Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) gabesz222 válasza Kiskokó (#1750) üzenetére


gabesz222
csendes tag

33-ra nem de ha fent leszek nyugodtan szólj rám és elmegyek veled párra ha nem lesz más jelentkező

SC: oldmeme

(#1752) Kiskokó válasza gabesz222 (#1751) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jólvan köszi :P :D 1perc egy kör kb.
Bár meg kéne keresnem azt a racet.

Valaki nem tudja ?
Ilyen egyedi versenyt GTA-n belül én nem is tudok csinálni?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1753) gabesz222 válasza Kiskokó (#1752) üzenetére


gabesz222
csendes tag

criminal records aszem ez a neve :D

SC: oldmeme

(#1754) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1752) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én tudom melyik az. :P

Csak a térképen van, a race listán nincs.

Ott van a Del Perro óriáskerékhez vezető úttól nem messze.

Itt:

Ha már eléggé jól vágod a pályát (pl mint én :DDD) akkor 30-35mp alatt is megvagy egy körrel.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1755) Logitech válasza Kiskokó (#1752) üzenetére


Logitech
aktív tag

criminal records

lehet csak fél perc, de többet bámulod a töltőképernyőt, mint amennyi ideig a verseny tart kb., azért sok idő

(#1756) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Köszi all!

Hát ja kb másfél-2 perc egy menet töltésekkel

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1757) Locutus válasza Kiskokó (#1756) üzenetére


Locutus
veterán

Hát még ha elkezdenek bejoinolni nemkívánatosak :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1758) bluuzia válasza Kiskokó (#1752) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Criminal records a neve és a börtön körül folyik a verseny.
Ne felejtsétek 1 körösre állítani (kb 30 sec) és ha vége akkor REPLAY. Sokkal hamarabb betölti.
Ja, érdemes invete onlyból indítani vagy lezárni rögtön, mert tuti rengeteg jelentkező lesz pillanatok alatt. Valamiért mindig bepofátlankodnak ilyenkor. Érzik mikor nem kellene. Akkor pedig kickelhetitek őket. :D

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1759) Kiskokó válasza Locutus (#1757) üzenetére


Kiskokó
veterán

Closed-ra kell tenni és kész :D
Nem arra gondoltam amugy, ez saját pálya. de sztem csinalok egyet én megnézem hogy működik.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1760) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: Bluuzia
Autó: Vapid Minivan Bennys

... és igen kicsit zöldes-sárgás. Dew Yellow. :)
Pedig lett volna egy nagyon klassz, de már nem akartam én is azt a Die Hard Liveryt használmi.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1761) bluuzia válasza bluuzia (#1760) üzenetére


bluuzia
aktív tag

De persze nem biztos, hogy ennél szebb lett volna, hiszen ez is nagyon bjutifúl.

bocs, lejárt a szerkesztés lehetősége.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1762) Segal


Segal
veterán

Nagyon ugy nez ki ebbe a korbe jobbak lesznek az indulok eselyei. Eleg kevesen vagyunk:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1763) Wiz Khalifa válasza Segal (#1762) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én ha tehetném akkor megváltoztatnám a képeim a kocsinál. Mert azok ezer évesek voltak és a mostani sokkal szebb lett. Csak épp gépem nem volt így nem tudtam elkészültem volna-e vele időre. De hát ez van. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1764) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: Nyrdian
Autó: Vapid Minivan (Benny)

Amúgy egy ilyen foteles dögöt élőben is hajtanék nap, mint nap. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1765) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: hegyipapa1
Autó: Vapid Minivan (Benny)

Családi sportos egyterű, kis hangrendszerrel.


Bónusz kirándulós :

[ Szerkesztve ]

(#1766) Racer77


Racer77
tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: GTAMoT3C
Autó: Vapid Minivan (Benny)

A rendőrnek is bejön. :DD

(#1767) Wiz Khalifa válasza hegyipapa (#1765) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Most akkor nem 2 kép lehet nevezéskor???

