Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Vigyorogva olvastam végig, ugyanis és tavalyelőtt nyáron jártam végig a perforált vakbelek útját :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) hdanesz válasza Syl (#1) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Akkor ismerős a történet... :)

(#3) Syl válasza hdanesz (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

A negyedik részre már eltűnt a vigyor a képemről. Hozzád képest én "olcsón" megúsztam. A perforált vakbél mellé kaptam egy tüdőgyuszit természetesen, némi húgyúti fertőzést természetesen, és aznap amikor engedtek haza, szétnyílt a hashártya - amit csak 8 hónappal később hoztak helyre.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) adlersson


adlersson
aktív tag

"...hála a google-nak sikerült azonosítanom, hogy ezek a tünetek vakbélre is utalhatnak. Megemlítettem ezt a helyettes dokinak..." - Én a helyedben nem mondanék ilyeneket. Egyszer már én is megkaptam, hogy ha diagnosztizáltam magam, akkor minek rabolom a [háziorvos] idejét. :DDD

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

(#5) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Ilyen sztorik után érzem, nekem mázlim volt, hogy egyrészt gyerekkoromban történt, másrészt apukám egy jó belgyógyász-háziorvoshoz vitt, pedig a gyerekdokihoz tartoztam.
Reggel voltam rosszul, délelőtt a doki mondta, vakbél. Dél körül már kórházban, délután már vittek be a műtőbe, akkor mondták, hogy bocs, még nem én jövök ;] , pontosabban ránézett a sebész a beteghordóra és neki mondta (kötelező gixer) vagy 3 órával később jöttem én, nagyon féltem, de csak annyi maradt meg, hogy teszik rám a maszkot - KO - zörög alattam a kocsi, visznek a kórterembe készen.
Utána egy fájdalmas éjszaka következett, onnantól kezdve az unalom leküzdése egy hétig.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#6) #64791808


#64791808
törölt tag

Ha a paciens gondolt a diagnozisra, azt megemlitette, az orvos megsem vette figyelembe, az problema. Az, hogy a beteg ettol eletveszelyes allapotba kerult, es neki lett igaza, az konkretan muhiba. Megerne egy bejelentest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.