Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Decske válasza mantequilla (#497) üzenetére


Decske
aktív tag

Esetleg pucold ki egy tűvel az USB csatlakozót. Okozhatja ezt a sok zsebszösz is, amit a kábel összetömörített.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#502) ghiottone válasza raveinT (#500) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ez Google app hiba, más készülékeken is jelezték (Pixel 3a, OP 9, Nord CE, stb). El kellene távolítani a Google alkalmazás frissítéseit, hátha az segít addig, amíg nem adnak rá ki javítást.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#503) raveinT válasza ghiottone (#502) üzenetére


raveinT
tag

Köszi, ez segített!

(#504) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nagyon korrekt kis keszulek ez. Mindennel megbirkozik amire hasznalom, igaz nem allitom tul nagy kihivasok ele de nagyon jol vegzi a dolgat, semmi panasz.

(#505) raveinT


raveinT
tag

A Google fotók appban amit ír, hogy "x GB felszabadítása" és "ezeket az elemeket biztonságosan mentetted a google fiókodba" - ez mit eredményez pontosan?

Törli a tárhelyről, de attól még amíg van internetkapcsolat, látom továbbra is ezeket a képeket az appon belül, vagy teljesen eltűnik a készüléken lévő galériából?

Bocs ha alap dolgot kérdezek, ez a Google fiók dolog még viszonylag új nekem. :DD

(#506) ghiottone válasza raveinT (#505) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Igen, törli a telefon tárhelyéről, de a felhőben ott marad, így a Galériában továbbra is látni fogod. :K

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#507) bbendre válasza raveinT (#505) üzenetére


bbendre
őstag

Egész pontosan a photos.google.com és a Google Photos app-ban látod minden készüléken ahova be vagy jelentkezve a Google fiókkal, de offline nem érhető el.

Fontos még, hogy ha nem az eredeti méretet választottad a Google Photosban akkor a videók és a képek is csökkentett méretben és minőségben lesznek elérhetőek a felhőben így ha valami jó minőségben kell akkor érdemes offline is elmenteni.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#508) raveinT válasza bbendre (#507) üzenetére


raveinT
tag

Értem, köszi! :R

(#509) RetepNyaraB válasza raveinT (#508) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze lehet eredeti méretben tenni felhőbe, de akkor hamar betelik nemhogy az ingyen 15GB hanem a legkisebb fizetős csomag 100 is :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#510) mantequilla


mantequilla
aktív tag

A zsebemben hordva nagyon piszkos lesz alul az usb port es a hangszorok illetve hatul a kamera es a tok kozotti res. Az elozo telom mintha nem vonzotta volna ennyire a port. Erre van valami jo javaslatotok?

(#511) kiraly.andra válasza mantequilla (#510) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Zsebporszívó! És ha nem használsz tokot, nincs közte és a kamera között rés sem. Mission completed! ;-)

:a:

(#512) babineni


babineni
újonc

Sziasztok, szemezek ezzel a telóval (a 4G változattal), kb. ez az egyetlen telefon, ami nem (annyira) tepsi és egyben nem iphone, árban/tudásban alulról-felülről megfelel az igényeimnek, főleg most, hogy az alzán lejjebb ment az ára, még a gyári garancia hiányát is bevállalná a bennem élő hazárdjátékos. VISZONT most olvasom a Pixel 6-ról szóló cikknél a kommentekben, hogy a VoLTE problémás lehet... amiről viszont nem tudom, mit gondoljak, vodafone-os vagyok, a mostani készülékem sem tudja, és őszintén szólva ha még vagy 4 évig nem lövik le a 3G-t, akkor annyira nem is érdekel. Friss infót nem nagyon találni erről. Eddig kb. azt sem tudtam, mi ez, de ha meg ezt nem járnám körül és emiatt bánnám meg mondjuk jövőre, akkor nagyon mérges lennék... Sajnos nem látom, hogy Magyarországon simábban beszerezhető, kompakt méretű, androidos teló elérhető lenne a közeljövőben, és érik a csere... vélemények? :F

[ Szerkesztve ]

(#513) raveinT válasza babineni (#512) üzenetére


raveinT
tag

Ha tetszik a telefon, akkor a helyedben nem mondanék le róla egy olyan funkció miatt, amiről eddig azt se tudtad, hogy létezik.

