Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Segal válasza Kiskokó (#1950) üzenetére


Segal
veterán

Én ma reggel próbáltam segíteni keresni egy crew társnak (mert nekem nem kell :P ) el is mentem oda a kikötőbe amit mutattál de sehol semmi nem volt.... Ruinerből persze ki lehetett volna rakni egy hosszú kígyót a map 2 vége közt annyi volt a sessionbe :D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1952) Wiz Khalifa válasza Segal (#1951) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Bezzeg ha Runier-t választottam volna abból nem lenne most. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1953) pokers


pokers
senior tag

Az elképzelhető, hogy nálam bugos a Phoenix?
Sehogy sem tudok rávarázsolni kacsafarkat, pedig látom itt pár jelentkezőnek sikerült.
A stock kivitelemnek sima a hátulja, ha választok a másik kettőből és újra visszamegyek a stockra, megjelenik a kacsafarok, de mikor kiválasztom, hogy az kell, újra sima lesz, vagy azt írja hogy már ez van rajta.

Esetleg létezik az utcán kacsafarkas verzió, és olyat kellene lopni?
Nagyon furán spanolódik egyébként, ha lopásokba vagyok, annyi szaladgál az úton, hogy Dunát lehet velük rekeszteni, de mikor konkrétan mennék lopni egyet, sehol egy darab se :DDD

(#1954) Gawamatsu válasza pokers (#1953) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Tegyél rá spoilert, majd vissza stock. Nekem így lett.

A találás az egy Gerald-os küldivel a legegyszerább. A nevét nem vágom fejből, de két lépcsős a küldi.
Előbb kokót kel llopni és visszavinni neki, majd a lila bandatagok kocsijait kell felrobbantani és a bandavezért levadászni.
Az egyik kocso Phoenix (fel kel lrobbantani azt is), de a környéken akkor sok a phoenix és ha olyanban mész az ellen után, a küldi befejeztével, abban maradsz.

(#1955) Aakisan


Aakisan
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.
SC: AKOS964
Autó: Phoenix

(#1956) Triathlete


Triathlete
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC: KovacsK85
Autó: Phoenix


Alap az matt lila, gyöngyház lazac.
HUD-ért bocs, nem volt kedvem tökölni vele..

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1957) Kiskokó válasza Segal (#1951) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát hallod pedig YT-n kb 4-5 videóban is az a hely van fent hogy 100% Spawn location... hogy nyeljen golyót :D

KovacsK : Nincs bocsánat!! A HUD 5 gombnyomás és 12 sec ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1958) Triathlete válasza Kiskokó (#1957) üzenetére


Triathlete
senior tag

Tényleg!? Oszt mondja má' meg kend, hogy köll azt?

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1959) Kiskokó válasza Triathlete (#1958) üzenetére


Kiskokó
veterán

na jó az 5 gombot lehet alá lőttem de tényleg hamar megvan. :)
Esc - Settings - display - és itt az első 2 a HUD és a Radar

De csak vicceltem :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1960) Kelecar válasza Kiskokó (#1950) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem sincs :(

(#1961) Wiz Khalifa válasza Kelecar (#1960) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Neszopassatok már hogy ilyen nehézséget jelent a Phoneix beszerzése... :Y

Smoke some weed nigga!

(#1962) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Én fél órán át keringtem a kikötőben ,aztán jött henyito és 1 azonnal talált az utcán :D

[ Szerkesztve ]

(#1963) Logitech válasza Wiz Khalifa (#1961) üzenetére


Logitech
aktív tag

Ketten is folyamatosan keringtünk a gettóban, néha többen, végül megnéztem youtube-on hogy lehet szerezni, abban a videóban az volt ha patriottal mész akkor 200% hogy jön, mutatott 2 helyet a dokk környékén, rohadtul nem jött. Legalább 1 órát kerestem. Meguntam, visszamentem ceo irodához, de rájöttem hogy kokó gyárba akarok alapanyagot venni, kijöttem, beültem az autóba, kifordultam és ott jött egy, ami megállt előttem. Elraktam garázsba, de azóta se foglalkoztam vele, így is túl sok időt szántam a keresésére.

