Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Gratulálok, nagyon jó írás, szinte faltam. Köszönöm! :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) szombatitomi válasza gamerkiller (#1) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm. :B

És köszönöm a Moderátoroknak kiemelést!

[ Szerkesztve ]

(#3) Titan44


Titan44
tag

Két csaj után majd seráfütty! :K

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#4) szombatitomi válasza Titan44 (#3) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Talán igazad van. De mint le is írtam, nekem nem kell más. :(

(#5) Neil Watts válasza szombatitomi (#2) üzenetére


Neil Watts
veterán

Hát... ez.. ez... ehhh...
Minden tiszteletem! :R
<10 perces néma csönd>

:R :R

(#6) szombatitomi válasza Neil Watts (#5) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm szépen! :B :R

(#7) Ipse89


Ipse89
tag

Ismerkedsz egy lánnyal chat-en/MSN-en/közösségi portálon... Megismered eg kicsit a személyiségét, a múltját, az életfelfogását, de maradnak "foltok" amit csak személyes találkozások után derül ki ( jobb esetben) Amíg; nincsenek meg a hiányzó részek a delikvens személyiségéből, addig Te "képzeled" hozzá, hogy teljes legyen a kép. Az ilyen félig valós, félig általunk "definiált" tündérekbe brutálisan bele lehet szeretni :((( A baj, hogy 100 esetből 99,5 ször ez tényleg csak illúzió, mert a lány személyisége valójában nem is olyan, kiderül esetleg hogy nem is hozzánk való, kiderül hogy mást szerete, kiderül, hogy csak barátként néz rád... és ez meg nagyon illúzióromboló, és tud olyan rossz lenni, mint egy szakítás, vagy egy elcseszett randi. :((

Frankón megírtad, olvasatta magát, és a jövőkép a végén az nagyon oda passzolt :R

Ezért ilyen oldalakon, ha tényleg olyan lányt keresel, akivel komoly kapcsolatot szeretnél, nagyon fontos, hogy a találkozás megoldható legyen. ~5-8 óra MSN/chat után, pedig találkozni kell vele szépen, hogy még az elején, körvonalazódjon ki, hogy ő tényleg ideális választás, vagy nem.
A chat/társkeresők, csak elindulni segítenek, viszont a többi a Te feladatod :K

( Ha jól tudom, elolvastad az írásaimat, tudhatod, hogy nekem sem volt fenékig tejfel a magánéletem régebben :U És most szerdán lesz 2 hete, hogy a szerelem rám talált, amihez nagy reményeket fűzök én is és Ő is, okkal, mert tényleg "egymásnak teremtett minket a sors"
ZIWIW -lovehunter... itt ismerkedtünk meg... ;] ;) )

szerk.: Amíg nem találkozol olyasvalakivel, aki eltudja csavarni a fejed, addig ez a lány kísérni fog. :U Személyes tapasztalat :(( Szóval ilyenkor nem szabad megzuhanni, csak menni előre, és ismerkedni :) Aztán ha egy horogra akad ;] az előzőre mosolyogva gondolsz vissza ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#8) szombatitomi válasza Ipse89 (#7) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

A kép már teljes, ezalatt a három hónap alatt teljesen megismertem Őt, itt tényleg az van, hogy barátként néz rám. De talán így van jól...

Mint írtam, nem ilyen célból mentem chatelni, hogy direkt keressek valakit, csak beszélgetni.

Igen, olvastam az írásaidait, részben annak is köszönhető, hogy ezt meg tudtam írni. :R
Neked pedig sok sikert, és örülök hogy tetszett! :K

Szerk.: Lehet, hogy nem is akarok mással találkozni. Nem lehetek vele, idővel majd talán megértem, de most semmiképp nincs szükségem másra.

[ Szerkesztve ]

(#9) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Most te komolyan az én életemet írtad le? Full, ez történt meg velem is nem rég, csak nem neten keresztül, mert itt lakik ahol én. De ez rosszabb, mert mikor találkozok vele, az nagyon rossz....és ott áll mellette az a fiú, aki kellett neki és nem én....

Köszönöm az írást! :R

[ Szerkesztve ]

(#10) szombatitomi válasza Vasinger! (#9) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Hát, akkor úgytűnik a te életedet is leírtam.
Igen, ebben az esetben neked tényleg rosszabb, viszont én nem találkozhatok vele, úgyértem, egyáltalán nem.

