Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Szívemből szólt néhány része a műnek. :R

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#2) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

"Van egy ződ vagy leginkább piros mobilom, ami lehet, hogy vezetékes, mert tárcsafék is van rajta."

Hát bazzeg ... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Đ10Đ4 válasza aero. (#2) üzenetére


Đ10Đ4
aktív tag

Én is azon kattogok.. Full korrekt írás!

:R
Gratula! :)

Dió

"Eladók"-kal tárgyalok, az "Árus"-ok kíméljenek, legyenek kedvesek!!! Köszönöm! ### Apró hirdetéseim .: https://bit.ly/2UD7qeW :. ###

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Már megint szakadok :C :C :C

(#5) rolii21


rolii21
aktív tag

Az olyanok kimaradtak akik azt irjak h a doboza nincs meg koltozes miatt. Hat nem tom h minden masodik ember ph-n naponta koltozik e. De jo iras. Grat!:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#6) KaiotEch válasza rolii21 (#5) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Én azt veszem észre haveroknál, hogy ha vesznek valamit első dolguk bedobni a kukába a dobozát... Kérdem én: Nem fér el?

(#7) rolii21 válasza KaiotEch (#6) üzenetére


rolii21
aktív tag

Hat igen a doboz ertek novelo lehet eladasnal. Es egy telefon doboza nem nagy, elfér barhol.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#8) KaiotEch válasza rolii21 (#7) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És belefér 15 millió is :D

(#9) enginev3.0 válasza KaiotEch (#8) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én meg mindig kérem a dobozt ha veszek :) az nálam alap dolog

Egyébként kimaradt az is hogy ha én akarok valamilyen telefont venni akkor rittig nincs egy darab se, bár ez nem a cikkhez tartozik, de így van :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Újabb jó kis írás... :R Ráismertem a nokia aranyárazott termékére... :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Jót nevettem, csak sajnos van valóságalapja. Várom a folytatást! :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#12) #41635072


#41635072
törölt tag

Ismét kellemes, szórakoztató írás. :R

Mostanában egyre többször gyűlik meg a bajom az ilyen túlárazott termékeket áruló kollégákkal.
Próbálok alkudni, de mindig jönnek a hülye szöveggel.
Tipikus alapesetek:
- "boltba x százezer forint", és belinkel egy árgépes oldalt, ahol 5 évvel ezelőtti árak is megtalálhatók.

-"én még 10 trillió forintért vettem"

- "rengeteg az érdeklődő, ha nem kell, majd más elviszi", persze fél éve rajta rohad.

-megajánlok egy reális árat, elküld a 3.141592-ba, majd pár nap múlva rámír, hogy mégis vihetem annyiért, vagy még olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#13) walkmanboy


walkmanboy
tag

"A készülék még fóliás, utoljára Little Big Horn-nál adtak le vele füstjelzéseket Reno őrnagynak, hogy azonnal vonuljanak vissza!"

Húúú te :D
Könnyesre röhögtem magam :C :R :R

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#14) old rocker


old rocker
veterán

Köszi, mindenkinek.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#15) bakter24 válasza old rocker (#14) üzenetére


bakter24
őstag

Az utolsó két mondatoddal tettél rajongóddá :D A korábbiakat is olvastam, élvezettel, de ez így a végén elhúzta előttem a mézesmadzagot a jövőt illetően :D

:R

[ Szerkesztve ]

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#16) old rocker válasza #41635072 (#12) üzenetére


old rocker
veterán

hát igen... emlékszem egy fazonra, aki trémobil függő készülékét - új, két hetes, garis, mifene - a két éves szerződést aláírók részére meghirdetett akciós ár kétszereséért!! kínálta eladásra. Először szolídan figyelmeztettem erre, beraktam a linket is, nem légből kaptam... Dühödten kaffogott vissza, igen, de azért két évet kell aláírni! Egyébként is, ő két hete még ennyiért vette! Hiába érveltem, aki tmobil függőt akar venni, inkább aláír két évet, nem vesz téfüggőt dupla áron - használtan. S hogy ő mennyiért vette két hete, irreleváns: ha most hozná ki a boltból, akkor se tudná már annyiért eladni; az már HASZNÁLT. Nem lehetett meggyőzni: neki én voltam John Dillinger, az egyes számú közellenség...

