Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) RetepNyaraB válasza GreenGoblin (#650) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

mondjuk pont a bitang jó ár az annyira nem igaz mostanság; felment rendesen. Amúgy meg ha fontos a méret, más úgysincs (Sony félmilláér' akad, vagy a sötét oldal persze, a megrágott gyümölcsös). Nincs panasz a sebességre se. Persze nem csúcs SOC, de ne is annak kezeljük. Akksi elmegy, egyáltalán nem ciki. Ebből is van nagyobb nyilván, de rendben van.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#652) Bibby válasza GreenGoblin (#650) üzenetére


Bibby
addikt

A 4a 5g kisebb mint a 3axl, a 6-os meg kb ugyanakkora.
Azt meg főleg nem értem hogy a 6-os ára rendben van, a 4a 5g meg drága? :F

Ελευθερια η θανατος

(#653) GreenGoblin válasza Bibby (#652) üzenetére


GreenGoblin
tag

Igen kisebb az 5G-s de hajszálnyival.
A 6os ára ahhoz képest amit tud jó ár. Csak nem nekem.
:DDD
Az 5Gs árának lejebb kéne lennie ahhoz képest amit tud.
Na így értettem az árakat.

RetepNyaraB: £350 az eredeti ára, most 100al olcsóbb. Az baráti nagyon.

Na mindegy holnapig még filózok mi legyen.

[ Szerkesztve ]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#654) RetepNyaraB válasza GreenGoblin (#653) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

250 font az valóban igen csinos ár :Y . Annyiért szerintem instant get. Kapsz frissítést, 12-es gyári droidot (ha erre kattogsz), baráti méretet, igazán remek kis kamerát, nem kínai kém szutykot. Ne filózz. Nem röccen a felület véleményem szerint. A bekapcsolási idő kicsit hosszabb.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#655) mantequilla válasza GreenGoblin (#653) üzenetére


mantequilla
aktív tag

En megbantam hogy akkoriban nem fizettem ki a kulonbozetet a 4a 5g-re. Igaz akkoriban ra voltam izgulva erre a kompakt meretre most meg mar nem zavarna annyira a nagy meret es az extra uzemido jobb lenne.

Az 5a 5g-t is szivesen megvennem ha arulnak europaban.

(#656) GreenGoblin válasza mantequilla (#655) üzenetére


GreenGoblin
tag

Közben mást rendeltem. Tetszik a kompakt méret de az akku a tesztek alapján aggasztó ill. chip.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#657) raveinT válasza GreenGoblin (#656) üzenetére


raveinT
tag

Az akku tényleg nem túl acélos, másfél-2 napot bír nálam 2- 3 óra SOT mellett (a vicc, hogy kb. használattól függetlenül merül, a napi 4-5 óra SOT mellett is ugyanannyit merült).

Custom rommal elvileg bírja napokig..

(#658) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Itthon hol lehet most legjobb áron venni a 4a-t? Német storeban nincs készleten és annál nem láttam jobb árat.

(#659) mantequilla


mantequilla
aktív tag

Nem talaltam sajnos 4a 5g topikot ezert teszem fel itt a kerdest, bocs ha megis van, kerlek iranyitsatok oda. Nem tudjatok amazonon miert ilyen draga most? Csak hasznalt van, 450 font, szerintem ujonnan sem lehetett sokkal dragabb. Szivesen valtanek nagyobb meretre uzemido miatt de szerintem nem er meg ennyit.

(#660) bbendre válasza mantequilla (#659) üzenetére


bbendre
őstag

Sajnos sehol sem lehet kapni azert ennyi az ára pedig lenne rá igény... Az 5a 5G csak kb két országban kapható ott is alig-alig igy nincs igazi alternatíva :F

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#661) GreenGoblin válasza mantequilla (#659) üzenetére


GreenGoblin
tag

Én is néztem már régóta és nem ment le az ára. Egyszer volt azt hiszem 399 dr azóta egyszer sem. Annyiért megvettem volna. Így tegnap beújítottam egy OP 8T 350-ert ami brutál jó vétel volt.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#662) mantequilla válasza bbendre (#660) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Ez szomoru. Na hatha gyartanak valami jo kis 6a-t.

