Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) vakablak93 válasza ghiottone (#450) üzenetére


vakablak93
őstag

:R , kösz már jön is le, na akkor most majd kiderül, remélem nem lesz tégla belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#452) vakablak93


vakablak93
őstag

Na fennt is van, fura de mintha picit pattogósabb lenne a rendszer, mintha visszavettek volna az animációkból, remélem hosszútávon is ilyen lesz.
A weboldal betöltések határozottan gyorsabbnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#453) adabra válasza ghiottone (#450) üzenetére


adabra
senior tag

Szívesen kipróbálnám, de ha meggondolom magam, akkor Radír. Bár szinte minden a felhőben is megvan, de általában utólag derül ki, hogy csak szinte...

Leaving the beta program
You can opt out of the program at any time to return to the stable, public version of Android. When you opt-out of the program, all user data on the device will be wiped.

(#454) Ear001 válasza adabra (#453) üzenetére


Ear001
addikt

Főverzió váltáskor meg amúgy is érdemes nulláról kezdeni a belakást, a bétával legfeljebb gyakorlod az is. Amúgy eddig teljesen stabil, megy minden, nem hiszem, hogy nagyon törölni akarnád.

(#455) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Lehet én is letöltöm majd a 12-őt. A jelenlegi alkalmazások elindulnak vajon rajta? Bank, Messenger stb?

(#456) keyol válasza bedibazsa (#455) üzenetére


keyol
aktív tag

Igen a Banki alkalmazás engem is érdekelne ..ha valaki megtudja nézni azt megköszönném

(#457) Decske válasza keyol (#456) üzenetére


Decske
aktív tag

OTP és Simple fizetés megy.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#458) Ear001 válasza bedibazsa (#455) üzenetére


Ear001
addikt

Miért ne indulnának? Ezek a nagyon nyilvános béták tudnak mindent, inkább csak funkciókat, design elemeket tesznek be, vesznek ki, meg pár apró inkompatibilitás szokott kiderülni. Amúgygy Takarék, Cib megy.

(#459) bedibazsa válasza Ear001 (#458) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Köszi, ez az első Pixelem, nem vagyok még ezekkel képben. Hétvégén meglesem én is.

(#460) budaize


budaize
csendes újonc

Kipróbáltam a 12-t én is , nekem első nap produkált minden ok nélkül 2 újraindulást, meg volt pár alkalmazás amiből kilépett . Bankos alkalmazások mentek vele .

(#461) vakablak93


vakablak93
őstag

Gyerekek, csak nekem tűnik úgy hogy görgetésekkor sokkal fluidabb a 12-es?? Beszarás, itt hasonlítgattam tegnap egy iphone XR-el az ehhez képest darabosnak tűnt :Y

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#462) Ear001 válasza vakablak93 (#461) üzenetére


Ear001
addikt

Én is pörgősebbnek érzem. Remélem ilyen is marad, mert volt már más főváltozathoz olyan béta, ami pörgött mint a turmixgép, aztán a rendes kiadás belassult hozzá képest.

(#463) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Én most rakom vissza a 11-et. Nem volt rossz a 12, az animációk miatt smoothabb az egész, de még sok bug volt benne, a 11 még egyelőre stabilabb. Őszre jó lesz ez nagyon.

(#464) vakablak93 válasza Ear001 (#462) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor nem csak én vettem észre, lehet az animációkat rövidítették le talán?
Mondjuk az nem magyarázná a többit, de akkor remélem nem az lesz amit mondasz hogy korábban volt.
Eggyenlőre csak örülök hogy ilyen :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#465) Ear001 válasza bedibazsa (#463) üzenetére


Ear001
addikt

Milyen bug volt?

