Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Vasárnapi Találkozó !!
Köszönöm Daw-nek és Ucil-nak ezt a parkoló ötletet :C :C .



[ Szerkesztve ]

(#1552) Segal válasza hegyipapa (#1551) üzenetére


Segal
veterán

Én sajna erre sem fogok tudni elmenni :W
Viszont most annyi a változás hogy ugyan ez a kocsi sincs meg de ezt meg fogom venni és indulni fogok a versenyen :)
Szóval vigyázzatok mert az első autómra egyetlen pontot sem kaptam (jogosan én sem adtam volna :D ), a másodikra már kaptam kettőt is tehát jövök fel mint a talajvíz :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1553) gabesz222


gabesz222
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : oldmeme
Autó : Dukes


SC: oldmeme

(#1554) Gotmogh


Gotmogh
csendes újonc

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Gotmogh
Autó : Dukes


Nem olyan nehéz jóban lenni a rendőrökkel, csak nem kell őket provokálni :K

(#1555) Ideg válasza gabesz222 (#1553) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ez elég baszó lett! :DDD

(#1556) TR4KT0R-ka


TR4KT0R-ka
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC : Traktorka
Autó : Dukes



bónusz kép a hegyről lejövet után

"Shoot yourself with smaller caliber bullets to build up an immunity to larger bullets."

(#1557) vtomi2


vtomi2
őstag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : IIITomiIII

Autó : Dukes

(#1558) Daw93


Daw93
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Daweee93
Autó : Dukes

GTA Online: Daweee93

(#1559) ucli


ucli
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC: _UCIL_
Autó: Dukes

Még néhány Dukes :))

(#1560) Gawamatsu válasza ucli (#1559) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

És melyik a nevezett, a fura barna?

(#1561) zsadnok


zsadnok
tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC : zsadnook
Autó : Dukes


(#1562) ucli válasza Gawamatsu (#1560) üzenetére


ucli
senior tag

Igen, csak kicsit elkapkodtam, mert éppen indulófélben voltam.

(#1563) Kiskokó


Kiskokó
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Saabe60
Autó : Dukes

Ezért vettem egy cargobobot :U :Y

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1564) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Norbyte
Autó : Dukes


Bónusz benzintemető:

(#1565) Wiz Khalifa válasza ucli (#1559) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Te beteg állat. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1566) ucli válasza Wiz Khalifa (#1565) üzenetére


ucli
senior tag

Gondolkoztam rajta, hogy a hot pinkkel nevezek, de megsajnáltalak titeket és inkább hagytam nektek egy kis esélyt :DD

[ Szerkesztve ]

(#1567) Wiz Khalifa válasza ucli (#1566) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Én mással fogok nevezni. :)

Smoke some weed nigga!

(#1568) Nfol


Nfol
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : az_nfol
Autó : Imponte Dukes

(#1569) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Nyrdian
Autó : Dukes

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1570) CactuS válasza Gawamatsu (#1564) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Gonna write me up a 125, post my face wanted dead or alive, Take my license, all that jive, I can't drive 55!

(2. képről ugrott be, bár ott 50 van. :DDD, Sammy Hagar)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1571) CsabyyySSS


CsabyyySSS
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC : CsabyyySSS
Autó : Dukes

GTAOnline:CsabyyySSS

(#1572) bluuzia


bluuzia
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Bluuzia
Autó : Imponte Dukes

Ezt pedig csak a színe miatt: :)

Bocs, de nekem egyszerűen szükségem van 3 képre. Fel lehetne emelni véglegesen háromra? Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1573) vtomi2 válasza bluuzia (#1572) üzenetére


vtomi2
őstag

ugyanezt a színkombót választottam először, csak 2. színnek sárgával, de nekem nem sikerült ennyire visszaadatni a színeket képen :/

(#1574) bluuzia válasza vtomi2 (#1573) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nekem a másodlagos színnek és a felninek alap volt a króm.
Több mint 40 képet csináltam 2 nap alatt; és természetesen vagy rám sötétedett mire találtam egy jó helyet vagy elkezdett esni az eső vagy megtörtem a kocsit. Többször feladtam. :)
Végül ezek miatt is választottam a ceo garázshoz közeli pontot a fotózáshoz.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1575) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Csak egy kérdés.

A nevezett járművek képei, utólag RS-on kívüli képszerkesztővel tuningolhatók?
Pár kép nem tűnik eredetinek, hanem némi PS filtert vélek rajta felfedezni.

(#1576) Wiz Khalifa válasza Gawamatsu (#1575) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Kép letölt és akkor a tulajdonságokat meglesed. Ha PS-elt a kép akkor kiírja a részleteknél. :)

Smoke some weed nigga!

(#1577) Gawamatsu válasza Wiz Khalifa (#1576) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Azt tudom, de pl az Exif infó is szerkeszthető, eltávolítható.

