Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) CactuS válasza Wiz Khalifa (#1150) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk vasárnap attól még lehet talizni, hogy tart a szavazás, legalább látni élőben is a gépeket (bár ez kizárja a story moddolást). Lehetne V-H a szavazás K-Szo a nevezés.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1152) Wiz Khalifa válasza CactuS (#1151) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Na akkor ha a többieknek is jó akkor legyen így ahogy írtad. :R

Smoke some weed nigga!

(#1153) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#1150) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mindenkinek nem lehet megfelelni. Akinek van valami egyedi igénye vagy problémája az jelezze.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1154) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Szerintem hétfőtöl csütörtök éjfélig simán feltuningolja az autót, aki akarja és van rá ideje. Azért 4 nap elég kell, hogy legyen erre.
Viszont emiatt kell a hét másik felét a szavazásra áldozni, hogy mindenkinek legyen lehetősége rá. Tehát 4:3 arányban tuning vs. szavazás
Ez az én véleményen. Uff by dezi :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1155) ProgenXL


ProgenXL
őstag

törékenyek :(

Gunner for life

(#1156) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC: Thoomaster
Autó: Vapid Blade

Végül is nem tudom, hogy van a határidő, nekem amúgy se volt annyira időm feltenni, és szerintem a péntek este, mint határidő, nagoyn megfelelne.
Nehéz volt választani színkombót mivel az a pár ötletem ami volt el volt már véve, és látom most is a végére, valaki majdnem hasonlót csinált. Remélem azért tetszik :)

[ Szerkesztve ]

(#1157) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Nem sikerült beszúrnom a képeket, annyiszor akartam szerkeszteni, és az oldalra se tudok direkt képet feltölteni mert túl nagyok, és nincs prémium tagságom...
Itt van a két kép direkt linkje, majd beteszem, ha tudok megint szerkeszteni...
http://i.imgur.com/ty7owzb.png
http://i.imgur.com/pml3jkw.png

[ Szerkesztve ]

(#1158) Kiskokó válasza CactuS (#1148) üzenetére


Kiskokó
veterán

Köszi hogy módosítattad a nevet.

Amúgy ugyan ezt mondom én is. de amúgy midn1 mindig lesz aki nem ér rá valamikor.
[link]
így gondoltam énis

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1159) ProgenXL válasza Kiskokó (#1158) üzenetére


ProgenXL
őstag

részemről rendben.

Gunner for life

(#1160) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Akkor legyen így:

Nevezés: Keddtől Szombat éjfélig.
Szavazás: Vasárnap hajnaltól hétfő délután 5-ig. hogy legyen idő lezárni a szavazást, kiírni a nyertest és a nyertesnek a választott kocsit kiírni ide.

Így van elég idő mindenre és lesz benne hétvége is mert tény hogy ha még a postánál dolgoznák akkor szombaton tuningolnám fel szívesebben a kocsit, mert hét közbe nem tudnék annyira ütős színeket keverni. :)

Szóval akkor nevezzetek szombat éjfélig még. :R

Smoke some weed nigga!

(#1161) ProgenXL válasza Wiz Khalifa (#1160) üzenetére


ProgenXL
őstag

támogatom mert ha délutános vagyok akkor aligha jövök fel délelőtt kocsit tuningolni hétközbe.. hétvége viszont szabad. :)

Gunner for life

(#1162) Segal válasza Wiz Khalifa (#1160) üzenetére


Segal
veterán

A csak vasárnap az nem lett volna jó mert vendéglátósként én meg akkor melózom általába de így hogy hétfőn is lehet szavazni így belefér. Nekem a hétvégi munka kb ezt jelenti...
Bár én is azt mondom ettől függetlenül hogy szerintem is bőven elég lett volna 4 nap a kocsi szépítgetésére de a többség döntött elfogadjuk. Akkor majd vasárnap vagy hétfőn szavazok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1163) Wiz Khalifa válasza Segal (#1162) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vagy még akkor ha úgy van lehetne annyit esetleg változtatni hogy akkor a kedd is szavazás legyen akkor záruljon le a szavazási lehetőség hétfő helyett, és akkor a nevezés meg lenne akkor Szerdától szombat éjfélig.

Mert így akkor ha valaki pl vasárnap dolgozik, hétfőn meg beüt valami plusz dolog és nincs ideje rá akkor is tudjon szavazni. 4nap nevezési idő csak elég és akkor van benne hétvége is. :)

Smoke some weed nigga!

(#1164) CactuS válasza Segal (#1162) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A csúsztatott renddel kb. így mindenki számára elérhetővé tennénk a dolgokat. Aki hétvégén dolgozik annak is, aki munkanapokon nem ér rá (meló, gyerek, család, kutyafüle, stb.), annak is. Az egy hetet érdemes kitölteni, mert így mindig fix dátumok lennének, ne legyen kavarodás. Amit Syd mond az lehet a leginkább kompromisszumos megoldás:

Vasárnap 0:00-tól mondjuk kedd 20:00-ig szavazás, utána dönt a győztes és az új autó kihirdetésétől (kedd este vagy szerda reggeltől) szombat éjfélig lehet képeket beküldeni. Vasárnap este meg tali a versenyző autókkal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1165) Wiz Khalifa válasza CactuS (#1164) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én is valami ilyesmire gondoltam. :)

Smoke some weed nigga!

