Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:55

LOGOUT.hu

Aktuális PHHU AUTÓ SZÉPSÉGVERSENY nevezett autók listája és infó: [link]
PHHU Time Trial: [link]
Time Trial táblázat: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Itt a hó és élvezzük kicsit csúszkálunk az autókkal, hógolyózunk, tűzijátékozunk, hegyre megyünk stb..









[ Szerkesztve ]

(#752) Locutus


Locutus
veterán

Hütte-party :)

Reptéri fények

Az új garázsom

Reptér-party

És végül Laraxior taxijával szállunk, havas hegyek között, hol a tenger hupikék :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#753) CactuS válasza hegyipapa (#751) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Golf találkozó:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#754) hegyipapa válasza CactuS (#753) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nagyon tuti volt, ma rengeteget csapatunk, volt off-road túra, csúszkálás/drift, autó tali, tűzijáték stb..

(#755) #81556480 válasza hegyipapa (#754) üzenetére


#81556480
törölt tag

tettem fel rólatok videót. láttad ?

(#756) Logitech


Logitech
aktív tag





(#757) Wiz Khalifa válasza Logitech (#756) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Jók lettek a képek. Kár hogy a kocsim olyan szétcsapott... :DDD

Bár amit azelőtt kapott hogy közétek csöppentem, nem csodálom. :DD

Smoke some weed nigga!

(#758) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tegnap esti találkozó :)



(#759) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

















(#760) Benir8 válasza hegyipapa (#759) üzenetére


Benir8
senior tag

Még hogy ilyen időben nem fázik a karakterem :D

(#761) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#762) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Merry Christmas to Syd and McSico.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#763) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Rossz az irány Asuska. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#764) htc07 válasza Wiz Khalifa (#761) üzenetére


htc07
addikt

:C ma este beszállok én is, nem az MC-t pörgetem (legalábbis megpróbálom, de jó lenne összekapni a pénzt egy garázsra) :DDD

(#765) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Tegnapi túra




(#766) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#767) Daw93


Daw93
senior tag

Beteszek már én is egy pár képet, vannak köztük már jó pár hetesek :D Van közte autós találkozós, versenyzős, off-road túrás, random autós képek.

GTA Online: Daweee93

(#768) Benir8


Benir8
senior tag

(#769) Wiz Khalifa válasza Daw93 (#767) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hogy ült meg neked annyira az az Ocelot? :)

Smoke some weed nigga!

(#770) hegyipapa


hegyipapa
senior tag


[ Szerkesztve ]

(#771) Daw93 válasza Wiz Khalifa (#769) üzenetére


Daw93
senior tag

A kerék kb alsó egyharmadánál kell beleereszteni pár tíz lőszert, én special carbine-al csináltam.
[ebben] a videóban 1.40 után mutatják hogy kell. Látszik, hogy 2x is lejjebb ül a kocsi, de többször már nem. Van olyan autó amiknél nem működik, van ami fel is robban tőle :D a blista compact ilyen volt, bár akkor még a kerék közepét kellett lőni, de kipeccselték amikor jött az mc. Most szerencsére a fenti videóban levő módszerrel megint lehet :D

Szerk.: és ahogy látható még a vidiben, hogy ilyen ültetéssel lehet szépen driftelni, ha a kézifékes kuplungelrugásos módszert is alkalmazod. Amikor kettesbe vált a gép, gázt elveszed nyomsz 1 kézféket aztán gázt adsz. Mindezt gyorsan kell csinálni kb 1másodperc alatt és szépen kipörgeti a kerekeket, de csak hátsókerekessel működik, nem mellesleg ha egyenesen mész és akkor csinálod, majdnem legyorsulhatsz egy carbonizzare-el egy t20at :D

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#772) Benir8 válasza Daw93 (#771) üzenetére


Benir8
senior tag

A videó elejét nagyon tetszik mikor megy a kocsi zenével együtt :D

(#773) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Na én is feldobok már pár képet :)

Kedvenc Volatus színem:

Sarki fény :)

Parkolás level Kele

Hát ezt így hogy lopjam el?

