Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) hege21


hege21
senior tag

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#702) retexis


retexis
tag

Láttam pár videót hogy távolkeleti tulajok gyári hívásrögzítőt használnak a tárcsázóban, ezt nálunk lehet aktiválni valahogy vagy lehetetlen?

(#703) kiraly.andra válasza retexis (#702) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Ez régiófüggő, és ahol a szabályozás nem engedi, nem is jelenik meg, mint funkció.

:a:

(#704) bbendre válasza retexis (#702) üzenetére


bbendre
őstag

Benne van a gyari tarcsozoban, de regio lockos. Ket megoldas van, meg kell valtoztatnin a regiot vagy kell egy masik tarcsazo. Kuldok majd linkeket ha megtalalom

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#705) w.miki


w.miki
veterán

AccuBattery Pro appot használ valaki?
Átlagban mennyit ír ki kijelző (SOT) időre, meddig bírja egy töltéssel a telefon?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#706) raveinT válasza raveinT (#699) üzenetére


raveinT
tag

Az előbb megint megcsinálta, de most még csak töltőn se volt, és most már PIN-t is kért. Nagyon nem örülök, ha ezt pl. éjszaka csinálja és észre se veszem, adott esetben órákig nem vagyok elérhető, ami nekem munka miatt elfogadhatatlan. :((

(#707) cirx válasza raveinT (#706) üzenetére


cirx
senior tag

Szerintem 48 órán belül itt a februári update. Ezt még azért várd meg.
Én felraktam az Android 12L Beta 2-t, itt már nem tapasztaltam semmi ilyesféle bugot. Jelenleg 530 órája fut hibamentesen.

S23 GREEN

(#708) cirx válasza raveinT (#706) üzenetére


cirx
senior tag

https://dl.google.com/dl/android/aosp/redfin-sq1a.220205.002-factory-734556ab.zip

Na már tölthető is. Szerintem az ota is aktív már.

S23 GREEN

(#709) raveinT válasza cirx (#708) üzenetére


raveinT
tag

Igen, leszedtem, kíváncsian várom sikerült e javítaniuk

(#710) cirx válasza raveinT (#709) üzenetére


cirx
senior tag

majd azért írd meg, hogy mi a helyzet a buggal!?

S23 GREEN

(#711) raveinT válasza cirx (#710) üzenetére


raveinT
tag

Január során összesen 2* találkoztam ezzel, remélhetőleg már nem jön vissza, de jelzem ha mégis. :K

(#712) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Melyik Magisk az, ami teljesen jól használható ezen?
Köszi!

(#713) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok
google pixel 4a telefont vennék .Ha esetleg valakinek van eladó priviben jelezze ,köszönöm

(#714) cirx


cirx
senior tag

Tegnaptól tölthető a 12.1. (12L)

S23 GREEN

(#715) csabika69 válasza ghiottone (#415) üzenetére


csabika69
tag

Gyorsítótár törlése megoldotta, köszi!

(#716) csabika69 válasza keyol (#713) üzenetére


csabika69
tag

Pü.

(#717) Ganzer


Ganzer
aktív tag

[link]
Lehet már otthon is Pixelt szerelni. :)

(#718) cirx válasza Ganzer (#717) üzenetére


cirx
senior tag

ijj de szuper! nah azért ez így már nem olyan rossz. ráadásul eu shop is van! pirospont! :C

S23 GREEN

(#719) babineni


babineni
újonc

Sziasztok! Elnézést, ha ez már lerágott csont itt, de ki lehet valahogy kapcsolni, hogy a fotókat ne akarja mindenáron fellőni a google photos-ba? Igazából nem is a saját fotóknál gond ez, hanem inkább az zavar, hogy minden letöltött, ill. applikációban érkező képet is feltölt, ami eléggé eszi a tárhelyet. Nem tudom, esetleg egy offline galéria app-pal ezt meg lehet-e előzni, vagy akkor csak duplikálom...
Rémlik, hogy valaki írta, hogy a photos-ba kisebb méretben (és nyilván gyengébb minőségben is) fel lehet tölteni, ezt hol tudom beálltani?
Előre is köszi a segítséget.

(#720) babineni


babineni
újonc

Update: közben megtaláltam, hogy a mentés é szinkronizálás kikapcsolható... ellenben galéria appra továbbra is megköszönném a javaslatokat.

(#721) RetepNyaraB válasza babineni (#719) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Fotók app -> jobb felül google fiók -> fotók beállításai. Mindent itt tudsz állítani (minőség, mit mentsen és mit ne).
100GB tárhely valami havi 400Ft. Ugye nem azt mondod, hogy ez fáj :U

Szerintem értelmetlen a 3rd party galéria használata, de ahogy gondolod.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#722) adabra


adabra
senior tag

Megérkezett az Android 13. [kép]

(#723) RetepNyaraB válasza adabra (#722) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

OMFG. A 12 se egy tigris; én nem értem évek óta ami megy 🤷
Egy rohadt bugfix helyett bumm: új verzió, új problémàkkal (a régiek mellé) 🤦

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#724) MataGyula


MataGyula
tag

Megerkezett az Oktoberi frissites - https://support.google.com/pixelphone/thread/182185261/google-pixel-update-october-2022?hl=en