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#17) old rocker válasza bakter24 (#15) üzenetére


old rocker
veterán

köszi, egyszercsak megírom... Talán a jövő héten.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#18) moonlight115


moonlight115
tag

Nekem vót eccer naggyon régen egy Szoni nemtudomhányas telcsim, olyan ezüstös-kékes színe volt neki, és naggyon szerettem mer időzónás térkép is vót rajta, hát ollyat vennék én mostan, nem tucc nekem segíteni ? Akkor 90 ezer vót az ára, de most nosztagijábúl megvenném 9 ezerér....ja, és úgy kiállt az anternája neki..... :D

Tetszett a cikked ! ;)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#20) manoarc


manoarc
senior tag

Vicces írás , jókat nevettem rajta , de akinek a fenti dolgok nem tetszenek , vegyen újat. Eladásnál pedig vigye be az első GSM boltba a telefonját és megkíméli magát a hülyéktől.

{。^◕‿◕^。}

(#21) Alan[HUN]


Alan[HUN]
senior tag

Zseniális!:DDD Kell nekem egy Nukimuki akksi, szétröhögnm magam mindem egyes töltésnél, akár az irományodon!:DD

(#22) AusWolf


AusWolf
őstag

Igaz, és humoros. :D Minden elismerésem! :R

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#23) moonlight115


moonlight115
tag

Eladnám, vagy grillsütőre cserélném Morci kutyám mobilját. Kicsit kinyúlt a mosásban, a színét is eresztette, ( indigókék lett a főzővíz ) de a mikróban meg kiszikkadás után összeugrott, mint a zsugorfólia, de így hallókészülékként is funkcionál. A hangszíne is megváltozott a multicentrális fúga hatására, kiscica nyávogásról automatikusan átváltott bullfrog brekegésbe, de ez nem akadályozza abban, hogy szempilláit rezegtesse és hipnotikus álomba ringató funkciója is megmaradt. Befőttes üvegben, a hóesés hangját őrző magnószalaggal átkötve, díszcsomagolásban, értéke maradandó. Az ajánlott árba 10 %-ot beszámítok ! :P

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#24) Blindmouse válasza old rocker (#16) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ez abból a szempontból érthető, hogy aki domino-ban venné, annak lehet úgy olcsóbb.
Nekem is volt 1-2x ilyen, talán még van is a blogomban írás róla, aztán inkább letettem a használt mobilról. Úgyis 3-4 évente veszek max telót.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#25) AusWolf válasza moonlight115 (#23) üzenetére


AusWolf
őstag

Grillsütőm nincsen, de adnék érte egy 15 éves, ritkán használt Sonni márkájú, annakidején még erre-arra használható, jelenleg ismeretlen rendeltetésű multifunkcionális készüléket. Fiatal korához képest remek állapotban van. A fedele kissé zörög, de a hátulját még viszonylag jól tartja a szakértő által, házilag eszközölt ragasztás. Szervizben nem volt (mert nincs rá pénzem). Szívesen küldenék róla képet, de a kamerám tegnap beleesett a patakba, megrágta a kutyám, és bár még ezek után működött, a rázuhant ufót már sajnos nem élte túl. Adok a cucchoz töltőt is, ami bár nem jó hozzá, viszont bármi máshoz tökéletesen használható. Az átvétel se problémás, ugyanis Jászalsószenttápiózöldfán lakok, ami mindenhez közel van, még a szomszédos legelőkhöz is. :K

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#26) randras


randras
veterán

"Megkapja a lóvét és futva elindul a postára feladni a telefont, azonban ekkor váratlanul ráugrik a hatos villamos. Nagy valószínűséggel nem fogja utolsó leheletével azt hörögni: „Ezt a telót aggyák mán fel Mószeres Mihálynak, a címét mingyá ideírom vérrel a mejjkakasomra! Péz van a zsebembe!”"

Mit szíívsz?? :D Hatalmas! :R

(#27) harlyngton


harlyngton
tag

:C :C :C :C :C :C :C

Baby, do you understand me now?
Sometimes I feel a little mad.

Hát kérem szépen TISZTELT old rocker, igen így tiszta nagy betűvel.
Gratulálok, rendkívül szórakoztató, igényes mű született, temérdek apró geggel.
Köszönet, és remélem még sok ilyen alkotás születik, és inspirál másokat is hasonló gyöngyszemek elkészítésére.

