Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Segal válasza CactuS (#1600) üzenetére


Segal
veterán

Nincs benne vágás csak a duda volt a lényeg és meg is állítottam a videót de konkrétan keresztülgázolt a kocsimon.... sz*rrá is törte. :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1602) wrongduke válasza CactuS (#1596) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Értem én hogy editor meg photoshop, de ez a kép kicsit túlzás. :DDD Ha már ennyi időt szánsz az utómunkára a háttérben a falról leszedhetted vólna a sötét téglát. :P

Abba hagytam a trollkodást.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1603) Triathlete válasza wrongduke (#1602) üzenetére


Triathlete
senior tag

Ne végletekben gondolkodjunk szerintem. Nekem egyáltalán nincs ellenemre a pici, ismétlem pici utómunka. Van egy olyan határ ami nem zavaró még. Ezt szerintem rábízhatjuk minden nevező jóérzésére ill. lelkiismeretére. Szíve mélyén mindenki tudja hol is van ez.
Engem az utómunka nem zavar annyira mint mikor valaki 400e-es gépen csinál képet fullos grafikával a másik pedig egy 40e-en.. Az sem fair ezzel az erővel.
Szóval nem igen van egzakt igazság ha már ennyire szabályozni akarjuk. Szerintem hagyjuk nyitva ezeket a lehetőségeket, úgyis a szórakozás a célja ennek semmi más és a vasárnapi tallerozás.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1604) Segal válasza Triathlete (#1603) üzenetére


Segal
veterán

+1
Meg hogy ne Cactus győzzön mert akkor régi vassal kell nevezni ;] (VICC VOLT :DDD )
Jóhír! Egyyelőre még képlékeny a dolog de úgy néz ki a jövőheti találkozóra el tudok menni :DD Az eheti számomra megint esélytelen :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1605) wrongduke válasza Triathlete (#1603) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Bocsánat, nem provokációnak szántam. Már egy előző off hozzászólásomnál is jeleztem, hogy igazából nekem mindegy hogy van utómunka vagy sem, (ha van azt légyszi 16:9-ben és 1920x1080 töltsétek fel háttérnek. Köszönöm! ;) ) engem élőben érdekel úgy is. Észrevettem, hogy CactuS egy konkrét "valóságban" készített képet rakott ki, alatta nem sokkal Segal kolléga egy hasonló, ám már GTA-ban készült képpel. Erre próbáltam utalni némi szarkazmussal és az off-os "abba hagytam a trollkodást" zárással. Nem is akarok, akartam igazságot tenni.

"GTX750Ti-vel minden árnyék szögletes." - worngduke

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1606) Triathlete válasza wrongduke (#1605) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nem támadásnak szántam én sem. Akkor písz :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1607) Locutus


Locutus
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : LocutusH
Autó : Dukes

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1608) sixpak válasza wrongduke (#1605) üzenetére


sixpak
nagyúr

Resolution scale-t told fel 200%-ra a kép készítésének erejéig, sokkal jobb lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1609) pokers válasza Kiskokó (#1592) üzenetére


pokers
senior tag

Akkor lenyomhatnánk vmikor a börtön körül. 1 kör nekem, 1 kör neked.
80 unalmas kör lesz. :DDD

(#1610) Triathlete


Triathlete
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC : KovacsK85
Autó : Dukes

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1611) Segal válasza pokers (#1609) üzenetére


Segal
veterán

Én is beállhatok a sorba nekem csak huszonvalamennyi hiányzik meg esetleg egy sea és egy air race.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1612) Kiskokó válasza pokers (#1609) üzenetére


Kiskokó
veterán

Valamikor letoljuk jólvan. de valami repteres egyedi pálya kéne ami egyenes 1 km azt csá :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1613) CactuS válasza Kiskokó (#1612) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Létezik, nekem úgy lett meg, autópályán végig egyenes, nem tudom, hogy megvan-e még, de az kb 20 sec volt per kör.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1614) Logitech


Logitech
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : mtamas80
Autó : Dukes



még egy próbálkozás

Gotmogh, Segal köszi a segítséget, végül rockstar editorral sikerült amit szerettem volna :)

[ Szerkesztve ]

(#1615) CactuS válasza Logitech (#1614) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hogy sikerült két kerékre tenni? Hol vannak a borulós képek? És hol van a szép narancs supra? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1616) Logitech válasza CactuS (#1615) üzenetére


Logitech
aktív tag

Van egy bukkanó az úton, azon elugrattam, és ez a leérkezés pillanata, sajnos nincs benne annyi erő hogy kiálljon kerékre :D
Fél városon keresztülmentem, megpadkáztam, mindenhogy próbáltam két kerékre rakni, itt sikerült, már csak a kép készítését kellett kitalálni, most használtam először a R* editort, videóra vettem az ugratást és abból loptam ki a képet.
A vonatos képet először úgy csináltam, hogy megálltam a sín előtt, de utána inkább mozgásban csináltam a képeket, illetve ezt is videóból loptam ki, 1x 2x elsodort a vonat :D

[ Szerkesztve ]

(#1617) pettyem00712


pettyem00712
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC: PETTYEM0071292
Autó: Dukes

[ Szerkesztve ]

(#1618) McSico


McSico
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Brutality_McSico
Autó : Dukes

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1619) Locutus válasza McSico (#1618) üzenetére


Locutus
veterán

Ugyanezt a dizájnt megcsináltam én is, de a végén mégis túl átlagosnak találtam :)
Krómnál figyelni kell amúgy a szögre, meg hogy honnan süt a nap, mert sokszor a króm kerék sokkal kevésbé csillog, mint a többi krómozott elem. De ehhez is meg lehet találni a jó beállítást, hogy ne tűnjön mattnak a kerék se.

