Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1252) Thoomaster


Thoomaster
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

Szavazok :
KovacsK85 (2pont)
hegyipapa(1pont)
mtamas80 (1pont)

(#1253) hacseki30


hacseki30
tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.
Szavazok :
KovacsK85 (2pont)
romi77hun(1pont)
Daweee93 (1pont)

(#1254) wrongduke


wrongduke
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

Szavazok :

Bluuzia (2pont)
hegyipapa (1pont)
Brutality_Syd (1pont)

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1255) McSico


McSico
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 2.

Szavazok :

KovacsK85 (2pont)
Brutality_Syd (1pont)
Bluuzia (1pont)

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#1256) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Én is feldobok egy videót a vonulásról és a reptéri ökörködésről.

Mivel 16 GB lett a full videó, muszáj volt zsugorítanom, aminek következménye a gyengébb minőség, bár még így is élvezhető.
Remélem azért tetszeni fog. :))

Érdekesség:
- leestem (emiatt a legtöbb képen nem is vagyok ott) és amikor visszacsatlakoztam, a garázsomból kihoztam a Bladet. Amikor odaértem a találkára kinevezett perkolóba, akkor láttam, hogy ott volt, amelyikkel a leesés előtt odavonultam.
Sajnos a garázsomba csak az egyiket tudtam eltenni. :D
Úgy gondoltam, az ott ragadttal vonulok a többiek után, de sajnos azt nem tudtam javítani sem a LS Customban.
Tehát Én rendszámom volt egy olyan kocsim amelyik nem az enyém volt. :D:D:D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1257) Segal


Segal
veterán

Na mar csak masfel ora:) Remelem a gyoztes hamar megirja Syd-nek mi legyen a kovetkezo kocsi mert mar nagyon varom hogy megtudjam:)

Bluuzia: Nem lehet lejatszani a videod:(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1258) hegyipapa válasza Segal (#1257) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Én meg tudtam nézni, mondjuk én pc-n próbáltam.

(#1259) bluuzia válasza Segal (#1257) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Privátban maradt, bocsi. Most már megy.

Közben megvettem ezt a free video Converter programot (3-4 $) és kicsit nagyobb méretűvé tudtam átfabrikálni.
Persze így sem fullos, de jobb.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1260) bluuzia válasza bluuzia (#1259) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Ez lesz az.

Sokat számít a lebutítás, de eddig ez a legjobb. Nem akartam komolyabbra állítani, így 1GB-re húzta össze. Tetszik ez a program.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1261) Kiskokó válasza bluuzia (#1256) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó kis laggok voltak, nem tudom számít e kitől indul ki a Session...

Amúgy nem azért csak kérdezem.... honnét a sok "idegen" magyar?
Olyan neveket láttam amit még sose..
Jergo-hun, feherfy , dancso, az-nfol , trakisjoci, zabbeux, wrong duke és a többi... ??

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1262) bluuzia válasza Kiskokó (#1261) üzenetére


bluuzia
aktív tag

wrongduke biztos PH-s, hiszen 2 pontot adott Nekem - van ízlése! :DD

A többiek meg az ismerősök ismerőseinek az ismerősei lehetnek.

Én még mindig az Invite Only vagy Crew sessionre szavazok!

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1263) Kiskokó válasza bluuzia (#1262) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ja igen, látom neki írtam a másik topicban is.
Nem azért mondom, nem zavar engem amíg tud mindenki viselkedni. csak hirtelen lestem, hogy ehh ezt se azt se láttam még.

Ki kéne próbálni, hogy működnek pontosan a friend /crew/ invite only sessionok.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1264) Logitech válasza Kiskokó (#1261) üzenetére


Logitech
aktív tag

Az a legszebb, hogy nem is velük volt a baj, pedig ign-es is volt köztük :D
Jó, valamelyik odahozta a tankot, de ahogy én láttam csak odaparkolt vele, és más szállt be és lőtt vele.

