Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Használtam másfél hónapig a P5 előtt, nagyon jó kis telefon, csak ajánlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#2) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Remek teszt, remek készülék.Nekem a kamera is több mint elég lenne, és a kijelző is remek.
Megint megcsinálták, bár lehetne kapni itthon is hivatalosan....
Richo

(#3) HuMarc


HuMarc
addikt

Kicsit sokallom az árát, de valószínűleg január vége felé beruházok egyre, ha addig nem jön valami még jobb, a Mi A1-em már az utolsókat rúgja.

(#4) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

Kiváló telefon. :R :C

(#5) alexandrosz


alexandrosz
aktív tag

Ez a készülék jó példa arra, hogy felesleges temetni a Pixel szériát.

(#6) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Visszahozták az eredeti Nexus koncepciót végre. Olcsón jó telefon, kitűnő szoftverrel. Gratula :R

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#7) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Jó teló ez szerintem is, kiegyensúlyozott készülék, de sajna azért érződik némelyiknél, hogy olcsó és a hátlap vagy az oldala nyöszörög cseppet. - amúgy pont 1 hónapja küldtem be a logoutra a tesztemet róla, illetve az 5-ös is bent van már pár napja, csak sajna lassan tudják kiadni őket.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Kicsit értetlenül álltam az "aligha forgalmazza ezt itthon bárki" résznél. Oké, nem Magyarországon élek, nem tudom az ottani viszonyokat, de miért kellene ezt bárkinek helyileg forgalmaznia? Google Áruházban, közvetlenül a Google-tól szoktam venni minden Google gyártmányú dolgot. Tudtommal a világon mindenhová szállítanak, akkor meg mi a gond, miért kellene valami helyi bolttól vagy webshoptól ötvenezer forintos felárral megvenni? Vagy Magyarországról nem elérhető a Google Áruház?

(#9) Bog válasza secretgarden (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

"We aren’t in your region yet"
[link]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) Hallosz


Hallosz
senior tag

Köszönjük a tesztet! Nagyon nagy piaci rést tölt be ez a telefonméret, a tudás/ár.

Mert lakni, muszáj.

(#11) alexandrosz válasza secretgarden (#8) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Nem :(

(#12) *RLaci* válasza secretgarden (#8) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem szállítanak Magyarba. A Storet is csak nézegethejük, rendelni nem lehet innen.

(#13) ghiottone válasza secretgarden (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem szállítanak ide. A német store pl. csak német címre szállít és csomag továbbitokhoz, postafiókokhoz sem sajna. - Ugyanígy a MediaMarkt/Saturn sem postázza már csak természetes személynek adott országon belül. Egyedül az amazon - és itt ténylegesen az Amazon. Eu. s.a.r.l-re értem, nem egy rajta keresztül üzletelő kereskedő - lenne így számunkra jó megoldás ha:
- ad 1: kapható
- ad 2: éppen olyan kedvükben vannak, hogy szállítanak Magyarországra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#14) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

Nem csak Magyarországon, itt Svájcban sem lehet kapni, megvannak csúszva a szállítások kb 30-40 nappal.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#16) juuzer


juuzer
addikt

Baromira jó telefon. Szerintem ezt nagyon eltalálták, ahogy a Pixel 5-öt is.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#17) szemy94


szemy94
senior tag

OFF: Az alza mennyire megbízható? Én csak annyit látok belőlük, hogy blackfriday egész évben, 80% engedménnyel kb annyiba kerül a termék, mint máshol. Ha ettől eltekintünk, tehát nem érdekel az, hogy hány meg hány nem tájékozott embert akarnak át... verni a kamu akciókkal, és csak adott termék árát vesszük figyelembe, ahhoz milyen garancia jár, és fenyeget-e a veszély, hogy valamikor ez is eltűnik egyik napról a másikra?

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#18) MarciKING24


MarciKING24
tag

Biztos OP Nord-ot vennék ehelyett... és még itthon is kapni :)
Ajánlottat 5G nélkül, 60hz-en erős túlzásnak érzem. Gyárthatja felőlem akárki...