:R

(#28) rainmen


rainmen
aktív tag

Be is nézek rögtön a hardverapró mobil részlegébe... :C

(#29) kakukkmarci


kakukkmarci
senior tag

In memoriam Rejtő Jenő !
Remélem, nem bánod, ha Ő jutott eszembe írásodról !
Szenzációs sziporka, gratulálok !

noob... rooter... geek

(#30) moonlight115 válasza AusWolf (#25) üzenetére


moonlight115
tag

A zörgő fedél kizáró ok. Még felébresztené az alvó csoroszjánt. Az ő hátsófedele néha repedtfazékként gurguláz, mikor beveszi a reputácijót. De bármi másban megegyezhetünk. Cerkahegyezésre még alkalmas a készülék? Igaz, zabot kéne most hegyezni, annak van szezonja, meg a friss tőkehalnak. Filézve, rántva, salátával. Na és hány magos a kicsike?A kendermagos se rossz, de a tökmagos szonya igazi világmárka! Kárikittyolni is lehet vele?Vagy csak kettyintget néha? Ajánlom, borogassa pitymallatkor szedett harmatfű friss főzetével, attól még a bibircsókjai is kimúlnak. Maradok őszerinte híve : Mísz Hódfény :DD

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#31) moonlight115 válasza AusWolf (#25) üzenetére


moonlight115
tag

AusWolf Szeretnél játszani? Ezennel meghívlak ide Nézz körül a Galaktikus Pingvinbirodalomban, víg cimborákra lelsz, csillogó sziporkáid nem vesznek ködbe. itt mindent megtudhatsz rólunk. Üdvözlettel: moonlight115 Galaktikus Holdfény Agitátor

old rocker Bocsánat az offolásokért, csak a munkámat végzem, mint Galaktikus Holdfény Agitátor. Téged is meghívlak a Birodalomba, nézz be ha időd engedi, ha részt vennél játékunkban, az nagy megtiszteltetés lenne. :)

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#32) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Hatalmas :DD jót nevettem , köszönet az irományért , nagyon jó lett mint az előző :R

(#33) LuckyL válasza old rocker (#16) üzenetére


LuckyL
őstag

dehát ezt sokan csinálják, még mindig olcsóbban megkaphatod így mintha pl. kártyás csomagban vennéd
szóval ez egy bevett dolog, nem értem mi a probléma vele
én is ezt szoktam csinálni, ha lejár a hűségem és nincs olyan telefon amire váltanék
kihozom ingyen és eladom 50k-ért mint legutóbb amikor ilyen volt

cryptot minden termékemért elfogadom

(#34) kromatika


kromatika
veterán

köszi az írást.jó volt olvasni.

(#35) nagysandor88


nagysandor88
tag

Jó kis írás, mint az előző.

Saját tapasztalatom is hasonló a hirdetésekkel... :(
Lásd aláírásom:

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#36) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Egyébként én az a ganyé vagyok, aki le szokta tagadni a dobozt és otthon már tök jó kis mobildoboz gyűjteményem van. :DDD

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#37) zazahoho


zazahoho
őstag

Tetszett a humor bonbonokkal teletűzdelt írásod. :R Kellenek az ilyen írások,mert vidámabbak leszünk tőle. :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#38) Zoja™


Zoja™
őstag

,,Jobban mögéje látnánk a bárgyú reklámoknak és talán másként értékelnénk a televízió műsorok fontosságát – de erről majd legközelebb."

Főleg ha kereskedelmi csatornáról van szó. Non-stop nyomatják a reklámokat, néha-néha a reklámok között van egy kis film is...

(#39) Tim82 válasza Epsylon (#36) üzenetére


Tim82
nagyúr

Most már hiába tagadod le. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40) old rocker válasza LuckyL (#33) üzenetére


old rocker
veterán

Nem azzal van a gond. Az illető kihozta, két hét múlva el akarta adni. Igen ám, csak miután ő kihozta, pár napra a t-mobile végső leárazást csinált (ha emlékezetem nem csal, E51 -ről volt szó), kivonta azt a forgalomból. Az ipse (nagyjából) 48 rugóért vette a telefont, 46-ért akarta továbbadni, miközben két év hüségért 24-ért lehetett egy összegben megvenni, dominóra meg 2-3 ezerrel drágábban, mint ahogy a szivar kínálta. Hát, én nem tudom, ki hogy van vele, de akkor már inkább bemegyek a témobilhoz, megveszem 50 ropiért akár dominósan - függetlenül attól, hogy én habozás nélkül a 2 évet írnám alá - , semmint Bivalyb@sznádról postai úton és természetesen előre utalással ismeretlen ürgétől vegyek állítólag két hetes készüléket.
Ahhoz már öreg vagyok, hogy most kezdjek el tollasodni, akár anyagi, akár hátulnézetbe vett értelemben. (Mellesleg, mi miatt csináltak kiárusítást? Néhány hét múlva megjelent az E52. A pendejo tehát mindenképp lúzer volt: a hirdetés feladásakor nem tájékozódott a "piaci" árról és olyan készüléket vett meg, aminek már az utódjára várt mindenki. Vagyis erre mondták valamelyik angolszász regényben: szent együgyűség.)

