Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) .LnB válasza Malibutomi (#550) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy kérdés, az add-on kocsikat, hogy kell használni? (Nem olvastam erre vonatkozó readme file-s). Azokat elég ide a mod mappába bemásolni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#552) Malibutomi válasza .LnB (#551) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En olyanokat nem raktam fel, mert azokhoz uj mappat kell letrehozni az update-ben, es rogton kivagott onlinebol vele, hogy "new DLC detected"

(#553) .LnB válasza Malibutomi (#552) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor hanyagolom én is, bár az online nekem nagyon nem tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#554) sixpak válasza Malibutomi (#550) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hinnye, egy Chevelle SS... :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#555) Malibutomi válasza .LnB (#553) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

En csak haverral kettesben szoktam okorkodni, sajnos heisthez kevesek vagyunk ketten, de profikhoz meg nem akarok csapodni, akik csak vegigrohannak, es baj ha benazol.

Ugyhogy okorkodunk, versenyzunk kuldizunk.

(#556) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Holnapi napon vagy pénteken legkésőbb akkor beírom a kocsiberakási módszert. Köszönöm a segítségeteket! :R

Smoke some weed nigga!

(#557) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mafia by GTA V

Smoke some weed nigga!

(#558) .LnB válasza Malibutomi (#550) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy megoldás ez a mod mappa a kifagyásaimra. Most feltettem pár kocsit, játszottam vele és nem fagyott. Pedig ennyi idő alatt szokott már általában. Most bepakolom mindet (kb 70db-ot) aztán meglátjuk. Majd írok. Bár nem biztos hogy érdekel ez titeket. :) :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#559) Wiz Khalifa válasza .LnB (#558) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Engem érdekel. :) Szóval nyugodtan írd. :R

Smoke some weed nigga!

(#560) .LnB válasza Wiz Khalifa (#559) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kifagyott megint. De sokkal később mint szokott. Sokat tudtam vele kocsikázni. Az a baj, hogy nincs benne rendszer, nem jövök rá, hogy mitől lehet. :(

Ford F150 Raptor SVT

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#561) Malibutomi válasza .LnB (#560) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

valamelyik kocsi bugos, vagy tuls ok tul reszletes model, es megtelik valami buffer. En nem raknek be 10-15 kocsinal tobbet.

(#562) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na a leírást bővítettem. Megfelelő szerintetek? :)

Ha netán valamit elírtam, elbénáztam akkor írjátok meg és módosítom. :R

Smoke some weed nigga!

(#563) .LnB válasza Malibutomi (#561) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is ez lesz. Valami megtelik aztán reccs. Tipikusan ilyen esetnek néz ki. De 10-15 az nem sok, még a 65-70-nél is túl sok az alap autó a szememnek. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#564) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Mafia's in Eclipse Towers

Smoke some weed nigga!

(#565) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Szerintem nem lett rossz. :)

Smoke some weed nigga!

(#566) Malibutomi válasza Wiz Khalifa (#564) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

A roosevelt-re is lehet igy csimpaszkodni? Most gyujtom a let hogy megvegyem gyorsan amig lehet

(#567) Wiz Khalifa válasza Malibutomi (#566) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez a Roosevelt. :)

Mind a kettőre így fel lehet csimpaszkodni. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#568) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Legujabb cuccos:

(#569) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Érdekes videó arról, hogy régen minden jobb vót'.
Néhány butítás ezek közül számomra is elég élesen feltűnt az V-ben.
Ti hogy vagytok ezzel? Engem legjobban a gokartfizika zavar, ami még moddal sem lesz árnyéka sem a régebbinek, illetve a rendőrök ostobasága.

(#570) cyberkind válasza FoxiestFox (#569) üzenetére


cyberkind
félisten

Biztos, kurva jó volt hajókázni a Turismo-val ami egy vadállat sportkocsi lenne, olyan feszes felfüggesztéssel mint semminek nincsen, de ez minden kocsira igaz, az egy trágya volt.

Paranormal Cocktivity

(#571) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#570) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért a gyalogosok meg a rendőrök viselkedése és intelligenciája sokkal jobb volt a 4-ben.

Smoke some weed nigga!

(#572) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#571) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez tény, de a fizika egy szar volt, főleg most látom hogy toljuk újra.

Paranormal Cocktivity

(#573) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#572) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ma este tolhatnánk megint egy kicsit ha benne vagy. :)

A múltkor nagyon szétszakadt a szeró. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#574) FoxiestFox válasza cyberkind (#570) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Mármint a IV? Szerintem köröket vert az V-re már alapból is, a Realisctic Driving&Flying moddal pedig mai napig nem tudom megunni.
Volt súlya az autóknak, voltak rugóutak, tehetetlenség, nagyon szeretem, főleg a high damage moddal, amivel eltűnik a gép orra, ha 80-nal ütközöl valaminek. :D

Az V-ben, mikor először játszottam, kerestem a beállításokban, hogy hogyan kell kikapcsolni az árkád módot, hát nem lehet. :U
Az a Buggy is, ami Bogárból van, katasztrófa benne... a szedánok és sportautók sínen mennek, nincs felfüggesztésük, nincs súlyuk, azonnal kanyarodnak, azonnal megállnak.

Amúgy tény, hogy alapból a IV-ben néhány autó elég furcsán viselkedik.. az általad említett is.. de hát nem véletlen született mod a rendes fizikára.

(#575) cyberkind válasza FoxiestFox (#574) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha rendes fizikát akarok megvárom a Forza-kat a PC-re és kész, nem egy Gta-ban keresem ezeket.