Én köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#11) wector81


wector81
csendes tag

Hát...hm...dettó.
Lány Debrecenben, én Bp-en. Ő írt iw-en, én válaszoltam. MSN, éjszakákba nyúló beszélgetések. Nem kell mondanom, ahogy Ipse89 is írta - Angyalkép. Találkozni akarunk. Ő is, én is. Várjuk. Nagyon. Lemegyek. Minden szuper, de nem eröltetünk semmit. Én haza, mert meló van. Hiányzunk. Két hét múlva ismét le. Alig vártuk hogy lássuk egymást. De..............valami mégsem jó. Hirtelen elhidegül, nem értem... Elmegy dolgozni, én ott maradok. Már az első alkalommal kulcsot adott. Tipródtam egy napig... Megjön, leül mellém. Sír. Nem értem. Lényeg: minden szuper, passzolunk, a gondolkodásunk, az érdeklődési körünk, egyszerűen - minden. De...nem szerelmes. Nem tudok ezzel mit kezdeni. Én csak magamat tudom adni. Ő nekem, azt hiszem, az Igazi lett volna. Mint az írásban - "Én örökké Rád fogok várni!" De ilyen lány csak egy van. Debrecenben. Tőlem 230km-re. És nem szeret. Nem - úgy. Csak mint barátot. Belepusztultam.
Átérzem az írást. Duplán. Mert nekem volt lehetőségem élőben látni. Megölelni. Megcsókolni. És ez, a virtuális elképzelésnek 1000%-osan megfelelt. Egy Angyal volt.
Remélem, boldog lesz. Ha nem velem, hát bárkivel, de - Boldog.
Én szeretni fogom és a szívemben él. Örökké......

(#12) szombatitomi válasza wector81 (#11) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, sajnálom hogy te is így vagy. :( Igen, ha ő nem érzi ezt, akkor nem lehet boldog, hiába tökéletesen összeilletek.

És ahogy írtad is, ilyen lány csak egy van.

(#13) Ipse89 válasza szombatitomi (#8) üzenetére


Ipse89
tag

:R
Ahogy érzed, de vigyázz, könnyen be lehet csavarodni :( Régebben nekem sikerült is :((( Aztán elkezdtem koncentrálni a sulira, nők közben jöttek-mentek de semmi komoly,just dance;]
Aztán jött Kitty és újra szerelmes vagyok sőt egyre jobban, és ő is szerelmes, és már most többre értékelem idáig a kapcsolatunkat, mint az előző 5 hónapost ja és a másik, Nőben lehet csalódni, Blizzardban soha! -by vitko ;]

Vasinger; wector81
Átéltem én is hasonlót, nem éppen kellemes rá visszagondolni, pedig vagy 2 éve volt már :Y Mindenkinek van valaki, akit legbelül a szíve mélyén mindig szeret és szeretni is fog, nincs ebben semmi meglepő. :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#14) Wictor


Wictor
senior tag

Velem is volt már ilyen. Én Bács megye, ő Borsod. Nem is olyan régen ráadásul. De felejtek. :K Azóta már mást "lesek". Az msn-es csak hirtelen fellángolás volt, vagy hogy mondják ezt. Írtam is itt róla a logout-on, hogy hogy ismertem meg, de ott még nem írtam le, hogy olyan jót beszélgettünk, hogy titokban már kicsit kedveltem/szerettem is őt.

[ Szerkesztve ]

(#15) szombatitomi válasza Ipse89 (#13) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Tudom, én is be fogok. De nem baj. :N

Az a legtökéletesebb, ha egy kapcsolatban mindketten szerelmesek. Bár, máshogy nagyon nem is lehet csinálni.

(#14) Wictor: Hát igen, a változás természetes, de én tényleg nem akarok most mást "lesni".