Ami kimaradt a mostani szösszenetemből: a "nem fogják letiltani, garanciát vállalok rá". A tiszti becsületszavamra korának kezd bealkonyulni... Mi az, hogy "én garanciát vállalok rá, hogy nem tiltják le"? Szóval általánosságban véve az a benyomásom, a hardveraprón mindig az eladó a felsőbbrendű; csalárdságot csakis a vevőről lehet feltételezni. Az eladó mindig egy karitatív úriember. Kizárólag azért adja el - mint sokszor olvasható a hülye szöveg - , mert neki "túl okos ez a teló". Miért, meghülyült a vásárlás óta eltelt időszakban? Vagy tényleg annyira hülye volt, hogy rosszul mérte fel a vásárláskor a mentális erőviszonyokat, a telefon és saját maga között?
Hagyjuk már ibolykát...

Valamilyen szolgáltató függő telefon esetében bónuszra vásárol X, vagy 0 Ft-ért valaki egy készüléket. Meghirdeti, nem kell közölni, ő két vagy 40 Ft-ért vette. Képez egy árat, ami olcsóbb, mintha a szolgáltatónál veszi a vevő akármilyen konstrukcióban. Ez teljesen korrekt. De ha ugyanakkor azt látod, 160 hirdetése volt, akkor 50 pozitív értékelés mellett is gyanakszol rá, mint vevő, nem? Vagy megveszi úgy, hogy ő aláír két évet, de becs szóra karban tartja az előfizetését, amire megvette, mert ő a Jaóskapista...
Erre már azt mondom, inkább használt mobilkereskedésben veszem meg, ahol ismerem a boltosokat, akitől ők megvették, azt is ismerik; nos, az már jelent valami garanciát. Vettem is így témobil függő készüléket; azt mondták a srácok, az eladó "nem olyan"... kérdeztem, ha esetleg mégis és letiltják? Akkor természetesen visszaadjuk az árát, vagy valamilyen megoldást keresünk rá, mondták.

A többieknek nem válaszolok egyesével, de nagyon köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek.
Különösen annak, aki Eric Burdonnal nyitott:-))

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#41) gabipaci


gabipaci
addikt

Ez feldobta a reggelemet, köszönöm :)

Logitech hardware tester

(#42) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Ez hatalmas :C már megérte felkelnem :D sírtam a rögöhéstől :D :O :D :DD nagy vagy :R :C

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#43) old rocker válasza Jon Mathias (#42) üzenetére


old rocker
veterán

+ gabipaci: :R

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#44) Phülöp válasza KaiotEch (#6) üzenetére


Phülöp
addikt

Válaszolok én: nálam nem.
Alaplap, videókártya, proci, 3 telefon, 2 tablet... nem tárolom a dobozokat, hiszen úgyis gépbe van szerelve a cucc (PC alkatrészek), vagy tokban/zsebben hordom (telefon, tablet). A szgép dobozát megtartottam, sérülésmentesen lehet benne szállítani a gépet. Ugyanezen okból a nagyzene dobozai is megmaradtak. A többi dobozra csak akkor lenne szükség, ha el akarnám adni a belevalót, ám ez ritkán esik meg, mert általában a kihordási idő végéig szolgálnak a cuccaim. Tudom, velem van a baj... :D Én még a Zippo-m díszdobozát is kiszórtam első nap. :DDD

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#45) KaiotEch válasza Phülöp (#44) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Padláson, vagy pincébe elfér. Olyan sokat nem foglalnak ezek. No és ha vissza kell vinni a boltba gariba akkor mivan?

(#46) LuckyL válasza old rocker (#40) üzenetére


LuckyL
őstag

így már értem!

egyébként én úgy szoktam az enyémet eladni, hogy az én és a vevő személyes adatait is tartalmazó adásvételit kötünk, amiben én garantálom, hogy fenntartom az előfizetést, ő pedig megadja az adatait, hogyha valami drogdílerhez kerül a telefon és a rendőrség engem keres meg az imei szám alapján, akkor tudjam igazolni hogy kinek adtam el

cryptot minden termékemért elfogadom

(#47) Cyone


Cyone
tag

Nagyon jó volt az írásod (az előző is). Köszönet érte :))

Cyone

(#48) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ez is nagyon nívós írás, de messze nem az a könnyed olvasmány, mint az előző.