De a kérdés inkább arra irányult, hogy a jobb helyezés elérése érdekében tiltott/megtűrt/engedélyezett e pl PS használata.
Bár a tiltáson kívüli állapot az esélyegyenlőséget jelentősen befolyásolja - igaz magunk közt vagyunk és nem valami állami pályázatról van szó.

(#1578) bluuzia válasza Gawamatsu (#1575) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Bevallom Én erősítettem (szín, kontraszt, gamma) egy árnyalatnyit, mivel az eredeti fakó és jelentéktelen; soha nem adja vissza a kocsi valódi színét + az első képen használtam a telefon Depth of field adta lehetőséget.
Viszont ahogy láthatod, nem csak Én csináltam.
Senki nem mondta, hogy nem lehet kicsit javítani a rajtuk. Persze azért ne egy agyonplasztikázott fotót küldjünk be.
Ha ez tiltva lesz, akkor az feltesszük az eredetit.

Amúgy pedig szavazással érdemes megvárni a találkozót, hogy élőben láthasd a kocsikat és érdemben tudjál voksolni.
Úgy vélem a feltöltött képek inkább a nevezést hivatottak szolgálni. Eddig egyszer (a legelsőnél) szavaztam a kép alapján.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1579) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

(#1580) Gawamatsu válasza bluuzia (#1578) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Igen, a tiéden láttam kissé és a Kurumásnál Cactus-én erősen.

Csak azé kérdem, mert van kinek van lehetősége és tudása plasztikázni, van ki meg mentes ilyenektől.
De ha engedett, nekem mind1, csak legyen tiszta - vagy tényleg tökmin1, nem hangulatot és feszültséget keltenék.

(#1581) CactuS válasza Gawamatsu (#1575) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem volt tiltva, én a belső szerkesztőt használom a felvételre / kamera beállításra azt kilopom greenshottal és PSsel levágom a kép széleit, hogy ne látszódjon a menü. Én azért használom csak a Rockstar editorban lévő "kezdetleges" szerkesztési lehetőségeket, mert az mindenkinek megvan és elérhető, aki rászánja az időt, így nem hozható fel érvnek, hogy bezzeg a PS/LR stb. Lehet szűkíteni a lehetőségeken, de akkor az szerintem hosszabb távon unalmas lesz, de akár lehet szavazást is írni róla, hogy mi legyen megengedett.

Ez is RS editorral készült, szóval lehet vele variálni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1582) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tisztábbnak igazságosnak tartanám a szépségversenyes képeket, ha csak sima sreenshot lenne, piszkálás mentes lenne, effekt nélkül stb... Max a a vágás lenne az engedélyezett. Ez az én véleményem a többség dönt :) Nem Photoshop verseny.

[ Szerkesztve ]

(#1583) CactuS válasza hegyipapa (#1582) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem is, Rockstar Editor. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1584) bluuzia válasza Gawamatsu (#1580) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Én a PhotoFiltreStudio X-et használom, amivel gombnyomásra tudom kicsit szépítgetni a képet + egyszerű a méretezés. Ennyi.
PS-hez nem értek és nem is szöszölnék vele annyit.

Tőlem mehet fel az eredeti.
Ilyen lett volna:

A javított színesebb és fényesebb.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1585) Kiskokó válasza hegyipapa (#1579) üzenetére


Kiskokó
veterán

Még nagyanyám is jobban vezet.... :U ;] :DDD

To all :
Nekem 8 hogy szerkeszthető el kép vagy nem döntsétek el ti.

Úgy gondolom mindenki el tud vonatkoztatni attól hogy a kocsi tetszik e neki ahogy kinéz vagy a kép szépsége.
:D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1586) MutantZombie


MutantZombie
tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Rettentheto
Autó : Dukes



Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#1587) Daw93 válasza Kiskokó (#1585) üzenetére


Daw93
senior tag

És már ha ez a téma, a glitch-el lejjebb ültetett ezáltal sportosabbá/szebbé tett autó is engedélyezett vagy tilos? Én minden szerkesztéstől/glitcheléstől mentesen csináltam eddig a képeket, de érdemes lenne megállapodni hogy most melyiket szabad és melyiket nem. Azért az összképen sokat lehet javítani egy jól megcsinált képpel meg ültetéssel.

GTA Online: Daweee93

(#1588) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 5.

SC : Hegyipapa1
Autó : Dukes

Egy korhű classic verda :



[ Szerkesztve ]

(#1589) Laraxior


Laraxior
titán

Dukes? Remélem lesz aki General Lee-vel nevez, vagy Toretto verdájával :C
Tekintve VGA hiányában vagyok, így nem tudok nevezni :O Pedig végre valami frankó verda :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#1590) Kiskokó válasza Daw93 (#1587) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na jó!
Maradjunk annyiban hogy a versenyre nevezni csak "stock" képpel lehet.