Repülős eladás közben nem sok látszik ha esik a hó :)

Beszállt hozzám egy örömlány az import autóba amíg írtam aztán a garázs előtt elkezdett... hát nem is tudom mit csinálni :)

Na ezzel gyertek fel ide (hóban) :)

És végül: A Volatus mindenhogy szép :)

[ Szerkesztve ]

(#774) Daw93


Daw93
senior tag

Autó eladás elindítása után ez fogadott. Hozzáteszem, 0 kárral sikerült bevinni :D

Ez csak úgy random. Szép ;)

Mindketten elővettük Gyugyoval :D

Driftelgetések

Később megjöttek a Kurumás pajtik :D Hegyi, Toma, Saabe

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

(#775) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Vattapamacs vére fura a hóban. :DD

Smoke some weed nigga!

(#776) Kiskokó válasza Daw93 (#774) üzenetére


Kiskokó
veterán

Én cask egy képet tudtam lőni olyan kis izgágák voltatok.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#777) Daw93


Daw93
senior tag

Egy jól elkapott kép :) Meglepő, de ezzel a régi mercivel (glendale) nagyon jól lehet driftelni. Hó nélkül már nem biztos :D

GTA Online: Daweee93

(#778) Benir8 válasza Daw93 (#777) üzenetére


Benir8
senior tag

Ó Dawe, aztán letéptem az ajtót asszem a fánál :DD

(#779) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Smoke some weed nigga!

(#780) Kiskokó válasza Wiz Khalifa (#779) üzenetére


Kiskokó
veterán

Most vettem én is , sajna szarul megy De A6 :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#781) Wiz Khalifa válasza Kiskokó (#780) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem ezer éve meg van, nekem bejött. Bár én egy rakat verdát csipázok a játékba azért sem volt elég az 50 férőhely és hogy úgy örültem hogy jött + 60 hogy csuda. :)

Smoke some weed nigga!

(#782) Benir8 válasza Wiz Khalifa (#779) üzenetére


Benir8
senior tag

Szép képek, mint a valóságban az Audi kocsi. :D

(#783) Kiskokó válasza Benir8 (#782) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaa tényleg!!!!!

Ilyen oldalról fotózott képet én is tudok berakni :D

:))
Na ki találja ki milyen grafik beálitásokkal játszok ? :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#784) Benir8 válasza Kiskokó (#783) üzenetére


Benir8
senior tag

Nem rossz, gondolom pascal féle 4xTitan X SLI-es videókártyád van :D

[ Szerkesztve ]

(#785) Daw93 válasza Kiskokó (#783) üzenetére


Daw93
senior tag

Ezt a halottas kocsit a legendarynál lehet kapni? :D

GTA Online: Daweee93

(#786) #81556480 válasza Daw93 (#785) üzenetére


#81556480
törölt tag

Romeo Hearse ;]

(#787) CactuS válasza Benir8 (#784) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még mindig olcsóbb egy ilyen konfig, mint ennek az autónak a szerviz igénye. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#788) Kiskokó válasza CactuS (#787) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahhoz a konfighoz vegyél egy profi szimulátoros kormányt üléssel mindennel még fél milláért és akkor talán bent ülve olyan lesz mint ez!! :P DE ti még akkor se mozdultok azzal egy métert se ;] :P

Dawe. a b5.5 Passatunk ugyan igy fekete kombi, sötétítés... na az halottasabb volt :))

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#789) CactuS válasza Kiskokó (#788) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Irónia, mi az, egy tablet? ;]

Sajnos volt szerencsém már pár 4 karikáshoz, (bár azt aláírom, hogy a BMWkhez képest kevesebb gond volt velük), ezért írtam, hogy simán olcsóbb egy évre egy olyan konfig, ettől függetlenül az életben nem vennék

C vectra még hosszabb volt, nem? Bár abból faternak szerencsére szürke lett, így csak simán a bálna becenevet kapta anno. Sokkal jobb. :D

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#790) #81556480 válasza Kiskokó (#788) üzenetére


#81556480
törölt tag

elvitted magad sanyi ;]