Straight outta Compton

(#19) Gempas 70 válasza zsolesz967 (#14) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

akkor csak lehet kapni :)

(#20) fm15


fm15
csendes tag

Nekem most ez az álomteló, csak nincs meg rá a keretem jelenleg. A cikk nagyon jól összefoglalja, hogy miért. Kompakt méret, remek kamera (az írásban szereplő "korrekt minőségű kamera" szerintem visszafogott megfogalmazás,), OLED, nem végletekig elszállt ár, stb. Az meg hogy nehezen lehet hozzájutni, nem magát a készüléket minősíti, így szerintem rásüthető, hogy különösen ajánlott. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) mdraco válasza MarciKING24 (#18) üzenetére


mdraco
őstag

Milyen trendi lett 60hz felett mobilozni, azelőtt senki nem panaszkodott 60hz-re. 5G meg még ráér, kivétel ha gyakorlatban valóban szükség lenne most 5G-re.

(#22) *RLaci* válasza MarciKING24 (#18) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ennek a telefonnak az egyik vonzereje a mérete, tehát ha számít a relatív kompakt méret akkor a Nord nem alternatívája a 4a-nak. Ezzel az erővel bármelyik tepsit megemlítheted.

[ Szerkesztve ]

(#23) calamites válasza *RLaci* (#1) üzenetére


calamites
őstag

Azóta én használom, és én is csak ajánlani tudom.
Nagyon jó készülék!

(#24) novinyul válasza MarciKING24 (#18) üzenetére


novinyul
veterán

Az egyik legjobb ajánlat a normál méretű és "elérhető" árú telefonok kis táborában. Az 5G még kevés helyen elérhető, a 60HZ pedig nem egy hatalmas érvágás, sőt az üzemidő is jobb.(lásd iPhone 12 Mini) Szerintem jobb ajánlat ez mint a Nord(szerintem)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25) Tewe013 válasza novinyul (#24) üzenetére


Tewe013
őstag

Szerintem többen is ezen a véleményen vagyunk.

(#26) MC Pite


MC Pite
veterán

Na, futár ma meghozta otthonra, amíg hazaérek, addig el is olvasom róla a tesztet :D

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#27) secretgarden válasza ghiottone (#13) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Hát az gáz. Nem hittem volna, hogy Google nem szállít 2020-ban Magyarországra. Mikor minden globális... Akkor tényleg csak marad az Amazon. :-(

(#28) Cecevok válasza HuMarc (#3) üzenetére


Cecevok
tag

Én is így vagyok vele, Huawei P10-est váltanék 😀

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#29) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Azért OnePlus-szal vigyázz. Nálunk van-volt a családban három is, OP 5, OP 5T és OP 7. Mindegyiknek rengeteg szoftveres problémája volt, és mindegyiknél bő egy évet vett igénybe mire orvosolták mindet. OP 7-nél például olyan durva hiba is volt néhány hónapig hogy egyszerűen véletlenszerűen hol volt hang hol nem volt hang sima telefonhívások közben. Aztán ugye a Google telefonjai havonta kapnak frissítést, a OP 2-3 havonta, oprendszer frisstítést meg 6-12 hónap késéssel. Sőt, feleségem OP 5T-je idén februártól idén novemberig nem kapott semmiféle frissítést sem (biztonságit sem), és végül most novemberben jött az Android 10 rá, bő 14 hónappal a megjelenése után...

(#30) forgonati


forgonati
őstag

Az ő kameraszoftverükkel még többet ki lehetne hozni ha végre atállnának egy ujabb szenzorra. A többiek lassan beérik őket, mert egy sokéves szenzoron vannak leragadva valamiért. Érthetetlen.

Keelah Se'lai!

(#31) alexandrosz válasza secretgarden (#29) üzenetére


alexandrosz
aktív tag

Sem kamerában, sem kompaktságban, stabil rendszerben és frissítésben nem egy kategória a Nord. De jó komment volt, plusz mindenki azt vesz, amit akar :)

(#32) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Aki akarta, akarja, megveszi. Amazon, vagy angliai google store csomag továbbküldővel. Nagyon jó lett mindhárom pixel. Nekem hétfőtől van meg az 5G verzió és baromi jó ez is. Köszi a tesztet!

Pixel 8 Hazel

(#33) *RLaci* válasza forgonati (#30) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jól bevált de kimaxolták az biztos, három éve ezzel tolják.
Remélem jövőre feljebb lépnek.

