Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:27:28

LOGOUT.hu

[Re:] Google Nexus 7 - Android 4.1 alapon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19800) Muki94


Muki94
aktív tag

Sziasztok!
Elérkeztem arra a pontra, hogy tablet után kelljen nézelődnöm... Utazás közbeni tanuláshoz és filmezéshez nagyon kényelmetlen a laptop.
Maximum 35 ezer forintos keretem van rá, így csak a használt termékek felé hajlok.
Láttam néhány ilyen árú tabot élőben is, de a kijelzőik szinte kivétel nélkül borzalmasak voltak. Még az IPS-nek kikiáltottak is.
Ezek után láttam meg, hogy az első kiadású N7 igen kedvező árkategóriába került.
Volt Tegra3 alapú telefonom (LG 4X HD), nem voltam megelégedve az iszonyatos hőtermelésével, és a használatkori üzemidejével sem.
N7 mellett még a Memopad 7 HD jöhetne szóba, de a jobb user-támogatottság miatt maradjunk a Nexusnál.
Kérdéseim a következők lennének:
- 1GB ram elegendő lazább multitasking esetén? Film, böngészés, pdf olvasás, esetleg ritkán játék...
-A kijelző fényereje elegendő napfényben olvasáshoz? (Gondolok itt vonatra/buszra)
- Volt valami probléma a Tegra3 eszközökhöz köthető lassulásokkal, nem emlékszem már a konkrét hibára. Ez 4.3 vagy 4.4 esetén fennáll még? ART elérhető?
-Akkuidő böngészéskor, 60-70%-os fényerő mellett wifivel körülbelül mekkora nagyságrendű? Rengeteg visszajelzés volt erről, de mindenki másképpen használja a kütyüt.
-S3 LTE-m van, CM11-et nyúzok rajta. Hozza ugyanazt a tempót? Ha az a bizonyos "Nexus experience" kielégít, lehet, hogy hozzá sem fogok nyúlni szoftveresen.

Ebben az árkategóriában (használt) nézelődjek, kutakodjak még, vagy ez a típus a legkézenfekvőbb megoldás számomra?
Elnézést, hogy kicsit terjedelmesre sikeredett irományom, remélem nem probléma! :R
Elnézést, hogy kicsit hosszadalmasra sikeresett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.