(#791) Kiskokó válasza CactuS (#789) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jó persze értem én amit mondasz! Meg az iróniát is :)

Hát ez olyan dolog hogy 1, ki kell fogni, 2 nem mind1 melyik tipus milyen motor Audiból se.
Meg hát ugye használt autókról beszélünk.
Én erre a kocsira 5 év kb 80ezer Km alatt 1.1Milliót költöttem. Úgy hogy ebből az Automata váltó komplett felújítása volt 500ezer huf.
Szóval relatíve lebontva szerintem nem kellet ra "locsolni" a pénzt. Emellé olyan dolgokat ad amit más autó nem. (pl most jöttem csajomtól kint állt. Állófűtés be, 15 perc múlva lemegyek -14fok pöcc röff és bent meleg!)

Haveri körben is meg ismerős körben is sok sok autó féle megfordul. most mondjam azt hogy egy 300ezer Ft-os Renault Twingo- robotizált váltója 780ezer ft-ba került volna ? Vagy egy sima 1.9 PDTDI re is simán rá lehet költeni 600-800 ezer ft-ot VW / audi / seat / skoda... mind1.
Vagy Opel zafira dízel porlasztó felújítás 280ezer ft/ 4db ( én a 6 gyári újat az audiba vettem 300ezerért)
Vagy szintén zafira : elrepedt leömlő csak turbóval egybe kapható. 240ezer ft.
stb stb stb

Persze most nem az Audit akarom védeni, inkább csak megosztom veletek a tapasztalataim.
Persze van nagyon sok egyszerű autó amire évek alatt nem kell százezreket se költeni. DE azért maradjunk annyiban, hogy egy átlag autóra is simán lehet sokat költeni nem kell annak Prémuim (audi, bmw) autónak lennie.
Példa. Audi A4 2.0 PDTDI GYÁRI új EGR szelep 48 ezer ft. szembe Ford Mondeo 2.0 Benzin EGR szelep gyári új 78ezer vagy passat 1.9 PDTDI EGR -65ezer
Persze ami plusz vagy extra az Audiban benne van ami más kocsiban nincs, az már Plusz fenttartási költség ! De ha az alapokból indulunk is és a pluszokat nem veszed figyelembe akkor bizony nem is olyan húde sokkal drágább fenntartani egy prémiumot.

Úgyis mindenki azt vesz amit akar vagy tud, mindenkinek legyen egyéni baja mire mennyit költ.
De szeretem néha kicsit felnyitni az emberek szemét. Sokszor van meglepődés. Akár ismerős körökben is.
Van egy nagy mercis állandóan fikázza az audit. mikor csináltam a váltót akkor is kuncogott... (hozzáteszem 250ezer KM nél úgy hogy újkora óta gyári ABT chipes a verda)
Aztán fél évre rá a 140ezer km-es CLS 350-en hoppá baszakszik a váltó.. csak egy fordulatszám szabályzó egységet cseréltek (típushiba) 180ezer ft!
Na mind1
ennyi :) csao
Este 10 utan leszek GTA sztem (nem mintha érdekelne bárkit is :D )

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#792) #81556480 válasza Kiskokó (#791) üzenetére


#81556480
törölt tag

Inkább az érdekel mikor leszel gta-ban, mint az autós hülyeségeid :D

(#793) Benir8 válasza Kiskokó (#791) üzenetére


Benir8
senior tag

Húha, ez nem olcsó az alkatrészek :Y

(#794) CactuS válasza Kiskokó (#791) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nekem flottakezelős tapasztalataim vannak, tehát jellemzően új autókról beszélünk, átlagban 3-5 éves korig, durván 200k km alatt . Prémiumoknál amint lejár az ingyenes időszak és a rövid garancia - mert ugye ez nem kia, hogy 7 évet adjon - vastagon fizeted a "prémiumot" még a kopó alkatrészeken is, mellé ott van az is, hogy egy 3 éves prémiumra 25%-os visszavásárlást ad a márkaképviselet. És akkor még a prémium szerviz érzéstől nem is beszéltünk (ha-ha-ha). Az audi ilyen téren nálunk még a jobbak között van, a tróger díj a BMWé. Szóval vastagon drágább egy prémium fenntartása, főleg az elején, ha beleveszed az amortizációt is.

