Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) ucli


ucli
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC: _UCIL_
Autó: Vapid Blade

(#1102) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC: Nyrdian
Autó: Vapid Blade

Láttam, hogy sok az arany szín, de addigra már én is elkészültem a keveréssel, így maradt.

Megvan hozzá a kötelező gold neon is. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1103) #81556480 válasza CactuS (#1102) üzenetére


#81556480
törölt tag

a játékban is van chemitrail ?! :D :D

(#1104) Segal válasza Wiz Khalifa (#1097) üzenetére


Segal
veterán

Ahogy ígértem Syd
kép
kép
bocs most végképp nem méreteztem a képet csak gyorsan alvás előtt feltöltöttem.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1105) Wiz Khalifa válasza Segal (#1104) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem meg az az oldal beömlő nem tetszik. De én már levettem az enyémről hogy olyan legyen mint ahogy megvettem. :)

Smoke some weed nigga!

(#1106) CactuS válasza #81556480 (#1103) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hogyne lenne, így élethűbb. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1107) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC : Bluuzia
Autó : Vapid Blade

Sajnos egyik kép sem adja vissza teljesen az autó színét, ezért tettem be ezt a harmadikat, versenyen kívűl.

Kellene egy jó fényviszonyokkal ellátott hely, ahol a képeket lehetne készíteni. Akár mindenkié ott lehetne lefotózva.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1108) Mr.Csizmás válasza bluuzia (#1107) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ide helikopterrel tetted fel, vagy mech felhozza oda is?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1109) bluuzia válasza Mr.Csizmás (#1108) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Cargobobbal :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1110) CactuS válasza bluuzia (#1107) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, a színek alapvetően kicsit mások, mint játékon belül, főleg, ha még a jpg is torzítja. Az enyém sem ilyen sötét, nehéz pont olyan napszakot találni, hogy kint jó szögben és erősen essen rá a napfény.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1111) Kiskokó válasza Segal (#1104) üzenetére


Kiskokó
veterán

Első képen nyomom a dumát :D

Bluuzia : Oda szerintem még simán felmenne amúgy a Blade, de megértem, hogy elő vigyázatos akartál lenni.

Cactus : Ja amúgy elég rosszul jön át sokszor.
Laci képei is nagyon sötétek lettek, biztos nem alapból olyan.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1112) #81556480 válasza Kiskokó (#1111) üzenetére


#81556480
törölt tag

hát az egész nevezésem egy zsák sz*r :DDD Pedig játék közben milyen jó volt a videó is meg a képek is.. :O ;] na mindegy, egyszer úgyis nyerek és akkor lesz nektek kalahari tuning ;]

(#1113) Locutus válasza bluuzia (#1107) üzenetére


Locutus
veterán

Na nem mintha ebbe a környezetbe illene ez az autó :)
Ettől függetlenül talán még ez a dizájn áll legjobban ennek a fostalicskának :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1114) bluuzia válasza Locutus (#1113) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Csináltam más környezetben is, amik szerintem jobbak is, de a fények miatt nem ezeket tettem fel.
Mondjuk kicsit retusáltam rajtuk.
Nem akarom több képpel befolyásolni a szavazókat, ezért ezeknek már csak a linkjét teszem be.
Remélem emiatt nem zártok ki a versenyből.

Csak saját felelősségre nézzétek meg. :D

SPOILER
[kép]

[kép]

[kép]

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1115) CactuS válasza bluuzia (#1114) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De. ;]

Egyébként igen, a 3. képen látni jól a rendes színét, ahol pont oldalba kapja az íveket. Szép keverés. :K Vagy crew color glitch?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1116) Kiskokó válasza bluuzia (#1114) üzenetére


Kiskokó
veterán

A fekete mellet hasonló színen gondolkoztam én is csak kicsit lájtosabban.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1117) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Nem tudom, mit jelent a crew color glitch és hogy néz ki, ez saját keverés. Párszor átfújtam, mire ilyen lett, mert tényleg olyan volt, mint egy Moszkvics.
Többe van a festés, mint a kocsi. :), de így már nem rossz ez az autó.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1118) Triathlete


Triathlete
senior tag

Örülök, hogy az én ötletemet még senki sem lőtte el, bár színben valaki már-már súrolta a dolgot. :)
Holnap feldobom én is az én kordélyomat, aztán megküzdök az uccsó helyért. :)

Bluu' nagyon frankó lett ;) Crew color glitchet én sem ismerem de ötletem sincs mire lehet jó.

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1119) Wiz Khalifa válasza Triathlete (#1118) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Holnap már késő lesz. Ma este 8-ig lehet bedobni a képeket.

