Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack Hunter

    tag

    LOGOUT blog

    válasz Criminal017 #3 üzenetére

    Azért haragszom ezekre az olcsó dolgokra, mert marketing az van,de az ígért dolgok felét sem tudja.Nagyon sok tudatlan ember van, aki nincs benne a műszaki dolgokban,és tapasztalat,támpont híján a leírásra támaszkodik.Ezért jóhiszeműen kiad egy csomó pénzt egy túlreklámozott vacakra, ami állítólag mindent is tud, gyakorlatban meg semmit. Első használatkor meg jön a csalódás. Persze, vissza lehet küldeni,de egy életre elveszti a bizalmát az új kütyük iránt, és nem fogja megvenni a jót sem, mert az is biztos vacak. Sosem felejtem el édesanyám várakozó, izgatott arckifejezését, amikor megjött élete első olcsó okosórája. És nagyon hamar leolvadt az arcáról a mosoly, amikor az eszközt még tölteni sem lehetett a hozzáadott adapterrel. Olyan csalódás volt neki, hogy azóta én sem tudom meggyőzni, van jobb is. És mindezt azért, mert vannak ilyen khm... Furcsa emberek, akik megelégednek a szarral is,a gyár meg kezét dörzsölve gyártja a filléres vackokat, amiből lehetne némi ráfordítással sokkal jobbat kreálni, de nem érdeke, hiszen a bóvli is kiválóan fogy. Szóval nem,nem fogadom el, hogy mindenféle hitvány dologra szükség van. Meg kéne húzni egy minőségbeli színvonalat, és az alá nem menni,még ha meg is lehetne csinálni. Nem lenne többé dadogó,lefagyó okostelefon,játékszerű okosóra,dobozhangú Bluetooth hangszóró.

    Csak nevess, ne vedd túl komolyan!

Új hozzászólás Aktív témák