(#1265) Segal


Segal
veterán

Gratula Kovacs. Ugy tunik most egyezett az izlesen a gyoztessel:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1266) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Gratula Kovi!

Nagyon szoros volt, de a célegyenesben Neked sikerült elérned több pontot.
Legalább is Én úgy számoltam.
Komolyan izgultam és drukkoltam magamnak. Hehe.

Remélem jó kocsit választasz, amivel valakik ismét szorossá tesszik ezt a versenyt.

Annyi klassz kocsi indult, örülök, hogy befértem a dobogós helyre. :)

Ez egy nagyon ötletes kezdeményezés, folytatnunk kell.

Grat még egyszer! :C

UI.: légyszi mindenki pontját számoljátok össze, mert csináltam egy klassz kis összesítő táblázatot. Majd nyilvánossá teszem.

Segal, te ennyire ráérsz? Képes voltál megelőzni a gratulációban! Is! :D

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1267) Kiskokó válasza bluuzia (#1266) üzenetére


Kiskokó
veterán

köszi köszi !!!

Én vagyok az értelmi szerzője a versenynek :D
Syd -el közösen pedig a szervezők :P
De a pont összesítést szigorúan ő vállalta :D ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1268) Segal válasza bluuzia (#1266) üzenetére


Segal
veterán

Melohelyen nagyjabol este 7tol indul a jihad elotte kis nyugi szokott lenni:)
Jovoheten lehet majd kedden 17:58kor szavazok hogy a fraszt hozzam az eselyesre:DDD
de mivel a jovohetit ugyis en nyerem:)) ezert mar nem fogja befolyasolni az eredmenyt.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1269) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 2. NYERTESE!

PH! nick: Triathlete
SC: KovacsK85
Autó: Vapid Blade


23 pont, 15 szavazat.

GRATULÁLOK A NYERTESNEK! :R

Smoke some weed nigga!

(#1270) hegyipapa


hegyipapa
senior tag




(#1271) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 3.

KovacsK85 választottja: Warrener

A részvétel szabályai:
Két kép a kocsiról, SC nick neved, kocsi neve.

Példa:
PHHU Autó Szépségverseny 3.

SC : KovacsK85
Autó : Warrener

Kép1 (beszúrva nem linkelve)
Kép2 (beszúrva nem linkelve)

Fontos tudnivalók:
2017.04.08. 20:00-ig lehet jelentkezni a szépségversenyre. Utána szavazni kinek melyik tetszik. Szavazás: 2017.04.08. 20:01-től 2017.04.11. 18:00-ig. Aztán eredményhirdetés.

Sok szép gépet és sok szerencsét!

Smoke some weed nigga!

(#1272) Triathlete


Triathlete
senior tag

Köszi mindenkinek aki szavazott.

Kis infó miért ez lett a választott (mert biztosan felkiáltottál, hogy: -De mé' pont ezt!?
Igazság szerint angol autót akartam, tegnap többet is megnéztem a low-budget kategóriából, hogy mennyire engedi módosítani őket. Jackal, Felon GT, Rapid... Viszont mindegyik egy lépcsőben tuningolható emiatt vélhetően ugyanúgy nézett volna ki mindegyik, így egyedül a szín meg a felni lett volna perdöntő. Többnyire az összes angol autó ilyen, amik szóba jöhettek. Tehát mást kellett keresni ami variálható és olcsó. Német szóba sem jöhet, olaszt meghagyom másnak. Másik szíven csücske a japán autók, főleg a 80 előttiek, így már kézenfelvő volt Szakurai Sinicsiro remekműve.
Biztosan nem tetszik mindenkinek ez a választás, viszont olcsóbb mint a Blade és jól testreszabható. Azért remélem a többség örül neki. Hajrá mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1273) CactuS válasza Triathlete (#1272) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A régi CRX is hasonlóan jó, csak az ugye visszatérős autó. Ebből meg lehet pimpelt telepi autót vagy klasszikust is kihozni, jó választás. ;)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1274) Locutus válasza Wiz Khalifa (#1271) üzenetére


