Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) parzone válasza zkosaras (#599) üzenetére


parzone
csendes tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm.

Üdv: Zoltán

(#602) SerSan válasza bbendre (#600) üzenetére


SerSan
lelkes újonc

Bocsánat! "Hát igen, kár hogy tegnap nem írtam..." akart lenni! :)

(#603) zkosaras válasza parzone (#601) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Egy dolgot elfelejtettem: a mobilnethez kell majd hozzáadni egy vodás APN-t is.

(#604) parzone válasza zkosaras (#599) üzenetére


parzone
csendes tag

Meglévő előfizetés estén elvileg nem kell a boltba bemenni.
A My Vodafone alkalmazásban eszközölni lehet az eSIM-re váltást.

(#605) parzone válasza zkosaras (#603) üzenetére


parzone
csendes tag

Köszönöm.

(#606) parzone válasza parzone (#604) üzenetére


parzone
csendes tag

Itt szerepel a leírásban hogy meglévő előfizetés esetén online is lehet váltani eSIM-re.

(#607) parzone válasza parzone (#606) üzenetére


parzone
csendes tag

Csak Web felületre belépve van rá lehetőség.
Az androidos applikációban nem ajánlja fel a lehetőséget.
Így kerek a történet.

(#608) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Mit gondoltok, megéri most várni picit a Pixel 6 és 6 Pro-ra, vajon lenyomják az árát? Mert kb egy hónapja folyamatosan követem, de sajnos inkább egyre drágul mindenhol, minthogy csökkene.

(#609) vakablak93 válasza SerSan (#608) üzenetére


vakablak93
őstag

Ne várj ha 4a-t akarsz mert a Google a nyáron hivatalosan is kivonta a 4a-t csak az van ami még raktáron van már nem gyártják és nem is jön több sehova készletre!

Ezen felül a 4a és a Felsőkategóriába szánt Pixel 6 nem egy kategória nem egy csoportnak készül a 2 telefon ennél fogva nem hinném hogy hatással lesz az új felsőkategóriás modell a Tesco gazdaságos 4a árazására.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#610) adabra válasza vakablak93 (#609) üzenetére


adabra
senior tag

Én úgy emlékszem, hogy csak a Pixel 4a 5G és a Pixel 5 értékesítését hagyta abba, a sima 4a maradt a kínálatban.

[ Szerkesztve ]

(#611) ghiottone válasza adabra (#610) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen. A 4a 5g és az 5 már kifogyott a német GStoreból is.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#612) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Épp most néztem a német Google Store-on 4a még mindig van, ráadásul pöpec 349 eurós áron, kár, hogy ide nem szállítanak... Mellesleg köszi a segítséget!

(#613) adabra


adabra
senior tag

Nem meglepő módon elérhető az Android 12 frissítés. :)

(#614) vakablak93 válasza adabra (#613) üzenetére


vakablak93
őstag

Telepítve, akkor lássuk! :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#615) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

a másik topikban nagy az aljazás, én kivárok. Hátha guggelék a nagy balhétól változtatnak valamit (nem fognak).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#616) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Másnak is jóval gyorsabban merül a készülék a 12-es Androiddal? 11-essel készenlétin 4 óránként ment el 1%, most a 12-essel óránként elmegy 1% akku kímélő mód ellenére is.
Illetve egy másik kérdés. Más is kapott hozzá fülest? Vagy 20 unboxing videót néztem róla különféle országokban és sehol sem volt alap kellék, nekem meg benne volt a dobozban amiért extra hála!!! :)

(#617) bbendre válasza SerSan (#616) üzenetére


bbendre
őstag

Igen, P5-el is tapasztalva.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#618) Kawauso válasza SerSan (#616) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Szívesen válaszolnék az első kérdésedre, ha az új Akkumulátoros menü nem lenne ellenemre.

Kaptam fülest, Angliából rendeltem.

(#619) raveinT válasza SerSan (#616) üzenetére


raveinT
tag

A másik pixel 4a-s topicban pont az ellenkezőjéről számoltak be, hogy 12-n érezhetően jobban bírja a készülék.

(#620) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Köszönöm szépen a válaszokat! Remélem én is mihamarabb megtapasztalhatom az ellenkezőjét!

(#621) bedibazsa válasza SerSan (#616) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Tavaly decemberben vettem Angliában, nem kaptam hozzá fülest.

(#622) kristoof92 válasza SerSan (#616) üzenetére


kristoof92
tag

Francia telefonod lehet. Ott a gyártóknak kötelező fülest csomagolni a teló mellé.

