Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#1041) üzenetére


Kiskokó
veterán

Apuci sok volt a raszta palli mert az én mondtam! :D nem Laci :D

Tomi : Hol láttátok a bmw-t és mikor? Mi van vele?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1052) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Határidőkkel kapcsolatban szerintem lehetnének fix időpontok.
csak egy példa: A verseny tarthatna mindig hétfőtöl péntek estig, szavazás szombattól vasárnap pl délutánig. de ahogy jónak látjátok. csak legyen egy kis kiszámíthatóság annak aki esetleg nem mindig ér rá itt olvasgatni vagy játszani. vagy valami. :)

Gunner for life

(#1053) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : Norbyte
Autó : Vapid Blade (ritka rusnya egy jószág)


A kerék külön Saabe miatt, mert a kedvence.
A minőség vacak, ezt tud a R*, nézzétek inkáb ba napozó csajszit.

(#1054) CactuS válasza Kiskokó (#1050) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az volt, ebben egyetértek, azt se értem, hogy a videók alapján mi a fenéért nem ültették le, és igen ~3 éve halt meg. Csak írtam, hogy érdekes, hogy a saját verdájában az anyósülésen halt meg a szintén hülye haverja miatt. Azért az sokat elmond szerintem, hogy itthon pl.: a bmwfanatics sem emlékezett meg róla, mint dicső BMW tulaj.

Gawamatsu: Hibátlan a helyszín választás. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1055) Wiz Khalifa válasza ProgenXL (#1052) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Erre én is gondoltam.

Akkor legyen mostantól így. :)

Hogy hétköznap (hétfőtől péntekig) lesz a verseny, utána péntek estétől vasárnap 5-ig (17:00-ig) szavazni, utána lezárom a szavazást és kiírom a nyertest. :)

És akkor vasárnap este meg meeting az adott kocsiból, de akinek nincs az meg csak jön amivel akar. :)

(#1054) CactuS:
Ki volt ez a csávó, stb...? Én nem ismerem de kíváncsi lennék rá.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1056) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC : Brutality_Syd
Autó : Vapid Blade


Smoke some weed nigga!

(#1057) Logitech válasza Wiz Khalifa (#1055) üzenetére


Logitech
aktív tag

videó

aztán amikor a jobb egyben ült akkor találkoztak egy fával


(#1058) Logitech válasza Kiskokó (#1051) üzenetére


Logitech
aktív tag

Délután állt be a star inn hotel parkolójába, nincs vele semmi, csak annyi hogy az a rendszáma mint a grúz csávó kocsijának.

[ Szerkesztve ]

(#1059) #81556480


#81556480
törölt tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

SC: LaciCRM
Autó: Vapid Blade

[KEDVCSINÁLÓ VIDEÓ A VERDÁRÓL]

(#1060) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A többi hsz miatt eléggé szétszóródnak a képek. A szavazás kezdetekor lehetne olyat hogy egy hsz-be feltölteni az egészet szerintem. persze nem kis munka lenne szoval csak ötlet :D

Gunner for life

(#1061) Locutus válasza ProgenXL (#1060) üzenetére


Locutus
veterán

Vagy tartani kéne magunkat a tervhez, miszerint hétvégén van szépségverseny... és akkor nem 5 napig szóródnának ide a képek, hanem pl csak szombaton, vasárnap meg szavazás.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1062) CactuS válasza Locutus (#1061) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kereső kidobja normálisan, nincs vele gond.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1063) ProgenXL válasza CactuS (#1062) üzenetére


ProgenXL
őstag

Így jobb valóban :)

Gunner for life

(#1064) Segal


Segal
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : hunsegal
Autó : Vapid Blade

Tudom hogy nem szabad linkelni de nekem nem engedi a 4k felbontás miatt így csak linkelni tudom :( Ha ez kizárással jár akkor így jártam :DDD
kép
kép

Lehet előtte fehérre kellett volna fényezni a kocsit hogy jobb esélyekkel induljak ;] :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1065) Triathlete válasza Segal (#1064) üzenetére


Triathlete
senior tag

átméretezés? :U

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1066) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Ha lezárul a verseny meglátjuk, hogy betudom-e tenni egy HSZ-be a versenyzők képét. Ha betudom tenni akkor összerakom egy HSZ-be. :)

(#1064) Segal:
Most az egyszer elnézzük de legközelebb méretezd át akkor fHD-re, hogy be tudd tenni, vagy akkor kép ként linkeld be.

Valahogy így.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1067) Mr.Csizmás válasza Triathlete (#1065) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem telik rá, drága az :U

;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1068) Kiskokó válasza Logitech (#1058) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja értem. Majd írok PM-be! Az a BMW ide valósi, azért lestem hogy most ezt honnan meg mikor lőttétek.

Suska : Azért van az hogy bele kell írni hogy PHHU autó szépségverseny és hogy hanyadik rész.