Udv mindenkinek, kb ket hete vagyok (tobbnyire) boldog tulajdonosa egy enyhen hasznalt Pixel 4a-nak, ami mar 13-as androiddal kaptam. Accubattery szerint az aksi minosege 93%, ket simmel hasznalom, egy napot szerencsere kibir. Magaval a 13-as droiddal azt hiszem eddig nem volt gondom, inkabb az appok tunnek elegge bugosnak :D Outlook folyamatosan ertesiteseket kuld olyan emailekre, amelyeket mar par napja "feldolgoztam", MS Teams naptar nezetben neha nem tolt be semmit, kicsit hianyzik a gyari Sony zene app, illetve a gyari Sony email kliens (ami bar elegge fapados volt, tette a dolgat problema nelkul).
Sony Xperia XZ1 compact-rol valtottam; beletorodtem, hogy hasonlo meretu Android rendszerrel felszerelt telefont egyszeruen nem lehet talalni, az iPhone 12/13 Mini pedig tul draga szamomra :x

there's no esc, only alt-tab

(#725) Kawauso válasza MataGyula (#724) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Nekem ismét 2 órán frissítette azt a kemény 16 MB-ot. Bár lehet, hogy ez a helyes módszer, mert stabilnak találom a rendszert, sokkal jobb eddig, mint a 12-vel lévő tapasztalataim az elején.

A Sony-s részre pedig: [link]

(#726) MataGyula válasza Kawauso (#725) üzenetére


MataGyula
tag

Köszönöm a Sony-s tippet, ez a hírmorzsa elkerülte a figyelmem :) Szerintem a Sony nem fog tudni újra meghódítani. Hihetetlen milyen fotókat készít ez a telefon :Y
Szintén kb 2 órába telt, mire frissült a rendszer, de ezidő alatt teljesen használható volt, nem éreztem problémának.

there's no esc, only alt-tab

(#727) Thom!


Thom!
veterán

Telekommal megy rajta a volte?

(#728) FCsabi24 válasza Thom! (#727) üzenetére


FCsabi24
tag

Nekem nem megy a gyári szoftverrel. Egy iPhone volt a vonal másik végén, azon gond nélkül ment a VoLTE.

(#729) raveinT


raveinT
tag

Na nekem már feldobja a júniusi frissítést.

Más: az elmúlt héten elkezdett a töltéseknél szenvedni, van hogy rádugom az usb c-t és szépen tölt, de van, hogy folyamat azt érzékeli hogy épp most dugtam rá, loopol a töltés hang meg rezeg nagy serényen... Remélem nem ki lett centizve h 3 év szoftvertámogatás lejárta környékén az alaktrészek is beadják a kulcsot.

A port egyébként tiszta, szösz és pormentes.

A másik ami fura volt a napokban, hogy egyszercsak nem tudtam nfc-vel fizetni. Mikor megnéztem a beállítások között, ki volt kapcsolva (nem én kapcsoltam ki), de vissza se lehetett kapcsolni. Végül egy újraindítás után magától helyreállt.

Én továbbra is hosszú távon terveznék ezzel a készülékkel, de szép lassan ássa a saját sírját (mondjuk a 3g lekapcsolásáról nem ez tehet, de hogx a voltet nem aktiválják be rá, arról már igen). :(

(#730) Ear001 válasza raveinT (#729) üzenetére


Ear001
addikt

Az USB C port nekem is meghalt, de cseréltem magamnak.

(#731) raveinT válasza Ear001 (#730) üzenetére


raveinT
tag

Hát nem vagy semmi... :Y

Ha már így szétkapja az ember, lehet egyből az akksit is cserélném, ne kelljen 1 év múlva az egészet újra eljátszani.

De sajnos nem vagyok benne biztos, hogy én nem vágnám haza menet közben az egész készüléket, így lehet inkább szervizbe viszem majd, ha már egyáltalán nem akar tölteni (ilyenkor jó lenne ha tudna wireless chargingot is) :(

(#732) Ear001 válasza raveinT (#731) üzenetére


Ear001
addikt

Egyedül az üveg lepattintása volt izgulós, de az iFixit képes leírása nagy segítség. Na igen, én is cseréltem volna egyben akkut, de épp nem volt a boltban. :O

(#733) agoston.gerg


agoston.gerg
újonc

Sziasztok!

Augusztus 5-i biztonsági frissítés van a telómon, a móka kedvéért rányomtam a frissítés keresésre és feldobott egy 9,72 MB (remélem pontosan emlékszem) méretű rendszerfrissítést. Szokásos 15-20 perc letöltés, telepítés és újraindítás után elértem a kiinduláshoz, azaz az augusztus 5-i android biztonsági frissítés van fent. Tapasztaltatok ilyet?

(#734) bbendre válasza agoston.gerg (#733) üzenetére


bbendre
őstag

Ez lehet az utolsó update:

https://support.google.com/pixelphone/thread/242705137
Pixel 4a (5G): UP1A.231105.001

This could be the final update for the Pixel 4a 5G

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#735) agoston.gerg válasza bbendre (#734) üzenetére


agoston.gerg
újonc

Köszönöm szépen, eddig én is eljutottam, de az enyém a sima (4g) pixel 4a, tehát augusztus óta nem kellett, hogy bármilyen frissítés jöjjön, a frissítés után is úgy néz ki, hogy nem is jött, de tuti, hogy ma frissített, nem hallucináltam. Legalábbis remélem. ;) Mindegy, köszi még egyszer!

(#736) raveinT válasza agoston.gerg (#735) üzenetére


raveinT
tag

Nem hallucináltál, másik topicban én is írtam, hogy meglepetésre ma kaptam update értesítést. Wikipedia szerint is van novemberi patch android 13-ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.