(#1166) ProgenXL válasza CactuS (#1164) üzenetére


ProgenXL
őstag

feltéve hogy a győztes pont akkor gépnél lesz. :D

Gunner for life

(#1167) sixpak válasza Laraxior (#1121) üzenetére


sixpak
nagyúr

Itt én is jártam régebben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1171) ProgenXL válasza Gawamatsu (#1170) üzenetére


ProgenXL
őstag

hegyipapa piros zsigájára még várni kell a szavazással :)

Gunner for life

(#1172) Laraxior válasza Wiz Khalifa (#1169) üzenetére


Laraxior
titán

Már csak azért is így kellene, mert az lenne a legjobb ha nem kattintana senki a képre. Mert ugye nem mindenki 4K Ultrán játszik. Azért elég sokat nyom a latba pár effekt, élsimítás egy kinagyított képen.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#1173) Gawamatsu válasza ProgenXL (#1171) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Mennyi variálás...

(#1174) Kelecar válasza Laraxior (#1172) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Én sem élsimítással játszok, de pár kép erejéig simán be lehet kapcsolni. Egy printscreen-nél mit számít, hogy kevesebb az fps? :)

(#1175) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ki kell hogy forrja magát, muszáj picit variálni.
Összesíteném ezt, aztán mehet az összefoglalóba!
Remélem nem hagyok ki semmit, meg jól is írok mindent amire mehet az Ámen!

PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY SZABÁLYZAT

A verseny menete : Lenti példa alapján 2 képet az autóról SC névvel ellátva.

A verseny időtartama / nevezési idő : Minden hét, Kedd - Szombat éjfél

A szavazás : Minden hét, Vasárnap - Hétfő 18:00 óráig! ( fontos az idő, hogy legyen idő a szavazat számlálásra és a nyertesnek kiválasztani a következő autót - persze 5-10perceken nem oszt szoroz HA még nincs eredmény)

Saját autóra nem ér szavazni.
1 ember - 3 szavazatot kell adjon a lenti példa alapján. Szavazni 1x lehet.

(én úgy gondolom a korrektség miatt Nevezőnek kötelező szavazni)

Nevezés példa.:

PHHU Autó Szépségverseny 1.

SC : Saabe60
Autó : Autó

Kép1(beszúrva nem linkelve)
Kép2 (beszúrva nem linkelve)
A képek alá 1-2 mondat megjegyzést lehet hagyni.

Szavazás példa.:

PHHU Autó Szépségverseny 1.

Szavazok : SC név (2pont)
SC név (1pont)
SC név (1pont)

Neokám : A "savazatod" sem jó :D és az nem változott egy jó ideje :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1176) bluuzia válasza Kiskokó (#1175) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Akkor szavazzon az is aki nevez? Mert azzal maga ellen szavaz, ráadásul erősen befolyásolhatja a sorrendet.

Arról nem is beszélve, hogy nyilván a saját kocsi tetszik a legjobban, hiszen azt tuningoltuk, csinosítgattuk.

Szóval objektívnek lenni nagyon nehéz lenne, ha önmagunk ellen pontoznánk, hiszen itt nem a személyre, barátra, legjobb arcra voksolunk, hanem egy kocsira.

Persze semmi tétje sincs, de azért mindenki szereti ha látja magát, hiszen akkor nem is indulnánk. :)
Kell az ember lelkének egy kis plusz.

A pontozás nem 3, 2, 1 lesz?

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1177) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1175) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez így korrekt ahogy írtad.

És a szavazásnál ne úgy legyen ahogy Bluuzia írta hogy 3, 2, 1-es pont hanem ahogy te. Az előzőnél is így volt és jó volt szerintem. :)

Aki nevez annak szintén jó hogy kötelező szavazni mert így vannak szinte csak szavazatok. :)

Smoke some weed nigga!

(#1178) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

FIGYELEM!

McSico-nak és Thoomaster-nek újra lehet a kocsikat beküldeni ugyanis Thoomaster azt mondta csinál egy rendes HSZ-t így a régit töröltetem, McSico meg amúgy egy nagyon régi képet rakott be még Story-ból mivel nem volt netje és úgy volt hogy akkor zárul a jelentkezés. De megkért hogy hagy rakhassa már be a mostani képet.

Így nekik engedélyezve az újra nevezés. :R

Smoke some weed nigga!

(#1179) McSico válasza Wiz Khalifa (#1178) üzenetére


McSico
senior tag

THX. :R

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1180) McSico


McSico
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC : Brutality_McSIco
Autó : Vapid Blade

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1181) Kiskokó válasza bluuzia (#1176) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem mind1 ez csak egy új ötlet volt, de nem kötelező szavazni a nevezőknek ha nem akarjátok :)

A pontozás már az előzőben is úgy volt hogy 2 - 1 -1 és maradjon is szerintem.