Smoke some weed nigga!

(#1768) hegyipapa válasza Wiz Khalifa (#1767) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Bluuzia,Norbyte,Daweee93 -nek is 3 képe van akkor nem hiszen hogy nálam probléma :)

(#1769) Wiz Khalifa válasza hegyipapa (#1768) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Láttam azokat is de mondom már megkérdezem mert ugye ahogy CactuS is kiírta 2 kép stb...

Szerintem azok akik nem két képet használnak alapvetően azoknak a nevezését vagy érvényteleníteni kéne akkor vagy akkor bevezetni azt hogy három kép a kötelező.

Smoke some weed nigga!

(#1770) Daw93 válasza Wiz Khalifa (#1769) üzenetére


Daw93
senior tag

Már miért kéne? akkor ennyi erővel aki nem jön a találkozóra azé se legyen érvényes.. meg azé se aki nevezés lejárta után 10 perccel nevez, meg annak a szavazata se legyen érvényes aki csak 1 emberre szavaz, és lehetne még sorolni a részletkérdéseket.
Másrészt meg nem ezeken fog múlni hogy ki nyer, semmit sem változtat a verseny menetén.

GTA Online: Daweee93

(#1771) Wiz Khalifa válasza Daw93 (#1770) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az oké. De akkor mondjuk lehetne akkor módosítani arra hogy 3 kép lehetséges. És aki akarja az él vele aki meg egy képet tesz fel akkor annyit.

Én erre gondoltam.

Smoke some weed nigga!

(#1772) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1771) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szerintem a 3.kép legyen linkelve. Volt már hogy beraktam plusz képet én is ( ha más is én miért ne alapon) de volt hogy linkeltem.
Nem kell azért ezt ennyire komolyan venni azért de tény hogy mikor 3-4 képet mondtam a nevezésnek le lettem hurrogva hogy bőőven elég 2... erre sokan teszik a többet :P
Kis hamisok ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1773) ucli


ucli
senior tag

Dupla hsz

[ Szerkesztve ]

(#1774) ucli


ucli
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

Sc:_ucil_
Autó: Vapid Minivan (nem Bennys)

(#1775) McSico


McSico
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: Brutality_McSico
Autó: Vapid Minivan (Benny)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1776) gabesz222


gabesz222
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: oldmeme
Autó: Vapid Minivan (Benny's)


SC: oldmeme

(#1777) zsadnok


zsadnok
tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: zsadnook
Autó: Vapid Minivan (Benny's)

(#1778) CsabyyySSS


CsabyyySSS
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 6.
SC: CsabyyySSS
Autó: Vapid Minivan (Benny's)

Mivel a héten nem nagyon értem rá,így a kép minőségért bocsi,majd a találkozón nézzétek,úgy jobban átadja,hogy milyen is valójában az autó! :'D

GTAOnline:CsabyyySSS

(#1779) botulinum


botulinum
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 6.
SC: BoTulINuM.ToXiN
Autó: Vapid Minivan (Benny's)

(#1780) Logitech


Logitech
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.
SC: mtamas80
Autó: Vapid Minivan (Benny's)


(#1781) Nfol


Nfol
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: az_nfol
Autó: Vapid Minivan (nem Benny's)

(#1782) Kelecar


Kelecar
aktív tag

10p turelmet kerek :D

(#1783) CactuS válasza Kelecar (#1782) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez már lassan fizetős feature lesz. ;]

Képek: részemről lehet annyit módosítani, hogy 2 kép alapból, a szokásos szögekből és +1 kreatív, ami nem kötelező. Ha több van, akkor az meg szigorúan linkbe. Így jó lenne? (A következő héttől)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1784) Segal válasza Kelecar (#1782) üzenetére


Segal
veterán

Letelt a 10 perc XD
Na jo had induljon:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1785) Kelecar


Kelecar
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 6.