A volte egyébként is csak akkor működik, ha az a fél, akit hívsz, szintén volte képes telefonnal rendelkezik, amin aktiválta is a szolgáltatást.

Más: most olvastam, hogy a következő pixel már 5 évnyi os támogatást garantál majd... Kár, hogy visszamenőleg nem terjesztik ki ezt az előző 1-2 generációra is :(

(#514) babineni válasza raveinT (#513) üzenetére


babineni
újonc

Jogos, igazából emellett több oka is van a döntésképtelenségemnek, a garanciadilemma, ha megveszem, a Xiaomi tuti végre fogja magát, és kihoz egy kis telefont (már ez a méret is a határon táncol, kb akkora, mint a mostani Samsungom, azzal együtt, hogy minden más kisebb, az vagy iphone, vagy gaggyer), smucig is vagyok, ilyenek :D szóval még elvekengek magammal egy kicsit...

(#515) vakablak93 válasza raveinT (#513) üzenetére


vakablak93
őstag

Én úgy tudtam az 5 év a sajátprocis pixel 6-ra lesz.
Az 5a még snapival jön arra is 5 év lesz?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#516) ghiottone válasza vakablak93 (#515) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Elvileg csak a 6/6 Pro-nál lesz. Én 4 főverzió és 5 év biztonsági frissítést láttam valahol.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#517) raveinT válasza babineni (#514) üzenetére


raveinT
tag

Annyit tudok segíteni, hogy volt xiaomim is és most pixelem van.

A xiaomi is stock droid volt (mi a1) de mégis mindig volt valami hibája (hívás hangerő túl halk, gps jelet hol talált, hol nem, ilyesmi).

Ezen felül hw-ileg is sok gond volt vele, már az első év vége felé jött fel a ragasztás a kijelző alatt, mostanra pedig már egyáltalán nem reagál a bekapcsoló illetve a hangerő gomb, pedig vigyáztam a telefonra, és végig tokban volt.

A pixel 4a most közeledik az első évhez, de eddig panaszmentes.

Szerintem megéri azt az x plusz összeget ráfordítanod, ami a különbözet a xiaomihoz képest, meghálálja magát.

(#518) sxxorp válasza raveinT (#517) üzenetére


sxxorp
őstag

Én annyit tudok segíteni, hogy a Xiaomi stock vonala kivételesen gyenge volt, főleg szoftveresen (még talán nem is az A1 volt a legrosszabb). Azért írd be, mennyiért vetted, mielőtt még a legolcsóbb Pixellel is hasonlítgatod. Nekem egy Mi 9SE van (bár közel 1 évvel később jött ki a Pixel 4a jóval drágábban nem éri meg lecserélni rá, nem tud szignifikánsan többet, van amiben gyengébb is) ami mellett a korábbi Redmi 4X is megy, mint back-up telefon. Mindkettő alapvetően hibátlan (1-2 szoftveres dolgot jobbá lehetne tenni), eddig nem ismertem meg a szervizt, míg az arányaiban jóval drágább Sony-kkal jó párszor elzarándokoltam a Cordon-ba.

(#519) bedibazsa válasza babineni (#514) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Jó ez a Pixel 4a, de az anyaghasználata okádék. Nálam random elrepedt a műanyag ház sarka, illetve egy SIM cserénél letört a kártyatartó tálca fele. :D

(#520) sir0cco válasza bedibazsa (#519) üzenetére


sir0cco
tag

Juj neked is? Nálam is már az elején a sarka elrepedt.
Ahogy nyomkodtam a kamera körül kissé recsegett és sztem volt ott egy amolyan felületi feszültség. Ahogy berepedt a sarka épp ott azóta nincs recsegés.
Hozzátenném rég nem volt ennyire kedvelt telefonom de tényleg elég lapátos az anyaghasználat.