Paranormal Cocktivity

(#576) FoxiestFox válasza cyberkind (#575) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ok, ha rendes fizikát akarok, akkor Assetto Corsa, vagy régiek közül LFS, vagy BeamNG Drive, ha zúzni akarok, de egyik sem nyújt egy nagyvárost sok autóval. :D

Unokahúgomnak viszont nagyon adja az V, tetszik neki, hogy ebben tud vezetni, míg 4-ben tiszta piros volt az autó orra két perc után. (9 éves :D ).

(#577) cyberkind válasza FoxiestFox (#576) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondjuk ha az a fizika inkább az 5-ben lenne, ahol vannak nagy terek és vidék meg egyebek, ahol csapathatom, még oké, de a 4-ben még a gokartfizikával se tudnék úgy menni a forgalom és a szűk utak miatt.

Paranormal Cocktivity

(#578) FoxiestFox válasza cyberkind (#577) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Naja, a nagy terek tetszettek az V-ben. Illetve tényleg a környezet pazar, nagyon szépen megcsinálták.
De a következő részben kérnék normális fizikát, és teljes rombolhatóságot, mert még egy skinpack nem biztos, hogy elég lesz (persze mókázok, hogyne lenne elég, ekkora brandnél).
Mondjuk ezzel a motorral jöhetne egy Vice City reboot még. :D

(#579) cyberkind válasza FoxiestFox (#578) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem csak az optimalizálás zavart a 4-ben, még most is szar tud lenni de legalább fullon eldöcög. :D

Paranormal Cocktivity

(#580) FoxiestFox válasza cyberkind (#579) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Szégyen volt az a port, valóban. Nem csak a sebességanomáliák, hanem a grafikai bugok..
Az V szép munka lett ebből a szempontból. Említett gyerekgépen (négymagos C2D konfig, 4GB memó, R7 240), mediumon vajsima.
Igaz, last gen engine, de egyszer már bebizonyították, hogy tudnak szar portot csinálni.. szerencsére nem dupláztak. :D

(#581) cyberkind válasza FoxiestFox (#580) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a csapat szarta el a Max Pane 1 portját az első Xbox-ra, úgyhogy nem lepett meg a dolog amikor láttam mi lett itt is, azóta már nem is létezik az a csapat.

Paranormal Cocktivity

(#582) Malibutomi válasza FoxiestFox (#569) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Inkabb mas volt mint jobb, van csomo minden amit meg az 5-ben lehet es a 4-ben nem.
Bar tenyleg fura hogy sok dolgot kivettek ami mokas volt.

(#583) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Egy kis kép is legyen a sok HSZ között. :)

/De ezt nem azért írom mert zavarna, ez a topik azért van hogy az ember kedvére írjon, beszélgessen nyugodtan. Szóval ne tartsátok magatokba a véleményeteket ha van még. :)/

Smoke some weed nigga!

(#584) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#585) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Kep:

(#586) Wiz Khalifa válasza Malibutomi (#585) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Szép. :)

Smoke some weed nigga!

(#587) sixpak válasza Wiz Khalifa (#586) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valóban... :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#588) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Feltettem a TRUCKING MISSIONS v1.5 modot. De sehol nem találom, hol lehet a küldetéseket felvenni. Annyit ír a readme, hogy Sandy Shores, az irodánál. Már mindhárom karakterrel bejártam ezt a porfészket, de sehol semmi, nincs is ott egyiknek se ingatlana. :F
A railroad enginer 3.2 viszont tökéletesen működik, lehet vonatozni, meg villamosozni vele.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#589) Wiz Khalifa válasza Victoryus (#588) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Linkeld már azt a módot. A Railroad-ost. Nem találtam róla linket.

Smoke some weed nigga!

(#590) Victoryus válasza Wiz Khalifa (#589) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

[Railroad Engineer]


[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#591) Wiz Khalifa válasza Victoryus (#590) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

:R

Smoke some weed nigga!

(#592) Victoryus válasza Wiz Khalifa (#591) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A villamossal nem nagyon lehet száguldozni, 45km/h felett szinte bármelyik kanyarban kisiklik :D Max sebessége 100 körül van. Kár, hogy az utasok nem szállnak le/fel. Érdekes megoldás, hogy metróként is felső vezetékről kapja az áramot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#593) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Havernak igy egy ev utan mondtam hogy lehet FPS maszkalni a varosban mert eddig nem tudta :)
Aztan egesz este maszkaltunk es nezelodtunk :)

(#594) cyberkind válasza Malibutomi (#593) üzenetére


cyberkind
félisten

Mi az összes heistet tervezzük fps módban megcsinálni, csak végezni kéne a halál nélküli kihívással, nekem ez lesz a 2. menet. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#595) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#594) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Inkább nem mondok semmit mert akkor az biztos hogy én nem jövök ki belőle jól. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#596) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#595) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze hogy nem, én vagyok a legjobb köztetek, utálok repülni mégis én csinálom mindig. :D

Ja és én 2x csinálom meg minimum hogy nem halok meg. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#597) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#596) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Tehetek róla hogy nincs resetem? Basszam meg.... :DDD

De most már van szóval nincs gond.

Smoke some weed nigga!

(#598) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Végre megvan. :)

Smoke some weed nigga!

(#599) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#598) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is, és azóta át is neveztem. :D

Paranormal Cocktivity

(#600) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#599) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Getto Paradise 2-re? :DDD

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.