[ Szerkesztve ]

(#16) Wictor válasza szombatitomi (#15) üzenetére


Wictor
senior tag

Megértelek, én a mostanival vagyok így. :U És őt minden nap látom és tudom, hogy másé, ez így azért elég rossz... :O

[ Szerkesztve ]

(#17) Ipse89 válasza szombatitomi (#15) üzenetére


Ipse89
tag

Mondjuk... "kell" is, hogy egy kicsit megzuhanjon az ember, mert utána már nyitott szemmel jár érzelmi téren. A valóság elég fájdalmas, egyszer túl kell rajta jutni, hogy "magadhoz térj" hogy milyen a rideg valóság. Mondjuk még így is érheti az embert meglepetés :U

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#18) enddav


enddav
aktív tag

köhömköhöm.. INTERNETEN ISMERKEDNI SZIGORÚAN TILOS.
a szakítósblog is megmondta =P ^.^
"Az a legtökéletesebb, ha egy kapcsolatban mindketten szerelmesek." hááát szvsz ilyen nincs. Az egyik mindig jobban szereti a másikat és ebből szokott aztán a gázlenni. sajnos.

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#19) szombatitomi válasza enddav (#18) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Valaki mindig jobban szereti a másikat, de igen, lehet olyan hogy mindketten szerelmesek. Sokszor előfordult már ismerőseim között is, és az irodalomban is van rá példa.

(#20) wector81 válasza szombatitomi (#12) üzenetére


wector81
csendes tag

Egyébként nekem az a meglátásom, hogy a férfiak valamiért sokkal előbb belehabarodnak a nőkbe, mint fordítva. Szóval...mi sokkal előbb képesek vagyunk kimondani és komolyan is gondolni hogy "Szeretlek!" vagy "Szerelmes vagyok!" A nők ezen a téren "megfontoltabbak", és ha túl korán kapják a pasi felől ezeket a mélyebb érzelmeket, megilyednek. Vagy talán mi értékeljük túl azokat az érzéseket, amik hirtelen fellobbannnak bennünk. Aztán egy idő múlva ez átalakul, és a nő kezd egyre jobban ragaszkodni a pasihoz, és "hangoztatni" a szeretetet. Elvétve hallottam olyan sztroriról, hogy a csaj belezúgott a pasiba két beszélgetés után, ellenkezőt viszont annál többet.

Én is kicsit úgy vagyok most, hogy túl erősen él még bennem (pedig tavaly őszi sztori) ez az egész, annak ellenére, hogy nem volt hosszú, mégsem érzem magam teljesen késznek egy újra. Annál rosszabb pedig nincs, mint mikor úgy próbálsz ismerkedni, hogy egy másik lányt látsz, ha becsukod a szemed... :O

(#21) szombatitomi válasza wector81 (#20) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Igen, attól tényleg nincs rosszabb. :(

Viszont amit mondtál, biztos van benne valami, de köztünk is vannak, akik megfontoltabbak, és köztük is vannak, akik hamar kimondják amit éreznek.

(#22) wector81 válasza szombatitomi (#21) üzenetére


wector81
csendes tag

Persze, természetesen biztos van vica-ferza, de én ami sztorikat eddig hallottam, az volt többségben, amit írtam. De nyilván egyén-természet függő a dolog.

(#23) szombatitomi válasza wector81 (#22) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jah, végülis, most hogy belegondolok, igaz. Általában hamar kimondjuk az ilyesmit..

(#24) wector81 válasza szombatitomi (#23) üzenetére


wector81
csendes tag

Igen. Én meg pl pláne olyan típus vagyok, hogy nem rejtem véka alá az érzéseimet. És látszik is rajtam, hogy felhők közt járok, ha csak a hangját hallom. Ennyi. Látható, érezhető. A stílusból pedig árad, hogy odavagyok a másikért. Nyilván leveszi egy lány, hogy itt többről van szó, mint puszta szimpátiáról.

(#25) szombatitomi válasza wector81 (#24) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Na igen, ez szerintem sokaknál így van.

(#26) wector81 válasza szombatitomi (#25) üzenetére


wector81
csendes tag

Szerintem a pasik sokkal romantikusabbak, mint ahogyan az általános elméletben elterjedt. Egy szerelmes pasit kenyérre lehet kenni. :K

(#27) Brianiac


Brianiac
aktív tag

Köszönöm az írást!:R Nagyon tetszett!