(#466) bedibazsa válasza Ear001 (#465) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ha a telefon néma módban van, az állapotsávon nem mutatta (olyan, mintha mindig hangos módban lenne), memória-problémák voltak, gyakran újratöltött pl. a Chrome, az alkalmazásváltóban sokszor beragadt a háttér az ikonokkal és olyankor össze-vissza ugrált a kép, amikor valamelyik ikonra kattintottam a beállítások menüben, akkor ilyen kriksz-kraksz volt az ikon, illetve ilyen random villogások voltak, amikor az animációk előjöttek. Nem vészes, de a 11 egyelőre jobb nekem.

(#467) Ear001 válasza bedibazsa (#466) üzenetére


Ear001
addikt

Érdekes. Nekem ebből semmi, csak az állapotsávon nem mutatja a néma módot. Visszajelzést küldtél?

(#468) bedibazsa válasza Ear001 (#467) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Persze, megvolt minden.

(#469) csabika69


csabika69
tag

Sziasztok!

Automatikus elforgatás nem működik, vki tapasztalt hasonlót?
Mi lehet a probléma?

(#470) bbendre válasza csabika69 (#469) üzenetére


bbendre
őstag

Nincs kikapcsolva? Esetleg egy újraindítás?

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#471) bedibazsa válasza csabika69 (#469) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem a fél év alatt nem volt ezzel problémám.

(#472) csabika69 válasza bbendre (#470) üzenetére


csabika69
tag

Próbálom ki-be kapcsolni, semmi.
Újraindításra sem.

(#473) setom


setom
tag

Sziasztok! Arra van megoldás, hogy a névjegyzékben való keresés során az ékezeteket hagyja figyelmen kívül? Elképzelhető, hogy a Pixel nem tud ilyet?

(#474) ghiottone válasza setom (#473) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Google névjegyek appnál elvileg, ha ékezet nélkül beírod akkor megjeleníti az ékezetes találatot.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#475) setom válasza ghiottone (#474) üzenetére


setom
tag

Érdekes mert nálam ez csak a hosszú ékezetes neveknél működik, a rövid ékezeteseknél nem. Például a gyorgy- nevet beírva nem hozza ki a György nevű névjegyet.

(#476) adabra válasza setom (#475) üzenetére


adabra
senior tag

Régen emiatt (is) használtam az exDialer appot, ami már nem elérhető a Play Store-ban.
kb. egy éve a True Phone-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#477) setom válasza adabra (#476) üzenetére


setom
tag

Köszi, ránézek!

(#478) zraw


zraw
csendes tag

Sziasztok,

sikerült valakinek beállítani a VoLTE-t? Most tervezek venni egy 4a-t, és nagyon jó lenne, ha működne rajta... Tudom, hogy alapból nem fog, de elvileg root + magisk varázslással mennie kellene.

(#479) bbendre válasza zraw (#478) üzenetére


bbendre
őstag

Root + Magisk, esetleg custom rom-al megy. Csak másik radio kell igazából.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#480) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Csatlakoztam en is egy keszulekkel. Tok vasarlasban szeretnek segitseget kerni. Most egy ilyen spigen rugged armor utanzat van rajta ami annyibol jo hogy hatul a kameranal van perem igy ha leteszem az asztalra nem a kameran fekszik viszont nagyon massziv, nehez nyomni a bekapcsolo gombot es nem is tul jo a tapintasa.

Ismertek esetleg olyan tokot ami puhabb de ugyanilyen modon vedi a kamerat?

(#481) Kawauso válasza mantequilla (#480) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Caseology Vault van most az enyémen. Szerintem telitalálat.

(#482) hege21


hege21
senior tag

Feltettem a 12 bétát ami legjobban zavar hogy a gmail indítás után összeomlik :Y

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#483) budaize válasza hege21 (#482) üzenetére


budaize
csendes újonc

Nekem már az előző béta is ezt csinálta ..nem tudtam használni a gmailt

(#484) hege21 válasza budaize (#483) üzenetére


hege21
senior tag

Töröltem mindent, most jó....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#485) hege21 válasza hege21 (#484) üzenetére


hege21
senior tag

Visszament a 11.....
Van ott még hiba sajna.....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#486) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nalam az android 11-re minden nap jon egy frissites. Ezt ki lehet valahogy kapcsolni? Jo ez egyaltalan?
Mindig attol tartok hogy az amugy stabil rendszer majd egy frissites utan fog elromlani.