A hozzászólások szerint ha valaki megadja a megbízhatóságát, az elegendő az előre fizetéshez. Nekem ezzel kapcsolatban változatlanul erős kétségeim vannak. Tételezzük fel, az eladó tényleg olyan korrekt, mint Sir Lancelot. Megkapja a lóvét és futva elindul a postára feladni a telefont, azonban ekkor váratlanul ráugrik a hatos villamos. Nagy valószínűséggel nem fogja utolsó leheletével azt hörögni: „Ezt a telót aggyák mán fel Mószeres Mihálynak, a címét mingyá ideírom vérrel a mejjkakasomra! Péz van a zsebembe!”
Ha minden fekete pont, semmire kifizetett megállapodás hasonló okokból történt volna, messze jobban öregedne a magyar korfa.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#49) old rocker válasza Cyone (#47) üzenetére


old rocker
veterán

Én köszönöm.
LuckyL:Így korrekt. Nyilván nem lehet mindent kivédeni és mindig a legrosszabbra készülni,de még így is rizikós. Nyilván függ az eladó életkorától, de az életkor az elhunyási sorrendben csak valószerűsít, nem determinál.
43 éves kollégám úgy halt meg a zuhany alatt egy reggel, hogy nem engedték hamvasztani.
(Későbbi esetleges exhumálás miatt.) Ugyanis a boncolással nem tudták megállapítani a halál okát. Egy orvos barátom 44 évesen ment el. Urológus volt. Hererákban halt meg. Micsoda fintorai az ilyenek az életnek...
Szóval oda akarok kilyukadni, mi van akkor, ha az eladó váratlanul elhuny? Oké, ott a papír. Közben letiltják a telefont, utána járás, hivatali procedúra stb.
Mondok neked egy példát. Nem ilyen tragikus, de tragikomikus. Feleségemmel elmentünk a Tescoba. Végül - nyár volt - az egész vásárlás egy rövidgatyával fejeződött be, részemre. Az ára hatezervalahányszáz Ft. Pénztár. Asszony adja a dombornyomásút, pénztáros kezel, majd visszaadja: ez a kártya le van tiltva. Feleségem nevet, nem létezik, most érkezett rá a fizetésem is! Pénztáros még egyszer benyomja, eredmény ugyanaz. Sebaj, van egy másik kártyája is. Odaadta: a tesco automatája szerint az is le van tiltva. Jó, akkor fizetjük kp. Kifizettük, kerékpárra ültünk, irány haza. A tároló ajtaját nyitottam, amikor jött az SMS. Három. A dombornyomásúról kétszer, a simáról egyszer vonták le a vásárlást. Rögtön, ott helyben felhívtuk az erste bank ügyfélszolgálatot, sebaj, holnap jóváírják. Mondtam a feleségemnek: menjünk vissza, a Tescoban is reklamáljunk. (Gyanakodom, tehát vagyok.) Ő már fáradt, egyébként is, az ügyfélszolgálatos szerint semmi tennivalónk nincs. Másnap délután mondtam, mivel semmi mozgás nem volt, hívjuk fel újra az Erstét. Újra panaszfelvétel, utána néznek, stb.
Eltelt pár nap, mire jött a banktól e-mail, írjuk le, mi történt. Leírtuk az egyet vesz, négyet fizet akciót. (Háromszor levonták, egyszer kpval fizettünk, vagyis 25 rugóba került a tyúksz@ros nadrág.) Válasz: meghallgatják a beszélgetésről készült hangfelvételt, egyeztetnek a Tescoval, de az elintézés több, mint 90 nap is lehet a hatályos hatályok szerint, mert a Tesco ugye nemzetközi. Hiába volt utána minden levelezés. írtam én olyan gúnyos levelet, hogy egy jobb érzésű marketinges a laptopjába dőlt volna tőle. Hiába. Az eredmény: három hónappal később egy tételt jóváírtak. Újabb reklamáció, semmi válasz. Másfél hónap múlva újabb tételt írtak jóvá, erre újabb reklamáció. Válasz semmi. Se a banktól, se a Tescotól. A harmadik tétel azóta is a Tesco extraprofitját gyarapítja... Az eset tavaly júniusban történt...
Kérdezlek én: a trémobil nemzetközi cég? Én nem szeretnék hasonló esetet, pláne azért, mert egy mobil azért nem 6 rugó.

A konkrét esethez még csak annyit: szerencse, hogy nem színes tévét vettünk. Pl.

A windows rendszerű telefonok a microsoftnak köszönhetően lassan az enyészet útjára lépnek

(#50) fuximaxi válasza old rocker (#49) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Tetszik, és nagyrészt egyet is értek vele. Viszont, az iskolában nem a marketinget, kereskedelmet és hasonló dolgokat kell megtanítani, hanem az értő olvasást. Sajnos a társadalom nagy része nem tudja értelmezni amit olvas és ezért a fogalmazásnál is hiányosságok merülnek fel.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.