Kalifa(sz) ;] : jólvan, örülök ha szerinted jó így, Fixáld akkor meg ird ki ahova kell.
A másik GTA topicba is kitenném. Meg a Szavazás kezdetekor ott is lehetne jelezni hogy szavazás indul. Hátha ... :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1182) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1181) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kösz te kis kokós. :)

Majd kiírom éjfélkor hogy indul a szavazás. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1183) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1182) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt má szeretem!!!!
Lehagytad a "jesz mászter" vagy az "oké bossz" részt :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1184) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1183) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Vagy álmos vagyok vagy nem tudom de most nem tudom mire írtad ezt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1185) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1184) üzenetére


Kiskokó
veterán

Arra hogy a háttérből én mozgatom a szálakat :P
Emberem vagy !!! ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1186) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1185) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nem teljesen. Mert ezeket már én is fentebb írogattam de mind1, csak ne vetted észre. Szóval a szemészet hétfőtől péntekig reggel 7-től vár. ;]

Smoke some weed nigga!

(#1188) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

Miért tűnt el a hsz-m, amibe a nevezésem volt? Most másodjára, minden úgy volt ahogy kelletett. Gondolom rossz hsz-t töröltek ki...

(#1189) bluuzia válasza Wiz Khalifa (#1177) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én nem javasoltam a pontozást csak a #997-es hozzászólás miatt kérdeztem. :)
Azt hittem Saabe elírta. ( :DDD ), nem is figyeltem az előző pontokat.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1190) Wiz Khalifa válasza Thoomaster (#1188) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mert kimoderáltattam ahogy kérted hogy újra nevezhess. :)

Smoke some weed nigga!

(#1191) Thoomaster válasza Wiz Khalifa (#1190) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Ja, de ma is kitettem egyet, ami jó volt, rendes képpel, és az is törölve lett. :))
Nembaj, még kiteszem egyszer, remélem nem törlik.

(#1192) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC : Thoomaster
Autó : Vapid Blade


Na, remélem nem törlik. Köszönöm a második esélyt Syd! :R

(#1193) CactuS válasza Kiskokó (#1175) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Figyu már, te mint négykarikás tulaj biztosan tudod: a bajor kockásokkal ti elvből utáljátok egymást? Vagy mi a követelmény? Hétvégére rajtam ragadt egy F30, a városban meg egy audis engedtem szemből befordulni és kb. 3x villogtam neki, mire megindult. Fordulás közben is elég hülyén nézett rám. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1194) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az alábbi linkre kattintva listázódik az összes autó. Ez hasznos lesz szavazásnál

[link]

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#1195) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Ami még eszembe jutott (bár biztos másnak is), az autós talit csinálhatnánk invite only sessionben, ahol a nevezőkön kívűl bejöhetnek a "rajongók" és a PH-s érdeklődők. :DD

Az indulóknak mindenképpen kellene helyet biztosítani.
Persze nem azért mondom ezt, mert lehet, hogy csak 21-kor érek haza, hanem mert megnézném élőben is a vetélytársakat, hogy érdemben tudjak szavazni. :)

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1196) ProgenXL válasza bluuzia (#1195) üzenetére


ProgenXL
őstag

invite only-ba csak az jön akit meghívunk. szóval ha valaki kilép újrahívogatni.. macera szerintem mindig azt nézni ki akar bejönni.

Gunner for life

(#1197) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Amúgy mikor is van pontosan a tali?

Asus ez a link jó ötlet volt :D

[ Szerkesztve ]

(#1198) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC : Brutality_Syd
Autó : Vapid Blade


Smoke some weed nigga!

(#1199) bluuzia válasza bluuzia (#1195) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Még valami: a szavazó a szavazata végére odaírhatná, hogy szeretne-e résztvenni a találkozón, mivel eddig 18 induló van és 24 fő lehet fent egyszerre. Tehát eddig van 6 szurkolói jegy, amelyeket a szavazás sorrendjében oszthatna ki a szervező akit már nem tudom, hogy Sabee vagy Syd-e.
(lassan már ők sem :D ).

Asuska:
Szerintem aki ott van az nem fog kilépni, max leesni, de valaki csak van a barátlistáján ennyi emberből ezért visszatud jönni. Viszont ha idegenek jönnek be, akkor félő, hogy nem lehet ott minden érdekelt. A kickelés is véges, tehát az nem megoldás.
De persze ez csak egy ötlet volt, amivel biztosíthatnánk magunknak a nyugalmat. Fotó és videó készítés után már mehetünk vissza publicba, aztán küzdhetünk tovább az ellennel. :)

Syd kocsijának a képeit nem láttam ebben az összesítésben: [link], vagy ott van?

Pont most írtam :D:D:D:D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1200) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#1194) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Újra raktam a jelentkezésem mert az eredeti HSZ-ből a képeim eltűntek. Szóval no. :DDD

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.