Sikerült magam igazán belélni, mert sajnos én is hasonló helyzetben vagyok mint te, annyi különbséggel hogy én majdnem mindennap nap látom őt, és ez benne a legrosszab, mert ha látom, ha nem mindig rágondolok és iszonyatosan hiányzik. Csak eddig nem volt még erőm elmondani neki, mert ő is csak barátként tekint rám, ezért félek a reakciójától mert tudom hogy nem én kellek neki... :(

Lumia 520

(#28) szombatitomi válasza wector81 (#26) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Pontosan! :K

(#27) Brianiac: Mi igaz nem találkozunk, de minden nap beszélünk.
Mondd el neki, megharagudni biztosan nem fog! :K

[ Szerkesztve ]

(#29) Wictor válasza szombatitomi (#28) üzenetére


Wictor
senior tag

Én sajnos (!?) mint fentebb írtam, minden nap látni fogom az imádott lányt, és ez a rosszabb verzió. :U Pláne, mikor a szemébe kell néznem...

Egyébként teljesen igazat adok én is annak, hogy a férfiak sokkal hamarabb beleszeretnek egy nőbe, míg a nők "kéretik" magukat. Úgy látszik, hogy nekik ez jól esik, hogy túráztatják a pasikat...

[ Szerkesztve ]

(#30) szombatitomi válasza Wictor (#29) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem hiszem, hogy direkt csinálnák. :N Lehet van olyan is, de ez annyira nem jellemző. Legalábbis az én ismerőseim között.

(#31) thomikaf1


thomikaf1
tag

Jó írás, nagyon. Sajna velem is hasonló történt nem rég. :( De bármennyire is fáj, előre kel nézni.

(#32) szombatitomi válasza thomikaf1 (#31) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszi. :(

(#33) Ipse89 válasza szombatitomi (#30) üzenetére


Ipse89
tag

Pont hogy ők jópáran vannak, sőt az ő mutánsaik vannak most döntő többségben ( akkor állnak veled egyáltalán szóba ha vastag a pénztárcád, hurculod a seggüket ide-oda, megveszel/fizetsz nekik (jó)pár dolgot, ők meg nagy kegyesen szétteszik a lábukat. Ha nincs pénzed, akkor emberszámba sem vesznek, sőt még nekik áll felljebb ha pl.: megbámulsz egy ilyet a buszon, azt akkor néha mondják is, hogy "mi a f-szt bámulsz te suttyó???" ;] Hogyan mersz te halandó egy árja lényt megbámulni???
Régen is voltak ilyenek, de manapság egyre jobban jellemző :( Persze kivételek voltak és lesznek is, de rájuk vadászni kell ;]
Az idióták szigorúan egy patront ;] , a mutánsok meg még azt sem érdemelnek...

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#34) szombatitomi válasza Ipse89 (#33) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ez kicsit erős volt. :B

Akkor szerencsésnek mondhatom magam, ilyenekkel nem szoktam találkozni.

(#35) Ipse89 válasza szombatitomi (#34) üzenetére


Ipse89
tag

Szerencsésnek is mondhatod magad, hogy nemsürün találkozol ilyenekkel... Jó mondjuk vidéken (talán) annyira nem jellemző, de ha elmész egy nagyobb városba ( pl én Győrbe) akkor ott már tapasztalhatod...

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#36) szombatitomi válasza Ipse89 (#35) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Jah, lehet hogy Debrecenben találnék ilyet, de így nem szoktam olyan helyre járni ahol ők előfordulnak. ;] Sulimban meg még a lány is ritka, mint a fehér holló.

(#37) Wictor válasza Ipse89 (#35) üzenetére


Wictor
senior tag

Kiskunfélegyháza kisváros a puszta közepén, mégis erősen jellemző az ilyen. :U Nagyon erősen jelen van errefelé is ez a fajta felfogás...

UPDATE! a mi osztályunkban 31 lány és 4 fiú van!!! :Y

[ Szerkesztve ]

(#38) szombatitomi válasza Wictor (#37) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

A Mechwartban ez csak szép álom. :D Mi 35-en vagyunk. Mind fiúk.