[ Szerkesztve ]

(#521) vakablak93 válasza raveinT (#517) üzenetére


vakablak93
őstag

A MiA1 sosem volt stock droid hanem AndroidOne.
Amit ugye nem hagytak piszkálatlanul mert muszály volt nekik belegányolni a Miui ramkezelését :W
A rengeteg miuiból ismert szoftvergonddal együtt.... :U
Erre jöttek a reklámok az appokban meg a többi amit leírtál. :W
( A gps gondokat máig tapasztalja egy cimborám az aktualis xiaominál amit a MiA1 után vett...)

Abban az időben más márka android one telefonját használtam én is, és biza nem voltak se reklámok az appokban se gps kapcsolat gondok meg a többi hülyeség.... :))

Alapvetően egyetértek, nem éri meg szórakozni a xiaomikkal ameddig a gondok folyamatosak velük...
Egyszerűen én még nem láttam tényleges hasznalható xiaomit, komolyan nem tudom megérteni hogy mitől ilyen népszerű a márka.
:F

Egy cpu+X Gb ram nem tesz jóvá egy telefont, ezeknek a szoftver a lelke.

Ami a pixel4a-t illeti:
Nem vagyok biztos hogy ez nem fog szétesni, mert ahogy recseg ropog mindig félek hogy a kis pixelke a kezemben hullik szét. :DDD

Közben olvasom hogy másoknak már reped szét, remek akkor már tudjuk is mi lesz ezeknek a vége. :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#522) raveinT válasza vakablak93 (#521) üzenetére


raveinT
tag

Akkor lehet nekem csak mázlim van. Kb 1 hétig használtam tok nélkül, amíg megérkezett amit rendeltem, azóta tokban van, semmi minőségbeli problémám nincs.

Mindenesetre az egészet azért hoztam fel, mert a kolléga döntését elősegítendő szerettem volna a saját tapasztalataimat megosztani, és ő írta a xiaomit mint alternatívát.

Írta fentebb valaki azt is, hogy az árbeli különbséget se felejtsük el, ez valóban lehet fegyvertény, de pont azért is írtam, hogy szerintem megéri a különbözetet (nem tudom most mennyibe kerül, én anno a mi a1-et 90 ezer körül vettem ha jól rémlik megjelenéskor, a pixelt tavaly 130 ezerért hardverapron, az eredeti tulaj is annyiért rendelte németből) a megbízható működés + google kamera + hosszútávú rendszeres frissítés miatt.

(#523) vakablak93 válasza raveinT (#522) üzenetére


vakablak93
őstag

Jó hír ha neked nincs baja, használd egészséggel.
Reménykedem hogy nálam a recsegésnél nem megy tovább de ez majd kiderül idővel.
Addig meg örülök hogy flottul működik. :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#524) sxxorp válasza vakablak93 (#521) üzenetére


sxxorp
őstag

Igazi stock Android gyakorlatilag csak Google által gyártott készülékeken jön. A legközelebb ehhez egyéb gyártók esetén az Andoid One jött.
Érdekes, szerintem csak egy kevésbé felkészült felhasználó lát reklámokat a Xiaomi-ján, főleg Európában (Ázsiában úgy tudom ez tényleg ilyen modellben megy), hiszen csak pár beállítást kell tenni. Én az elmúlt 3 évben nem láttam reklámot MIUI-appon belül.
Egyszerűen nem érted a népszerűséget? Mikor mindenki szembejön az autópályán, azért érdemes elgondolkozni ;]
Ezek szerint a CPU+RAM mellett csak a lélek sem tesz jóvá egy telefont, számít a test is :D (pont az igénytelen kialakítás volt az egyik, ami visszatartott az akkor egyetlen kompakt méretű, jóval drágább, de még elfogadható árú alternatíva Pixel4a-tól, meg hogy teljesítményben is csak marginális előrelépés lett volna a jelentős korelőny ellenére).

