Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#441) vakablak93 válasza Cecevok (#439) üzenetére


vakablak93
őstag

Hát én október 2.-óta használom, amit eddig tapasztaltam:

-Életem legstabilabb telefonja, konkrétan körbehugyozza amit korábban Apple fronton tapasztaltam stabilitásban. :DD
Nincsenek bugok, összeomlások, tökéletesen unalmas használni, a szó legjobb értelmében. :K
-Remek üzemidő ahhoz képest hogy milyen pici és vékony, komoly fényerő mellett is 6 óra lazán megvan.
-Iszonyatgagyi bili műanyag, értsd: recseg ropog, iletve egyszeri leejtés után a Jack csati körül a házból pici darabka máris kitört.....
-A kijelző oké, nem olyan szép mint egy normálisabb IPS, de árához képest tök oké.
Azt hozzá kell tenni hogy a fényereje tényleg remek, nekem napsütésben a bringakormányon is tisztán olvasható max fényerőn.
-A mérete tényleg zseniális, iszonyat kezes kis cucc. :DD
-Ahogy várható minden hónapban megérkeznek a frissítések, illetve amit külön kiemelnék, az apróbb javítások amik a biztonsági frissítéseken felül néha jöttek, egyike sem okozott egyéb újabb problémát mint más gyártóknál ahol egy " javítással mindig valami mást barmolnak el. :C
-Ami a kamerát illeti, abban neked kell döntened hogy jó-e, tetszik-e amit produkál, ebben majd a többiek kiokosítanak.
-A hardver ugyan ma csak középkategóra alja, de ennek mindössze a kamerafeldolgozásában fogok bármi hátrányát, mert fotózás után pár sec ameddig a feldolgozás tart.
De ez nem azt jelenti hogy a telefon addig megbénulna vagy hasonló hülyeség!!! Tökéletesen fut addig is, csak felül az értesítési sávnál látható hogy megy a feldolgozás, de nem akad be egy pilnatra sem!
Azt nem tudom hogy játszol-e rajta vagy hasonló, de nekem amit elindítottam rajta Wot Blitz pl az simán ment, a melegedése sem vészes szerintem.
-A hangszórói elég szépen szólnak, bár max hangerőn picit berezonál, de meglepően szépen ad mélyeket is, ha esetleg arról hallgatnál zenét. :)

Az egyetlen amit fontolóra kell venni, hogy az ember mennyire vigyáz rá.
Szoftveresen szerintem nem kérdés hogy droid vonalon a legjobb (de korábbi ios tapasztalataim alapján annál is jobb), és hosszú távon is támogatják majd, azaz ennek tekintetében lehet vele hosszú távra tervezni, azonban a piac leggagyibb burkolatával kérdéses hogy kibírja azt a 3-4 évet amire az ember tervezhet vele.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.