(#39) Wictor válasza szombatitomi (#38) üzenetére


Wictor
senior tag

Júúúúj.... :D :P

Hogy kell szerelmeslevelet írni? Én most pont azt akarok... :D

(#40) szombatitomi válasza Wictor (#39) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ezt most nem nagyon értem. :B :D

(#41) Vasinger! válasza Wictor (#37) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A mi osztályunkban 30 fiú és 0 lány van. :))

(#42) Wictor válasza Vasinger! (#41) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát akkor mi nagyon jól vagyunk... De van olyan lány, akivel a 4 év alatt 1 szót nem váltottam az osztályban... Úgy kb 30 ilyen van... :D

[ Szerkesztve ]

(#43) szablya


szablya
tag

Az igazi megtalál. Néha sokat kell várni rá, de eljön :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#44) giigz


giigz
veterán

Grat. Nagyon jó lett... :DD

Én is voltam hasonló helyzetben, nem is olyan rég...

Egyébként én is debreceni vagyok, nálunk 30 fiú 6 lány...

(#45) szombatitomi válasza szablya (#43) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Ő az, és bár nem lehetek vele, már megtaláltam. Több igazi nem lesz. :(

(#44) giigz: Köszönöm. Te melyik iskolába jársz?

(#46) Wictor: Lehet, másik. De az már nem igazi lesz. Sajnos erről kár beszélni, nem tudtok meggyőzni.

[ Szerkesztve ]

(#46) Wictor válasza szombatitomi (#45) üzenetére


Wictor
senior tag

Dehogynem. Én is így vagyok/voltam, de majdcsak lesz ott másik.

(#47) szablya válasza szombatitomi (#45) üzenetére


szablya
tag

Ugyanezt gondoltam. Egy hét alatt fordult fel az életem.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#48) szombatitomi válasza szablya (#47) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Tudom. De nem azt állítom, hogy nem lesz több lány, akit szerethetek, hanem azt, hogy nem lesz több, akit így szeretek mint Őt.

(#49) giigz: Jah. ;]

[ Szerkesztve ]

(#49) giigz válasza szombatitomi (#45) üzenetére


giigz
veterán

Nem Debrecenbe járok, de ismerem a Mechwartot, fiú/lány arány szép... ;]

(#50) Wictor válasza szombatitomi (#48) üzenetére


Wictor
senior tag

Nekem a jelenlegi már a második olyan lány, akit még jobban kedvel(nék), mint az előzőt. :K

[ Szerkesztve ]

(#51) Alwares


Alwares
aktív tag

Hát én is voltam már a helyedben. Szintén félig msn-es dolog volt, szenvedtem miatta sokat aztán előtört belőlem a dolog és milyen jó volt tisztázódott és egy hét múlva már volt barátnőm (jó hosszú szünet után). Azóta is vele vagyok, megváltozott sokminden, de legfőképpen én. Fel kellett nőni. Van szerelem, de az csak akkor lehet igazi, ha közelről ismered az embert.

(#52) thomikaf1 válasza Ipse89 (#35) üzenetére


thomikaf1
tag

Győrben tényleg sok a ilyen "k*rva" nap mint nap látom én is őket :(

(#53) Wictor válasza thomikaf1 (#52) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem csak arra...

Ne legyetek szerelmesek elérhetetlen nőbe... :(

[ Szerkesztve ]

(#54) szombatitomi válasza Alwares (#51) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem, nem csak akkor lehet igazi.

### Most már próbáljuk hanyagolni inkább ezt a témát, kezd zavarni... ###

(#55) megema


megema
őstag

Szép írás, köszi :) Én is voltam hasonló helyzetben, mostanra szerencsére már majdnem teljesen "kihevertem". Bár nálam osztálytárs a csaj és ráadásul az a típus, aki viteti magát, stb... Mondjuk lassan vitethetné, (OFF)(ha még érdekelne,)(/OFF) mert jogsi megvan, már csak a kocsira várok ;] Inkább bulik és majd összejön valaki, ha épp nem ütöm ki magam :D Erről a dumálgatásról már leszoktam. Ha így elkezdesz beszélni egy csajjal, akkor a legtöbb barátként fog csak rád tekinteni. Én ezt tapasztalom a baráti körömben is :U

Bocsi! Nem láttam, hogy már zavar :B

[ Szerkesztve ]

(#56) juhig12


juhig12
tag

Szép írás, volt már velem is ilyen. Ha érdekel a tanácsom, tényleg próbálj meg más felé is tekingetni, mert rossz nem sülhet ki belőle. Menj valamikor el bulizni, az jót tesz majd ;)
Meg haverokkal valahova, idővel más lesz majd, és nem kell 2060ig várni :)