(#663) bbendre válasza mantequilla (#662) üzenetére


bbendre
őstag

[link]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#664) vakablak93 válasza bbendre (#663) üzenetére


vakablak93
őstag

Odáig néztem hogy nincs Jack....
Na mind1 remélem még 2-3 további évig tudom Picixelt használni amúgy se terveztem váltást, valszeg én vagyok az egyetlen de nekem bejön a 12-es droiddal is, csak ez a 2x kiválasztom a netet dolog nem jön be egyedül.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#665) mantequilla válasza bbendre (#663) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Koszonom hogy ezt belinkelted, nekem egyelore tetszik. A jack hianya picit fájó de nelkule is megvagyok. Befejezem a telefon tesztek szuntelen olvasasat es varom a 6a-t :)

(#666) leslien


leslien
nagyúr

üdv,
vki már feldobta a Google Camera 8.4.3?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#667) SerSan


SerSan
lelkes újonc

Tegnap csináltam a telefonon egy full hard resetet, ami előtt végeztem egy biztonsági mentést, plusz a zenéket és a képeket ezen felül még a gépre is külön lementettem. A névjegyek gmail-ből szépen vissza is állatak, viszont a híváslistát és az sms-eket sehol sem találom. Valakinek esetleg tapasztalata vagy ötlete ezzel kapcsolatban?

(#668) RetepNyaraB válasza leslien (#666) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kíváncsi vagyok. Mivel nejemé a pixel, nem akarok garázdálkodni rajta. De ha érezhető változás van, akkor megejtem. A playre vajon mikor kerül fel egy új verzió (mert ott még a 8.2 van csak)?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#669) leslien válasza RetepNyaraB (#668) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem sajna a Pixel 4 telepítés után bezárja..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#670) csabika69


csabika69
tag

Sziasztok!

Dupla koppintással való felébresztès milyen okból nem működhet? (Ezen kívül a képernyő elfogatás sem működik)

(#671) Postas99


Postas99
senior tag

Kérdés azokhoz akik nagyított módban használják a telefont.

Nálatok is előfordul (mindig), hogy bejövő hívásnál amennyiben van több értesítés a redőnyön, nem lehet hozzáférni a bejövő híváshoz?
Ki kell húzogatni az értesítéseket, majd fel kell oldani a bejövő hívást és utána megkeresni a bejövő hívás ablakot majd az ablakban megnyoni a p*csányi kis gombot?

(#672) raveinT válasza Postas99 (#671) üzenetére


raveinT
tag

Sajnos igen, napokban többször is tapasztaltam.

Mai nappal pedig az tűnt fel, hogy rezgő üzemmódban nem rezeg egyáltalán a bejövő hívásra, csak mikor elmulasztom, rezeg kettőt hogy nem fogadott hívás... Üzenetekre stb. rezeg rendben, szóval nem értem, beállításokba semmit nem változtattam hetek óta. :((

(#673) Postas99 válasza raveinT (#672) üzenetére


Postas99
senior tag

p*csába sejtettem, hogy nem egyedi eset.. Ez a 12 olyan sz@r lett, hogy hihetetlen.. a 6 és a 6 pro ahogy olvasom egy fosh... nincs 5g meg egy csomó hálózati szívás van vele.... b.sszák meg.. amennyire imádtam annyira útálom most..

(#674) RetepNyaraB válasza Postas99 (#673) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jelzem, a nejem 4a-ján hibátlan. Csak mert mindig a shitstorm hangos, aki elégedett az csendben van...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#675) raveinT válasza RetepNyaraB (#674) üzenetére


raveinT
tag

Közben megtaláltam hol lehet bekapcsolni rezgő üzemmódra a rezgést, és így ismét működik. Ettől függetlenül érthetetlen számomra, miért gondolt egyet és állította el magát szó nélkül, tegnapi nap emiatt több munkával kapcsolatos mulasztott hívásom is volt, ami azért elég kellemetlen.

(#676) Postas99 válasza RetepNyaraB (#674) üzenetére


Postas99
senior tag

Vakomatik módban használja?