Locutus
veterán

Remélem eljön a nap azért, amikor nem egy fos autót kell tuningolni... na akkor majd beszállok én is :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1275) Plata válasza Wiz Khalifa (#1271) üzenetére


Plata
félisten

Jesszus mamuskám már megen egy randa járgány. :D
Asszem most is ki maradok,nem csúfítom el a garázsom egy ilyen taligával. :P
Ha ezzel a roncsal lesz az autós találkozó is akkor fix hogy tankkal jövök és mind felrobbantom. :DDD
Vagy kérek az autós talira egy légicsapást. :K

[ Szerkesztve ]

(#1276) Segal válasza Locutus (#1274) üzenetére


Segal
veterán

Kb ugyanezen a velemenyen vagyok...
En elhiszem hogy akkor van sok indulo ha valami olcso borzalmat kell tuningolni de lassan valaki bevallalhatna mar egy autot is...
En ezt a kort kihagyom.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1277) Daw93


Daw93
senior tag

Uraim, nem kell fikázódni meg hisztizni, Ő nyerte a versenyt, Ő választ, azt csináljuk meg amit választ, ez az elejétől le van fektetve, nem kívánságműsor. Bármi is lesz a tuningolandó kocsi, mindig lesz akinek nem fog tetszeni, szerencsére nem kötelező a részvétel.
Nekem bejön a mostani autó is, ha majd olyat kell csinálni ami nem fog tetszeni, akkor nem csinálok és csá, hanem tiszteletben tartom a választást, és nem fogok beugatni, hogy mekkora egy fos. Tiszta óvoda ami itt megy.

GTA Online: Daweee93

(#1278) Segal válasza Daw93 (#1277) üzenetére


Segal
veterán

Igazad van bocsanatot kerek csak remenykedtem hogy most valami jobban tetszo lesz. Persze elfogadom a dontest es egyertelmu hogy az az indulo kocsi amit a gyoztes dont. Megegyszer bocsi ha megbantottam valakit a kirohanassal (foleg Kovacstol!)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1279) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Nem kel la garázsba betenni.
Elérhető Offline game-ben is, ott is lehet vele vacakolni.

De jó kis kocsi, volt nekem is, csak full tuninggal, mint a Futo, vezethetetlen. Esőben ki sem érdemes menni vele.

(#1280) Daw93 válasza Segal (#1278) üzenetére


Daw93
senior tag

Engem nem bántottál meg, csak leírtam a véleményem ;)

Gawamatsu: Én bírom a Futot, szépen lehet veretni vele a kanyarokban, esőben tényleg megbolondul néha :D

GTA Online: Daweee93

(#1281) Kelecar válasza Triathlete (#1272) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem bejön a C10-es Skyline. Már rég akartam egyet, most legalább adtál még1 indokot, hogy beszerezzem :)

(#1282) Triathlete válasza Segal (#1278) üzenetére


Triathlete
senior tag

Engem sem bántott meg senki, nem egyezhet mindenkivel az ízlésem és majd 32 évesen sok minden lepereg :) Számomra nem gond ha valaki negatívan értékel, vállalom a felelősséget.

A verseny előtt már elhatároztam, hogy a Jackalt fogom megnevezni ha megnyerem, de tegnap szembesültem vele, hogy egylépcsős tuning van jelen. Tehát sok variáció nem lett volna. Mondhattam volna a Spectert is, viszont az elég drága lett volna sokaknak és külön kérés volt az olcsó vagy könnyen beszerezhető autó. Mivel olcsó angol nem volt amit sokféleképpen lehetett volna módosítani, (német és amcsi meg nem hoz lázba) így más után kellett néznem. Ekkora láttam meg ezt a garázsomban, és emlékeztem, hogy lökhárító is legalább négyféleképp variálható, kipufogóból is van ennyi. Színből is van kettő. Ez fontos szempont volt számomra, hogy aki nevez minél nagyobb teret kapjon a tuning során. Azt senki nem mondhatja, hogy a jelenlegiben nincs potenciál...

