanonym
csendes tag

Sziasztok!

Vásárolt közületek valaki gyári, esetleg megbízható utángyártott akkumulátort?
Ebayes legolcsóbb 3000 forintosról nem olvastam túl jókat, azzal nem próbálkoznék.

(#10614) noto válasza phanonym (#10613) üzenetére


noto
senior tag

Már haldoklik?

(#10615) phanonym válasza noto (#10614) üzenetére


phanonym
csendes tag

Igen. Körülbelül 24%-os. Sokszor random kikapcsol 30% körül, 8-10 ezret rászánnék egy gyári akkura, de a neten kb. mindre azt írják, amelyek hasonlóan néznek ki, és egy gyenge utángyártottra meg nem adok ki annyit, még 3 ezret sem, mert nagyon sokan írták, hogy pár hónap alatt meghal.
2016 végén vásároltam a telefont egyébként.
Nem tudom, mit tudhat egy ilyen.

(#10616) apezka válasza phanonym (#10615) üzenetére


apezka
tag

Anno én cseréltem, eredetinek mondott utángyártotra, amit az aliról rendeltem. Nem tudja ugyan azt, mint az eredeti tudta "0 kilóméteresen", de 1 napot azért kihúz és nem kapcsol ki.
Én ilyet rendeltem: link

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#10617) Tangerine válasza phanonym (#10613) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én drágát vettem, de az is szar. Két külön helyről is vettem, gyárinak mondottat. Egyik szarabb mint a másik. Kénytelen leszek új telefont venni csak az akku miatt, mert nincs rendes akku hozzá sehol. Amúgy semmi baja.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#10618) phanonym


phanonym
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Igen, ez a problémám nekem is, teljesen jó lenne még a telefon.
Én ezeket találtam:
[link] Ennél írják, hogy telefonból lett kiszerelve, és gyári, de ki tudja.
[link]
[link]

Fogalmam sincs, melyik lehet jó, de annyira nem olcsók, hogy csak úgy próbálgassa őket az ember.

[ Szerkesztve ]

(#10619) Teko001 válasza phanonym (#10618) üzenetére


Teko001
őstag

Én ezt vettem, nekem nincs bajom vele.

(#10620) Tangerine


Tangerine
senior tag

Én ezt vettem először: [link]
Ezt másodszor: [link]

Mind a kettő nagyon gyenge. Max a fele lehet az eredeti kapacitásnak. Kicsit vékonyabbak, kicsit kisebbek is mint a gyári.
Leginkább már powerbankkal mászkálok, ha tudom, hogy használni kell a telót.

Úgy gondoltam, hogyha nem Kínából veszemhanem az EU-ból, akkor lehet, hogy nem kamu akkut fogok kapni, hanem eredetit.
Ugyanolyan szarok, de legalább sokkal drágábbak voltak.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#10621) Tangerine válasza phanonym (#10618) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ennek a "Polarcell"-nek elég jó az értékelése az angol ebay-en (nem pont a H7-be valónak, hanem úgy általában), lehet, hogy érdemes lenne kipróbálni...
Vagy ezt a pénzt már a következőbe kéne tenni... :F
Az egyetlen problémám (az akkut leszámítva) a szűkös 16GB (örökké teli van). És hiába rakom át a kártyára az appokat (már amelyiket lehet egyáltalán), a következő frissítéskor visszamászik a telefonmemóriába.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#10622) BOBAKILL válasza Tangerine (#10621) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Én nagyon szerettem a H7-esemet, mai napig az egyik legjobb telefonnak tartom. De sajnos a szoftverfejlesztőknek és a fogyasztói társadalomnak hála, sajnos szoftveresen elavultá vált, elavulttá tették. Mai napig eredeti akksival tökéletesen működik bár nem használom már 2 éve. Szerintem ne rakj bele több pénzt, jön még jópár android frissítés meg alkalmazás frissítés és a végén már semmivel nem lesz kompatibilis a H7. Új androidot sem fog kapni már.

(#10623) Tangerine válasza BOBAKILL (#10622) üzenetére


Tangerine
senior tag

Meggyőztél. :)

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#10624) njnl válasza phanonym (#10618) üzenetére


njnl
aktív tag

Ha nagyon ragaszkodsz hozzá, vidd be egy hivatalos Huawei partnerhez. Nekem már a H8-al voltak aksi gondjaim. Kecskeméten a Firstphone a hivatalos, megrendelték a gyári aksit és beletették.
Mondjuk mostmár van egy P30Pro-m. Nah ennek brutális az üzemideje. :C

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#10625) Buccer


Buccer
tag

Sziasztok!
Használja még rajtam kívül H7-et? Vásároltam egy endoszkóp kamerát, de nem tudom működésre bírni. Van valakinek tapasztalata ilyennel? Melyik app jó a telefonhoz?

Pécs City

(#10626) x.pet válasza Buccer (#10625) üzenetére


x.pet
tag

Nálam sem megy endoszkóp a Honor 7-tel, több appot is próbáltam. Viszont a MediaPad T3 tablettel működik.

(#10627) Freel válasza Buccer (#10625) üzenetére


Freel
tag

Szia!
Igen, itt vagyok én is még, jelenleg is gyűröm a Honor 7-emet. Rendszeresen fellátogatok ide, csak nem nagyon van mit írnom. 2016-ban vettem a Telekomtól a telefont, lekopogom azóta is hibátlanul teszi a dolgát. Az elején frissítgettem én is B390-ig eljutottam. Ma úgy döntöttem rendetrakok a telefonon, már tele volt dzsúzzal, meg nem volt rajta hely. Letöltöttem az utolsó firmwaret a B396-ot, kibontva bemásoltam a dload mappába, a háromgombos módszerrel frissítettem a telefont. Felfrissült, elindult, majd nyomtam rá egy gyári beállítások visszaállítását és teljes belső memória törlést. Most állítgatom be a telefont. Mai napig használom, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Filmet, sorozatot nézek rajta, netezek, néha játszogatok. Még mindig tökéletesen teszi a dolgát. Nagyon fogom sajnálni ha egyszer megadja magát, messze az eddigi legjobb, leghűségesebb okostelefonom.