Keresőbe beírod és tádám már csak azok jönnek elő :)
(ja látom már megkaptad ezt a választ)

Amúgy ahogy nézem az eddigi jelentkezők.. sirva fakadok ettől az autótól :D

Jó amúgy ez az ötlet, hogy egész héten lehet csinálni a kocsit hétvégén meg szavazás. Talán annyit csinálnék hogy eltolnám a menetrendet, hogy aki hétvégén tud csak játszani az se csússzon le. Vagy ilyen nincs?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1069) Gawamatsu válasza #81556480 (#1059) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Jól áll neki a sötétség

(#1070) Segal válasza Wiz Khalifa (#1066) üzenetére


Segal
veterán

Ok majd megoldom csak ugy plusz macera a dolog. Ezt a kort ugysem fogom megnyerni nem a legtokeletesebb festes ez a kocsin de mivel nem szoktam hasznalni sajnalok meg rakoltani 100-150k-t csak hogy ugyse nyerjem meg a versenyt:)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1071) Triathlete válasza Segal (#1070) üzenetére


Triathlete
senior tag

Akkor csináld meg és nevezz azzal. -Már ha lehet, de szerintem megoldható.. Akkor nagyobb esélyed lesz meglátásod szerint is ;)

Nem rosszabb 150.000-et rákölteni, mint a három millás Hydrát hagyni porosodni. Persze nem akarom én beosztani a pénzed meg megmondani mire költsd félre ne értsd, -de fura, hogy mindig azoknak húzzák a fogát akik köztudottan amúgy két kézzel szórják.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1072) CactuS válasza Segal (#1070) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Előtte én se használtam, viszont nagyon szép V8-as hangja van a gépnek, attól függetlenül, hogy tényleg egy Impala és egy Moszkvics szerelemgyerekének néz ki. Egy Peyote vagy voodoo sem lett volna feltétlenül jobb, mert sokan nem kedvelik azt a stílust, ami az akkori autógyártást jellemezte.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1073) #81556480 válasza #81556480 (#1059) üzenetére


#81556480
törölt tag

fúhh ezt a videót a youtube tönkretette ! :C Elindítottam este a feltöltést és csak most néztem rá :O

a kész videó sokkal élesebb/világosabb

[ Szerkesztve ]

(#1074) CsabyyySSS


CsabyyySSS
újonc

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : CsabyyySSS
Autó : Vapid Blade (Saját elnevezésem alapján Drag Zsiga)
Pár szó erről az izomkolosszusról,eléggé hasonlít egy Zsigához így Drag Zsiga lett a neve :D

GTAOnline:CsabyyySSS

(#1075) Daw93


Daw93
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : Daweee93
Autó : Vapid Blade

GTA Online: Daweee93

(#1076) romi77


romi77
tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : romi77hun
Autó : Vapid Blade


[Video]

(#1077) Segal válasza Triathlete (#1071) üzenetére


Segal
veterán

Ezzel neveztem ezzel is maradok de mar most is van olyan a jelentkezok kozott ami jobban tetszik. Jo dolog persze nyerni de elsosorba ugyis a reszvet a fontos szamomra.
A hydraval pont besz*ptam mint irtam is a masik temaba megvettem anno amikor vegre megtudtam mert nem volt lehetosegem kiprobalni eladni meg nem lehet...
Nem ez a 150k vagna foldhoz hanem tudom nagyon jol magamrol hogy utana bevinnek meg vagy 30 kocsit atvarialni:DDD
Most inkabb probalom tartani az eredeti tervet es osszegyujteni 30 milliot az uj dlc erkezeseig:) Mondjuk ez a ma megjelent diablo pont nem segit ebben:D
Szavazni mindenkepp fogok csak varok meg 2-3 napot hogy mindenki megkaphassa a lehetoseget ne az legyen hogy miutan leadtam jon egy jobban tetszo de 1 mar most is van ami tutira bennelesz nalam a 3 kivalasztottba de ez legyen meg titok hogy melyik.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1078) Kelecar válasza Segal (#1077) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nyilván az enyém :P

(#1079) Kiskokó válasza Segal (#1077) üzenetére


Kiskokó
veterán

Szavazni hétvégén LEHET csak! Addig ameddig le nem zárul a nevezés.
Este 10 után leszek én is, megveszem az uj verdát. Lenne megint 3 eladásom MC ben megint 2 hete állnak teli :D remélem találok valakit a melóra :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1080) Segal válasza Kiskokó (#1079) üzenetére


Segal
veterán

Ha ram szavazol akkor igen:DDD
Vicc volt mielott nekemestek:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1081) ProgenXL


ProgenXL
őstag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : Asuska21
Autó : Vapid Blade

+1 csak a feeling miatt :D

Gunner for life

(#1082) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Úgy látom, hogy nem csak az én fantáziámat mozgatta meg az arany festés. :D

Más: custom crew colort használ valaki?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1083) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
SC : hegyipapa
Autó : Vapid Blade

Classic verzió :) Így is úgy is csúnya.