Fel a fejjel :K

(#57) Wictor válasza megema (#55) üzenetére


Wictor
senior tag

Hogy kezdjük akkor el, ha nem dumálgatással? ;]

(#58) juhig12 válasza megema (#55) üzenetére


juhig12
tag

pont el is mondtad, amit akartam, csak nem olvastam a kommentet :P

(#59) megema válasza Wictor (#57) üzenetére


megema
őstag

MSN-es dumálgatásra gondoltam... Menjetek bulizni inkább ;)

(#60) szombatitomi válasza megema (#55) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm!

Én is voltam így, hogy osztálytárs, de az már rég elmúlt. Már mindegy, én örülök hogy barátként tekint rám!

- Nem ez zavar, hanem ez a "hatávolakkoraznemszerelem". -

(#56) juhig12: Hát, én nem vagyok bulizós típus, így ott nem érezném jól magam.

[ Szerkesztve ]

(#61) Wictor válasza megema (#59) üzenetére


Wictor
senior tag

Már azt hittem, hogy kapásból rontsak neki a folyosón és nyaljam körbe... ;]

Nem járok bulizni, de ez már más tészta.

Tomi: fel a fejjel, túl fogsz lenni rajta, hidd el! :R Majd mikor 50 év múlva visszanézed a feljegyzést, jót fogsz nevetni rajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#62) megema válasza Wictor (#61) üzenetére


megema
őstag

Végül is az is bejöhet ;] Annyit én sem járok, de ha megyek is általában kiütöm magam és nem emlékszem semmire :D Nem mintha történne bármi is...

[ Szerkesztve ]

(#63) juhig12 válasza Wictor (#57) üzenetére


juhig12
tag

megdugálgatással:DDD

(#64) Wictor válasza juhig12 (#63) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem tudom mit szólna a lány, ha a folyosón elkapná egy olyan "ember", akivel az életben 2 szót váltott, aztán pedig körbe... nyalná... :D

Na, komolyra fordítva a szót: felejteni kell, muszáj, hasznos. Lesz más, nem kell félni, nem fogsz folyton a másikra gondolni, mikor vele vagy. Nekem is hosszú idő kellett anno, hogy a másik lányt kiheverjem (abból sem lett semmi), de sikerült megvalósítani. :R

(#65) szombatitomi válasza Wictor (#64) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Felejteni nem fogok, mert minden nap beszélünk. Ez nem is akarom, hogy máshogy legyen, és nem is lesz máshogy.

(#63) juhig12: Kérem az efféle megjegyzéseket mellőzük. Köszi.

(#66) Wictor válasza szombatitomi (#65) üzenetére


Wictor
senior tag

Te tudod... :U

Mennyi idős vagy amúgy, ha meg szabad kérdeznem?

(#67) szombatitomi válasza Wictor (#66) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Túl fiatal. :K Egyébként júliusban leszek 16.

(#68) Wictor válasza szombatitomi (#67) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor meg ne mondd azt félig éretlen fejjel, hogy nem fogsz tudni felejteni. Én lassan 19 éves vagyok, és még mindig zöld. :K Hogy sajnos, vagy hál' Istennek, azt nem tudom.

#69: értelek. Így már más. Én azt hittem, hogy mindig belé leszel szerelmes és ő lesz az első és egyetlen, akár lesz neked később másik, akár nem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#69) szombatitomi válasza Wictor (#68) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem az érzést nem fogom elfelejteni, hanem Őt. És nem is akarom. :N

Neeem. Bár most ezt mondanám, ha a szívemmel gondolkoznék, de ez természetesen nem így van.