[ Szerkesztve ]

(#34) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Anyósom ilyen telefont kapott most szülinapjára, zseniális készülék. Igaz, nálunk 319 font hivatalos Play Storból, ennyiért nincs jobb. Gondolkodom is rajta, hogy az iPhone XS-t lecserélem erre, anno, amikor ezt vettem, csak a kompaktsága miatt történt meg, de hiányzik az Android. Vagy hátha ez a - jó - méret most már divat lesz újra és egy Pixel 5a jövőre.

(#35) juuzer válasza MarciKING24 (#18) üzenetére


juuzer
addikt

Vegyél akkor.

Az 5G és a 90Hz annyira nem nagy szám még, hogy indokolná. Kint 130 ezer forint. Annyiért abszolút vállalható, főleg egy olyan kameráért, aminek a Oneplus Nordod biztos nem fog a nyomába érni úgy soha, a 2-2- megapixeles felesleges gagyi kameráival. Ahogy a cikkben is írták, megfelelő helyeken vágtak a funkcionalitásból. Plusz van egy masszív belső fémkeret és nem pattan ketté a kijelző az üveg alatt, mint a Nord esetében.

Vamos a la playa.

(#36) akosxyz válasza ghiottone (#7) üzenetére


akosxyz
senior tag

Kíváncsi leszek a Pixel 5 tesztre, remélem hamar felkerül :) :R

(#37) *RLaci* válasza akosxyz (#36) üzenetére


*RLaci*
addikt

Parancsolj [link]

(#38) gkozak


gkozak
tag

Jó kis teszt, jó kis telefon! Van ott még, ahonnan ez jött! :DD

(#39) MarciKING24 válasza secretgarden (#29) üzenetére


MarciKING24
tag

Nálam most van a 4. Op, sosem volt vele bajom. Op7esem is volt több mint 1 évig, semmi baja nem volt. Folyamatosan frissítik ezeket a telefonokat, csak nem elég a menüben figyelni a "szoftverfrissítés" pontot, hanem fel kell telepíteni a márka saját szoftverét (Oneplus Updater) és azzal egyből látod is őket, próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#40) janeszgol


janeszgol
félisten

A P3a-val is igy volt. Ocsemmel nezegettem, mondom kb 110-120 ezer ft atvaltva. Nehany GSM meg betette a kinalatba 170+ ezerert. (200k felett is volt.)
Mivel hicatalosan nincs itt, annyiert adja, amennyiert akarja.

A cikkhez: vegre egy normalisabb meretu telefon. A hatlap csunya, az elolap viszont okes. (Ennyi kava kell azert.)
Igazabol nem marad el a markas konkurenciatol (Samsung, Huawei, TCL, Xiaomi) SoC-ben sem.
Szolgaltatoi kinalatban elkapkodnak, mint az iPhone-okat az fix.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) atike


atike
nagyúr

Jó készülék, kár hogy nincs itthon...

(#42) secretgarden válasza bedibazsa (#34) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Igen, ezt akartam mondani én is, £319-ért OLED kijelzovel, 3 ev azonnali frissitessel egyszeruen verhetetlen. Raadasul egyike a mostanaban igencsak szukos "kicsi" de eros kinalatnak. Manapsag mar kezd ritkasag lenni a 6" alatti kozep/felso osztalybeli telefon, pedig nem mindenki akar nagy tepsit ami nem fer az ember zsebebe (plane miota nem csak nagyok de bejott a 16:9 helyett a 20:9 es 21:9 kepernyo arány, szinte minden zsebbol kilognak a 6.5" koruliek...)

(#43) MarciKING24 válasza mdraco (#21) üzenetére


MarciKING24
tag

Trendi, nem trendi, sír a szemem a 120hz-es OP8Pro után 60hz-en, legyen szó bármilyen telefonról. 5G persze ma nem nagy érvágás, csakhát ahogy itt olvasom a hsz-eket többen nem pár hónapra vesznek ilyen árú/méretű telefont hanem 1-2 évre, és ha meg szeretnéd mégis akkor cserélheted le...