Dühöngje ki magát mindenki, egy-két nap és elmúlik, azt szombat estig odadörrenteni valamit izomból. Vasárnapi talira meg a kocsihoz öltözni ;)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1283) hegyipapa válasza Triathlete (#1282) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elsősorban Gratulálok KovácsK85 ! Nekem sincs ilyen autóm jelenleg, de régen ez is volt, és a verseny kedvéért újra megveszem és benevezem :) Lazán kezelem a dolgokat, és elfogadom hogy ezt választottad ;)

Én nem nyertem, de mindenkinek köszönöm aki rám szavazott !! :)

Vasárnap 21:00 körül Warrener találkozó !

(#1284) wrongduke


wrongduke
aktív tag

Sziasztok!

Gratulálok a győzelemhez!
Én ismét nem nevezek, viszont bandázni megyek :DDD

Az én ingerküszöböm valahol $50.000 alatt van még... Már várom mikor valaki bedobja hogy:
Gauntlet, Vigero, Fugitive

bluuzia... :B

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1285) pokers válasza Triathlete (#1272) üzenetére


pokers
senior tag

Utcáról beszerezhető? Most így nem rémlik, hogy szoktam látni NPC-knél.
Viszont szvsz ez egy fokkal jobban néz ki, mint a múlt heti zsiguli.

(#1284) wrongduke
Mostanság én is Vigeroval csapatom. Nagyon megtetszett, loptam egyet, fullosra tuningoltam és élvezem a hangját :K

[ Szerkesztve ]

(#1286) Triathlete válasza wrongduke (#1284) üzenetére


Triathlete
senior tag

Akik sokallják az árat már megírták a megoldást. Csak találkozóra nem tudtok jönni vele.

Pokers: nem szoktam látni. Meg kell venni vagy ahogy Norbyte írta a fenti linken.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1287) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Drakulálok Kovács!!!

Köszönöm aki rám szavazott még ha nem is volt elég a győzelemhez!

A most választott autó szintén nem az én ízlésem, de hát ez van.
Megértem akinek szint úgy nem tettszik esetleg fel van háborodva.
De hogy ezért ne induljon...? Hát mindenki azt csinál amit akar végül is...
Én simán indulok ezzel is, +1 kihívás, pénzben meg nem nagy vasziszdasz... 200Kból fel van tuningolva.. a verseny meg a poén kedvéért sztem ennyit simán megér, nem értem azt akinek nem.

Khalifa: Ha lesz egy kis időd csinálsz egy komplett pontösszesítést is?
Köszönöm (ha lesz esetleg időm rá megcsinálom és kirakom én de kétlem)

ui.:
Én mint ötletgazda örülök, hogy ilyen nagy az érdeklődés a verseny iránt és, hogy elég jól összehozza megint a crew oszloposabb tagjait! Utoljára ilyen az MC DLC-kor volt pár hétig.
Köszönöm minden résztvevőnek akár induló akár szavazó akár csak a találkozón résztvevő.

üdv.:
Saabe 60

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1288) wrongduke válasza Triathlete (#1286) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Csak azért sokallom, mert még az elején járok, kevés zsetonnal. Természetesen ha akarnám összeszedném offline-ban. Maradok a "PIMP" Elegy RH8-nál és abban fogok feszíteni, továbbá várom mit lehet kihozni a mostani gépből.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1289) Mr.Csizmás válasza wrongduke (#1288) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is mindig elszórom a zsét, de: [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1290) wrongduke válasza Mr.Csizmás (#1289) üzenetére


wrongduke
aktív tag

Köszi a tippeket, próbálom majd alkalmazni. A legnagyobb bajom az idővel van. :D Egyszerűen kevés időm van játszani, mostanában meg főleg. Ha nincs csapat, rá se nézek a GTA 5-re mert a random eberek miatt csak ideges leszek. Meg néha "Waiting in Lobby" szimulátor. Ezeket nyílván már mindenki jól ismeri. Nekem még új volt. A Non-Stop Pop rádió műsorát már néha fejből mondom vissza...