Smoke some weed nigga!

(#1120) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1119) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mint irtam feljebb is, szerintem ez így kevés... vagy péntek estig kellene a határidő 0:00-ig aztán lenne 2 egész nap szavazni a hétvégén... vagy úgy megcsinálni a forgást, hogy 1 nap legalább hétvégére is essen és akkor szavazni vasárnap hétfő lehetne vagy valami...
De nekem 8 amúgy csak ötletelek.
Bár a péntek esti nevezés sztem reálisabb lenne jóval!

Jó hogy mondod amúgy tök péntek volt bennem... berakom akkor én is a képeim.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1121) Laraxior


Laraxior
titán

Sajnos a szegénynegyedben elég gyakori a rendőri razzia, engem is kérdőre vontak, hogy honnan a verda, pedig nem lopott... Még egy fotóra tellett az időből, mielőbb beszippantották a verdám.

SC: TheLaraXioR
Car: Vapid Blade (volt újkorában)

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#1122) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1120) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát ezt mikor felvetette Asuska írtam hogy akkor a kövi lehet így nyugodtan.

De akkor legyen a mostani is úgy hogy akkor péntek éjfélig lehet bedobni a képeket és akkor szombaton meg vasárnap lehet szavazni annyi hogy vasárnap mondjuk akkor vagy este 8-ig. Utána megnézem kire mennyi szavazat érkezett és akkor kiírom még akkor este a nyertest.

Smoke some weed nigga!

(#1123) Triathlete válasza Wiz Khalifa (#1119) üzenetére


Triathlete
senior tag

Jogos ma már csüt' van! köszi hogy szóltál. Megoldom!

Nincs semmi baj a H-CS nevezési idővel szerintem. Négy nap csak elég rá, két nap meg a szavazásra. Vasárnap de. akár lehet is eredményt hírdetni. Este meg taller kilenckor, és a győztes autót az utolsó helyezet RPG-vel kilőheti a buli végén :)

Más: egyszer a sok autós tali helyett lehetne valami motoros, vagy militarista. Szerintem lenne sikere.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1124) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#1123) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

airshow? mindenki jön a saját verdájával a paleto bay-i reptérre :))

vagy repülős-autó tali, lehetne jampiskodni a kifutón, meg ilyenek :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1125) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1122) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja úgy is jó akkor vasárnap lenne a zárás DU 5-6 felé azt akkor este lehet is hirdetni a nyertest.

to all :
én mondtam felőlem lehet egy össznépi Off Road túra is de oda fegyelem kell meg Off road kocsi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1126) Triathlete válasza Mr.Csizmás (#1124) üzenetére


Triathlete
senior tag

akár ilyen is

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1127) Kiskokó


Kiskokó
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC: Saabe60
Autó: Vapid Blade

Egy icipicit "csaltam" a tuninggal, de szerintem jót tett neki :DDD

Kicsit darkosra vettem a figurát. Arany tényleg jól áll neki az volt az első ötletem nekem is de hát.... Valami ilyesmi sofőr illene bele :D

Szavazz rám :DD !

[ Módosította: bolondember ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1128) hegyipapa válasza Kiskokó (#1127) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Legalább a helyszín jó, ez az autó oda való roncsok mellé :D :D Külön a helyet is lehetne szavaztatni nálam ez nyert !

(#1129) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#1126) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkor már színes saját verdákkal :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1130) Segal válasza Kiskokó (#1125) üzenetére


Segal
veterán

Engem speciel nem.erdekel az offroad tura 1 boven eleg volt amin resztvettem. Anno felvetettem en is a motoros vonulast de az meg masnak nem tetszett. Szerintem jo ez a parkolos osszeroffenes ugy ahogy van. Ja meg a nevezes es szavazas is. Akinek nem eleg 4 nap hogy akar meg is vegye meg tuningolja az ugysem fogja abba a plusz 4 oraba megtenni...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1131) CactuS válasza hegyipapa (#1128) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az jó, akkor már 2 helyről kapom a szavazatokat, ez ám a bunda. ;]

Sabee: Amikor kimásoltad, akkor elfelejtetted átírni az SC nevet. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1132) Kiskokó válasza hegyipapa (#1128) üzenetére


Kiskokó
veterán

Legalább??? Na szépppp..
Szerintem gangsta!!! (kár hogy itt senki nem szereti a gangstát :D)
Amúgy ja szándékos célzás volt hogy a roncsok között fotóztam :)