(#10628) Tangerine válasza Freel (#10627) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az akksit leszámítva nekem sincs gondom vele. Na meg a szűkös 16GB. 2015 végén rendeltem a vmall.eu-ról. A közelmúltban az asszony lerántotta 2m magasból, és gyakorlatilag elgörbült a telefon. Kifli lett. A tokból kiállt az egyik oldala. Ha benyomtam, akkor a másik. A kijelzőnek semmi baja. Végül kiegyengettem, és azóta is használom. :DDD
De már érik a csere az akksi miatt.

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#10629) tzimash válasza Tangerine (#10628) üzenetére


tzimash
őstag

Az enyémre rálépett a feleségem, az is elgörbült (a telefon :D), szintén visszaegyengettem és teszi a dolgát azóta is, kicsi ív még van benne átlósan mert ha leteszem billeg picit. :DDD

(#10630) fila


fila
senior tag

4,5 év használat után elkezdett behülyülni a készülék.
Folyamatosan újraindul. Egymás után százszor is. Furcsa, ha rárakom töltőre, akkor be is tölti a rendszert, egyébként nem. Ha leveszem töltőről, pár érintés után ismét kezdi az újraindulgatást.

Gyári beállítások megvoltak, akksit fél éve cseréltem.
Sima és SD kártya nélkül is ugyanez a jelenség.

Javítható vajon? Valakinek ötlet?

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#10631) Buccer válasza fila (#10630) üzenetére


Buccer
tag

Ezt nem tudom, de gyakorlatilag az enyémben is meghalt az akku. Bármilyen töltöttségről kikapcsol, hogy lemerült, időm sincs töltőre tenni. Szinte egész nap be van dugva valahova. Kijelző elrepedt, úgyhogy csere lesz, de nem tudom mire. Pláne dual aktív nincs is

Pécs City

(#10632) phanonym


phanonym
csendes tag

Sziasztok!

Eltűnt a Google Play a telefonomról.
Valakinek volt esetleg hasonló problémája?
Gyári beállításokat még nem próbáltam.

(#10633) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Vki használta már a telot dual simmel?
Kérdésem az lenne hogyan tudok simet között váltani?
Mivel egyiken a mobil net menne, másikon a régi számomat használnám.
köszi

風林火山

(#10634) Bubaaa válasza Shingen (#10633) üzenetére


Bubaaa
aktív tag

Amíg megvolt én úgy használtam. Nem kell váltani, beállítod hogy melyik legyen az alapértelmezett net, és kész. Egyszerre használható a kettő, ez a lényege a dual active-nek.

(#10635) Shingen válasza Bubaaa (#10634) üzenetére


Shingen
addikt

okés, köszi

風林火山

(#10636) njnl válasza Buccer (#10631) üzenetére


njnl
aktív tag

Én is sokáig kerestem dual activot, de ez már halott ügy. Honor 7-esem kb 3 évvel ezelőtt volt, de nagyon szerettem, utána is Honorom volt. Most viszont úgy érzem jó pár évre megérkeztem a Huawei P30Pro-val. Egyszerűen nekem mindenre megfelel.

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#10637) Shingen


Shingen
addikt

Hali!

Tudja vki ez milyen senzor a telon?
Jobbról nézve első a vaku, második a kamera, és a bekarikázott?
Fénymérő?

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#10638) BOBAKILL válasza Shingen (#10637) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hahó.
Igen, fénymérő és közelségszenzor

(#10639) Shingen válasza BOBAKILL (#10638) üzenetére


Shingen
addikt

Rendeltem ebayen rá üveglapot, de pöcsök nem olyat küldtek amin ki lenne ez vágva.
Ha ráteszem az üveglapot erre a szenzorra akkor lehet vmi gond a fényméréssel?

風林火山

(#10640) BOBAKILL válasza Shingen (#10639) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnos ezt nem tudom, de talán annyira nem zavar be egy fólia.

(#10641) Shingen válasza BOBAKILL (#10640) üzenetére


Shingen
addikt

köszi!

風林火山

(#10642) njnl válasza Shingen (#10639) üzenetére


njnl
aktív tag

99% hogy semmi baj nem lesz. :)
Amúgy meg ki kell próbálni :DD

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#10643) vieri2000


vieri2000
tag

Üdv! Volt már valakinek olyan jelenség a telefonján hogy a Bluetooth nem kapcsol ki teljesen hanem csak fél fényerőre vált? A telefont gyári beállitásokra állitottam vissza és azóta nem kapcsolodik a fülesemhez. Kikapcsolni sem tudom teljesen mert a fényerejéből veszit csak. Teljesen kikapcsolni csak akkor tudom ha kikapcsolom a telefont. Mi lehet a probléma?

(#10644) csako


csako
veterán

Egy ismerősnek ideiglenesen odaadtam a már 3 éve a fiókban porosodó Honor 7-em (a sajátja elromlott), és kiderült, hogy 2021-ben kijött egy frissítés :Y apró 62 MB, hálózati problémákat javít csak, de dicséretes a cégtől :C

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#10645) Shingen válasza csako (#10644) üzenetére


Shingen
addikt

Hali!
Pontosan mit javít és hol lehet letölteni?

風林火山

(#10646) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Használ még vki ilyen telot? :DDD

風林火山

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.