(#623) SerSan válasza kristoof92 (#622) üzenetére


SerSan
lelkes újonc

Igazad lehet, erre nem is gondoltam. Nagy szó ez mai világban, mikor lassan a töltőt is kölön kell beszerezni! Épp a Pixel 6 és 6 Pro unboxingot nézve láttm, hogy már ott is elmarad a töltő. Nyilván akinek már van egy korábbi modellje annak pipa és nem jelent gondot, de aki innen indít ráadásul ennyi pénzért... a rossz példa ragadós.

(#624) ghiottone válasza SerSan (#623) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna azt még az 5a bejelentésekor kijelentették, hogy az lesz utolsó Pixel, amihez gyárilga csomagolnak töltőt. :(((

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#625) SerSan válasza ghiottone (#624) üzenetére


SerSan
lelkes újonc

Ennek fényében még nagyobb plusz az enyémhez mellékelt füles, hálám érte! Ezúton is csókoltatom a franciákat!!! :)

(#626) plömplöm


plömplöm
őstag

tényleg ennyire nehéz most gumibugyit és (üveg)fóliát beszerezni most ehhez? vagy én vagyok béna?

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#627) vakablak93 válasza plömplöm (#626) üzenetére


vakablak93
őstag

Otthon talán, de amazonon millió van, bosszantó és drága megoldás de ha tovább keresel és nem tudsz szerezni, akkor végső lehetőségként esetleg meggondolhatod. [link] , [link] vagy egyben: [link]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#628) plömplöm válasza vakablak93 (#627) üzenetére


plömplöm
őstag

igen, köszi, amazonon minden <is> van, valóban, én egyelőre itthoni beszerzéssel próbálkozom. egy hete vettem amazonról egy autó-könyöklőt, mert úgy volt itthon beszerezhetetlen, hogy itthon gyártják, és/de még csak az érdeklődő email-jeimre sem válaszoltak semmit... :(

All systems gone! Prepare for downcount! 5....4....3....1! Off blast!

(#629) Ganzer válasza plömplöm (#628) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Fly away my space rocket :D

(#630) LaMotta


LaMotta
aktív tag

Skacok... Van valaki, aki tartósan használta a készüléket A10-zel, majd utána A11-gyel?
Mik a használatbeli tapasztalati különbségek? Előnyök, hátrányok...
Köszi szépen! :R

(#631) raveinT válasza LaMotta (#630) üzenetére


raveinT
tag

Szerintem nem sok 10-es ember lesz, mert mire kapható volt a készülék, kb vele egyidőben jött is a 11.

(#632) LaMotta válasza raveinT (#631) üzenetére


LaMotta
aktív tag

Volt abból még 4 verzió erre, de persze, érthető, ha kevésbé lesz érdemi visszajelzés. :K
Mondjuk annak is örülök, ha arról említetek pár szót, hogy A11-gyel mennyire vagytok/voltatok elégedettek, önmagában.
:R

(#633) bbendre válasza LaMotta (#632) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem az Android 11 volt a best, az Android 12 pedig borzalom sajnos....

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#634) raveinT válasza LaMotta (#632) üzenetére


raveinT
tag

A 11 teljesen használható, nincs igazán negatívum, ami beugrana róla. A 12 több olyan felesleges változtatást tartalmaz, ami miatt kevésbé pozitív a fogadtatása. Remélhetőleg küldenek az emberek annyi visszajelzést, hogy lépnek valamit ez ügyben Googlenél..

(#635) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Ha mar ennyire jo a 11, valahogy ki lehet kapcsolni hogy ne jöjjön állandoan ertesito hogy frissitsem a 12-re?

(#636) Postas99 válasza raveinT (#634) üzenetére


Postas99
senior tag

Igaz.. a 12 kinézetben lehet nagy kijelzőn jól néz ki, de én vakomatik beállításokkal használom (Nagy betűk, nagy minden).. amikor bejön egy hívás és van néhány értesítés a redőnyön akkor a bejövő hívást fel sem lehet venni mert a redőny eltakarja a bejövő hívás gombjait. Megoldás fel kell oldani a készüléket, félresöpörni az értesítéseket és ha még marad idő rá akkor a lekisebb értesítési bukorékban rákattintani a hívás fogadás gombra.... atyaég mekkora fostömlő lett ez a része a rendszernek.. ilyen az amikor qrvára nincs valami kitesztelve.. komolyan elgondolkodtam, hogy váltok a mostani almára.. pedig a rendszer nagyon jó de ezek a tervezési hibák bosszantóak.. javítani max a főverzió cseréjével fogják.