A példáid viszont eléggé sarkosak (pl. asszonynak is van, igaz normális váltóval és gombokból is fenntartható. 20kból megvan a komplett vezérlés csere pl), de ha kell tudok BMWből én is olyan példát hozni, hogy gari lejárta után az autó árának felét hagytuk ott egy kormánymű miatt (120k kmnél).
Mondjuk a BMWink legálabb nem okoztak balesetet, mint idén karácsonykor az infinitynk, ami leállította magát egy elkerülő úton a belső sávban. Bár a sofőr nem sérült annak ellenére, hogy 4en mentek bele, szóval legálabb biztonságos. ;]

De nem beszólás volt, tényleg csak egy ártatlan vicc. Mindenki azt vesz, ami neki tetszik vagy szeret, csak azt hittem ülni fog a poén magyarázat nélkül is. :B Irány vissza a GTA! :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#795) Kiskokó válasza CactuS (#794) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jaj persze, megy a poén! nem arról van szó! :)
De mivel szeretem az autókat ezrét szeretek és szívesen beszélek róla. persze a háttérben azért mindig próbálnám Audi felé terelni az embereket :P

Jó persze az új autó megint más.. a garancia miatt érdemes szervizbe vinni ahol a munkadíj is többszöröse meg az alkatrészek is többszörösek.
Amortizációról meg kár beszélni. Az alap dolog, új kocsit csak a nagyon gazdag vesz :D

maradjunk záró mondatként abban ,hogy egy prémium márka autóját (ha tényleg nem lelakott és közismerten tipushibás szar) használtan, Jelentősen olcsóbb szervizelni, ha jó szerelőd és kapcsolataid vannak!
értelemszerűen mindig drágább lesz egy ilyen autót fenttaratani, de mindig van kivétel.
AZ előző Audimra pölö én is azt mondom hogy egy rakás szar volt, azóta döntöttem el hogy soha többé 4 henger!
Arra az A4 re pedig kevés km-es 2006-os volt az is 2 év alatt költöttem annyi mint erre az A6 ra dupla annyi KM-el.
Na befejeztem :)

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#796) Daw93 válasza Kiskokó (#795) üzenetére


Daw93
senior tag

Mondjuk nem hiszem hogy a 4 henger hibája volt, hogy szar volt :D
Rengeteg jó 4 hengeres motor van (dízel is meg benzines is) amik a világból kimennek még akkor is ha kinyomod a szemét (persze csak üzemmelegen)

GTA Online: Daweee93

(#797) Kiskokó válasza Daw93 (#796) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez tény. de az is hogy utálom a 4 henger hangját! Az pedig erősen annak a hibája :P ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#798) #81556480 válasza Kiskokó (#797) üzenetére


#81556480
törölt tag

jóvammá sanyi, bújjál el az audiddal. cső ;] ;] ;]

(#799) CactuS válasza Kiskokó (#797) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ha újat veszel, akkor nem gond, tesznek be hangszóróból még 4-8 hengert. A vignale ford is átmegy V8-ba, ha padlózód, pedig nincs benne annyi, csak 2 turbo. A Kia Optima meg komplett vadászgépbe. ;]

A szervizben meg úgy látom nem fogunk összhangban lenni, de sebaj. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#800) Daw93 válasza Kiskokó (#797) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez oké hogy nem tetszik a 4 henger hangja, de ezt dízel tulajtól hallani elég ironikus :D
neked az a4 a híres 1.6os vw csodabenzinessel volt, amit a borákba, golfokba is raktak? Vagy az nem volt audiban? Mert az a vw második legratyibb motorja a tsi után, asszony szüleinek az van, a sírás kerülget tőle, pedig tíz lóval több mint az enyém, borzasztó lomha :D amúgy most nézem a képet, nagyon egyben van az az audi.

[ Szerkesztve ]

GTA Online: Daweee93

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.