[ Szerkesztve ]

(#677) Postas99


Postas99
senior tag

És még egy hogy lásd miről beszélek

(#678) RetepNyaraB válasza Postas99 (#677) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nem azt írtam remekmű, vagy életem legjobb romja az a12, hanem annyit, h működik. No offense és "értem" mit írsz.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#679) vakablak93 válasza Postas99 (#677) üzenetére


vakablak93
őstag

Ez a rész kicsit bosszantó nekem is hogy mindent 2x kell lehúzni meg 2 gombot nyomkodni netnél is, viszont a rendszer stabil és gyors is.
A kicsi kijelzőn meg nekem őszintén szólva már 2 nap után az volt az érzésem hogy bejönnek ezek a felnagyított gombok, korábban volt hogy félrenyúltam most nincs így. :)
Nekem a színes design is tetszik. Lehet nem a legjobb rendszer és an mit javítani/alakítani rajta de én összességében nem gondolnám rossznak semmiképp.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#680) Postas99 válasza vakablak93 (#679) üzenetére


Postas99
senior tag

A rendszer továbbra is jó, de én nem f@szbúkolok, instázok, tiktokolok stb, nem ezen élem ki az életem, tehát aki csak ezen éli az életét és nem telefonál hanem csak nyomogatja a készüléket az ezt nem veszi észre.
De az hogy ilyen dolgokra volt több mint 5 (at least) hónapjuk, hogy kiteszteljék a bejövőhívásokat nagyított betűméret és nagyított nézet esetén és ezeket a bosszantó hibákat kiszedjék és nem tették meg az inkább elszomorító. Nem tudom felvenni a bejövő hívásokat mert minden üzenet "eltakarja" a hívás értesítést... legalább beállíthatnám, hogy a régi módszer szerint akarom ezt az egy értesítést látni az jó lenne.
A készülék mint mondtam jó, minden egyébbel megvagyok elégedve, még örültem is neki, hogy bumfordi vezérlőket tettek a rendszerbe... tehát a UI jó lett, bizonyos esetekben....
A gyorskapcsolókat nem tekergetem, a wifi és a mobilnet folyton megy.. max ha valami olyan helyre megyek kikapcsolom a wifit és akkor az a plusz nyomogatás belefér.

Összehasonlításképp az azonos SOC-al szerelt A71-em már rángat és akadozik.. azt mégjobban gyűlölöm, azt meg végképp nem értem hogy a samsung miért nem képes egy épkézláb cuccot összerakni, több éve minden készülékük lassan a halálba lassul.. aki ezt nem ismeri be az hazudik, még nem láttam olyan samut aminél ez ne jött volna elő., és mint mondtam nincs semmi közösségi lósz@r a telefonra (erre se) telepítve... ellenben van outlook, teams, egyéb ms sz@rok.. játék is max passziánsz..

(#681) Bibby válasza Postas99 (#680) üzenetére


Bibby
addikt

A rendszer továbbra is jó, de én nem f@szbúkolok, instázok, tiktokolok stb, nem ezen élem ki az életem, tehát aki csak ezen éli az életét és nem telefonál hanem csak nyomogatja a készüléket az ezt nem veszi észre.

Köszönjük hogy ezt megosztottad. Máris sokkal nemesebb lélek lettél ettől, mások fölé nőttél. Veregesd meg a vállad helyettem is.
De én is tudok ilyet:
Ha rosszul látsz vegyél nagyobb telefont.

Ελευθερια η θανατος

(#682) vakablak93 válasza Postas99 (#680) üzenetére


vakablak93
őstag

Nem azért írtam hogy belédálljak vagy ilyesmi. :)
Alapvetően igazad van kissé felemás lett a UI felépítése, mintha nem mindenütt gondolták volna át. De ezt a hozzáállást a Google-tól már megszokhattuk.
Én mikor a PC-hez csatlakoztatom (napi szinten történik) akkor tekergethetem ott én is fel/le hogy megtaláljam a menüpontot amibe bele kell menni hogy csatlakoztathassam :)

De ezt vagy megszokjuk, vagy veszünk mást, amin át van variálva a redenszer kinézete de ott meg az van amit lejjebb is írsz ugye, ami pedig nem csak a Samura jellemző hanem minden más droidra, igen az összes többire. :W

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#683) Postas99 válasza Bibby (#681) üzenetére


