Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#117) jololo89


jololo89
tag

3 hete használom a telefont (H8-ról váltottam) és teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem igazán értem a negatív kritikát. Honor 8-hoz képest a 9 szinte semmit nem hozott, sőt. A 10 egy új karakter a 2018-as trendnek megfelelően.
Én sem reklámozom a telefont, mert nem érdekem, de túl sok itt a negatív hozzászólás, szerintem alaptalanul.
3 hét alatt két új verzió is kijött a telefonra:
- gyárilag a 100-as végződésű verzióval jött ki
- 1-2 nap után jött a 104-es verzió, itt már javítottak az ujjlenyomat érzékenységén, és kapott áprilisi biztonsági firssítést
- tegnap jött ki a 120-as verzió, itt meg is kért a rendszer, hogy legyek szíves újból rögzíteni az ujjlenyomatokat, hogy jobb legyen a hatásfok (tényleg jobb lett sokkal. Ebben a verzióban kapta meg a Party módot (telefonokat összehangolva tud zenét lejátszani, bár ez nekem nem fontos), plusz a fényképező színeit is kalibrálták, hogy természetesebb képet adjon. Ez is szerintem szépen sikerült.

Biztos vannak a telefonnak kezdeti hibái, de már ezalatt a 3 hét alatt sem akadt semmi olyan számomra, ami miatt megbántam volna.
Nagyon jó a H8 kamerája, nappal. Szeretem azt a telefont is, nagyon jóra sikerült. Kisebb szürkületben azonban már nagy a különbség a két telefon között, ott szépen fejlődött a H10. Este a H8 szelfi kamerája szinte nem is lát, ha csak a hangulatfények vannak felkapcsolva, a H10 itt is erősebb.
Nagyon szép szerintem a kijelzője, ha a P20 lite-é, ha nem. H8-ról váltva jobb az élmény, nincs az a kékes kalibráció, szebbek a színek.
Másrészt a P9-nek is jobb volt akkoriban a kijelzője (648 nit), mint a H8-nak (495 nit), nem tudom mi ez a meglepettség.
Telekomban összehasonlítottam amúgy a megjelenítőt a P20 lite-al, az nem tűnt annyira fényesnek. Ez a tesztadatok alapján nem meglepő: P20 lite 430 nit, H10 458/495 nit.
Az ujjlenyomatolvasóról még annyit, hogy nagyszerű a H8-ban lévő, de ha kicsit is nedves, izzadt az ujjam, csak úgy ugrál a visszafelé a számláló, hogy hány próbálkozásom van még.
Nincs szívem eladni 40-ért a H8-at, biztos megtartom másodiknak vagy családon belülre.

Összességében annyi, hogy nem csalódtam a márkában, szerethető, gyors készülékek, remélem a firssítések szépen érkezni fognak még mind H8-ra, H10-re. :)
Minden telefonnak megvannak az előnyei, hátrányai, kedvező vagy borsos ára, de szerintem szerencsések vagyunk, hogy ilyen nagy a választék és mindenki tud választani ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.