(#487) Decske válasza mantequilla (#486) üzenetére


Decske
aktív tag

Havonta egyszer jön biztonsági frissítés.
Nem véletlenül a Play Store-os frissítésekre gondolsz?

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#488) mantequilla válasza Decske (#487) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nem az alkalmazások. Azt írja ki hogy az android 11 rendszer frissítése és kér egy újraindítást ilyenkor.

(#489) bbendre válasza mantequilla (#488) üzenetére


bbendre
őstag

Az komoly, elég fura, havonta egy lenne az ideális hacsak nem kapsz meg minden experiment build-et. Húzd le a értesítésti sávot és nézd meg a build numbert. Ha megkapod a napi frissítéseket sokat ér a telefonod :D

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#490) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Ez egy jo telefon.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#491) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Sziasztok, van ajánlott #topikkedvence gcam erre a kis heringre esetleg? Vagy fáradjak az xda-ra...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#492) Ear001 válasza RetepNyaraB (#491) üzenetére


Ear001
addikt

A gyári. Inkább azt szokták átmókolni másik telefonokra.

(#493) bbendre válasza RetepNyaraB (#491) üzenetére


bbendre
őstag

Van pár jó mod, A Gcam_8.2.204_V1_MWP az egyik utolsó amit érdemes lehet kipróbálni vagy a [link]
Amióta nincs rendszeres frissítés a modok-ra azóta már nem rakok fel ilyeneket, de régebben sokat használtam párat.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#494) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Ma vettem egyet, mivel az elődje (Pixel 3a), a klotyóban végezte. Nem merült sokat, csak kb 1-2 másodpercet. de ez elég volt neki. Kiváncsi vagyok, mi az evolúció az utódmodelnél. Rögtön a vásárlásnál elkövettem egy ordas hibát, 5-s verzióra való tokot vettem (nem tragédia, visszaviszem).

Németeknél szereztem be amúgy, tegnap a Media Marktban voltam, ott nem kaptam. Amúgy nem tucattelefon, nem is értem, miért nem viszik az emberek a sok dzsunkafon helyett, holott szerintem az ára is tök oké. (315 euro, a tokot mindenképpen becserélem, mert az 43 euro volt). Kinézetre amúgy hatos-hetes Szifon design, semmi extra - hálistennek. Ami rohadtul nem tetszik, az a fehér bekapcsológomb, valami ordas módon elüt a fekete színétől. Mivel az előző is Gugli telefon volt, a költözés nagyon gördülékenyen ment. Megjegyezte h milyen appokat használtam, és már mentek is felfelé. (Ami azért egy ponton picit rémisztő...). Még nem laktam be, hisz' nincs egy napos a telefon, nem tudok érdemben nyilatkozni róla, de ha hozza az elődje megbízhatóságát ezzel is elleszek két évig minimum.

Fotóztam vele egyet-kettőt, az eredmény totál vállalható, a digitális zoom is jobb az elődnél. Az éjszakai módra leszek kíváncsi az az elődben príma volt. Annyira, hogy egy haverommal tavaly együtt nyaraltunk és azt mondta a saját éjszakai fotóiról, hogy az kuka, inkább küldjem át az enyéimet, mert azok gyönyörűek az övéihez képest :)

Zenéket most másolom (pont a szabad fájlmozgás miatt nem vettem iPhone-t, mert amúgy az újabbik SE is kandidált volt, de inkább a iTunes miatt lemondtam róla. Céges tellám Szifon, szeretem, korrekt telefon kezelhetőség szempontjából etalon). Van még jack kimenet, de a modern idők miatt már én is BT-s fülest használok (JBL BT40, nevetséges áron vettem a Lidl-ben, ahhoz képest elég korrekt). Az előd egész hamar csatlakozott a kocsi inforendszerére, remélem ez sem tesz másként. A hangzásra kivi leszek, ha hozza a Pixel 3-ét akkor nem fogok panaszkodni. Két éve 340 euro volt a 64-es verzió (azt azért hamar belaktam), ez már duplája, a fent említett áron. Az USB-C csatiért nem nagyon rajongom amúgy, a vállába hamar belemegy a retek, és akkor nem lehet teljesen bedugni, néha gemkapoccsal ki kel puceválni. Ilyen szmpontból a Ligtning mérföldekkel jobb.