(#525) babineni


babineni
újonc

Na igen, az anyaghasználat, arra már ki sem tértem... Alzán most 140 körül van, azóta gondolkodom rajta komolyabban, a jónak mondott kamera, sallangmentesség, nagy tárhely vonzó benne, a szétesés már nem annyira. Mindenesetre köszi minden visszajelzést.

(#526) vakablak93 válasza sxxorp (#524) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen, mint írtuk többen is feljebb ez fizikailag retek.

Igazad van, mindkettő kellene. Szoftveres és a fizikai megbízhatóság is, ez igaz.
Egyformán cserben hagyhat mindkettő.
Döntse el mindenki magának melyiket tartja fontosabbnak amennyiben válsztani kell közöttük.

Oké hogy évek óta kikapcsolhatók a reklámok, de mi a mia1-ről beszéltünk az régebbi sztori még .
Akkoriban (kezdetben) tele volt reklámokkal.

Tök jó dolog ha te megtaláltad a neked legmegfelelőbbet komolyan!
Használd egészséggel. :R

Az értetlenségem abból adódik hogy az ismerőseim közötti xiaomi tulajoknak mindegyiknek van valami problémája.
Mégis szent meggyőződésük hogy, mást nem szabad venni.
Nekem ez furcsa és nem tudom megérteni. :)

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#527) ghiottone válasza vakablak93 (#526) üzenetére


ghiottone
nagyúr

+1 a Xiaomis meglátásodra. 100 ezer forint alatt még megbocsátom a nyűgjeit, de afölött már nem. Legutóbb a céges kínálatunkból egy Poco X3 NFC-t és egy Redmi 9T-t teszteltem és korrekt készülékek, de ebben az ár kategóriában jók számomra, fölötte nem.
A 4a is egy olcsó Pixel, ennyiért ezt adja a Google. A csúcskategóriás készülékeik jobbak minőségre - bár a 4-es széria sd855-el még nem volt nálam, azon kívül már minden :D

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#528) sxxorp válasza vakablak93 (#526) üzenetére


sxxorp
őstag

Magyarok:
1) ár-érték arányban nehéz jobbat találni, főleg, hogy már némi márkaismertséget is sikerült kiépítenie,
2) a panaszkodás alap :)
Nálam nem azzal van gond, hogy megtaláltam a megfelelőt, hanem az, hogy ha bármi történne vele, nem tudnám milyen relatíve kompaktot vennék az MI9 SE helyett:
1) Apple kizárva,
2) Asus Zenfone 8 túl drága,
3) Pixel 4a ahhoz képest mennyibe kerül nem előrelépés,
4) a Xiaomi pedig beállt tepsigyártónak (a legközelebbi alternatíva az Mi 11 Lite 5G csak 0,5cm-rel rövidebb, mint egy átlagtepsi, de legalább könnyű)
Először életemben elgondolkodtam az akkumulátor-cserén... Ha valakinek van ötlete, ne tartsa magában. Attól félek a Pixel 4a utódja is már nagyobb lesz.

(#529) ghiottone válasza sxxorp (#528) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna jogosak a félelmeid, az 5a az kvázi ugyanakkora és szinte ugyanaz lesz, mint a 4a 5g.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#530) vakablak93 válasza sxxorp (#528) üzenetére


vakablak93
őstag

Hááát nehéz helyzetben vagy annyi szent.
Szerintem cseréltess benne akkut amennyiben az a készülék jó neked. :K
Friss akkuval még pár évig simán elég lehet, utána csak sikerül valami mást találni. ( Vagy megszívjuk :D )
Én is azt tervezem, hogy a gari vége előtt beküldöm a kicsikét akkucserére. ( ha esetleg fizetnem kéne akkor is)
Szeretném a támogatása végéig használni.