[ Szerkesztve ]

(#70) sislaciii


sislaciii
aktív tag

A leggyönyörűbb írás, amit valaha olvastam, nagyon megfogott, szinte a bőrödben voltam, amikor olvastam. Láttam ahogy nézed az adatlapját, ahogy kimész az udvarra. Köszönöm, hogy megosztottad velem/velünk, gyönyörű perceket adott. :) :B :R

Szerk. Rájöttem ettől, hogy hiányzik valaki, és most döbbentem rá igazán, még ha voltak kapcsolataim azóta mióta megismertem, és azt hittem akivel épp együtt voltam, hogy nagyon szeretem. Most rájöttem. Csak megzavarodtam. Én mást szeretek. November óta.. Egy lányt, aki nekem mindennél többet jelent. Lesz -e közös jövőnk? Nem tudom. :O

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#71) Wictor válasza sislaciii (#70) üzenetére


Wictor
senior tag

Lesz, ha teszel érte, lesz. :R

Ez a lány akkor már nem a fordított képes, ugye jól értem? :)

[ Szerkesztve ]

(#72) szombatitomi válasza sislaciii (#70) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm, és örülök, hogy tetszett! :K

Igen, ettől én is félek. Hogy majd akkor, a szeretett lány szemébe nézve nem őt fogom magam előtt látni...

(#73) Mr Potter


Mr Potter
tag

Egy 'köszönöm' tőlem is. Szép írás ! :)

(#74) szombatitomi válasza Mr Potter (#73) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Én köszönöm! :)

(#75) sislaciii válasza Wictor (#71) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Ahogy mondod. Bár jó volt vele, és ha rajtam múlna még ma is együtt lennénk, de nem lenne igazi szerelem. Akit szeretek, ő más. Naponta beszélünk vagy 4 órát, és akkor keveset mondtam. Ő megért, meghallgat, segít. Elmentünk együtt jégkorizni, más volt, mint egy átlagos korizás. Naponta többször leírjuk egymásnak, hogy "Szeretlek". Nem tudjuk, hogy a másik barátságból mondja, vagy szerelemből. De szeretjük egymást.

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#76) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szép írás Tomikám, gratulálok! :)

Velem is megesett ehhez hasonló, nem volt jó, de hidd el egyszer Neked is eljön az igazi! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#77) HDDave


HDDave
csendes tag

Igazán sajnálom. Az írás nagyon tetszett köszönöm. Szerintem ebben a mai világban ez egyre gyakrabban fordul elő, elég nyomasztó de hát "c'est la vie!" :R

"Don't party!! It's like drugs; it's addictive!!!"

(#78) szombatitomi válasza mexicanraven (#76) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm szépen! :B

(#77) HDDave: Neked is köszönöm! Hát igen. "C'est la vie!" ;)

[ Szerkesztve ]

(#79) Dr Smoke


Dr Smoke
aktív tag

Szép írás, köszönöm szépen! Én is hasonló cipőben járok, azzal a kivétellel, hogy sűrűn találkozom Vele. Mondjuk egyenlőre úgy döntöttem, hogy még nem adom fel teljesen. Te még könnyű helyzetben vagy, de én már a 30hoz vagyok közelebb, mint a 20hoz sajnos és fiatalabb már nem leszek. 16 évesen Nekem is volt egy lány, akkor úgy gondoltam, hogy mindig szeretni fogom, de elmúlt. Tovább kell lépni, tíz év múlva már máshogy fogod gondolni.

(#80) szombatitomi válasza Dr Smoke (#79) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm! Hát igen, próbálkozok.

(#81) Wictor válasza szombatitomi (#80) üzenetére


Wictor
senior tag

Én most léptem a tettek mezejére (most este). Szerelmes levelet írtam a lánynak (lehet hülyének nézni, vagy megkövezni...). Kezébe nyomom valami indokkal, hogy otthon majd olvassa el, ha elolvassa, és tetszik neki, akkor sínen vagyunk, ha nem, akkor ráhagyom. Övé a döntés, ha ez nem jön be, akkor hagyom mostmár végleg. :(((

Részben a te írásod is segített ebben, úgyhogy neked is köszönöm, hogy idáig eljutottam. :R

[ Szerkesztve ]

(#82) Ipse89 válasza Vasinger! (#41) üzenetére


Ipse89
tag

~320 fiú , ~4-5 lány ;] ( mondjuk ez már egyetem )
Viszont százalékos arányban te nyertél ;]

(#81) Wictor Na Papi, akkor szorítok, írd ám meg, hogy mi lett a reakció :B Szép dolog levelet írni, szép és jó az e-mail, sms msn, de szerelmes levél kézzel írva az igazi :) Fújd ám be kicsit a spray-ddel/parfümöddel!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#83) tildy


tildy
nagyúr

Ha 50 év múlva valakinél a szerető családja mellett is ez kerül bele a naplóba, egy volt érzelem , és ezt emeli ki, ott valahol valami nagyon nincs rendben.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#84) gamerkiller válasza enddav (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Én interneten keresztül ismertem meg a jelenlegi barátnőmet.. Elmondhatom hogy imádjuk egymást, és már több mint 2 hónapja vele vagyok. Szerintem ha okosan csinálja az ember akkor nem lehet gond.. Nem kell látatlanban szeretni senkit, nem 1 ilyet láttam már hogy csak képről ismerte az illető a másikat de akár meg is halt volna érte.