Straight outta Compton

(#44) Linkin1994 válasza secretgarden (#29) üzenetére


Linkin1994
senior tag

az a 2-3 hónap 1 max 2 open beta esetében pedig havonta.Minden gyártónál vannak hibás példányok én 1,5 éve használom a 7 prot és semmi gond nincsen vele
5t-re pedig már rég kijött az android 10 pontosan májusban csak probléma volt vele amit most javítottak véglegesre.Oxigen Updater appal pedig azonnal tudsz frísíteni ha kijön valami új update

YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

(#45) MarciKING24 válasza juuzer (#35) üzenetére


MarciKING24
tag

Kösz nem veszek jó nekem az OP 8Pro is. 90hz-et ha használtál volna akkor nem ezt mondanád, ha 120ast akkor meg főleg :) 5Gnem nagy szám, majd 1 év múlva meg ha kell, akkor meg veheted az újat. "Kint 130e ft" Jah, de mi bent vagyunk :) Na?

Straight outta Compton

(#46) secretgarden válasza juuzer (#35) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Ezt a 90-120-144 Hz mizeriat nem ertem. Teszteltem 90 es 120Hz-es telefont, igen simabban gorgetnek mint a 60Hz-es, de miert erdekes ez? Gorgetes kozben nem olvasok, szoval nagyjabol tokmindegy hogy mennyire sima vagy nem sima a gorgetes. Sokkal jobban erdekelne hogy minden telefonban legyen 6000mAh-s akku, amit mostanaban a Samsung csinal nehany telefonnal, en sokat hasznalom a telefonomat, es a 3700mAh-s akku (OP7) bizony elvetve bir ki egy egesz napot (hacsak nem taposom ki az akku belet, de azert nem ildomos 5% korulire fogyni hagyni, en szeretem 25%-nal mar feltolteni, nehogy hoppon maradjak plusz li-ion akkunak se jo ha allandoan nulla kozelbe fogyasztjak.) Azt se bannam ha telefnok kicsit vastagabbak lennenek, nem allna ki beloluk a kamera modul, es nem kene oket tokba tenni. Inkabb nagy akkus vastag telefon tok nelkul, mint kicsi akkus vekony telefon kiallo kamera modullal ami miatt ugyis tokba kell tenni es akkor meg mar nem vekony...

(#47) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Kijott majusban ugy, hogy Oxygen Updater-rel, figyelmeztetesek utan telepiteni lehetett (es sokan irtak olyan durva hibakrol az ilyen frissites utan hogy peldaul telefonalni nem lehetett vele, na ilyent nem kockaztattunk meg). De hivatalos OTA updatekent februar es november kozott felesgem telojara semmi nem erkezett. Nekem a OP 7-te 19 kulonfele szoftveres gond volt, ebbol 15-ot mar megoldottak, 4 meg fuggoben van.

(#48) secretgarden válasza secretgarden (#47) üzenetére


secretgarden
aktív tag

Mondjuk OP vedelmere, korabban hasznaltunk Motorola es Samsung telokat is, azokkal is tobb problema volt, hibamentes telefonhoz meg nem volt szerencsenk, voltak hardveres gondok is neha, de szoftveres eddig mindig minden telefonunkkal tobb is. Es hat a Google Pixel szerianal is hetente olvasok kulonbozo hibakrol szolo cikkeket... Lehet hogy nincs is hardverileg es szoftverileg is hibamentes telefon. Egyszeruen tul bonyolultak, tul sok a hibalehetoseg. (Mondjuk ez igaz mas rendszerekre is, Windows laptopra, Amazon Fire Tabletre stb is, az egyetlen szamitastechnikai eszkoz amivel ket eve miota megvettem egyaltalan semmilyen hardveres es semmilyen szoftveres problemam nincsen az egy beleposzintu Acer Chromebook, az tokeletesen mukodik.)

(#49) janeszgol válasza MarciKING24 (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

De a lapat telefon nem alternativaja ennek.
Igen jo a 90/120 Hz, de oszinte leszek engem total hidegen hagy. Az 5G viszont nem, az fontos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) beno52


beno52
tag

Tehát másfél év alatt majdnem sikerült eljutni a (sajnos már nem kapható) S10e szintjére.
(- erősebb proci, - uw kamera, - Qi töltés, - Gorilla glass 6, - elegánsabb hátlap)
Kár, hogy az S10e utód nélkül halt ki. Csak remélni tudom, hogy az i12 MINI felkavarja az állóvizet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.