#527 ghiottone: Az én lélektani határom: nagyon max 230-250 EUR.
Annyira olcsón én is elismerem hogy remek alternatívát nyújtanak a használhatatlan vackok helyett amik minden más gyártótól jönnek.
De fölötte már van olyan amit előbb vennék.
278 EUR-t ( Pixel 4a) már sokalltam volna ősszel a zsákbamacskáért.
Mennyivel jobbak a drágább pixelek? Sokkal vagy csak annyival hogy ne félj attól amitől én? :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#531) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem tudjatok a viber ertesitest miert 10 perc kesessel kapom meg? :DD

(#532) ghiottone válasza vakablak93 (#530) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Mennyivel jobbak? - Igazából anyagminőség + extra ip és a többi. Hívás hangminősége ugyanolyan, jelerősség is hasonló. Kijelző jobb + magasabb hertz. Mind olyan, aminek végülis megkérik a felárát.
Amúgy nálam a tok, fólia, előre, hátulra alap, így mindennapi használatba elég szerintem egy 4a is. Nálam a Pixlek mindig a fizikai dual sim hiánya miatt esnek ki, bár most már a mi céges Telekomunk is ad esimet, így mindig ott lebeg a "lehet kellene egy 5-ös a mostani teló helyett" gondolata.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#533) vakablak93 válasza ghiottone (#532) üzenetére


vakablak93
őstag

A plusz felszereltségről tudtam, tisztán az
anyagminőségre/ összeszerelésre értettem hogy abban vajon mennyivel jobbak.
De azért köszi. :)

Váltani én nem fogok az tuti, mindenre is elég a kis vakarcs :K
Nekem valahogy sosem kellett csúcs vagy akár csak felsőközepes telefon, elég az alsóközép-középkategória ebben meg jelenleg ez a kicsike eléggé jól eltalált lett szóval marad ameddig támogatják :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#534) raveinT


raveinT
tag

A google play services nem egy háttérben futó alkalmazás kéne, hogy legyen?

Megszokottnál gyorsabban merült tegnapról mára a készülék, és a beépített akku ellenőrző szerint a legtöbbet (10%) a google play services merített, amit ha külön vizsgáltatok, azt írja, hogy aktív használatban 48 perc, háttérben 0 perc... :(

(#535) Kawauso


Kawauso
aktív tag

Megváltozott a Rendszerfrissítés menü kinézete?
Most fehér háttérrel jön be, hiába van sötét mód, nem írja már ki, hogy mi az aktuális frissítési csomag és hogy mikor kerestem utoljára, illetve mintha a keresés időtartamát jelképező karika is egy kicsit másabb lenne.

(#536) bbendre válasza Kawauso (#535) üzenetére


bbendre
őstag

Ne lepődj meg semmin sem az Android12 megjelenése előtt pár hónappal. Ilyenkor az Android11 is komolyan "sérül" egyes szerver oldali update által. Most kapta meg az update rész a -material you" (vagy mi) design-t. Hamarosan javítják az élményt minden verzión. Nekem a Betán volt ez a hiba és pár napja minden jó mióta megy az új design.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#537) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Sziasztok,

Gondolkodom egy ilyen készülék vásárlásán, de mielőtt komolyan beleélném magam lenne pár kérdésem hozzátok:
1. eSIM-mel használja valaki? Működik Telekomos kártyával? Nekem a céges számom van ott, ahhoz is lehet igényelni eSIM-t vajon?
2. Honnan érdemes beszerezni? Külföld sajnos nem játszik. Megbízható boltot tudtok ajánlani, ahol viszonylag kedvező az ára.
3. Fotózásnál nem hiányzik a széleslátó, vagy a zoom kamera?
4. Mennyire zavaró a kameralyuk az előlapon?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#538) Kawauso


Kawauso
aktív tag

1. Ghiottone pár hozzászólással feljebb írta, hogy a céges Telekomuk ad eSIM-et. Gondolom, akkor igen, de a téma elején az is elhangzott, hogy nem megy, így nem tudom, hogy azóta ezt korrigálták-e, vagy specifikus a dolog.

2. Megeszem a kalapom, ha valaki kedvező áron beszerzi itthonról. Mintha az Alza-n 133eFt lett volna nemrég, de most megint 160eFT. Figyelni kell az Árukereső-t.