(#1964) CactuS válasza Logitech (#1963) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha még kell valakinek, akkor be tudok lépni elvileg később és segítek spawnolni a sajátommal. Egyébként, ha nem adja az első 2-3 kanyar után, akkor új session, utána más autók fognak tipikusan felbukkanni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#1965) Segal válasza Kiskokó (#1957) üzenetére


Segal
veterán

Nekem nem.kell a kocsi en csak masnak segitettem volna a turi tippel de vegul feladtuk. Mindenesetre szerintem Syd mostanaba sokszor csuklik:))
Amugy a nepnek ez tenyleg egy tokeletes valasztas az megint mas kerdes hogy en tovabbra is a millio feletti versenyt varom:DDD
Ettol fuggetlenul jo jatekot a heten en sajna nem.tudok menni megint de jovoheten talan igen se meg kopkopkop:))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1966) Wiz Khalifa válasza Segal (#1965) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Egyszer csuklottam ma. :DDD

Gondoltam rá hogy a Phoenix vagy a Ruiner legyen. Nekem a Ruiner nem spawnolt szinte sose mondom akkor Phoenix legyen régebben úgy is azt mondták páran hogy lehetne az a kövi. Ezért lett az. De akkor úgy látom nem lett annyira nyerő.

Smoke some weed nigga!

(#1967) Segal válasza Wiz Khalifa (#1966) üzenetére


Segal
veterán

Legyen a Ruiner2000:DDD
De megneznek egyszer egy olyan talit ahol mindenki (na jo lehet hogy csak 7-8 jatekos:)) ) ugralgat meg nyitogatja az ernyojet a talalkozasi ponton:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1968) Wiz Khalifa válasza Segal (#1967) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem is van Ruiner 2000 :)

Egy olyan talin én is ott lennék. :DD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1969) zsadnok


zsadnok
tag

Orrtalálkozó :F

(#1970) Daw93 válasza zsadnok (#1969) üzenetére


Daw93
senior tag

Az ott KovacsK85 lenne :D

GTA Online: Daweee93

(#1971) ucli


ucli
senior tag

PHHU Maid corp. gyűlés :DD

És a bevetés. Kovács bugyija erről sajnos lemaradt, de utána ideadta :))

A csajok k lettek csukva, mert túl sokat dumáltak ;] :DDD

Páran már fölrakták, de azért még én is föltöltöm :B

(#1972) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Egyik estém.... nem kommentálnám :D :DDD :Y

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1973) Logitech válasza CactuS (#1964) üzenetére


Logitech
aktív tag

Nekünk az se jött be, hogy kölcsön phoenix-el mentünk :(
Többen is említették viszont, hogy kocsilopás közben találkoznak vele.

(#1974) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Szabival iszogatunk, szétcsúsztunk :D





(#1975) sixpak


sixpak
nagyúr

Összeraktam még egy pickupot:


https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1976) Segal


Segal
veterán

Direkt csak linkelni fogom a képet hogy ne lőjjem le előre a poént :)
Annyi a történet hogy épp eléggé alacsonyan repültem helivel a lopandó autóért amikor tönkrement a vas a levegőbe és épp csak annyi időm maradt hogy egy gyors ugrás és ernyő nyitás utána kb max 10 méter múlva már a földön is voltam. Egy parkolóba sikerült beesnem és amikor álltam fel na mit látok? :DDD :DDD :DDD
ezt

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1977) Kiskokó válasza hegyipapa (#1974) üzenetére


Kiskokó
veterán

Legközelebb próbáld ki hogy nyomod sétálás közben 2 szer a Caps Lock-ot :D nekem majdnem felbukik ahogy próbálkozna csinálni az Actiont :D

Aztán Session váltás után meg beájulva maradt a karakter de nem volt torz a kép meg semmi :D

A yachtos Bugról meg teszek képet nemsoká :D

Segal : Remélem elraktad!!!! Ez egy jel hogy nevezni kell!

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1978) Triathlete válasza ucli (#1971) üzenetére


Triathlete
senior tag

Itt egy közelebbi

Itt meg startra készen ha beesne valami random :)

Aztán az ugrás

És a 18+-os kép :)

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1979) Segal válasza Kiskokó (#1977) üzenetére


Segal
veterán

Nem raktam el mert kb 2 perc múlva indulnom kell melozni :W és majd csak este 11 körül érek haza tehát lekésem a nevezést :(
Ma meg nem lett volna már idő tuningolgatni. Amúgy meg végképp nem kell a kocsi mert ezzel mentem a lopott kocsiért és nagyon nem jött be.

Kovács: Kár hogy nem tudtam ott lenni akkor lehetett volna 6 hydra is a képen :DDD (meg videó a bugyidról :)) )

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1980) Triathlete válasza Segal (#1979) üzenetére


Triathlete
senior tag

Háttere az amire már Ucil is utalt, hogy előtte ki lett takarítva a session a sok randomtól, erőszakos módon. Itt már lefteltél volna :D Aztán mikor csak mi maradtunk dobtam föl a témát. Addigra már bebugolt a session és senki nem tudott már visszacsatlakozni, próbáltak többen is. Szóval sehogy sem jött volna össze :))

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#1981) gabesz222


gabesz222
csendes tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC: oldmeme
Autó: Phoenix


SC: oldmeme

(#1982) Ideg


Ideg
aktív tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC: limparka
Autó: Phoenix

[ Szerkesztve ]

(#1983) pokers


pokers
senior tag

Találtam egy jó találkahelyszínt.
Central Los Santos Medical Center parkolóháza. A tetőről jó belvárosi háttérrel lehet képeket lőni.