Segal :
Pedig elég jó kis túrákat lehet lenyomni, most találtam is még 1-2 helyet ahol komolyabban meg lehet állni és nekimenni falat mászni... van egy hely ahol 15 percembe telt mire 1szer feljutottam a falon a H2-vel!
De hát kinek mi. Motoros vonulás is jó lehet csak ott könnyű elszállni... van egy érzésem, hogy a fele bagázs lemorzsolódna pár km után :D:D

Cactus :

Baaaszuuuusss tényleg!!!!!!!!! Valaki légy szíves írja már át az SC nevem Saabe60-ra!!! :D
Az a baj munka közbe csak le - le ülök a gép elé ahogy épp tudok. Ha jönnek rögtön félbehagyok mindent.
A nevezést is vagy 2 órával előtte kezdtem el szerkeszteni,mint elküldtem.
Ezért maradt ott a neved :D hehe

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1133) CactuS válasza Kiskokó (#1132) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Semmi gond, már várom, hogy ki fog most nyerni és felkészülök a fogadtatásra. ;] :DDD

Kértem rá moderációt, javítva a név.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1134) Kelecar


Kelecar
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC: KeleHUN
Autó: Vapid Blade


A végére egész megszerettem a gépet. Több képet is készítettem, elég nehéz volt közülük kettőt kiválasztani.

Akit érdekel a többi kép (és anélkül is rám szavazna, hogy azokat látta) az megnézheti őket a mellbimbóra kattintva (.)

(#1135) Segal válasza Kelecar (#1134) üzenetére


Segal
veterán

A pink jobb volt:DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1136) Logitech


Logitech
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC: mtamas80
Autó: Vapid Blade


(#1137) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy akkor hogy legyen?

Szavazzatok ezek közül:

1. Hétfőtől csütörtök éjfélig van lehetőség nevezni és akkor péntektől vasárnap délután 5-ig szavazni. Utána kihirdetem a nyertest és akkor este meg tali a kocsikkal olyan 8-9 fele.

2. Hétfőtől péntek éjfélig van lehetőség nevezni és akkor szombattól vasárnap délután 5-ig szavazni. Utána kihirdetem a nyertest és akkor este meg tali a kocsikkal olyan 8-9 fele.

Szerintem az előbbi jobb mert 4 nap bőven elég és van elég idő is szavazni.

Smoke some weed nigga!

(#1138) Kelecar válasza Wiz Khalifa (#1137) üzenetére


Kelecar
aktív tag

1.

(#1139) Triathlete


Triathlete
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC: KovacsK85
Autó: Vapid Blade

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1140) Triathlete válasza Wiz Khalifa (#1137) üzenetére


Triathlete
senior tag

1

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1141) Segal válasza Wiz Khalifa (#1137) üzenetére


Segal
veterán

1

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1142) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

De egyhangú lett a szavazat eddig. :DDD

Viszont még McSico-t megvárjuk mivel ő is elkészült tegnap vele de beszart a netje. így mobilnetről nemsokára feltolja a képeket. :C

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1144) McSico válasza Wiz Khalifa (#1142) üzenetére


McSico
senior tag

Kicsit megkésve de befutottam. K. anyját. :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1145) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor most már mehet a szavazás. :)

McSico: az a 20 perc nem volt nagy késés. De a neted szolgáltatóját üssed amíg mozognak mert ez így nem kóser. :)

Smoke some weed nigga!

(#1146) Fecogame válasza adamkaa777 (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

+3 ugyanezért.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1147) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#1145) üzenetére


ProgenXL
őstag

nem úgy volt hogy péntek délutánig lehet szavazni? többen is úgy tudták.
Szó is volt róla

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1148) CactuS válasza Wiz Khalifa (#1142) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én még inkább hétvégéből is hagytam volna egy napot, hogy hátha akkor van ideje az embereknek. A szavazás az viszonylag gyors dolog, de lehet, hogy hét közben nincs ideje autót festegetni az embernek. Péntek meg olyan, hogy lehet, hogy este kicsivel tovább marad, ha nincs buli és akkor megcsinálja, beadja. 3 nap fölösleges a szavazásra szerintem.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1149) Segal


Segal
veterán

Az en tippem az hogy a specter lesz a kovetkezo auto:) Szep lett a kocsid Kovacs!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1150) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na most akkor hogy legyen?

Nem tudok döntést hozni mert azt szeretném hogy mindenkinek jó legyen. :)

Mert gondolom az meg nem nyerő terv hogy Hétfőtől Szombat éjfélig lehet jelentkezni és akkor vasárnap meg délután 5-ig lehet szavazni, azaz 17 óra van a szavazásra.

Mert aki meg aznap dolgozik pl akkor beszívja a szavazást.

Nem tudom komolyan akkor így most mi legyen... :U

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.