A 3-as pontnál neked kell mérlegelni, hogy mennyi olyan képet készítettél életed során, ahol elengedhetetlen volt mindkettő. Én a széleslátót nem hiányolom, a zoom előfordul, hogy jól jönne, de kibírom nélküle.

A 4-es pontot illetően abszolút nem tartom zavarónak. Pedig hallani sem akartam róla, aztán tényleg percek kérdése is fel sem tűnik, hogy van. De feltételezem, hogy a lyuk iránti ellenszenvüket többen még mindig nem tudják levetkőzni, így nem lesz konszenzus. :D

(#539) zkosaras válasza Kawauso (#538) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Köszi a válaszokat!

Ha nem megy az eSIM (dual SIM) akkor felejtős sajnos, nem akarok két telefont hurcolászni.

(#540) ghiottone válasza zkosaras (#539) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Páran írták, hogy megy az esim korábban. Most először azt tud meg, hogy egyáltalán a céges konstrukciótokban elérhető-e az esim.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#541) adabra válasza ghiottone (#540) üzenetére


adabra
senior tag

Nem tudom, hogy tényleg újdonság-e, de az egyhetes Vodafone leállás után vettem észre, hogy náluk is van már e-SIM.
Azt meg végképp nem tudom, hogy ez a készülék támogatott-e.

(#542) Bibby válasza zkosaras (#539) üzenetére


Bibby
addikt

Nálam két Telekom kártya van benne (vagyis ugye egy van benne fizikailag csak...), teljesen tökéletesen működik.
Olyan mint bármelyik dual sim.
Azt a saját céges flottakezelődtől kell megkérdezni, hogy kérhetsz esimet vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#543) zkosaras válasza Bibby (#542) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Szuper, utána is járok, hogy kaphatok-e Telekom-os eSIM-et.

adabra: Ez is jó hír, köszi, a privát kártyám Vodás. Talán jobb is lenne ha inkább ezt cserélném eSIM-re (könnyebb lenne az ügyintézés mint a flottás cégesnél).

Még a végén összejön ez, már csak egy jó kis akció kell :)
Jelenelg ez a legbarátibb ár az Árukereső szerint, rendelt már valaki innen?

(#544) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Tok nélkül csúszik, mint a teflonos takony. Egyéb rosszat kettő hónap használat után nem tudok mondani.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#545) Bibby válasza zkosaras (#543) üzenetére


Bibby
addikt

Te tudod miben és kiben bízol.
Én nem vásárolnék ilyen gsm boltokból, ki tudja ki van mögötte...
Ennél jobban jársz ha itt a hardveraprón megbízható emberektől veszel.

Ελευθερια η θανατος

(#546) RetepNyaraB válasza zkosaras (#543) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Uh ez röhej drága.
Aprón mindig van pár hónapos, német mm számlás alig használt. 110-120k. A magyar mm garanciálisan javítja, de nem cseréli.
Ennyi rizikó van benne. Sufnigsm-ben megveszed és soha nem látod őket többet, főleg nem, ha gondod van.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#547) zkosaras válasza RetepNyaraB (#546) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Oké, sufni GSM kilőve.
Használt nem érdekel.
Megbízható boltoknál, németből rendelős eladóknál ~150k :(

Tényleg rémálom a beszerzés.
(Én meg a dual SIM miatt aggódtam.)

(#548) Kawauso válasza zkosaras (#547) üzenetére


Kawauso
aktív tag

Brit Amazon és eBay még játszhat. Előbbinél most szállítással együtt 327 font. Kb. 136 eFt.

(#549) pirosmajom válasza zkosaras (#547) üzenetére


pirosmajom
csendes tag

Német MM 349 EUR, szerintem én innen rendelem majd.

(#550) raveinT válasza pirosmajom (#549) üzenetére


raveinT
tag

Lehet érdemes most már megvárni a pixel6-ot, hátha valamivel lejjebb nyomja a 4 árát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.