[ Szerkesztve ]

(#1084) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Kedd esti mini találkozó és gyorsulás az új vassal :)





(#1085) CactuS válasza hegyipapa (#1083) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Majd meglátjuk, amikor a kalaharit kell pimpelni, hogy mekkora lesz az öröm. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1086) Gawamatsu válasza CactuS (#1082) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Én, szép ultra blue felnikkel.

(#1087) #81556480 válasza CactuS (#1085) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én nekem régóta van egy. és hát. FUN ! :D

(#1088) Mr.Csizmás válasza CactuS (#1085) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azzal közlekedni jó, vizet leszámítva kb. nyílegyenesen tudsz menni vele a mapon át :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1089) hegyipapa válasza CactuS (#1085) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nem számít szerencsére, Elegy + vapid blade-t vagy fél éve kidobtam, most újra beújítottam őket, csak a verseny miatt. A kalaharit is megveszem ha lesz szépségverseny vele, és az összes megy a kukába :D

[ Szerkesztve ]

(#1090) Triathlete válasza CactuS (#1082) üzenetére


Triathlete
senior tag

Igen, van pár autóm ami abban a színben van. Pl. a Specter. Jó az a szín. Cserélnéd esetleg?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1091) Segal válasza Triathlete (#1090) üzenetére


Segal
veterán

Egy Specter versenynek én is örülnék (enyhe célzás a győztesnek... :DDD ) de remélem nem a kalahari lesz a következő. Ettől függetlenül ha az csak azért is megveszem hogy megnyerjem a versenyt :P
Ahogy elnézem a képeket az infernus classic versenybe még lenne esélyem a győzelemre ;] :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1092) CactuS válasza Segal (#1091) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Infernus nekem lila lett, jól áll neki az a szín. Lehetne custom crew colort csinálni, ami visszaadja a "gyári" színeket, de ugye az igazából egy glitch a netes kódban, nem akarom kihúzni a gyufát a Rockstarnál, lehet amilyen idegbetegek néha, már ugranak erre is.

Triathlete: Milyen csere? :B Nekem az arany marad, még ha a mezőny fele az is lesz, az az árnyalat ennek az autónak jól áll, csak még mindig a felnikkel bajlódom.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1093) Triathlete válasza Segal (#1091) üzenetére


Triathlete
senior tag

Én is mert gyönyörű akárcsak a többi angol a játékban. Csak annak ugye 600k a vételára, a custom meg 252k, jön az apró simán méter fölött vagy. Nem vagyok biztos benne akinek nincs meg az ezért beruházna-e rá (remélem igen).

Egyébként első körökben nekem tetszik ez a low-budget vonal, nem elszállós. Utcán is találni sok-sok olyat ami jó alany lehet a következő körökben, mégha annyira nem is variálható mint a fent említett.

CactuS: Arra értettem, hogy a crew colort akarod cserélni? Szerintem ez a mostani narancs rendben van. A lila infernus meg volt a Jamiroquai Cosmic Girl klippjében. Csak nem onnan az ihlet? :)

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1094) CactuS válasza Triathlete (#1093) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem onnan van az ötlet. :)

Nem akarom a mostani crew colort átrakni, az kicsit öncélú lenne. Erre a célra van egy saját 1 személyes crew-m, de mivel a színek már jó ideje limitáltak és csak buggal lehet egyedit hozzáadni, így nem csináltam végül meg, inkább kikevertem a színt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1095) Geryson válasza hegyipapa (#1084) üzenetére


Geryson
addikt

Jópofa az utolsó kép, hogy azért itt-ott hiányoznak ám az üvegek a kocsikból! :))

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#1096) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Sok jó kép készült. Jó kérdés melyikre szavazzak majd :)

Gunner for life

(#1097) Wiz Khalifa válasza Segal (#1091) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Biztos vagy Te ebben segal? :)




[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1098) Segal válasza Wiz Khalifa (#1097) üzenetére


Segal
veterán

Majd en is toltok fol kepet az enyemrol. Mar lattam tegnap is a tiedet az oldalso legbeomlo nem tetszik rajta az nagyon nem diablos de amugy nem rossz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1099) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Cactus ! Tomi
Itt a torrent ahonnan letudjátok szedni az albumot amiről beszéltünk.

Wiz Telifa ! Neked is ajánlom ha szereted a jóféle Rap-et.
Ez az album amit találtam... hát ha az elmúlt 10 évre vissza gondolok talán akkor sem tudok mondani 1 olyan albumot ami ennyire jó és minden szám!

2 Pac - The Don Killuminati
(ez az album fent va naz Ncore-on is de az nem EZ!

Jó zenélést!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1100) Logitech válasza Kiskokó (#1099) üzenetére


Logitech
aktív tag

Köszi, szedem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.