Postas99
senior tag

Nem érdekel a tudálékosságod. vagy vegyél Te nekem telefont. :W

(#684) bbendre válasza Postas99 (#683) üzenetére


bbendre
őstag

Mivel én szeretek mindenkit van egy ötletem:
Beállítások - különleges app hozzáférés - Különleges alkalmazás hozzáférés - megjelenítést a többi alkalmazás felett - telefon - és itt kapcsold ki az engedélyt.
Tudom tudom tudom, ez nem pontosan az amit Te szeretnél, de fel tudod venni majd a telefont ha hívnak. :R
Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#685) bbendre


bbendre
őstag

Btw Pixel 6pro es az Android 12 egy borzalom. Millio bugom van, most volt FR és annyi hiba van, hogy legszívesebben visszadobnám a telefont, hogy ezzel ne sértésenek meg, pedig minden Betat vegignyomtam minden Pixel telefonnal. Az nem vigasztal, hogy másnál nem jön elő. Remélem ma kapunk egy halom hibajavítást.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#686) Postas99 válasza bbendre (#684) üzenetére


Postas99
senior tag

:R Köszönöm!!

(#687) bbendre válasza Postas99 (#686) üzenetére


bbendre
őstag

Mukodik ez a megoldas? :)

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#688) Postas99 válasza bbendre (#687) üzenetére


Postas99
senior tag

Sajnos nem volt rá hatással. :(

(#689) cirx


cirx
senior tag

Van itt olyan aki az 5G verziót birtokolja? A hétfői update (SQ1A.211205.008, Dec 2021) után 10ből 6szor nem kapcsol le a telefon kijelzője, inaktivitás után. Magyarán folyamatosan világít a kijelző, és nem alszik el, ha csak manuálisan le nem zárom. Szép kis bug. A komment tájékoztató jellegű, gondolom a következő update megoldja (mást meg elb@sz :D :D ).

S23 GREEN

(#690) kapal


kapal
tag

Az a kérdésem, hogy sikerült-e valakinek 4a-ra feltenni a Telenor e-sim-jét?

(#691) Emberke83


Emberke83
csendes tag

Tuna valaki ajánlani vállalkozót, aki ehhez a telefonhoz foglalkozik kijelző laminálással (BP)?
Törött az üveg, oled és a touch sensor hibátlan, új üveg megrendelve, de nincs gépem és szaktudásom a lamináláshoz (ragasztás, prés, vákum, UV levilágítás).

(#692) cirx válasza Emberke83 (#691) üzenetére


cirx
senior tag

Nem BP, de ha nincs más, én itt próbálkoznék:

Youtube

S23 GREEN

(#693) retexis


retexis
tag

Érdemes updatelni amúgy 12-re vagy maradjon a 11? Ahogy olvasom nem mindenkinek jött be.

(#694) raveinT válasza retexis (#693) üzenetére


raveinT
tag

Nézz meg pár videót ami összegzi miben újít a 12, és döntsd el van-e az újdonságok között olyan ami miatt tetszhet neked. Szerintem ha jelen pillanatban elégedett vagy a készülékkel, nem igazán éri meg 12-re váltani, a topicban már többek által említett, visszalépésnek is értékelhető UI változások miatt.

(#695) bbendre válasza retexis (#693) üzenetére


bbendre
őstag

Én nem váltanék. Szerintem nem éri meg.

Iphone 13 Pro Max & Google Pixel 8 Pro

(#696) onlineair válasza bbendre (#695) üzenetére


onlineair
tag

Sziasztok, van arra megoldás, hogy fájl küldésénél a megosztási ikonra kattintva ne szerepeljenek névjegyzék kontaktok? Már nem egyszer sikerült véletlenül így küldeni fájlt -tévesen- holott a bluetooth ikonra szerettem volna kattintani. Remélem érthető. :)

(#697) Ear001 válasza retexis (#693) üzenetére


Ear001
addikt

Persze. Jó volt a 11 is, de a 12 még kézreállóbb.

(#698) mantequilla válasza retexis (#693) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Kulfoldi velemenyek alapjan meg mindig rosszabb az uzemido 12-n. En meg varok a valtassal.

(#699) raveinT


raveinT
tag

Mai nap töltőn volt a telefon és minden rákérdezés nélkül nyomott egy restartot, ami után viszont egyből visszacsatlakozott a hálózatra, nem kért PIN-t sem.

Ez vajon mi lehetett? A januári biztonsági patch már fent volt eddig is..

(#700) cirx válasza raveinT (#699) üzenetére


cirx
senior tag

Nekem is nyomott egyet a 4A 5G pár napja. Valószeg valami bug a januári frissítésben. :B

S23 GREEN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.