11fiú és 1 lány. Azt az 1-et is nagyon furcsálljuk, mert CNC forgácsoló szakon vagyok.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#85) GAbre


GAbre
veterán

Jó kis írás,átérzem a fájdalmad. :((
Én is ilyen voltam régen,csakis 1 csajba voltam szerelmes évekig,sok-sok évig.... :W
Azóta rájöttem,h semelyik csajba nem lehet bízni,ha valamilyen lánnyal tényleg el akarsz beszélgetni,akkor abból barátságon kívül semmi jó nem sülhet ki.(90%ban így van)
Én is benne vagyok ebben a %-ban...:(
Én már évek óta nem remélek,nemigen próbálkozok,mert mind1iknek csak a lové számít...

A távkapcsolatban az a "jó",hogy odáig szép a dolog,h lejön/elmész hozzá hétvégére.1üt vagytok jólérzed magad.Aztán vissza melózni,vagy suli.
Csak az a baj,h a legtöbb csaj a hét többi napján mást is boldoggá tesz/tehet.
És mivel te is olyan vagy,mint én(gondolom),h nem tudsz 1üt lenni vkivel érzelem nélkül... :( :(
Azért remélem,te hamarabb túlteszed magad rajta,avagy összejön....Sok sikert

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#86) szombatitomi válasza GAbre (#85) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszi. De nemigen jó általánosságban beszélni, mert - bár vannak ilyenek - igenis van kivétel.

(#87) juhig12 válasza szombatitomi (#60) üzenetére


juhig12
tag

akkor van még 1 ötletem.
menj el valamit sportolni. tökmindegy hogy milyen alkat vagy. menj el küzdősportra, jót fog tenni, nem fogsz vele foglalkozni, meg aztán hasznos dolog is.
vagy mássz falat vagy tökmind1,csak foglald el magad, és jobb lesz;)

(#88) szombatitomi válasza juhig12 (#87) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Az elfoglaltság mindig megvan. :D

Szoktam sportolni. :P

(#89) juhig12 válasza szombatitomi (#88) üzenetére


juhig12
tag

hát helyes, akkor idővel jobb lesz, és ne törődj vele annyit;)

(#90) vakondvok válasza szombatitomi (#6) üzenetére


vakondvok
tag

millió nő van : ) mindenkinek jut egy előbb vagy utóbb, akit imádhat (és közel is lakik :]) hajráhajrá

(#91) Fooler89


Fooler89
őstag

MSN szerelem??

Szerintem ezt hanyagolni kéne, vannak dolgok amit elsőre talán könnyebb megbeszélni az interneten keresztül de nem tudom elképzelni, hogy tudsz úgy szerelmes lenni, hogy te és a lány között nem történt semmi említésre méltó?

Ez nem a szerelembe vagy szerelmes tipikus esete? Mármint csak szeretnéd, hogyha valaki szeretne?

Nem bántásból írom, csupán csak kíváncsiságból!

[ Szerkesztve ]

(#92) szombatitomi válasza Fooler89 (#91) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Nem, nem a szerelembe vagyok szerelmes. Ebben egész biztos lehetsz.

(#93) Daczy


Daczy
aktív tag

valami hasonló velem is megesett már, csak én személyesen is ismertem a hölgyeményt...

borzasztó érzés, tudom... :U

nagyon jó lett az írás :R

(#94) szombatitomi válasza Daczy (#93) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

:R

(#95) vinistv


vinistv
tag

Gratulálok a cikkhez, végre egy kis változatosság, abszolút tetszett! :C

-

(#96) szombatitomi válasza vinistv (#95) üzenetére


szombatitomi
aktív tag

Köszönöm! :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.