SC: KeleHUN
Autó: Vapid Minivan


(#1786) Gawamatsu válasza Wiz Khalifa (#1771) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Eddig min2, max 4 kép volt a kívánság...

(#1787) Wiz Khalifa válasza Gawamatsu (#1786) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem. :)

Volt kérdés hogy 2 kép vagy 4 legyen. De mindenki a 2 képre szavazott. Vagyis a többség.

Smoke some weed nigga!

(#1788) Kelecar válasza Wiz Khalifa (#1723) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Végre egy autó amivel partiban lehetsz :D Ez tényleg szép lett.

(#1789) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Nah kele is nevezett, mehet a szavazás, nem? :D

(#1790) Gotmogh válasza Kelecar (#1789) üzenetére


Gotmogh
csendes újonc

A rendszám miatt járna egy plusz pont, viszont a határidőn túli nevezés miatt kettő pontot le kell majd vonni :DDD

(#1791) Segal válasza Kelecar (#1789) üzenetére


Segal
veterán

Én úgy voltam vele ha túl szép lesz a kocsid akkor meg kell vétózni késés végett az indulást de végül úgy határoztam hogy nem vétózok ;] :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1792) Gawamatsu válasza Wiz Khalifa (#1787) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

De azért a bónusz képek/videók bekerültek "versenyen kívül" majd mindenkitól a mostani és a korábbi alkalmakkor is.
Nem értem mire a balhé megint.

(#1793) Segal válasza Gawamatsu (#1792) üzenetére


Segal
veterán

En mondjuk pont nem szerkesztettem soha a kepet plusz harmadik, negyik kepet sem tettem fel (a videot is csak a duda vegett mert nem tudtam elmenni a talira) de en sem ertem a problemat. EZ EGY JATEK!
A lenyeg hogy minel tobben induljunk nekem aztan edesmindegy ki nyer a lenyeg ugyis ugyanaz lesz egy uj kocsi. PEACE

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1794) Kelecar válasza Segal (#1791) üzenetére


Kelecar
aktív tag

:O

(#1795) CactuS válasza Segal (#1793) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Persze, de valami keret azért jó, ha van. Legyen egy széles meder, ami irányt mutat. Azért írtam, hogy akkor legyen 2 alap + 1 feature kép, ami opcionális, ha valaki többet csinál, akkor lehet linkelni, nem pedig képként beszúrni. Ez így szerintem elég tág és engedékeny.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1796) Daw93 válasza CactuS (#1795) üzenetére


Daw93
senior tag

Nem belekötni akarok, de miért jobb a 3. vagy sokadik képet linkelve berakni? Nekem nem jelent akadályt, csak érdekel.

GTA Online: Daweee93

(#1797) Segal válasza Daw93 (#1796) üzenetére


Segal
veterán

Max azért mielőtt valaki akkor elkezd 6-7-x képet meg 4-5 videót feltölteni. Szerintem is jó az hogy versenyen indul 2 kép plusz ha szükségesnek érzi az ember akkor versenyen kívűl 1-2 de ha pl mobilnetről nézem a témát akkor ne legyen már (költői túlzással) indulónként tizen kép.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1798) CactuS válasza Daw93 (#1796) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Részben, mert nagyon hosszú lesz egy-egy poszt, így linkelve nem olyan zavaró, ha listázod az összes nevezőt. Mondjuk nyilván az aki 35 szögből lő 80 képet, az jobban be tudja mutatni a járgányt, de a listában akkor is csak 2 vagy 3 kép lesz, akit pedig érdekel, az megnézheti a link mögött. Másrészt a méretek miatt, baromi sok adatforgalmat generál jelenleg 1-1 frissítés, mobilról elég ritkán nézek rá erre, mert jelenleg ugye a spoiler tag sem mentesít a letöltés alól, csak a linkesítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1799) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#1800) Kelecar válasza hegyipapa (#1799) üzenetére


Kelecar
aktív tag

0:40-nél már valaki tudta mi lesz a következő autó :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.