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1620) McSico válasza Locutus (#1619) üzenetére


McSico
senior tag

Ez még tavalyi tuning. Meglátjuk hogy tetszik a többieknek.
Próbálgattam a szögeket, de valahogy nem adta ki. Úgyhogy így maradt.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1621) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Brutality_Syd
Autó : Dukes


Bonus (versenyen kívüli):

Smoke some weed nigga!

(#1622) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Varjatok meg 5 percet :DD

(#1623) Kelecar


Kelecar
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : KeleHUN
Autó : Dukes

Bocsi, kicsit kapkodnom kellett és még így is kicsúsztam az időből, remélem nem nagy gond :)

Tudom, hogy #mótvá, segal megelőzött, de még próbáltam hangolni rajta, hogy mégjobban hasonlítson az origira :D

(#1625) Racer77


Racer77
tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : GTAMoT3C
Autó : Dukes

(#1626) Wiz Khalifa válasza Kelecar (#1623) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És az a 01-es szám hogy került rá? Mert kétlem hogy szerkesztés nélkül.

Meg az a felni sincs szerintem a játékban.

Smoke some weed nigga!

(#1627) CactuS válasza Wiz Khalifa (#1626) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem crew logo.

Racer77: melyik maradjon a kettő közül?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1628) Logitech válasza Wiz Khalifa (#1626) üzenetére


Logitech
aktív tag

Gondolom crew logo

(#1629) ucli válasza Racer77 (#1624) üzenetére


ucli
senior tag

Hiába nevezel kétszer, nem fogsz több szavazatot kapni ;] ;]

(#1630) Racer77 válasza CactuS (#1627) üzenetére


Racer77
tag

A bocsi a második jó lesz :D :R

(#1631) Kelecar válasza Wiz Khalifa (#1626) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Sehogy sincs szerkesztve sajnos (pedig akartam RS editorban egy kis DOF effektet), nem volt idő.
A logo crew logo, azért ilyen kicsi :( A felni bent van a muscle kategóriában, meg is lepődtem, h van ennyire hasonló mint az eredeti :D
Pontozásnál vegyétek figyelembe, hogy csak ez a króm felni 76k volt rá :D
És egyébként a szín is crew szín, de annyira hasonlít az alap narancs festésre, hogy én sem tudnám megkülönböztetni (de legalább ez is volt 20k) :D

(#1632) Locutus válasza Kelecar (#1631) üzenetére


Locutus
veterán

Mire nem volt idő? Vagy most újabban szombat este zárul a nevezés? Mert ha igen akkor nem csak te csúsztál ki.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1633) Kelecar válasza Locutus (#1632) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Újabban? Mindig szombat 8kor zárult, nem? Infóban is benne van

[ Szerkesztve ]

(#1634) Kiskokó válasza Kelecar (#1633) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én szombat éjfélről tudtam, sőt a összefoglalóban is az van.. bár nem mintha annyira fontos lenne :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1635) Racer77


Racer77
tag

Melyik topicban lehet szavazni ?

(#1636) Kiskokó válasza Racer77 (#1635) üzenetére


Kiskokó
veterán

Itt és nézd meg az összefoglalóban, milyen módon. :)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1637) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5. Dukes Találkozó képei :


























[ Szerkesztve ]

(#1638) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Csoport képek :)











(#1639) TR4KT0R-ka


TR4KT0R-ka
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok:
PETTYEM0071292 (2pont)
mtamas80 (1pont)
oldmeme (1pont)

"Shoot yourself with smaller caliber bullets to build up an immunity to larger bullets."

(#1640) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :

Hegyipapa1 2p
Daweee93 1p
KeleHUN 1p

(#1641) Feherfy


Feherfy
tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :

oldmeme (2pont)
PETTYEM0071292 (1pont)
KeleHUN (1pont)

[ Szerkesztve ]

(#1642) Daw93


Daw93
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :

hegyipapa1 (2pont)
Kovacsk85 (1pont)
Norbyte (1pont)

GTA Online: Daweee93

(#1643) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok :

CsabyyySSS (2pont)
Daweee93 (1pont)
hunsegal (1pont)

(#1644) Segal


Segal
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok :
oldmeme (2pont)
Nyrdian (1pont)
KeleHUN (1pont)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1645) vtomi2


vtomi2
őstag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok :

Hegyipapa1 (2pont)
Nyrdian (1pont)
Bluuzia (1pont)

(#1646) Locutus


Locutus
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok :

GTAMOT3C (2pont)
Dawee93 (1pont)
Rettenthető (1pont)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1647) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :

Norbyte ( 2 pont )
Gotmogh ( 1 pont )
Rettentheto ( 1 pont )

Sajnálom, hogy sem roli2001, sem raczger nem nevezett, mert az ő autóik nagyon tetszettek.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1648) Ideg


Ideg
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :
oldmeme (2pont)
Nyrdian (1pont)
Bluuzia (1pont)

(#1649) Racer77


Racer77
tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
Szavazok :

Bluuzia (2pont)
LocutusH (1pont)
hunsegal (1pont)

(#1650) gabesz222


gabesz222
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

Szavazok :

Nyrdian ( 2 pont )
CsabyyySSS ( 1 pont )
PETTYEM0071292 ( 1 pont )

SC: oldmeme

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.