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#1291) Mr.Csizmás válasza wrongduke (#1290) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a nagyrésze az meg szólóban is. :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1292) Ideg


Ideg
aktív tag

Gratula Kovácsnak! :K

Nekem speciel mindegy milyen kocsi a következő, én a társaság miatt megyek és csinálom, versenyben mondjuk még nem indultam. :) Nekem a ceo garázsban egy szint csak a szépségversenyes kocsiknak lesz fenntartva mert nem vagyok egy nagy autó gyűjtő mint mondjuk Segal. :DDD

(#1293) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1287) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Parancsolj. :)

ÖSSZESÍTETT PONTOK:
-------------------------------------
KovacsK85: 23 pont (szavazat)
------------------------------
Bluuzia: 20 pont (szavazat)
------------------------------
hegyipapa1: 14 pont (szavazat)
------------------------------
Thoomaster: 8 pont (szavazat)
------------------------------
Saabe60: 7 pont (szavazat)
------------------------------
Norbyte: 7 pont (szavazat)
------------------------------
Daweee93: 5 pont (szavazat)
------------------------------
Brutality_Syd: 4 pont (szavazat)
------------------------------
mtamas80: 4 pont (szavazat)
------------------------------
romi77HUN: 4 pont (szavazat)
------------------------------
Nyrdian: 3 pont (szavazat)
------------------------------
_UCIL_: 3 pont (szavazat)
------------------------------
Asuska21: 2 pont (szavazat)
------------------------------
TheLaraXioR: 2 pont (szavazat)
------------------------------
Brutality_McSico: 1 pont (szavazat)
------------------------------
KeleHUN: 1 pont (szavazat)
------------------------------
LaciCRM: 1 pont (szavazat)

Smoke some weed nigga!

(#1294) #81556480


#81556480
törölt tag

nah melyik esztétikai analfabéta szavazott a dácsiámra ? :D ;] :O nem voltam 1 hétig itthon, de most megint nevezek majd. eccer tuti nyerek oszt lesz nektek kalahari tuning. na akkro lesz majd sírás ;] ;]

a mostani verdát meg olyan mintha még nem is láttam volna. melyik oldalon kell venni? san andreas superautos ?

(#1295) CactuS válasza #81556480 (#1294) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem én voltam, de befolyásolt a videód, plusz titkon reméltem a Kalahari tuningot. ; :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1296) #81556480 válasza CactuS (#1295) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja tényleg. De az a videó milyen rossz lett :O :O pedig elég sokat dolgoztam vele, de a youtube feltöltés után nézhetetlen lett. voltam is ideges miatta..

(#1297) Thoomaster válasza Wiz Khalifa (#1293) üzenetére


Thoomaster
csendes tag

Lel, 4.-ik lettem, erre nem vártam. Nagyon örülök neki, köszönöm mindenkinek aki szavazott rám!
Kovács, gratulálok a győzelemhez, kiérdemelted, nagyon jó lett az autód, és nagyon jó autót választottál következőnek, imádom a C10-es Skyline-t, szerintem a legszebb Skyline, kár hogy a Warrener nem hoz vissza mindent az autóból, csak egy pár elemet. Akinek meg nem tetszik, az ne nevezzen. :DDD

(#1298) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

PHHU Autó Szépségverseny 3.

SC: Brutality_Syd
Autó: Warrener


Smoke some weed nigga!

(#1299) Logitech


Logitech
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 3.

SC: mtamas80
Autó: Warrener


(#1300) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Előző taliról 1 jó pillanat :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.