(#1984) Segal válasza Triathlete (#1980) üzenetére


Segal
veterán

Voltam en mar veletek amikor epp az volt a tema hogy x-et ki kene dobni. Pont en irtam hogy mar nem tudjuk mert sok az idegen es pont te irtad hogy de megoldhato:)
Utana lattam en is a mapon 3 hydrat kotelekbe repulni:DDD
Nyilvan a takaritas vegett nem hivtam volna hydrat mert en nem vagyok ennyire eroszakos de ha bentmaradtam volna akkor tutira oda repultem volna hozzatok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1985) Laraxior


Laraxior
titán

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC: TheLaraXioR
Autó: Imponte "Kétnapigkerestem" Phoenix

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#1986) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC: Attila.Winter
Autó: Phoenix

nem tudom, hogy miert csinalja ezt a fraps. mindig ilyen bugos, kekes lett az osszes kep, akarhanyszor probaltam. amugy a csik matt narancs szinu lenne :(

(#1987) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Uppsz... Nem kellett volna addig bulizni hajnalba, totál elvesztettem az időérzékem... :(

A jelentkezési határidő ezennel lezárult!

Jöhetnek a szavazások 2017.05.09-ig!

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#1988) ucli válasza Wiz Khalifa (#1987) üzenetére


ucli
senior tag

Még 7p 17mp-ig lehet nevezni ;]
Bocs, muszáj volt ;)

[ Szerkesztve ]

(#1989) bluuzia


bluuzia
aktív tag

Még hogy nehéz találni Phoenixet?
Első kép ami fogadott amikor kiléptem az utcára. :D

Érdekes, hogy vannak kocsik amiket vagy nem lehet találni vagy bár merre mész, szembe jön.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#1990) Kelecar válasza ucli (#1988) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Hivatalosan még mindig szombat 8-ig lehet nevezni :D

(#1991) Segal válasza Kelecar (#1990) üzenetére


Segal
veterán

Inkább 8 óra 10 perc-ig :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1992) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Ma este szépségverseny találkozó !!! Szokásos időpontban.

Helyszín : Lesz Szabi akkor a városi Lsc-nél kezdünk hogy ő is boldog legyen :D
A folytatás a parton lesz, hely nevét nem néztem meg, de a képek raktam ide fel :

(#1993) Locutus


Locutus
veterán

PHHU Autó Szépségverseny 7.

SC : LocutusH

Autó : Phoenix

Elkéstem, nem késtem, nemtom, mindegy :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1994) Kiskokó válasza hegyipapa (#1992) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nekem aztán ugyan mind1 :)
Ha nem leszek akkor meg végképp kihagyhatjátok :D
Még kiderül hogy tudok e lenni vagy nem most megyek lemosom a kocsit.
üdv all

Lókötő : Szerintem nem csinálunk belőle problémát de majd a nagyfőnök a A Wiz Karifa megmondja :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1995) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mikor kezd az event?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1996) Ideg


Ideg
aktív tag

Tegnap este Norbyte-al ökörködtünk kicsit, meg is indultunk két szerelvénnyel Mount Chiliadra, több kevesebb sikerrel. Végül csak sikerült felérni legalább egy géppel. :D

Felfele útról sajna nem készült kép. Pedig vicces borulások voltak. :C

(#1997) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#1994) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Elfogadjuk mert én is benéztem a dolgokat... :C

Amúgy szerintem a tengerpart jobb. Én oda megyek 9-re. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#1998) Segal válasza Wiz Khalifa (#1997) üzenetére


Segal
veterán

En meg remelhetoleg indulok haza melobol 9kor mert akkor a talalkozo masodik felere meg odaerhetek.
De erzem ugyis jon valaki aki ellenallhatatlan vagyat fog erezni hogy nalunk uldogeljen valami filleres kaja mellett...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#1999) Racer77


Racer77
tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.
Szavazok :

Nyrdian (2pont)
KovacsK85 (1pont)
TheLaraXioR (1pont)

(#2000) ucli


ucli
senior tag

PHHU Autó Szépségverseny 7.

Szavazok :

Norbyte [2p]
Gotmogh [1p]
Attila.Winter [1p]

Ja és #2000 :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.