Ami miatt az elődnél egy pöttyet fanyalogtam, az a töltőadapter silánysága volt. Egy év után egyik napról a másira elizált. Az utódja ránézésre ugyanaz, nem örülök. Ehhez már nem volt fülhallgató sem, jobb is, ezek a filléres csatik vállban folyton törnek, meg ott van a HD-25-ösöm + BT.

Szeretem a referencia Androidot, mert minden ott van ahol számít rá az ember, és felhasználói élményben majdnem iOS szint, csak mint mondottam könnyebb a fájlmozgatás.

Korrekt működést várok tőle, remélem h nem kell csalódnom.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#495) vakablak93 válasza muxi-muxi (#494) üzenetére


vakablak93
őstag

Szeva!
üdv a klubban ✌️ sok boldogságot kívánok neked is a kicsikéhez :)

Szerintem ameddig a google nem keres valami értelmes tervezőt hogy ne csak szoftveresen meg hardveresen legyen király a cucc hanem külső anyaghasználatban is. Addig a kínai dzsunkafonokat nemfogja lenyomni... :))
Sajnos ki kell mondani hogy ami az anyaghaszbálatot illeti ez a dzsunka kb 😆

Ennek ellenére amikor megjelent kb 3 hónapig volt belőle készlethiány mindenhol, mert mindig eladtak mindent már előrendelésre....
Szerintem a maga pici különc módján elég népszerű, ezért is nem ment csak 25 eurót lefelé az ára pedig már okróberi telefon. :D

Ami az iphone szintű stabilitást illeti, nem értek egyet, ennyi idő alatt az iphonet és ipadet már tucatszor akartam földhöz vágni, a fagyások miatt, de ez a kicsike 9 hónapja alatt még egyszer sem tudott felbosszantani aránylag semmivel :DD

Én szeretem a jacket használni, frankó hogy használhatom hozzá a Marshall fejhallgatómat is :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#496) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Olyan tünet jött nálam elő zsinórban másodszor, hogy kikapcsolást követően resetelődnek az akkuhasználati statisztikáim, beleértve a Képernyőhasználatot. Pedig úgy van kiírva, teljesen logikusan, hogy "Képernyőhasználat teljes feltöltés óta". Szombaton töltöttem, most 2 percet ír ki Képernyőhasználathoz, és 3 órát az Akkumulátorhasználathoz.

(#497) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nalam a toltessel szoktak problemak adodni. Volt mar olyan hogy bedugtam es nem toltott egyaltalan majd kihuztam visszadugtam megjavult. Illetve olyan hogy bedugtam es azt irta ki lassu toltes majd kesobb kihuztam visszadugtam es visszavaltozott normal toltesre. Mitol lehet ez? USB csatlakozoval lehet a problema?

(#498) budaize válasza mantequilla (#497) üzenetére


budaize
csendes újonc

Ilyesmit én is tapasztaltam , de úgy vettem észre főleg akkor csinálja ezt ha nem a gyári töltővel töltöm.

(#499) mantequilla válasza budaize (#498) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nem azzal szoktam hanem egy regi samsung toltovel

(#500) raveinT


raveinT
tag

Mai nappal elkezdte spamelni a telefon, hogy "a(z) google alkalmazás állandóan leáll".

Telepítettem a play storeban található összes frissítést, a készüléket is újraindítottam, de sajnos továbbra is jönnek a hibaüzenetek. Ti tapasztaltok hasonlót?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.