Ne bonyolítsuk, hogy ezt lehet de az nem, így meg úgy.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1591) pokers válasza Laraxior (#1589) üzenetére


pokers
senior tag

Én General Lee-vel neveztem volna, de sajnos 40 körre vagyok a krómtól, plusz nincs Konföderációs zászló a tetőre.
A narancssárga szín és a felni pedig már megvan :)
Így erről is lemaradok :O

(#1592) Kiskokó válasza pokers (#1591) üzenetére


Kiskokó
veterán

A krómtól én is 41 versenyre vagyok.... pedig nekem is jól jött volna most. :D
Hogy lehet egyedi versenyt csinálni? valami jó rövidet amit letoltok egymás után 40szer ? :D

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1593) Locutus válasza Kiskokó (#1592) üzenetére


Locutus
veterán

Criminal Rounds-ot kell nyomni. Egy kör a börtön körül, gyorsan megvan. De persze azért nyerni kell :)
Egyedül nem számolja a win-eket.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1594) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Én egyébként csak azután szavazok hogy élőben láttam. Nálam minden beállítás medium-on van így minden kocsi ugyan úgy néz ki. :DDD Szerintem kár rajta rágódni. A stock képeknél meg a grafikai beállítások fognak gátatszabni, ha nem is nagyot de fognak. Ha így nézzük a szavazást akkor az i7-7700K+GTX 1080Ti+32 Gb DDR4 (csak mondtam valami nagyot) fog nyerni mindig. Szerintem a kép PIMP-elés mehet, aki meg komolyan gondolja, az úgy is elmegy megnézni.
Személy szerint én a kreativitást nézem bennük és mennyire fedi az ízlésemet. Mikor egy "csinosított" képet látok csak annyit mondok: "Fa**a! Majd találkozunk..."

(#1593) Locutus
Nem hülyeség. Jövőhéttől lehet beneveznék ilyenre, szervezhetnénk ilyen CREW versenyeket, természetesen bunda nélkül.

[ Szerkesztve ]

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1595) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Faja... egyszer majd csak meglesz a króm :D

Régi Spanci újra online. Ennek örömére túráztunk is egy jót




| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1596) CactuS válasza Kiskokó (#1590) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez így nem korrekt és ez bonyolítani fogja a dolgot. Mert ha ezt korlátozod, akkor majd jön a következő, hogy tegye mindenki 640x480-ba és lowra a grafikát, mert az mindenkinél elérhető, nem? Nyilván nem úgy fog kinézni UWHDn és 4K-n a kép egy 150-250k+-os kártyán, mint HDreadyben egy 45k-son. Másrész pl. a Rockstar editor a játék része, mindenki számára elérhető, nem külső program, tehát eleve nem is értem, hogy a játék részét miért tiltanánk ki. Képet levágni meg lehet akár Painttel is, ha valakit zavar a hud. Ha valaki rá akarja és tudja szánni az időt, akkor miért ne szöszölhetne vele? Én épp ezért a felfüggesztés szétlövését sem zárnám ki, mert anélkül is lehet hasonló képet csinálni driftelés közben vagy egyszerűen egy emelkedőre féloldalasan felállva. Az egész verseny lényege az, hogy azonos alapok mellett ki milyen kreatívan készíti el ugyanazt az autót és azt milyen környezetben helyezi el. A vasárnapi találkozok, meg azért vannak, hogy "élőben" mindenki megnézhesse az autókat, így ott semmilyen különbség nem lesz. Szerintem.

pokers: Meg kéne hozzá a Duke-s o Deathről a rendőrvas az elejére + számok + felirat. Plusz ugye krómozni sem lehet úgy, mint az öreg tábornokot. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1597) Kiskokó válasza CactuS (#1596) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem aztán ugyan mind1...eddig is volt matt metál festés ami megint csak glitch... szóval nekem ugyan mind1...csináljon mindenki azt akkor amit akar :D Külső programot Levágáson kívül nem lehet használni és kész. Igy jó?

Vagy találjátok ki, nekem aztán oly mind1...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1598) CactuS válasza Kiskokó (#1597) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azt mondanám, hogy teljesen mindegy, de ha a többség korlátozni akarja, akkor szerintem a reális az, hogy csak RS editor és képlevágás. RS editorban is van alapszintű contrast/saturation/brightness azzal bőven helyreállítható az a színveszteség, amit a képfeltöltő tömörítések okoznak.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1599) Segal


Segal
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 5.
SC : hunsegal
Autó : Dukes


Azért én "csakazértis" megcsináltam amennyire csak tudtam. Sajna chrome nekem sem elérhető még de úgysem ezen fog múlni a dolog. Rá lehetett volna még tenni a 01-et az oldalára egy saját crew logoval (vagy PS-el...) de ennyire nem mentem bele a részletekbe. Akinek tetszik így is tetszeni fog a többieknek elég az is ha csak rám szavaznak :DDD
Versenyen kívül egy kis "feeling" az olyan vénembereknek mint amilyen én is vagyok és jelent is valamit számukra ez az ikonikus film videó

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1600) CactuS válasza Segal (#1599) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A videóban, a vágás után finoman beléd fordult az NPC? :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.