[ Szerkesztve ]

(#637) bbendre válasza Postas99 (#636) üzenetére


bbendre
őstag

En is az alma felé mennék idén. Az Android 12 tele van bugokkal sajnos. Napról napra egyre tobb hibát találni. (P5, P6)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#638) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Miért jött nekem értesítés, ami telepíteni akarja az Android 12-t, ha már frissítettem rá?

(#639) Postas99 válasza Kawauso (#638) üzenetére


Postas99
senior tag

Neked legalább jön. Ha nem kezdem el basztatni a telefont semmi értesítés nem jön. Magyarán ha nem nézem meg hogy van-e frissítés sosem szól.

(#640) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Még egyszer lefrissítette a 12-t valamiért.

(#641) kiraly.andra válasza Kawauso (#638) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Én is most láttam döbbenten, és egyelőre nem tudom, mit kezdjek vele. Nyilván írni fognak erről a szakmai oldalak.

:a:

(#642) Postas99 válasza kiraly.andra (#641) üzenetére


Postas99
senior tag

[Le kell sz@rni] 9to5google... mégis csak egy sor idióta dolgozik a kuglinál...

(#643) bbendre válasza Postas99 (#642) üzenetére


bbendre
őstag

Nekem most jön a Pixel6. Eladom úgy ahogy van :D és veszek egy almás telefont és letagadom a Pixelt :D Pedig nagyon szerettem a szériát, de a Google-nak még ezt is sikerült elrontani...

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#644) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Tudna nekem valaki segíteni? Egy ideje, ha a telefonnal készített videókat akár kábelesen, vagy a google fotókon keresztül áthúzom a pc-re, az nem játsza le őket és ezt a hibakódot írja: 0xc00d5212. Eleinte gond nélkül lejátszotta az alap windows filmek alkalmazás is 1080p-ben és 4K-ban egyaránt, szóval biztosan nem a géppel van gond. Elállíthattam valamit a beállításokban? Illetve egy másik dolog! Meg lehet oldani valahogy, hogy kikapcsolt állapotban is ébresszen a készülék? Nekem nem sikerül megoldani egyiket sem. Előre is köszönöm szépen!

(#645) vakablak93 válasza SerSan (#644) üzenetére


vakablak93
őstag

törölhető.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#646) Decske válasza SerSan (#644) üzenetére


Decske
aktív tag

A hibakód valamilyen hiányzó kodekre utal. Nézd meg, hogy megvan-e a hevc kodek-e a gépeden: link
A kikapcsolva ébresztés hardveres funkció, amit jellemzően csak a Mediatek és Kirin procis telefonok tudnak, ez a telefon nem képes rá.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#647) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Juniusban vettem a telefont 137 ezerert. Ma latom e-mailek kozott hogy amazon irja visszaterit nekem 30 ezret az import dijbol. Valaha volt legjobb vasarlas.

(#648) SerSan válasza mantequilla (#647) üzenetére


SerSan
lelkes újonc

Köszönöm szépen az infókat, rákeresek a kodek-re. Egyébként most itthon és külföldön is nagyon elszállt a készülék ára. Én egy hónapja vettem 137-ért még szerencsére, most már csak az Alzán kapható itthon 180-ért. Kint is kb 400 euróról indul most mindenhol... Már csak Google Store-ból érdemes megvenni, ha persze megoldható, én sajnos nem tudtam megoldani, így 15-öt ráfizettem, de ami szerencse, hogy kaptam hozzá fülest. Májusban és júniusban kellett volna rábukkannom a telóra, akkor itthon is csak 120 volt, na mindegy.

(#649) SerSan válasza Decske (#646) üzenetére


SerSan
lelkes újonc

Köszönöm szépen az infókat, rákeresek a kodek-re. Az előbb félrement. :)

(#650) GreenGoblin


GreenGoblin
tag

Gyerekek érdemes még ilyet venni?
A 3aXL-em kezd már lassú lenni és váltanék.
Ez a mérete miatt nagyon tetszik, no meg az sem elhanyagolható hogy bitang jó áron van mostanság. Csak félek, hogy az akku nagyon gatya lesz a mostanim után, meg hogy a chip miatt lesznek megröccenések.
A 4a 5G jobb lenne az akku miatt meg abban egy pöppet jobb chip van de drágább is meg tepsibb is.
Az új 6-ok hogy őszinte legyek nem tetszenek. A 6-nak még elmenne az ára de tepsi és nem tetszik az üveg dizájn.
:F

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.